Dodaj do ulubionych

ile macie czasu na neta????

10.10.13, 00:19
wiecie co, czytając wątki te ostatnie, nachodzi mnie pytanie?? ile dziennie poświecacie czasu na net?? nie wiem na czym polega praca mode.. no wiecie o co cho wink jak jest się takim kimś na kilku forach, przeglądając jeszcze inne strony... ja nie wiem.. i stąd me pytanie sie narodziło...
ja np: czasami wejdę ok południa przed położeniem młodego spać (głownie jak włączam coś średniemu na kompie)..i tak szybciutko sprawdzę co i jak... teraz jak nie ma prac tzw ogrodkowych, zdaży sie ze i w ciągu dnia przed zupą; a potem jestem dopiero jak połoze wszystkie dzieci spać..
są też dni, że nie ma wcale..po 3 i 4; daje radę, nie nosi mnie itd wink
reasumując.. w ciągu dnia to max 30 minut; wieczorem do oporu...ale to raczej filmy a nie grzebanie w necie i gadanie o "kotlecie"..

ps. jestem kura domowa, trójka dzieci, teoretycznie nie pracuje tongue_out

to jak jest u Was?

ps. mimo zniesmaczenia ogolna sytuacja pozwoliłam sobie watek załozyć wink
Obserwuj wątek
    • ez-aw Re: ile macie czasu na neta???? 10.10.13, 00:33
      Zdecydowanie za mało obecnie - około godziny dziennie. Dlatego tez jest paru moderatorów na forum, bo jedna osoba nie jest w stanie wszystkiego czytać i wyłapać co trzeba. Dlatego tez pisałam, ze mogę oddać moją funkcję.
      • 3-mamuska Re: ile macie czasu na neta???? 10.10.13, 01:09
        Ja mam ruchomy czas, bo np. Przy gotowaniu na telefonie czytam, w kibelku na posiedzeniu, czy pilnując młodego w wannie, rano z godzinę przy kawie.
        W autobusie jak gdzieś jadę.
        Właściwie czytam i pisze tylko z telefonu.
    • solejrolia Re: ile macie czasu na neta???? 10.10.13, 08:28
      ja pracując zaglądam do netu, więc chwilkę na tym portalu, chwilkę na innym, albo forum, żeby oderwać się i zresetować umysł.
      (jak to ktoś kiedyś pięknie napisał: zagladam na forum dla higieny psychicznej)
      no i zamiast seriali czy innych bzdur, bo tv nie oglądam- ktoś potrafi przedzbękać kilka godzin przed tv nie mając wyrzutów sumienia, a ja ten czas spędzam sobie przed komputerem.
    • grave_digger Re: ile macie czasu na neta???? 10.10.13, 08:45
      Ja pracuję, mam dwie córki i... męża wink i ja zawsze na wszystko mam czas. Nie rozumiem osób (mojego męża) które nigdy na nic czasu nie mają. Np. dziś mam na później do pracy (10:50), odwiozłam młodsze do przedszkola, zrobiłam pranie, dwie suszarki, jedna zmywarka, pomogłam jeszcze odrobić ze starszą drobne zadanie (zaraz ją odwożę do szkoły) i jeszcze popijam kawę przed kompem. Wiem, że niektórzy się z niczym nie wyrabiają (mój mąż wink), ale ja ze wszystkim. Ja jestem człowiek czynu, robię wszystko na już, by później mieć wolne.
      Np. wczoraj koleżanka w pracy, gdy sprawdzałam sprawdziany w pokoju nauczycielskim, ona do mnie, że ja życia nie znam (to był cytat), bo ona kiedyś 8 klas sprawdzianów sprawdzała by były na rano. Nie przytaknęłam jej, właściwie tylko głupio się uśmiechnęłam a swoje pomyślałam, bo ja wszystko sprawdzam na bieżąco, czytajcie wykorzystuję każdą wolną chwilę, by mi robota się nie spiętrzyła.

Kiedyś byłam wolna, moja mama do dziś nie może wybaczyć mojej wychowawczyni z 4-7 klasy, która twierdziła, że jestem wolna i wolno myślę wink Nie wiem co mi się stało, ale teraz jestem bystra jak górski potok tongue_out i równie szybka big_grin Sama siebie spowalniam, bo reszta za mną nie nadąża a ja się wkurzam. A to też źle, więc pracuję nad sobą wink
    • doral2 Re: ile macie czasu na neta???? 10.10.13, 20:41
      a to zależy czy pracowy net czy domowy.
      pracowy w godzinach pracy, domowy jak skończę trening, zjem, coś zrobię, albo nie zrobię, pogadam, pozałatwiam.
      jesienią i zimą więcej, bo ciemno i na zewnątrz nie ma co robić, chyba że podjazd odśnieżyć.
      wiosną, latem prawie wcale, bo mam różne prace ogródkowe, pogaduchy z sąsiadami, leżenie na leżaku, grille, ogniska, i inne imprezy dobrosąsiedzkie.
    • mathiola Re: ile macie czasu na neta???? 10.10.13, 22:19
      jak miałam małe dzieci to dużo. Przed wstaniem, w trakcie spania, przed obiadkiem, po spacerze, po bajce na dobranoc.... no normalnie - jak to z rytuałami bywa. Wtedy nie umiałam żyć bez netu. Teraz mogę i czasem w ogóle nie mam czasu, życie mnie wchłonęło. I "Gra o tron" big_grin
    • zuzanka79 Re: ile macie czasu na neta???? 10.10.13, 23:17
      O, wreszcie jakiś wątek w którym mogę się wypowiedzieć tongue_out
      Ile czasu na forum? Godzinę? Godzinę w tygodniu? No, pół to już na pewno. Wypadłam dawno z obiegu: kto jest kto? kto z kim? kto i gdzie? gdzie i kiedy? I szczerze - nawet mi z tym dobrze.
      Gdyby mnie 'dobrzy ludzie' nie poinformowali, że tu się woja światowa rozpętała, zapewne umarłabym w nieświadomości big_grin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka