Dodaj do ulubionych

Zawiodłam się i odchodze.....

13.10.09, 19:51
Nie chcę być dalszym uczestnikiem tego forum, bop jak sie okazuje dla
większości ważniejsza jest moja forma wypowiedzi, a nie to że jestem. Trudno.
Dla mnie to forum było odskocznia i miejscem gdzie mogłam sobie pogadać,
poczytać itp. No ale.....pewnie dla was to forum jest po co innego...po to na
przykład by wytykać błędy w wypowiedzi, w pisowni itp. A ja nie mam zamiaru
się tłumaczyć dla czego tak piszę. Więc żegnam mimo wszystko miłe Panie i już
nie będę razić swoimi wypowiedziami.
Obserwuj wątek
    • karra-mia Re: Zawiodłam się i odchodze..... 13.10.09, 19:53
      powiedziała dojrzała, dorosła osoba...
      • iskierka40 Re: Zawiodłam się i odchodze..... 13.10.09, 20:00
        a na jakie forum tym razem?
    • aniuta75 Re: Zawiodłam się i odchodze..... 13.10.09, 19:57
      Matko, znowu??
    • zuzanka79 Re: Zawiodłam się i odchodze..... 13.10.09, 19:57
      Weź lidka wrzuć na luz i nie marudź tongue_out
    • amoreska Re: Zawiodłam się i odchodze..... 13.10.09, 19:59
      Wrócisz pod innym nickiem? wink
    • aga9001 To ja 13.10.09, 20:12
      też może odejdę uncertain Bo w moim wątku tak mało osob napisało, ze mnie
      lubi sad Strzelę focha i pójdę. Bo moja miłośc własna ucierpiała tongue_out
      • aniuta75 Re: To ja 13.10.09, 20:14
        To ja cię lubię wobec tego i nie odchodź big_grin. Wątka tamtego nie chce mi się
        szukać tongue_out.
        • lidia341 Re: To ja 13.10.09, 20:19
          Kochane ja nie mam do was żadnych pretensji i tez was lubię, ale normalnie aż
          mną trzęsie jak co niektóre piszą, no ty nie piszesz po Polsku. Kurdę jakbym
          chciała być ekspertem z języka polskiego byłabym polonistką. A nie będę wracać
          pod innym nickiem. Kurdę za bardzo lubie to forum i forumiczki heheh. a tak se
          miałam chwile słaboścismile
      • amoreska Re: To ja 13.10.09, 20:16
        Ja ci dam focha suspicious
        A kto cię kabanosami częstował? wink
      • ceres9 o to to to! 13.10.09, 20:17
        to ja tez strzelam i odchodze,a cosuspicious
    • annabetka Re: Zawiodłam się i odchodze..... 13.10.09, 20:19
      Nie wiem Lidia o co chodzi...ale szanuję Twoją decyzję,żegnaj.
      • figrut Re: Zawiodłam się i odchodze..... 13.10.09, 20:37
        annabetka napisała:

        > Nie wiem Lidia o co chodzi...ale szanuję Twoją decyzję,żegnaj.
        Prawdziwa perełka wśród ripost wink
    • bernimy i bardzo dobrze, że to była tylko chwila słabości 13.10.09, 20:39
      i jednak zostajesz, bo lepszej piaskownicy nie znajdziesz!!! big_grin
      • iskierka40 Re: i bardzo dobrze, że to była tylko chwila słab 13.10.09, 20:42

        bernimy napisała:

        > i jednak zostajesz, bo lepszej piaskownicy nie znajdziesz!!! big_grin

        big_grinbig_grinbig_grinbig_grin
    • ez-aw Re: Zawiodłam się i odchodze..... 13.10.09, 20:43
      Parę miesięcy temu napisałaś, ze nikt nie czyta Twoich wątków i nie odpisuje. Wtedy zaczęła się nasza znajomość, pamiętasz ? smile
      Więc zaczęto pisać i odpisywać. Ale trzeba liczyć się z tym, ze to co ktoś odpisze, nie zawsze będzie po Twojej myśli. To jest forum otwarte, a nie kółko przyjaciół którzy przyklaskują.
      Olej te wypowiedzi Lidka, możesz je przemyśleć, ewentualnie wyciągnąć wnioski. Ale odchodzić bo mieli inne zdanie? Nie wygłupiaj się i chodź na czata big_grinbig_grin
      • aga9001 Ez to nie stanowimy KWA :/ 13.10.09, 20:50
        Zawiodlam się tongue_out
        • ez-aw Re: Ez to nie stanowimy KWA :/ 13.10.09, 20:51
          Kto jest w KWA, to jest. Ale przecież nie wszyscy suspicious
    • deela Re: Zawiodłam się i odchodze..... 13.10.09, 20:52
      no to nara
      • wilma1970 Deela 13.10.09, 21:18
        Mnie naprawdę boli, jak ona tak biegnie i tak tymi cyckami majta.
        Tak jakby ktoś paznokciami po tablicy... brrr.
        • wilma1970 Acha, i pa, Lidka. 13.10.09, 21:20

        • anorektycznazdzira Re: Deela 14.10.09, 21:38
          To samo mam, to samo. Popatrzyłam, przyjrzałam się i myślę: "o kurwa..."
          • anorektycznazdzira acha, i też pa! 14.10.09, 21:39
    • mama-dzwoni Re: Zawiodłam się i odchodze..... 13.10.09, 21:21
      mamy się śmiać czy płakać???
    • demarta Re: Zawiodłam się i odchodze..... 13.10.09, 21:22
      skoro tak zdecydowałaś, to: "toi, toi, toi!" po "naszemu".
      • caffe_mocca Re: Zawiodłam się i odchodze..... 13.10.09, 21:30
        Pfff - to ja tez odejde! A co!smilesmilesmile
        Bo... zaraz zaraz.... co by tu wymyslec ???
        o! mam! bo nie wszystkie mnie poparłyscie ze moj mąż jest idiota ! smile
        Focha strzelam smile
        Idę!!!
        Paaaa!!!!
        • doral2 Re: Zawiodłam się i odchodze..... 13.10.09, 21:48
          jakbym była złośliwa, to bym wam powiedziała - a idźcie w cipu!
          ale z kim wtedy będę gadać? big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin
          • caffe_mocca Re: Zawiodłam się i odchodze..... 13.10.09, 21:53
            doral!! nie zatrzymuj mie, nie błagaj!
            odchodzę! chlip chlip!!! smile
          • pina_colada88 Re: Zawiodłam się i odchodze..... 13.10.09, 21:57
            No lidia, wybacz, ale w tym momencie właśnie zachowujesz się jak dziecko.
            Coś się nie spodobało, skrytykowali Cię i już pa pa.

            No i kurde mówisz, że czepiamy się Twoich wypowiedzi.
            Sorry, ale jesteś Polką więc swój język powinnaś znać.
            A nie mówić, że nie jesteś polonistką, żeby zwracać uwagę na pisaie.
            Nikt nie jest zwolniony z dbania o wypowiedzi.
            Niektórych cholernie rażą twoje niegramatyczne, pełne błędów ortograficznych
            wypowiedzi. Literówki każdemu mogą się zdarzyć.
    • prigi Re: Zawiodłam się i odchodze..... 13.10.09, 21:51
      normalnie jesienna aura na was źle wpływa tongue_out.dobrze, że to chwilowy
      kryzys. inaczej mówiąc :witaj z powrotem na włościach smile
    • mathiola Re: Zawiodłam się i odchodze..... 13.10.09, 22:27
      To ja też odchodzę.
      Wkurzacie mnie.
      wink
      • w_miare_normalna PINA 13.10.09, 22:33
        zgadzam się z Tobą w 100%.
        • asiaiwona_1 ochujałyście ? 13.10.09, 22:36
          Zaraz wszystkie odejdą i co będzie z maglem? Ja tu sama nie zostanę i
          polezę za wami tongue_out
          • karra-mia Re: ochujałyście ? 13.10.09, 22:40
            asiowa zostaniemy, znaczy się ostaną się kobiety, a nie dzieci w
            ciele kobietwink
          • pina_colada88 Re: ochujałyście ? 13.10.09, 22:42
            Magla nie będzie to na antyforum pójdę, o!
          • madameblanka Re: ochujałyście ? 14.10.09, 11:58
            > Zaraz wszystkie odejdą i co będzie z maglem?

            tia, i jaką pożywke by miały wpadające tu ematkibig_grin
            • stillgrey Re: ochujałyście ? 14.10.09, 15:27
              a to nie jest tak, ze my tu wszystkie z ematki przyszlysmy i ogromna wiekszosc
              wciaz ematke czytuje i sie na niej wypowiada?
    • slimakpokazrogi Re: Zawiodłam się i odchodze..... 14.10.09, 00:13
      sodomia i gomoria! jakby powiedziała pani Frau...
    • mariolka55 Re: Zawiodłam się i odchodze..... 14.10.09, 08:03
      nie wiem o co tym razem biega
      ale wydaje mi się że to w Tobie jest problem,a nie w jednym forum/w drugim forum
      i jego uczestnikach
      • tedesca1 Re: Zawiodłam się i odchodze..... 14.10.09, 08:25
        A na innym forum będzie inaczej? Na które forum bym nie weszła zawsze się
        znajdzie ktoś kto nie ma nic innego do roboty tylko wytykanie błędów. Ja
        zazwyczaj się spieszę w pisaniu, a potem nie chce mi się poprawiać już
        literówek, przecinków i innych więc nie poprawiam i olewam sikiem prostym jeśli
        mnie ktoś strofuje czy poprawia, a tłumaczyć się nie mam zamiaru. Koniec kropka.
        Wrzuć na luz, chyba, że myślałaś, że posypią się posty błagalne o pozostanie,
        tak jak napisała karra-mia, to post rodem z przedszkola.
    • tabakierka2 lidio 14.10.09, 08:16
      jeśli forum nie spełnia Twoich oczekiwań, to chyba nie ma sensu na
      siłę na nim tkwić.
      Powodzenia!
    • zuzia36 Re: Zawiodłam się i odchodze..... 14.10.09, 08:58
      https://www33.patrz.pl/u/f/50/81/45/508145.jpg
    • karra-mia Re: Zawiodłam się i odchodze..... 14.10.09, 09:00
      a tak już trochę poza Tobą
      Wytłumaczcie mi dziewczyny, po co się pisze takie posty, ze się
      odchodzi, idzie w pizdu, bo ktoś niewystarczająco mocno ukochał,
      ktoś nam dowalił? Na co liczy taka osoba?

      Bo ja se tak myśle, że jakbym z jakiegoś powodu nie chciała więcej
      tu zaglądać, to nie robiłabym tego i już. Na cholerę taki post.
      Zmieni on coś?

      No i Lidia zawieść się można na przyjaciółce, rodzinie... mam
      rozumieć, ze ty tu wszystkie dziewczyny traktowałaś jako
      przyjaciółki? suspicious
      • pina_colada88 Re: Zawiodłam się i odchodze..... 14.10.09, 09:09
        Pisze się że się odchodzi żeby ludzie się nie martwili.
        Zwłaszcza, jeśli ktoś był długo wink
        No i czasem, żeby zamieszanie zrobić.
        • karra-mia Re: Zawiodłam się i odchodze..... 14.10.09, 09:34
          Pina proszę cię
          wątpię, ze ktoś by sę martwił, jakby wcześniej nic nie wskazywalo na
          to, że się coś dzieje prawda?
          Ja rozumiem, jak któraś idzie rodzic, jak któraś wyjeżdża,a le jak
          ktoraś chce iśc w pizdu, to szerokiej drogi i niech głowy nie
          zawraca płaczliwymi postami.
        • your.uthopia :/ 14.10.09, 09:37
          Ja się nie znam.
          Ale takie posty przypominają mi, pewien toksyczny rodzaj ludzi typu: "Zabiję się".
          Tak straszą tym samobójstwem, że się rzygać chce. Wziąłby w końcu tę linę i się
          powiesił - ale nie. Przez najbliższych 20 lat - będzie się zabijał, przy byle
          okazji i przy byle problemie, szantaż emocjonalny.
          "Mam dość, zabiję się jak coś tam coś tam"

          Tak samo tu - "Odchodzę"...nie! nie odchodź! ..."odchodzę bo
          mam dość"
          .. nie! przestań! zostań!.."nie - muszę odejść, bo coś
          tam coś tam"
          ..ale proszę zostań!
          I tak do usranej śmierci.


          Ci, którzy podjęli decyzję o "odejściu" - odchodzą w milczeniu.

