Dodaj do ulubionych

Spróbować można

16.06.10, 09:23
tylko z ostrożna!Ja próbowałam i choć wybrałam, wyszło mi inaczej big_grinDDDD
Obserwuj wątek
    • marii51 Re: Spróbować można 16.06.10, 11:23
      ufffffffff, ale mi wyszło "kurka na wacie "to nie miało być
      takbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin
      • tropem_misia1 Re: Spróbować można 16.06.10, 11:39
        no właśnie
        kandydat,który mi wyszedł powalił mnie na kolana
        • marii51 Re: Spróbować można 16.06.10, 12:06
          oszukują tłamszą kombinują -jestem do ostateczności zbulwersowana-wczoraj sąd p
          Kaczyńskiemu-dziś p/ Komorowskiemu
          • tropem_misia1 Re: Spróbować można 16.06.10, 12:15
            zaprawdę trudno jest postawić na kogoś

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka