09.02.09, 18:53
Witam! Poszukuję wzoru haftu "Sara Moon".
Obserwuj wątek
    • okruszek444 Re: sara moon 09.02.09, 19:33
      w moim fotosiku w albumie 1 POSTACIE , PORTRETY jest kilka wzorow
      Sary Moon - ogladaj od konca tego albumu, sa tam tez najczesciej
      chyba haftowane, prawdopodobnie tych szukasz. Poza tym zerknij w
      album Mam w PDF- tam sa obrazki do innych wzorow Sary Moon, ktore
      moge wyslac poczta
      • ewus43 Re: sara moon 10.02.09, 19:32
        dziekuje za odpowiedz i prosze o przeslanie mi wzoru do drugiej Sary Moon(z
        niebieskimi kwiatami) znajdujacej sie w albumie "mam w PDF"
        • lila47 Re: sara moon 11.02.09, 08:27
          Zanim kupisz mulinę sprawdz kolory,niebieskiego to tam prawie nie ma.Ja robiłam wg troszkę innego schematu,też nie ma niebieskiego koloru.Zrobioną możesz zobaczyć u mnie w albumie - moje hafty.
          Do wszystkich w albumie - Sara Moon ,mam schematy.

          lila47.fotosik.pl/
          • babastrzelec Re: sara moon 11.02.09, 10:31
            lila47,masz na swoim fotosiku obrazek z dziewczyna
            • lila47 Re: sara moon 11.02.09, 13:30
              jest tu

              lila47.fotosik.pl/albumy/586049.html
              • okruszek444 ewus43 11.02.09, 16:44
                wyslalam na gazetowa poczte. Pozdrawiam!
                • babastrzelec Re: ewus43 11.02.09, 20:14
                  Lila,jesli powiem ze jestes aniolem to bedzie za malo powiedzianesmile
                  wielkie dziekismile
                  • fantastic-krzemik Re:sara moon 15.02.09, 18:39
                    photo.163.com/photo/zjx1983_39/#m=0&p=7&n=10
                    może ci sie przyda?



                    fotoforum.gazeta.pl/5,2,fantastic-krzemik.html
    • nutilka do lila47 16.02.09, 09:11
      czy mogłabym Cię prosic o schemat do tego
      obrazka lila47.fotosik.pl/.?

      Czy to w tym schemacie nie ma niebieskiego koloru? Nie bardzo zrozumiałam twoją wypowiedz z poprzedniego postu

      Serdecznosci dla wszystkich posyłamsmile
      • lila47 Re: do lila47 16.02.09, 10:21
        tego obrazka to sama poszukuję od 2 lat-tak jak podpisałam pod zdjęciem.Album też jest tak opisany.
        A koloru niebieskiego to nie ma w tym schemacie,co chciała ewus43
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka