marii51 03.01.09, 11:29 obiecałaś.. powiedz-czy moglam twoje zyczenia? na 2009r? moglam uwidocznic- bo one takie moje! a nasze forumowe jak od wszystkich zreszta ktorzy pojawili i wpisali Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marii51 Re: WISIA... :) 05.01.09, 10:14 wisiu?czy chociaż widziałaś?.. twoje życzonka noworoczne wciąż uwidocznione.. ()()()()uściski.. styczeń wszak miesiąc życzeń- Odpowiedz Link