Dodaj do ulubionych

WISIA... :)

03.01.09, 11:29
obiecałaś.. powiedz-czy moglam twoje zyczenia? na 2009r? moglam
uwidocznic- bo one takie moje! a nasze forumowe jak od wszystkich
zreszta ktorzy pojawili i wpisali
Obserwuj wątek
    • marii51 Re: WISIA... :) 05.01.09, 10:14
      wisiu?czy chociaż widziałaś?.. twoje życzonka noworoczne wciąż
      uwidocznione.. ()()()()uściski..
      styczeń wszak miesiąc życzeń-

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka