Wczoraj dziewczyny, razem z 8 innymi osobami z firmy, dostałam
wypowiedzenie.Chyba chcą zwinąć interes. Ja z moim pracujemy w tej
samej firmie, na szczęście on jeszcze nie dostał wypowiedzenia...
Zrobili to prezesi chamsko strasznie. Zrobili zebranie całej firmy (
a raczej jej resztek) i gadali, że jest zła sytuacja finansowa,
kryzys.. ble ble ble.. I dali nam to jebane wypowiedzenie

Z nerwów to zjebałam pyzy-na zdięciu to co mi z nich wyszło-gówno
jednym słowem.
No i extra.
Przynajmniej mi już nikt śmierdzieć pod nosem nie bedzie..
pyzy:
img207.imageshack.us/my.php?image=2804091742.jpg