          To idę.
    • pola.cocci Re: Zawiodłam się i odchodze..... 14.10.09, 09:27
      A nie mozna po prostu "odejsc" po cichu. A moze to nie wypada bez
      pozegnania?
      • asiaiwona_1 Re: Zawiodłam się i odchodze..... 14.10.09, 09:50
        przynajmniej lidia ma wkońcu wątek, w którym jest dużo wpisów big_grin No i
        stała się "popularna", no bo tera każdy już będzie wiedział, że to "ta
        lidia, która chciała odejść" big_grin
      • surreal_d Re: Zawiodłam się i odchodze..... 14.10.09, 10:23
        każdy sposób zwrócenia na siebie uwagi jest dobry
      • bluemadlen-1 Re: Zawiodłam się i odchodze..... 14.10.09, 11:45
        pola.cocci napisała:

        > A nie mozna po prostu "odejsc" po cichu. A moze to nie wypada bez
        > pozegnania?
        >
        Nie wypada
    • lineczkaa Re: Zawiodłam się i odchodze..... 14.10.09, 11:05
      To mnie z lekka fascynuje... to pisanie "idę" "odchodzę". Dla
      poklasku, dla płaczu "nieeeee zostań z nami"?
      Jak mi się gdzieś nie podoba, to kasuję forum i więcej tam ani nie
      piszę ani nie czytam.
    • morepig Re: Zawiodłam się i odchodze..... 14.10.09, 11:25
      nerka
      • caffe_mocca Re: Zawiodłam się i odchodze..... 14.10.09, 12:18
        Na forach (wieeeelu) bywam od dawna .
        I wiem jedno - osoby które naprawde chca odejsc - odchodza a nie trabią o tym na
        prawo i lewo.
        Takie trąbiące - owszem, strzela focha i odejda - na tydzień, miesiąc , czasami
        nawet (!) pare miesięcy
        Ale ZAWSZE wracają. Czasami ze wstydu pod innym nickiem, a czasami pod swoim - z
        bezczelnie radosnym komunikatem ze "wiem wiem ze mowilam ze odchodzę ale
        zmienilam zdanie i ...postanowiłam dać druga szansę "
        hehe
    • totorotot Re: Zawiodłam się i odchodze..... 14.10.09, 12:28
      adieu
      • pina_colada88 Re: Zawiodłam się i odchodze..... 14.10.09, 14:28
        Karra, a co było z czarnataka?
        Odeszła jakoś w czerwcu, a pojawiały się co jakiś czas wątki poszukiwawczy.
        Odeszła bez słowa dodam.
        • karra-mia Re: Zawiodłam się i odchodze..... 14.10.09, 17:59
          pina ale czarna to czarna, nie strzeliła focha, nie było wcześniej
          postów, w których by ulewała żalu za nasze odpowiedzi, więc byłyśmy
          ciekawe, co się stało.
          A lidka po prostu strzeliła focha w jednym swoim wątku, potem
          założyła drugi, żebyśmy ją błagały o pozostanie.
          Załosne i śmieszne ...
          • pina_colada88 Re: Zawiodłam się i odchodze..... 14.10.09, 18:55
            No fakt karra.
            Ale ma wątek długi big_grin
            Czekaj, ale takich wątków dużo nie było.
            O ile pamiętam taki wątek założyły eva mendez vel pinky doo, i pati kowalska.
            No i lidia
    • zuzanka79 To był tylko taki ... DŻOŁK :D 14.10.09, 15:22
      a my dałyśmy się nabrać tongue_out . Lidka zapewne siedzi sobie teraz przed
      kompem, cieplutką kawusię popija i się z nas nabija
      o tak: patrz.pl/mp3/debilny-smiech
      • caffe_mocca Re: To był tylko taki ... DŻOŁK :D 14.10.09, 18:49
        No i mialam racje?! Miałam!
        Lidia zostaje - wersja dla spoleczenstwa brzmi: " miałam trudny dzień ale
        ochłonełam i ... zostaje"
        hiehiehiehiehie smile))
      • lidia341 Re: To był tylko taki ... DŻOŁK :D 14.10.09, 18:59
        Ja się w cale nie śmiałam. Hm....
      • dlania Re: To był tylko taki ... DŻOŁK :D 14.10.09, 19:00
        Zuza, a nazwe tego mp3 to tak przypadkowo ci sie dobrało?wink
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka