Dodaj do ulubionych

dostałam WYPOWIEDZENIE, zjebałam pyzy:(

29.04.09, 10:17
Wczoraj dziewczyny, razem z 8 innymi osobami z firmy, dostałam
wypowiedzenie.Chyba chcą zwinąć interes. Ja z moim pracujemy w tej
samej firmie, na szczęście on jeszcze nie dostał wypowiedzenia...
Zrobili to prezesi chamsko strasznie. Zrobili zebranie całej firmy (
a raczej jej resztek) i gadali, że jest zła sytuacja finansowa,
kryzys.. ble ble ble.. I dali nam to jebane wypowiedzeniesad
Z nerwów to zjebałam pyzy-na zdięciu to co mi z nich wyszło-gówno
jednym słowem.

No i extra.uncertain

Przynajmniej mi już nikt śmierdzieć pod nosem nie bedzie..


pyzy:
img207.imageshack.us/my.php?image=2804091742.jpg
Obserwuj wątek
    • matysiaczek.0 Re: dostałam WYPOWIEDZENIE, zjebałam pyzy:( 29.04.09, 10:19
      no kurwa, strasznie mi przykro czarna..to kiedy bezrobotną stajesz się?
    • zocha16 Re: dostałam WYPOWIEDZENIE, zjebałam pyzy:( 29.04.09, 10:20
      bardzo Ci wspólczuje - tych zjebanych pyz oczywiście. Bo jesli
      chodzi o pracę to zawsze jakas sie znajdzie lepsza lub gorsza.
      Naszczęście nic Ci pod nosem nie będzie już śmierdzieć - ot i plusy
      tego wypowiedzenia.
      • czarnataka Re: dostałam WYPOWIEDZENIE, zjebałam pyzy:( 29.04.09, 10:22
        Mam miesiąc wypowiedzenia, do 31.05 pracuję. Ale w poniedziałek idę
        na rozmowę, na którą średnio mi się iść chciało...No ale teraz to
        wyboru nie mamuncertain

        a pyzy zjebałam masakrycznie.
        • asiaiwona_1 Re: dostałam WYPOWIEDZENIE, zjebałam pyzy:( 29.04.09, 10:25
          Dobrze, że napisałaś, że to miały być pyzy big_grin
          A praca - przypuszczam, że teraz ci smutno i źle, ale zobaczysz, że
          nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Pomyśl sobie, że
          znajdziesz lepszą i lepiej płatną pracę... smile
        • tabakierka2 przykro mi 29.04.09, 10:25
          ale wierzę, że się ułoży.
          Może nie będzie łatwo z nową pracą, ale dasz radę.
          W jakiej branży szukasz?
    • deela Re: dostałam WYPOWIEDZENIE, zjebałam pyzy:( 29.04.09, 10:26
      nie martw sie
      jak ja kiedys dostalam wypowiedzenie to kierownik ds orgnizacji (swiadek)
      jeszcze dwa dni chodzil wstrasniety i nie umial mi w oczy spojrzec
      to juz byl szczyt chamstwa (+ mobbing + zastraszanie)
      nie moglo byc AZ TAK zle smile
      a pyzy? chuj z pyzami zamow pizze smile
      • czarnataka Re: dostałam WYPOWIEDZENIE, zjebałam pyzy:( 29.04.09, 10:29
        zjadłam płatki z mlekiem.jakby nie mała i chłop to jadłabym je na
        śnaidanie obiad i kolację.z minym mlekiem, bo od ciepłego mnie mdlismile
        • tabakierka2 off topic:) 29.04.09, 10:34
          mnie od ciepłego mleka też mdli...i od ciepłych paróweksad
          wiadomo, dlaczego tak jest?

          do autorki wątku:
          a myślałaś może o własnej działalności?
          • czarnataka Re: off topic:) 29.04.09, 10:38
            myślałam, ale za bardzo nie mam skąd kasę na nią wziąć...smile
            • tabakierka2 Re: off topic:) 29.04.09, 11:00
              hmm...a jakieś dofinansowanie z Unii?
              można napisać wniosek, ewentualnie wziąć kredyt na dzialalność.

              Możesz zdradzić jaka branża? Może Ci coś doradzimy?
              • czarnataka Re: off topic:) 29.04.09, 11:17
                myślałam o kawiarni/pubie ale to teraz chyba zly pomysł
                albo warsztat samochodowy (chłop się z zamiłowania zna na tym)...
                a tak to pojęcia nie mam.Wiele rzeczy chciałabym robić.Sklep z
                ciuchami i butami np. ale cholera jak jst kryzys to kto to kupi
                wsyzstko..
                Salon fryzjerski bo mam kursów pełno pokończonych. Ale teraz jak
                taki kryzys...uncertain
                • tabakierka2 Re: off topic:) 29.04.09, 11:20
                  świetne masz pomysły.
                  Ja bym obstawiała kwiaciarnię. Możesz wcześniej zebrać ankiety wśród
                  mieszkańców Twojego regionu ( osiedla/wioski) na co byłoby
                  największe zapotrzebowanie ( czego brakuje im, innymi słowybig_grin)
                  Ja zawsze marzyłam o otwarciu lodziarni/kawiarni z takimi wyapśnymi,
                  oryginalnymi deseramibig_grin

                  Zaszalałabym na Twoim miejscusmile
                  • czarnataka Re: off topic:) 29.04.09, 11:23
                    Z jedzeniem biznes odpadatongue_out
                    Zeżarłabym wszystkobig_grin
                    A ja napisałam kawiarnia (chyba że mi się jebło i wyszła
                    kwiaciarniatongue_out)..Kwiatów nie lubię straszniesmile
                    • tabakierka2 fakt:) 29.04.09, 11:31
                      głodnemu chleb na myśli, bo ja bym kwiaciarnię też mogła miećbig_grin
                      a Ty napisałaś kawiarnię, oczywiściesmile
    • teqilaa Re: dostałam WYPOWIEDZENIE, zjebałam pyzy:( 29.04.09, 10:33
      przykro strasznie!! my z małżem tez w jednej firmie pracujemy ale
      jak narazie zwolnien nie ma choc jakies tam plotki ida...powodzenia
      na rozmowie!!! kuj żelazo póki gorace bo martwy sezom idzie w
      temacie pracy sad
    • prigi Re: dostałam WYPOWIEDZENIE, zjebałam pyzy:( 29.04.09, 10:36
      nie zazdroszczę. wyobrażam sobie jak jesteś wściekła (ja by była na
      pewno). sytuacja na pewno się odmieni i będziesz jeszcze się
      cieszyć, że nie pracujesz z tymi burakami. no i za mężem zatęskniszsmile
      a co do pyz - to faktycznie jakieś takie nie halo, coś jakbby pureewink
      • czarnataka Re: dostałam WYPOWIEDZENIE, zjebałam pyzy:( 29.04.09, 10:39
        no takie gówno rzadkietongue_out
        • asiaiwona_1 Re: dostałam WYPOWIEDZENIE, zjebałam pyzy:( 29.04.09, 10:41
          czarnataka napisała:

          > no takie gówno rzadkietongue_out

          No skoro ty to powiedziałaś pierwsza to pozwolę sobie napisać, że
          dla mnie to jak rzygi wyglądało big_grin
          • cudko1 Re: dostałam WYPOWIEDZENIE, zjebałam pyzy:( 29.04.09, 10:59
            czarna wsparwie pracy - życzę tylko powodzenia na rozmowie-a nóż
            będzie lepiej niż było i po wsze czasy będzie chwalić to
            wypowiedzenie
            • cudko1 w sprawie pyz 29.04.09, 11:00
              kocham pyzy miłością najprawdziwszą, a że cholernie rzadko jem to
              pewnie gdyby mi się nawet na miał rozgotowały do bym jej pochłonęła
              w minutętongue_out
    • bernimy Re: dostałam WYPOWIEDZENIE, zjebałam pyzy:( 29.04.09, 11:04
      Przykro mi. Jedyny plus to brak śmierdzieli!
      Powodzenia w poszukiwaniach! Uszy do góry!
    • pa.trycja Re: dostałam WYPOWIEDZENIE, zjebałam pyzy:( 29.04.09, 11:50
      To przykre, współczuję Ci...Na pewno niedługo coś znajdziesz
      i jak sama napisałaś unikniesz smrodów.Uszy do góry!!!
    • pszczolaasia Re: dostałam WYPOWIEDZENIE, zjebałam pyzy:( 29.04.09, 11:59
      przykro mi. mam nadzieje ze szybko znajdziesz cos nowego. to moj czarny
      scenariusz...wole o tym nie myslecuncertain
    • aspirina Re: dostałam WYPOWIEDZENIE, zjebałam pyzy:( 29.04.09, 12:05
      No pyzy zjebane okropnie..


      a śmierdzielami się nie przejmuj. Bierz odprawę, kombinuj pomysł na biznes i
      smaruj wniosek do UP, teraz dają 18tyś bezzwrotnie, jedyny warunek to przez rok
      płacić zus (po 300,-/m-c), jak Ci nie wypali to nie zwracasz kasy. A przyznają
      Ci z palcem w nosie, nie jest tak trudno, fachowy wniosek i jazda. W razie czego
      pomogę, ja dostałam smile
    • agusia79-dwa Re: dostałam WYPOWIEDZENIE, zjebałam pyzy:( 29.04.09, 13:35
      NIe będzie ci nikt śmierdział pod nosem.

      a co się tyczy jedzenia= próbowałam znaleźć jakieś plusy i już mam
      fajny talerz big_grin
    • karra-mia Re: dostałam WYPOWIEDZENIE, zjebałam pyzy:( 29.04.09, 13:43
      czarna tak jak mówisz, nie będzie ci już nikt pod nosem śmierdział.
      Będzie dobrze, bo być musi, inaczej być nie może.
      Trzymam kciuki
      • doral2 Re: dostałam WYPOWIEDZENIE, zjebałam pyzy:( 29.04.09, 14:39
        koniec starego jest początkiem nowego smile

        jak dostałaś wypowiedzenie, to możesz się zarejestrować jako bezrobotna i
        dostaniesz zasiłek, lepszy rydz niż nic. to raz.

        dwa - może z tej rozmowy kwalifikacyjnej jednak coś wyjdzie smile
        a trzy - kit z pyzami, przynajmniej nie utyjesz wink
        • schiraz Re: dostałam WYPOWIEDZENIE, zjebałam pyzy:( 29.04.09, 15:36
          Czarna dasz radę, my tu wszystkie w ciebie wierzymy, jak otworzysz kawiarnię to
          osobiście pojadę do ciebie na kawę nawet na drugi koniec Polski coby wspomóc
          finansowosmile A co do pyz, no cóż, bez wątpienia kiedyś nimi byłysmile Trzymaj się
          ciepło i lej na palantów co się dobrych pracowników pozbywają.
          • guderianka Re: dostałam WYPOWIEDZENIE, zjebałam pyzy:( 29.04.09, 20:29
            Swój biznes otwieraj (i gówien w nich nie rób ) wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka