11.03.10, 22:30
Czy jeśli aktywuje numer na nk za 2.44 to zdjęcia przez telefon będę mogła
dodawac za darmo wysyłając na podany numer?
Obserwuj wątek
    • semida Re: NK 11.03.10, 22:35
      No na free to raczej nie...przecież wcześniej musisz coś aktywować za 2.44
      • pina_colada88 Re: NK 11.03.10, 22:50
        Wiem, że muszę aktywować.
        Ale pytanie czy po aktywacji będę coś płaciła za wysłanie na ten numer specjalny.
        • olinka20 Re: NK 12.03.10, 08:38
          Z tego co sie orientuje to tak, przeciez chyba sie nie da wyslac
          smsa na darmowy numer.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka