deprim6 22.06.09, 11:04 ten fluid nowy z pedzlem, dobryyy??? wybieram sie go kupić , potrzebuje odcień opalony jest taki??? no i jak któraś ma i jest zadowolona to jaki numerek ???? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hellious Re: astor 22.06.09, 11:10 hehe, opalony t5o mi sie z moja macocha kojazy, co to jak sie takim wysmarowala, to nie dosc ze miala naske na twarzy, wszystkie zmarchy jej od razy wylazily i wygladala jakby miala wasy a co do pytania, to nie wiem Odpowiedz Link
deprim6 Re: astor 22.06.09, 11:13 dobreee hihiih, ja tez czesto widze takie pańcie zmasakrowane ciemnym fluidem, koszmar. Odpowiedz Link
aromatyczna_kawa Re: astor 22.06.09, 13:38 Jeśli chodzi ci o mineralny match podkład astor to nie polecam, tworzy piękną sztuczną maskę na gębie. Odpowiedz Link
marchewek_r Re: no to jaki ten podkład polecacie??? 22.06.09, 15:28 Ale musi być mineralny czy nie? Odpowiedz Link
deprim6 Re: no to jaki ten podkład polecacie??? 22.06.09, 15:29 marchewek_r napisała: > Ale musi być mineralny czy nie? nie , jakis fajnie kryjący. Odpowiedz Link
marchewek_r Re: no to jaki ten podkład polecacie??? 22.06.09, 15:30 Fajnie kryje loreala infallible taki jest że maski nie robi a kilka ładnych godzin się trzyma Odpowiedz Link
deprim6 Re: no to jaki ten podkład polecacie??? 22.06.09, 15:31 oooo , to wezme pod uwage przy wyborze Odpowiedz Link
marchewek_r Re: no to jaki ten podkład polecacie??? 22.06.09, 15:33 No ja się właśnie zastanawiam czy sobie pudru w kamieniu takiego nie kupić bo się pojawił i tez ma się trzymać kilka godzin na ryju (tak zapewnia reklama) a że podkład fajny to się chyba skuszę Odpowiedz Link
natuso Re: astor 22.06.09, 22:31 a ja polecam, ładnie stapia się ze skórą, dobrze kryje i nie tworzy maski Odpowiedz Link
gorgolka Vichy 23.06.09, 08:55 wada - koszt ok 70 zł w aptece mojej podpatrzyłam go u koleżanki, która mając go na twarzy wyglądała jak bez pudru za to z idealną cerą używała, 2 Vichy na zmianę nazywają się Aera Tient i Norma Derm ja mam aera, polecam opalony to będzie 32 z aera a 35 z norma (pierwsza cyfra oznacza kolor, druga rodzaj pudru) Odpowiedz Link
eyes69 Tez Vichy polecam 23.06.09, 09:09 U mnie chyba 75zl kosztuje. Mam dwa podklady - DERMABLEND (cera naczynkowa, cienie pod oczami, nierownosci w kolorycie skory) oraz AERA TEINT (matujacy). Odpowiedz Link
slimakpokazrogi Re: astor 23.06.09, 11:07 jak dla mnie żadnych mineralnych! może ja nie umioem stosować, ale dla mnie to gófffno jedo wielkie. podkłady tylko w kremie - i tu już trzeba sobie zobaczyć, co Ci pasuje. Ja ostatnio miałam rimmela, a poprzednio długo maxa faktora. byłam tez zadowolona z chanel, ale szkoda mi wydawac 170 zł na 30 ml... Odpowiedz Link