Dodaj do ulubionych

Dlaczego na tym forum tak malo fotek jest???

19.08.09, 13:24
wklejanych czy to z fotosika czy z fotoforum? waszych, naszych itd..?

rzadko sie to zdarza na takich forach..czy to dla anonimowosci czy
zasada taka tu ?big_grin
Obserwuj wątek
    • tabakierka2 Re: Dlaczego na tym forum tak malo fotek jest??? 19.08.09, 13:26
      z powodu anonimowości, ponadto podczuje nas wiele osób, które się
      nie udzielają a zdjęcia oglądają.
      • bernimy Re: Dlaczego na tym forum tak malo fotek jest??? 19.08.09, 13:28
        Ja generalnie mało fotek pokazuję, czy to moich czy mojej rodziny!
      • jk3377 Re: Dlaczego na tym forum tak malo fotek jest??? 19.08.09, 13:28
        no wredni sa,bez dyskusji,ale szkoda,bo ja uwielbiam fotki,a chetnie
        by sie obejrzalo ktoras z wakacji,imprezy czy dziecko w akcjismile
        • jkk74 Re: Dlaczego na tym forum tak malo fotek jest??? 19.08.09, 13:30
          ja ci mogę wakacyjne na maila wysłać smile
          zresztą conieco z ostatnich wakacji dałam na fotogazecie i nawet
          linka w niesławnym wątku moim smile
          • bernimy to Wy jesteście dwie jk...??? 19.08.09, 13:37
            No nie, zatkało mnie!
            • jk3377 nieee..jedna jest jkk74 a druga jk3377 hahah:))))) 19.08.09, 13:39

              • bernimy Re: nieee..jedna jest jkk74 a druga jk3377 hahah: 19.08.09, 13:42
                No za chiny nie odpowiem, która jaki wątek zakładałą i z czym mi sie
                kojarzy, bo dotychczas widziałam jedną... czyli "jk coś tam".
                Dajcie swoje jakieś cechy charakterystyczne big_grin
                • jkk74 jkk74 to ta ruda z tipsami :-) 19.08.09, 13:44
                  smile
                  • tabakierka2 czuję się z lekka 19.08.09, 13:45
                    konzjuzd
                    jak bernsmile
                    Już nie wiem, która jaki wątek zakładałaindifferent
                    Ja kojarzę jk z 'okiem' w sygnaturceindifferent
                    • jk3377 to jaaaaa to jaaaaa 19.08.09, 14:01
                      z okiem,z narkotykiem i z kaliszanki & mole ksiazkowe hahahah na
                      zmianebig_grin
                  • bernimy a która robiła imprę w W-wie? 19.08.09, 13:46
                    smile
                    • jkk74 JA :-))) 19.08.09, 13:47

                  • jk3377 a ja, jk3377 to bordowa tez z tipsami i od MOLI;) 19.08.09, 14:00

          • dlania Re: Dlaczego na tym forum tak malo fotek jest??? 19.08.09, 14:12
            jkk74 - to nie ty jesteś od moli???
            ja tez myślałam, że jest jedna... O matko, to ja teraz musze sobie
            wszystko przewartoścviowac i przemyśleć....
            wink
            • jk3377 hahahha ale sie porobilo hahah 19.08.09, 14:23

    • tabakierka2 jk;) 19.08.09, 13:30
      kiedyś wrzucałyśmy tzw. 3 minutówki, ale wszystkie się burzyły, bo
      nie każda zdąrzyłatongue_out
      chcesz, to Ci kilka moich pokażębig_grin
      • jk3377 ja 'jk' czy ta druga justyna???? hahah 19.08.09, 13:32
        pamietam,pamietam szczegolnie tylek hehehh

        na maila nie chce,nie o to chodzi...big_grin
    • tabakierka2 ejjj..... 19.08.09, 13:32
      ale mnie zmyliłyścietongue_outtongue_outtongue_out

      zlały mi się Wasze nicki w jeden i myślałam, że sama sobie
      odpisujeszbig_grinsuspicious
      • jk3377 Re: ejjj..... 19.08.09, 13:34
        buhahahah..jeszcze nie pilam dzis hahahahahahaahhahhha
        • asiaiwona_1 Re: ejjj..... 19.08.09, 17:48
          a ja wiedziałam, że są 2 jk smile I wiem jak wygląda jkk74 smile Czy dostanę
          za to jakąś nagrodę ? smile Może kielona mleka?
          • jkk74 ode mnie nawet litra :-) 19.08.09, 18:00
            Asia tak OT - jak tam przychówek? smile
          • jk3377 Re: ejjj..... 19.08.09, 18:59
            A JA TAM JEJ NIC nie leje,bo nie wyrazila checi by wiedziec jak ja
            wygladam hehehehehbig_grin
            • bernimy jk3377 19.08.09, 20:35
              Polej polej bo karmiaca!
              A przecież se poczytała wyżej ześ bordowa z tipsami big_grinbig_grinbig_grin

              A dlaczego "mole"??????
              I skąd ten nick?
              • jk3377 Re: jk3377 19.08.09, 22:37
                nick jest az za bardzo osobisty by go opisac hahahah a wymyslony
                jakies prawie 5 lat temu...fiuuuuuu przelecialo mi na tych forach;-P

                a jak to dlaczego 'mole'? bo zalozylam forum 'MOLE KSIAZKOWE'
                heheh ...jak widac ponizej w co 3 sygnaturcebig_grin
    • karra-mia a masz:) 19.08.09, 21:45
      picasaweb.google.pl/mamamaxa06/Cherie?feat=directlink
      • jk3377 Re: a masz:) 19.08.09, 22:38
        hahahahh to sie naogladalam...ale dlaczego tylko zwierz? gdzie
        pani,otoczenie itd?big_grin
        • karra-mia a teraz? 19.08.09, 22:51
          picasaweb.google.pl/lh/photo/N0RWeJKBf_qZ4umGAvqmuA?authkey=Gv1sRgCOP61IXLlt-kDA&feat=directlink

          picasaweb.google.pl/lh/photo/4mjRh_4WnkEoXnaq58j3mQ?feat=directlink
          • jk3377 Re: a teraz? 19.08.09, 22:53
            teraz wreszcie moge spokojnie isc spacbig_grinDDDDDDD

            alez ci wloski odrosly juz...niebieski zszedl calkiem?
            • karra-mia Re: a teraz? 19.08.09, 23:02
              zszedłsmile
              jak znajdę w tym bałaganie fotki sprzed paru miesięcy, to zobaczysz
              wszystkie kolory tęczybig_grin
              dobrej nocysmile
    • edycja_kopiuj_wklej Re: Dlaczego na tym forum tak malo fotek jest??? 19.08.09, 22:25
      Ja wklejam, ale na zamknietym. Tutaj na otwartym to jakies mam wewnetrzne opory,
      z ktorymi sie dosc usilnie bije, bo uwielbiam sie chwalic swoja corka. W
      szczegolnosci po powrocie z urlopu strasznie korcilo, no ale sie "ugryzlam w
      palec" i powstrzymalam.
      • jk3377 edycja 19.08.09, 22:39
        wlasnie, mam to samo...
        • bernimy Re: edycja 20.08.09, 08:40
          To skoro masz to samo, to wiesz dlaczego tu nie ma prawie fotek big_grin
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka