ewus43 09.02.09, 18:53 Witam! Poszukuję wzoru haftu "Sara Moon". Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
okruszek444 Re: sara moon 09.02.09, 19:33 w moim fotosiku w albumie 1 POSTACIE , PORTRETY jest kilka wzorow Sary Moon - ogladaj od konca tego albumu, sa tam tez najczesciej chyba haftowane, prawdopodobnie tych szukasz. Poza tym zerknij w album Mam w PDF- tam sa obrazki do innych wzorow Sary Moon, ktore moge wyslac poczta Odpowiedz Link
ewus43 Re: sara moon 10.02.09, 19:32 dziekuje za odpowiedz i prosze o przeslanie mi wzoru do drugiej Sary Moon(z niebieskimi kwiatami) znajdujacej sie w albumie "mam w PDF" Odpowiedz Link
lila47 Re: sara moon 11.02.09, 08:27 Zanim kupisz mulinę sprawdz kolory,niebieskiego to tam prawie nie ma.Ja robiłam wg troszkę innego schematu,też nie ma niebieskiego koloru.Zrobioną możesz zobaczyć u mnie w albumie - moje hafty. Do wszystkich w albumie - Sara Moon ,mam schematy. lila47.fotosik.pl/ Odpowiedz Link
babastrzelec Re: sara moon 11.02.09, 10:31 lila47,masz na swoim fotosiku obrazek z dziewczyna Odpowiedz Link
babastrzelec Re: ewus43 11.02.09, 20:14 Lila,jesli powiem ze jestes aniolem to bedzie za malo powiedziane wielkie dzieki Odpowiedz Link
fantastic-krzemik Re:sara moon 15.02.09, 18:39 photo.163.com/photo/zjx1983_39/#m=0&p=7&n=10 może ci sie przyda? fotoforum.gazeta.pl/5,2,fantastic-krzemik.html Odpowiedz Link
nutilka do lila47 16.02.09, 09:11 czy mogłabym Cię prosic o schemat do tego obrazka lila47.fotosik.pl/.? Czy to w tym schemacie nie ma niebieskiego koloru? Nie bardzo zrozumiałam twoją wypowiedz z poprzedniego postu Serdecznosci dla wszystkich posyłam Odpowiedz Link
lila47 Re: do lila47 16.02.09, 10:21 tego obrazka to sama poszukuję od 2 lat-tak jak podpisałam pod zdjęciem.Album też jest tak opisany. A koloru niebieskiego to nie ma w tym schemacie,co chciała ewus43 Odpowiedz Link