Dodaj do ulubionych

Spać mi się chce.

25.11.09, 13:39
Ciągle.
Nie ważne o której pójdę spać.
Czy będzie to 11, 12, 2 czy trzecia.
Wstać potrafię o 14 i nadal jestem niewyspana.
Przysypiam na wykładach.
Od kilku lat nie wyspałam się normalnie.
Co to może być?
Obserwuj wątek
    • tabakierka2 Re: Spać mi się chce. 25.11.09, 13:39
      cukrzyca na ten przykładsad
      kiedy ostatnio badałaś cukier?
      • pina_colada88 Re: Spać mi się chce. 25.11.09, 13:45
        Niedawno.
        Wynik nie zaniepokoił lekarzy.
        A też się zastanawiałam nad cukrzycą bo dużo piję.
        • mathiola Re: Spać mi się chce. 25.11.09, 15:25
          > A też się zastanawiałam nad cukrzycą bo dużo piję.

          a to nie cukrzyca to alkoholizm wink
    • mandziola Re: Spać mi się chce. 25.11.09, 13:41
      Niskie ciśnienie - kiedy ostatnio mierzyłaś?smile) Ja mam tak 100/60 i tez czesto
      śpiesmile
      • mamamira Re: Spać mi się chce. 25.11.09, 13:51
        Czy miałaś tarczyce badana,przy niedoczynności chce się ciągle spać
    • bswm Re: Spać mi się chce. 25.11.09, 13:50
      Problemy z tarczycą?
      • pina_colada88 Re: Spać mi się chce. 25.11.09, 13:58
        W czerwcu miałam robiony poziom chyba tsh.
        Przy górnej granicy 4200 ja miałam 4250.
        Niestety przez zawirowania z operacją woreczka i zmianą deklaracji nie poszłam
        do lekarza.
        Pójdę w styczniu, kiedy już będę mogła zmienić deklarację.
    • margotka28 Re: Spać mi się chce. 25.11.09, 15:10
      zbyt mało lub zbyt dużo snu?
      Plus dolegliwości wymoienione przede mną.
    • mathiola Re: Spać mi się chce. 25.11.09, 15:22
      Listopad?
      Tarczyca?
      Lenistwo?

      wink
    • emigrantka34 Re: Spać mi się chce. 25.11.09, 15:43
      a bylas u lekarza ?
      • romashka Re: Spać mi się chce. 25.11.09, 15:53
        Powodów może byc tysiąc, jka też tak miałam, okazło się, że to
        niedoczynność. Przy twoim wyniku TSH powtórzyłabym badanie w ciągu
        kilku m-cy - ale może ja teraz przewrażliwiona jestem.

        Alkoholizm też dobre.
        A może listopad, przemęczenie, nieregularny tryb życia albo brak
        witamin?
      • dlania Re: Spać mi się chce. 25.11.09, 15:55
        Listopad
        Tarczyca
        Lenistwo
        CUkrzyca
        Takie polipy w płucach - moja znajoma to miała i tez była wiecznie śpiąca i zmęczona
        A może taki wirus odkryty przez Amerykańskich Naukowcówwink
        wyborcza.pl/1,75476,7128747,Wirus_zmeczenia_.html
    • stillgrey Re: Spać mi się chce. 25.11.09, 15:56
      Ja tak mam kiedy za duzo spie, serio, serio.
      Jesli zasne razem z Mlodym o tej 20-21 i przespie razem z nim te 11h to na drugi
      dzien zazwyczaj jestem padnieta. Jesli spie 6-8h jest gitwink
      • dlania Re: Spać mi się chce. 25.11.09, 15:58
        Tez mam to co pisze stillgrey - jak nie wstane o 7-8 to potem moge sie przewalać
        w takim letargu jeszcze kilka godzin, a z każda godzina czuje sie słabsza, mniej
        przytomna i bardziej śpiąca.
        Może ty pina za duzo śpisz? Wex sie kładz o 23 i wstawaj o 8, a nie o 14wink
      • mathiola Re: Spać mi się chce. 25.11.09, 20:35
        ja mam tak samo smile
    • swoje3grosze Re: Spać mi się chce. 26.11.09, 09:00
      zbyt dużo używek ?
      udane życie towarzyskie?
      wink

      A tak na serio mam to samo.
      Oprócz zbierania się na zrobienie podstawowych badań, kupiłam sobie magnez -
      jestem taka zamulona przez cały dzień.
      Prawdą oczywiście jest to, że trzeba mieć "uporządkowany dzień", jakiś plan
      działań, tak jak u brzdąców "rytuały".

      Kobieta ze stancji, na której mieszkałam przez czas jakiś w trakcie studiów
      mówiła mi, że długie spanie to objaw chorobowy. Poczynając od przeziębienia
      przez jakieś niedobory czy choroby przewlekłe.

      Jeśli jednak to tylko lenistwo: ktoś mi ostatnio powiedział - "życie prześpisz!"
      Strasznie mnie ruszyło...
    • graue_zone Re: Spać mi się chce. 26.11.09, 09:08
      Niedoczynność tarczycy. Hormony badałaś?
    • gorgolka jedyna rada 26.11.09, 11:13
      Trzeba lubelskie spotkanie zrobić i sprawę omówić dogłębnie przy
      udziale wspomagaczy wiadomego rodzaju
      • pina_colada88 Re: jedyna rada 26.11.09, 18:07
        Gorgolka, jak miło, że się odezwałaś wink
        Jak tam młody, jak ma na imię?
        A spotkanie lubelskie, obowiązkowe.
        Co do życia towarzyskiego to chwilowo udane,.

        Wczoraj to była impreza big_grin
        Ja w sumie nie chciałam pić bo miałam zajęcia z pewną wymagającą kobietą rano.
        Ale reszta wypiła 0.5l i 0.7l.
        Niektórych tak siekło że chodzili na czworaka, przewracali się i odwiedzali po
        11 prawie każdy pokój w akademiku big_grin
        Większość o tej porze pozamykała pokoje big_grin
        Podobno siedzieli do 5 rano, ja nie wiem, bo o 1 poszłam do pokoju.
        A, jeszcze drzwi z futryny wypadły big_grinbig_grinbig_grin
    • nutka07 Re: Spać mi się chce. 26.11.09, 19:11
      Moze pomysl o uprawianiu sportu.
    • caffe_mocca Re: Spać mi się chce. 26.11.09, 20:21
      Co to może być?

      Duzo rzeczy - np niedoczynnosc tarczycy, Hashimoto
      pl.wikipedia.org/wiki/Zapalenie_tarczycy_Hashimoto
      lub inne

      jesli masz jeszcze do tego np. wieksza lub mniejsza nadwage, problemy ze skora (łuszczenie, suchosc) , z włosami (wypadanie, łysienie) - to bardzo duze prawdopodobienstwo ze TARCZYCA!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka