19.10.10, 21:47
załamka.
Obserwuj wątek
    • tropem_misia1 Re: Duża 20.10.10, 09:35
      załamka
      • kolorowa_skarpetka Re: Duża 20.10.10, 20:07
        ech, nie mam sily na to...
        • tropem_misia1 Re: Duża 21.10.10, 08:16
          kolorowa_skarpetka napisała:

          > ech, nie mam sily na to...

          U mnie jest gorzej.
          Pamiętam.
          TV.
          W wiadomościach - o koniach.
          Z wrzaskiem - zatykając uszy i oczy szukałam pilota.By przerzucić kanał.
          Teraz...juz przynajmniej nie krzyczę.
    • sootball Re: Drobna 21.10.10, 00:25
      ale oso chodzi z tym samolotem?
      • tropem_misia1 :))) 21.10.10, 08:13
        to z lubości do słówek
        "szczęsliwic"
        czy ja jetem szczęśliwica? nie wiem czy dobrze odmieniłam
        • sootball Re: :))) 22.10.10, 09:38
          Bo już się obawiałam, że znów mię jakiś kontekst ominął wink

          To słówko można rozbić na dwa, jedno brzydkie a drugie apetyczne, zwłaszcza jak się jeszcze wstawi procentowe "wo".

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka