tropem_misia1 16.06.10, 09:23 tylko z ostrożna!Ja próbowałam i choć wybrałam, wyszło mi inaczej DDDD Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marii51 Re: Spróbować można 16.06.10, 11:23 ufffffffff, ale mi wyszło "kurka na wacie "to nie miało być tak Odpowiedz Link
tropem_misia1 Re: Spróbować można 16.06.10, 11:39 no właśnie kandydat,który mi wyszedł powalił mnie na kolana Odpowiedz Link
marii51 Re: Spróbować można 16.06.10, 12:06 oszukują tłamszą kombinują -jestem do ostateczności zbulwersowana-wczoraj sąd p Kaczyńskiemu-dziś p/ Komorowskiemu Odpowiedz Link
tropem_misia1 Re: Spróbować można 16.06.10, 12:15 zaprawdę trudno jest postawić na kogoś Odpowiedz Link