Dodaj do ulubionych

Cudak ty niedobra kobieto!

10.06.09, 16:35
w moim wątku napisałaś:
"a żeby
Cię na skawrę spaliło ooooooo "

zjarało mnie nawet nie na skwarek, ale prawie na popiół!( ale trawsko skosiłam)

ale pogoda dalej cudna, jakieś 28 stopni, lekko wieje, piwko się chłodzi, małż już powrócił z pracy, dzieci u teściowej, ehhhh, żyć, nie umieraćbig_grin
Obserwuj wątek
    • pina_colada88 Re: Cudak ty niedobra kobieto! 10.06.09, 16:42
      u mnie burza i deszcz.
      Mnie tez zjaralo ;/
      • agik82 pina 10.06.09, 16:52
        tylko się nie waż wysyłać tej burzy do mnie! ja się boje burzy!!!
        • pina_colada88 Re: pina 10.06.09, 16:57
          agik?
          Ide odczyniać uroki big_grin:A skąd jesteś
          • agik82 Re: pina 10.06.09, 17:01
            to się pospiesz z tym odczynianiem, bo u mnie zaczyna się paskudnie chmurzyć! a jestem spod rzeszowasmile
            • pina_colada88 Re: pina 10.06.09, 17:03
              ja lublin... smileNo a
              • agik82 Re: pina 10.06.09, 17:05
                twoja burza ma do mnie 188 kilosów!
    • asiaiwona_1 Re: Cudak ty niedobra kobieto! 10.06.09, 16:56
      no i wyszło, że cudak to czarownica co urok umie rzucić smile
    • slimakpokazrogi Re: Cudak ty niedobra kobieto! 10.06.09, 19:19
      a u mnie burze od paru dni z małymi przerwami. ciekawe, kto na mnie
      urok rzucił...
      • doral2 Re: Cudak ty niedobra kobieto! 10.06.09, 19:26
        kurde, szkoda żem tu wcześniej nie zajrzała, w celu odegnania chmur i deszczu,
        albowiem potrzebuje dokończyć przesadzanie kwiatków i pielenie ogródka...
        a że pada, to dupa uncertain
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka