Dodaj do ulubionych

Problemy z SKK Łódź

26.09.14, 16:02
Witam !

Chciałem się dowiedzieć, czy ze studiami podyplomowymi na tej uczelni zawsze jest problem z inauguracją. Chodzi mi mianowicie o to, czy jeśli mam mieć inaugurację studiów podyplomowych z wyceny nieruchomości jutro, a okazuje się, że nie ma kompletu chętnych, to czy co roku przesuwają termin rozpoczęcia aż na koniec października, a nawet listopada. Informacje na stronie internetowej są nieaktualizowane. Próbujesz się czegoś dowiedzieć, ale otrzymujesz zdawkową informację, że na pewno ruszymy. Kasa wpłacona (zaliczka), a umowa jest tak skonstruowana, że jak nie wyrażą zgody na rozwiązanie umowy, to musisz wszystko płacić (niemała suma).

P.S. Jakieś opinie na temat studiowania tam mile widziane!
Obserwuj wątek
     • raker1990 Re: Problemy z SKK Łódź 26.09.14, 20:52
      Zdaję sobie sprawę, że ministerstwo płaci od każdego studenta, stąd to oczekiwanie ze startem zajęć. Nawet z kumplami planowaliśmy skargę do UOKiKu, ale się na razie wstrzymujemy, bo jak wszystko ruszy mogą nas uwalić. Podobnież w przyszłym tygodniu będą rozsyłać maile ze szczegółową rozpiską zajęć. A umowa, no cóż, podpisana i trzeba liczyć na dobrą wolę drugiej strony.

      P.S. Poza tym zwracam się również z prośbą tych, którzy tam uczęszczali. Na pewno tam gdzieś są, bo SKK funkcjonuje na rynku od lat i poza patologią w Bydgoszczy nic więcej nie znalazłem na jego temat.
      • zolwik123-to-ja Re: Problemy z SKK Łódź 15.02.15, 18:07
       Nie znalazłeś żadnej opinii na temat SKK, bo praktycznie nie ma gdzie jej umieścić. Na stronach typu "ofacowcach.pl i opracodawcach.pl" nie warto wpisywać opinii na kogokolwiek, bo negatywy są zaraz wykasowane, a zostają jedynie pozytywy a'la "fachowców" i "pracodawców".
       Ja akurat się tam nie uczyłam, a natomiast pracowałam i nie wiem czy nadal pracuję? (nie potrafią szczerze poinformować co dalej). Jednym słowem powiem - TO OSZUŚCI!!!!
       Twoja umowa przypuszczam, że jest podobna do mojej i pozostaje Ci tylko wierzyć, że wywiążą się z niej. SKK zawiera umowy TYLKO korzystne dla siebie. Co do mnie - napisałam odpowiednie pisma do zainteresowanych urzędów i skierowałam sprawę do prokuratury, bo w moim przypadku popełnili przestępstwo. Oni KAŻDEGO bez wyjątku traktują jak nieuków, nieznających się na swoich prawach i myślą, że im ujdzie to bezkarnie. Co do mnie się pomylili. Może te kobity w sekretariatach danych oddziałów są uczciwe, ale żeby nie stracić pracy MUSZĄ tańczyć jak im pani Prezes zagra. W oddziale w Łodzi przez prawie 8 miesięcy pracy u nich wyleciały 4! sekretarki, bo postawiły się pani Prezes. Teraz sam musisz sobie dopowiedzieć resztę czy na pewno chcesz się u nich uczyć? Pozdrawiam i życzę powodzenia.
  • flamengista to nie jest żadna uczelnia! 26.09.14, 21:50
   a więc nie podlega ministerstwu nauki i szkolnictwa wyższego. Na stronie nie ma żadnej rady programowej, dyrekcji - nikogo, kto by firmował to "studium" swoją twarzą czy nazwiskiem. Same numery telefonów. Nie wiadomo nawet, czy stojąca za tym firma ma osobowość prawną. Jest tylko strona internetowa, którą można zamówić za 2 tys. złotych u przeciętnego informatyka.

   Wnioski wysnuj sam:)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka