tropem_misia1 Re: Duża 21.10.10, 08:16 kolorowa_skarpetka napisała: > ech, nie mam sily na to... U mnie jest gorzej. Pamiętam. TV. W wiadomościach - o koniach. Z wrzaskiem - zatykając uszy i oczy szukałam pilota.By przerzucić kanał. Teraz...juz przynajmniej nie krzyczę. Odpowiedz Link
tropem_misia1 :))) 21.10.10, 08:13 to z lubości do słówek "szczęsliwic" czy ja jetem szczęśliwica? nie wiem czy dobrze odmieniłam Odpowiedz Link
sootball Re: :))) 22.10.10, 09:38 Bo już się obawiałam, że znów mię jakiś kontekst ominął To słówko można rozbić na dwa, jedno brzydkie a drugie apetyczne, zwłaszcza jak się jeszcze wstawi procentowe "wo". Odpowiedz Link