hedna 21.08.13, 12:03 Dziewczyny,gdzie kupie nie drogo spodnie dresowe chłopięce na 110cm (do przedszkola)? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hedna Re: dresy 21.08.13, 12:04 Albo może któraś ma w dobrym stanie po swoim synku odsprzedać? Odpowiedz Link
amoreska Re: dresy 21.08.13, 12:06 Pewnie na najbliższym targu. Jeśli mają być niedrogie i obliczone na szybkie zużycie... Odpowiedz Link
aniuta75 Re: dresy 21.08.13, 13:52 Wbrew pozorom na targach wcale nie jest tak tanio, bo ceny porównywalne z sieciówkami po promocjach a jakość o wieeeele grosza. Odpowiedz Link
happ_y Re: dresy 21.08.13, 12:46 W Pepco ostatnio kupowałam, po 9,99. Mieliśmy już kiedyś od nich i nawet się tak szybko nie zdzierają. Odpowiedz Link
rebelka1986 Re: dresy 21.08.13, 15:10 Też widziałam w pepco, 9,99 ale nie macałam. Ja bardzo lubię te z podstawowej kolekcji h&m, zdaje się za 29,99 - dużo kolorów i mocny materiał. Odpowiedz Link
hedna Re: PEPCO 21.08.13, 16:49 a jakie te dresy w Pepco? Mam dość daleko,ale jak fajne to można by było jechać Odpowiedz Link
rybalon1 Re: PEPCO 21.08.13, 17:02 spodnie dresowe z Pepco te po 9,90 są bardzo fajne , mechacą się minimalnie a kolana się nie wypychają - ja kupuję zwykle te w kolorze szarym , niestety ostatnio nie mogę dostac rozmiaru 140 buuuu ...naprawdę dobrze się noszą i za ta cenę biorę zwykle z 4-5 par i mam z głowy cały rok szkolny. Piorą się dobrze , nie wstępują się . Jak mój syn wyrasta z ich to oddaje jeszcze kuzynce dla jej syna bo są nadal w dobrym stanie. Odpowiedz Link
zales239 Re: PEPCO 21.08.13, 17:49 Ja nie nadążam z tymi spodniami Mój ma talent do robienia sita na kolanach po paru dniach. spodnie w super stanie z przetartymi do cna kolanami grrrrr. A jak naszyję łaty to mu za sztywno i grzebie przy tym i przychodzi sierota taka z wiszącą łatą! Normalnie specjalista polecam Pepco i H&M Odpowiedz Link