22.06.09, 11:04
ten fluid nowy z pedzlem, dobryyy??? wybieram sie go kupić , potrzebuje
odcień opalony jest taki??? no i jak któraś ma i jest zadowolona to jaki
numerek ????
Obserwuj wątek
    • hellious Re: astor 22.06.09, 11:10
      hehe, opalony t5o mi sie z moja macocha kojazy, co to jak sie takim wysmarowala,
      to nie dosc ze miala naske na twarzy, wszystkie zmarchy jej od razy wylazily i
      wygladala jakby miala wasy big_grin
      a co do pytania, to nie wiem tongue_out
      • deprim6 Re: astor 22.06.09, 11:13
        dobreee hihiih, ja tez czesto widze takie pańcie zmasakrowane ciemnym fluidem,
        koszmar.
        • aromatyczna_kawa Re: astor 22.06.09, 13:38
          Jeśli chodzi ci o mineralny match podkład astor to nie polecam,
          tworzy piękną sztuczną maskę na gębie.
          • deprim6 no to jaki ten podkład polecacie??? 22.06.09, 15:00











            • marchewek_r Re: no to jaki ten podkład polecacie??? 22.06.09, 15:28
              Ale musi być mineralny czy nie?
              • deprim6 Re: no to jaki ten podkład polecacie??? 22.06.09, 15:29
                marchewek_r napisała:

                > Ale musi być mineralny czy nie?

                nie , jakis fajnie kryjący.
                • marchewek_r Re: no to jaki ten podkład polecacie??? 22.06.09, 15:30
                  Fajnie kryje loreala infallible smile taki jest że maski nie robi a kilka ładnych
                  godzin się trzyma smile
                  • deprim6 Re: no to jaki ten podkład polecacie??? 22.06.09, 15:31
                    oooo , to wezme pod uwage przy wyborze
                    • marchewek_r Re: no to jaki ten podkład polecacie??? 22.06.09, 15:33
                      No ja się właśnie zastanawiam czy sobie pudru w kamieniu takiego nie kupić bo
                      się pojawił i tez ma się trzymać kilka godzin na ryju (tak zapewnia reklama) a
                      że podkład fajny to się chyba skuszę smile
          • natuso Re: astor 22.06.09, 22:31
            a ja polecam, ładnie stapia się ze skórą, dobrze kryje i nie tworzy maski wink
            • gorgolka Vichy 23.06.09, 08:55
              wada - koszt ok 70 zł w aptece mojej
              podpatrzyłam go u koleżanki, która mając go na twarzy wyglądała jak
              bez pudru za to z idealną cerą używała, 2 Vichy na zmianę
              nazywają się Aera Tient i Norma Derm
              ja mam aera, polecam
              opalony to będzie 32 z aera a 35 z norma (pierwsza cyfra oznacza
              kolor, druga rodzaj pudru)
              • eyes69 Tez Vichy polecam 23.06.09, 09:09
                U mnie chyba 75zl kosztuje.
                Mam dwa podklady - DERMABLEND (cera naczynkowa, cienie pod oczami,
                nierownosci w kolorycie skory) oraz AERA TEINT (matujacy).

    • slimakpokazrogi Re: astor 23.06.09, 11:07
      jak dla mnie żadnych mineralnych! może ja nie umioem stosować, ale
      dla mnie to gófffno jedo wielkie. podkłady tylko w kremie - i tu już
      trzeba sobie zobaczyć, co Ci pasuje. Ja ostatnio miałam rimmela, a
      poprzednio długo maxa faktora. byłam tez zadowolona z chanel, ale
      szkoda mi wydawac 170 zł na 30 ml...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka