mamc-ia33
16.09.09, 22:00
Moja córka chodzi do IV klasy i ma problem z ortografią ,robie jej
dyktanda ,przepisuje tekst i niestety dalej robi byki;-(( Jak jej
pomóc, jakie ćwiczenia z nią robić żeby poprawić jej ortografie ???z
góry bardzo dziękuje za cenne rady.....