21.08.13, 12:03
Dziewczyny,gdzie kupie nie drogo spodnie dresowe chłopięce na 110cm (do przedszkola)?
Obserwuj wątek
    • hedna Re: dresy 21.08.13, 12:04
      Albo może któraś ma w dobrym stanie po swoim synku odsprzedać?
    • amoreska Re: dresy 21.08.13, 12:06
      Pewnie na najbliższym targu.
      Jeśli mają być niedrogie i obliczone na szybkie zużycie...

      • opium74 Re: dresy 21.08.13, 12:33
        www.decathlon.pl/C-620735-dresy
        ja kupuje tutaj smile
      • aniuta75 Re: dresy 21.08.13, 13:52
        Wbrew pozorom na targach wcale nie jest tak tanio, bo ceny porównywalne z sieciówkami po promocjach a jakość o wieeeele grosza.
    • happ_y Re: dresy 21.08.13, 12:46
      W Pepco ostatnio kupowałam, po 9,99. Mieliśmy już kiedyś od nich i nawet się tak szybko nie zdzierają.
    • rebelka1986 Re: dresy 21.08.13, 15:10
      Też widziałam w pepco, 9,99 ale nie macałam. Ja bardzo lubię te z podstawowej kolekcji h&m, zdaje się za 29,99 - dużo kolorów i mocny materiał.
    • hedna Re: PEPCO 21.08.13, 16:49
      a jakie te dresy w Pepco? Mam dość daleko,ale jak fajne to można by było jechać
      • rybalon1 Re: PEPCO 21.08.13, 17:02
        spodnie dresowe z Pepco te po 9,90 są bardzo fajne , mechacą się minimalnie a kolana się nie wypychają - ja kupuję zwykle te w kolorze szarym , niestety ostatnio nie mogę dostac rozmiaru 140 buuuu ...naprawdę dobrze się noszą i za ta cenę biorę zwykle z 4-5 par i mam z głowy cały rok szkolny. Piorą się dobrze , nie wstępują się . Jak mój syn wyrasta z ich to oddaje jeszcze kuzynce dla jej syna bo są nadal w dobrym stanie.
        • zales239 Re: PEPCO 21.08.13, 17:49
          Ja nie nadążam z tymi spodniamisuspicious
          Mój ma talent do robienia sita na kolanach po parususpicious dniach.
          spodnie w super stanie z przetartymi do cna kolanami grrrrr.
          A jak naszyję łaty to mu za sztywno i grzebie przy tym i przychodzi sierota taka z wiszącą łatą!
          Normalnie specjalista tongue_out
          polecam Pepco i H&M

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka