pina_colada88 11.03.10, 22:30 Czy jeśli aktywuje numer na nk za 2.44 to zdjęcia przez telefon będę mogła dodawac za darmo wysyłając na podany numer? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
semida Re: NK 11.03.10, 22:35 No na free to raczej nie...przecież wcześniej musisz coś aktywować za 2.44 Odpowiedz Link
pina_colada88 Re: NK 11.03.10, 22:50 Wiem, że muszę aktywować. Ale pytanie czy po aktywacji będę coś płaciła za wysłanie na ten numer specjalny. Odpowiedz Link
olinka20 Re: NK 12.03.10, 08:38 Z tego co sie orientuje to tak, przeciez chyba sie nie da wyslac smsa na darmowy numer. Odpowiedz Link