Dodaj do ulubionych

jakiego czasopisma więcej nie kupicie?

14.02.10, 15:54
więcej nie tyknę ELLE, zauważyłam wcześniej już, że zanim dotrę do jakiegoś
artykułu, przerzucam sporo reklam. Policzyłam: 46 stron samych reklam. Reszta
tak naprawdę to moda z wybiegów, która i tak w Polsce nie jest dostępna.
Artykułów sztuk 3. pismo zapełnione zdjęciami a nie treścią. DNO.
Obserwuj wątek
    • olinka20 Re: jakiego czasopisma więcej nie kupicie? 14.02.10, 16:04
      Własnie mialam pisać, ze ELLE z tych samych powodow.
      Zawsze mialam tzw. pakiet- Elle i Twój Styl, ale od kilku mięsięcy
      stwierdzilam, ze to bez sensu.
      • stokrotka-23 Re: jakiego czasopisma więcej nie kupicie? 15.02.10, 07:23
        olinka20 napisała:

        > Własnie mialam pisać, ze ELLE z tych samych powodow.
        > Zawsze mialam tzw. pakiet- Elle i Twój Styl, ale od kilku mięsięcy
        > stwierdzilam, ze to bez sensu.

        podpisuję się, nie kupuję od jakichś 2 lat, przerzuciłam się na
        Zwierciadło
        --
        Kubuś (05.01.2008) smile
        --
        http://img1.jurko.net/avatar_1473.gif
        • zocha16 stokrotka 15.02.10, 10:52
          zrobiłam dokładnie to samo co Ty.
    • gagunia Re: jakiego czasopisma więcej nie kupicie? 14.02.10, 16:19
      Elle nie czytam od ok 10 lat z tego powodu.
      • doral2 Re: jakiego czasopisma więcej nie kupicie? 14.02.10, 18:59
        trybuny ludu.
        już nie istnieje, poza tym była komunistyczna big_grin
        • medussa7 Re: jakiego czasopisma więcej nie kupicie? 14.02.10, 19:08
          Twój Styl. Ale z zupełnie innego powodu. Jakiś czas temu był wielki
          artykuł o mojej koleżance. Naopowiadała bzdur o sobie, może z 10 %
          było prawdy. Teraz nie kupuje, bo nie będe czytała bzdetów,w które
          tłum naiwnych ma uwierzyc.
          • medussa7 Re: jakiego czasopisma więcej nie kupicie? 14.02.10, 19:09
            Dopowiem jeszcze, ze na zdjęciach w pierwszej chwili w ogóle jej nie
            poznałam. Taki retusz...
          • tabakierka2 Re: jakiego czasopisma więcej nie kupicie? 15.02.10, 10:50
            medussa7 napisała:

            > Twój Styl. Ale z zupełnie innego powodu. Jakiś czas temu był
            wielki
            > artykuł o mojej koleżance. Naopowiadała bzdur o sobie, może z 10 %
            > było prawdy. Teraz nie kupuje, bo nie będe czytała bzdetów,w które
            > tłum naiwnych ma uwierzyc.

            Możliwe, że to dziennikarz 'dodał' swoje trzy grosze.
        • ceres9 Re: jakiego czasopisma więcej nie kupicie? 15.02.10, 22:19
          big_grinDDDDDDDDDDDDDD
    • karra-mia Re: jakiego czasopisma więcej nie kupicie? 14.02.10, 20:24
      Elle
      Twój Styl
      większość tych kiedyś fajnych babskich czasopism zamieniło się w
      przerywnik reklamowy
      • asiaiwona_1 Re: jakiego czasopisma więcej nie kupicie? 14.02.10, 20:41
        ja kiedyś kupowałam Filipinkę. Ale od czasu jak zmieniła się w gazetę
        jedną z wielu to nie kupowałam. Nawet nie wiem czy ją jeszcze wydają.
        • dlania Re: jakiego czasopisma więcej nie kupicie? 15.02.10, 12:00
          Asia, ale na filipinke to ty za stara dupa jesteśwink Może dlatego cie znudziłą.
    • arallia Re: jakiego czasopisma więcej nie kupicie? 14.02.10, 22:06
      Od dłuższego czasu nie kupuję żadnych.
      Wszystkie jadą na:
      reklamach
      modzie z dupy i nie dla ludzi
      opowieściach o tym, co pani z serialu kupiła w markecie na obiad
      poradach łóżkowych (nie jak się wyspać, o nietongue_out)
      poradach cioci Halinki
    • deela Re: jakiego czasopisma więcej nie kupicie? 14.02.10, 22:11
      nowej fanstastyki
      kilka numerow pod rzad miala denne opowiadania
      na poziomie przedszkolakow
      dalam sobie spokoj
    • minerallna Re: jakiego czasopisma więcej nie kupicie? 15.02.10, 00:53
      Żadnego od lat nie kupuję, jak chce się ogłupić to wchodzę na np: Pudelka i mam to samo za friko smile
      • romashka Re: jakiego czasopisma więcej nie kupicie? 15.02.10, 10:42
        Wszystkie Elle i Twoje style... szajs... ale naprawdę rozczarowało
        mnie Zwierciadło. Pseudoartykuła na psedudopoziomie - a naprawdę
        powierzchowny bełkot.
      • tabakierka2 Re: jakiego czasopisma więcej nie kupicie? 15.02.10, 10:51
        żadnych, szkoda mi wyrzucać pieniądze w błoto, a później nie ma co z
        tym dziadostwem robić.
    • teqilaa Re: jakiego czasopisma więcej nie kupicie? 15.02.10, 11:07
      odkąd mam net nie kupuje, poza tym mam dostep darmowy do różnych
      gazet wiec tak czy siak nie ma sensu wywalac kasy na bzdury.
    • truscaveczka Re: jakiego czasopisma więcej nie kupicie? 15.02.10, 11:48
      Z tego, co kiedyś czytałam? Bo Elle miałam w ręku raz, gdy był
      artykuł o moim forum i troszkę o mnie tongue_out
      Zwierciadło - nadęte, nawiedzone i uduchowione do obrzydliwosci.
      Kiedyś było fajniejsze.
      Bluszcz - nadęty i nudny zwyczajnie.
    • eyes69 Re: jakiego czasopisma więcej nie kupicie? 15.02.10, 11:52
      Nie kupuje czasopism w ogole.
    • margotka28 Re: jakiego czasopisma więcej nie kupicie? 15.02.10, 11:54
      kolorowych gazet dla kobiet nie kupuję od wielu lat. Kiedyś
      kupowałam Machinę, bo miała fajne płyty i recenzje, teraz nie wiem
      nawet czy ją wydają wink
      Aha i nigdy nie kupiłabym Cosmopolitana.
      • dlania Re: jakiego czasopisma więcej nie kupicie? 15.02.10, 11:58
        Ja tak jak margotka. Machine wydaja, ale tez więcej tam reklam, jakis chujowych
        sesji niz wartościowego czytania.
        I nie kupuje już "Lampy", bo mnie nudzi, ale pewnie kiedys do niej wrócęwink
        • teqilaa Re: jakiego czasopisma więcej nie kupicie? 15.02.10, 12:13
          jedyne na co wydałabym kase w razie co to Angora.
          • dlania Re: jakiego czasopisma więcej nie kupicie? 15.02.10, 12:22
            Angora jest najlepsza na kacawink
            • pocztarenata Re: jakiego czasopisma więcej nie kupicie? 15.02.10, 15:27
              Tez kupuję Angoręsmile


              A nie kupiłabym dla siebie żadnych Poradników domowych i Pań domu. Kiedyś u
              teściowej zajrzałam do takiej gazety i trafiłam na artykuł pod tytułem "ubierz
              się jak gwiazda ulubionego serialu" no i były zdjęcia aktorek w serialowych
              strojach, bleee. Dla kogo to pisane i komu chce się wydać te parę złotych na
              takie g..?!
          • mathiola Angorę 15.02.10, 22:31
            dostaję od teściowej za darmo smile Ma jeden minus - chujowo rozpala się w kominku wink
    • mathiola Re: jakiego czasopisma więcej nie kupicie? 15.02.10, 22:27
      Nie kupię już nigdy żadnego dzieciowego poradnika (byłam uzależniona dawno temu
      - kupowałam dosłownie wszystkie obecne na rynku) i żadnego kobiecego pisma typu:
      twój styl, elle, pani i te wszystkie inne. Nie i już. Wolę kupić sobie książkę,
      a te pisma cenowo jeszcze trochę i do książki się zbliżą. Kupuję wyłącznie
      gazety ogrodowe i wnętrzarskie - i to też bardzo rzadko. Wyleczyłam się już z
      kupowania pism i niech tak zostanie. A Pani przechodzi samą siebie odkąd
      Domagalikowa objęła funkcję naczelnej - to jest po prostu jeden wielki pean na
      rzecz domagalik.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka