pina_colada88 25.11.09, 13:39 Ciągle. Nie ważne o której pójdę spać. Czy będzie to 11, 12, 2 czy trzecia. Wstać potrafię o 14 i nadal jestem niewyspana. Przysypiam na wykładach. Od kilku lat nie wyspałam się normalnie. Co to może być? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tabakierka2 Re: Spać mi się chce. 25.11.09, 13:39 cukrzyca na ten przykład kiedy ostatnio badałaś cukier? Odpowiedz Link
pina_colada88 Re: Spać mi się chce. 25.11.09, 13:45 Niedawno. Wynik nie zaniepokoił lekarzy. A też się zastanawiałam nad cukrzycą bo dużo piję. Odpowiedz Link
mathiola Re: Spać mi się chce. 25.11.09, 15:25 > A też się zastanawiałam nad cukrzycą bo dużo piję. a to nie cukrzyca to alkoholizm Odpowiedz Link
mandziola Re: Spać mi się chce. 25.11.09, 13:41 Niskie ciśnienie - kiedy ostatnio mierzyłaś?) Ja mam tak 100/60 i tez czesto śpie Odpowiedz Link
mamamira Re: Spać mi się chce. 25.11.09, 13:51 Czy miałaś tarczyce badana,przy niedoczynności chce się ciągle spać Odpowiedz Link
pina_colada88 Re: Spać mi się chce. 25.11.09, 13:58 W czerwcu miałam robiony poziom chyba tsh. Przy górnej granicy 4200 ja miałam 4250. Niestety przez zawirowania z operacją woreczka i zmianą deklaracji nie poszłam do lekarza. Pójdę w styczniu, kiedy już będę mogła zmienić deklarację. Odpowiedz Link
margotka28 Re: Spać mi się chce. 25.11.09, 15:10 zbyt mało lub zbyt dużo snu? Plus dolegliwości wymoienione przede mną. Odpowiedz Link
romashka Re: Spać mi się chce. 25.11.09, 15:53 Powodów może byc tysiąc, jka też tak miałam, okazło się, że to niedoczynność. Przy twoim wyniku TSH powtórzyłabym badanie w ciągu kilku m-cy - ale może ja teraz przewrażliwiona jestem. Alkoholizm też dobre. A może listopad, przemęczenie, nieregularny tryb życia albo brak witamin? Odpowiedz Link
dlania Re: Spać mi się chce. 25.11.09, 15:55 Listopad Tarczyca Lenistwo CUkrzyca Takie polipy w płucach - moja znajoma to miała i tez była wiecznie śpiąca i zmęczona A może taki wirus odkryty przez Amerykańskich Naukowców wyborcza.pl/1,75476,7128747,Wirus_zmeczenia_.html Odpowiedz Link
stillgrey Re: Spać mi się chce. 25.11.09, 15:56 Ja tak mam kiedy za duzo spie, serio, serio. Jesli zasne razem z Mlodym o tej 20-21 i przespie razem z nim te 11h to na drugi dzien zazwyczaj jestem padnieta. Jesli spie 6-8h jest git Odpowiedz Link
dlania Re: Spać mi się chce. 25.11.09, 15:58 Tez mam to co pisze stillgrey - jak nie wstane o 7-8 to potem moge sie przewalać w takim letargu jeszcze kilka godzin, a z każda godzina czuje sie słabsza, mniej przytomna i bardziej śpiąca. Może ty pina za duzo śpisz? Wex sie kładz o 23 i wstawaj o 8, a nie o 14 Odpowiedz Link
swoje3grosze Re: Spać mi się chce. 26.11.09, 09:00 zbyt dużo używek ? udane życie towarzyskie? A tak na serio mam to samo. Oprócz zbierania się na zrobienie podstawowych badań, kupiłam sobie magnez - jestem taka zamulona przez cały dzień. Prawdą oczywiście jest to, że trzeba mieć "uporządkowany dzień", jakiś plan działań, tak jak u brzdąców "rytuały". Kobieta ze stancji, na której mieszkałam przez czas jakiś w trakcie studiów mówiła mi, że długie spanie to objaw chorobowy. Poczynając od przeziębienia przez jakieś niedobory czy choroby przewlekłe. Jeśli jednak to tylko lenistwo: ktoś mi ostatnio powiedział - "życie prześpisz!" Strasznie mnie ruszyło... Odpowiedz Link
graue_zone Re: Spać mi się chce. 26.11.09, 09:08 Niedoczynność tarczycy. Hormony badałaś? Odpowiedz Link
gorgolka jedyna rada 26.11.09, 11:13 Trzeba lubelskie spotkanie zrobić i sprawę omówić dogłębnie przy udziale wspomagaczy wiadomego rodzaju Odpowiedz Link
pina_colada88 Re: jedyna rada 26.11.09, 18:07 Gorgolka, jak miło, że się odezwałaś Jak tam młody, jak ma na imię? A spotkanie lubelskie, obowiązkowe. Co do życia towarzyskiego to chwilowo udane,. Wczoraj to była impreza Ja w sumie nie chciałam pić bo miałam zajęcia z pewną wymagającą kobietą rano. Ale reszta wypiła 0.5l i 0.7l. Niektórych tak siekło że chodzili na czworaka, przewracali się i odwiedzali po 11 prawie każdy pokój w akademiku Większość o tej porze pozamykała pokoje Podobno siedzieli do 5 rano, ja nie wiem, bo o 1 poszłam do pokoju. A, jeszcze drzwi z futryny wypadły Odpowiedz Link
caffe_mocca Re: Spać mi się chce. 26.11.09, 20:21 Co to może być? Duzo rzeczy - np niedoczynnosc tarczycy, Hashimoto pl.wikipedia.org/wiki/Zapalenie_tarczycy_Hashimoto lub inne jesli masz jeszcze do tego np. wieksza lub mniejsza nadwage, problemy ze skora (łuszczenie, suchosc) , z włosami (wypadanie, łysienie) - to bardzo duze prawdopodobienstwo ze TARCZYCA!!!! Odpowiedz Link