jk3377 19.08.09, 13:24 wklejanych czy to z fotosika czy z fotoforum? waszych, naszych itd..? rzadko sie to zdarza na takich forach..czy to dla anonimowosci czy zasada taka tu ? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tabakierka2 Re: Dlaczego na tym forum tak malo fotek jest??? 19.08.09, 13:26 z powodu anonimowości, ponadto podczuje nas wiele osób, które się nie udzielają a zdjęcia oglądają. Odpowiedz Link
bernimy Re: Dlaczego na tym forum tak malo fotek jest??? 19.08.09, 13:28 Ja generalnie mało fotek pokazuję, czy to moich czy mojej rodziny! Odpowiedz Link
jk3377 Re: Dlaczego na tym forum tak malo fotek jest??? 19.08.09, 13:28 no wredni sa,bez dyskusji,ale szkoda,bo ja uwielbiam fotki,a chetnie by sie obejrzalo ktoras z wakacji,imprezy czy dziecko w akcji Odpowiedz Link
jkk74 Re: Dlaczego na tym forum tak malo fotek jest??? 19.08.09, 13:30 ja ci mogę wakacyjne na maila wysłać zresztą conieco z ostatnich wakacji dałam na fotogazecie i nawet linka w niesławnym wątku moim Odpowiedz Link
bernimy Re: nieee..jedna jest jkk74 a druga jk3377 hahah: 19.08.09, 13:42 No za chiny nie odpowiem, która jaki wątek zakładałą i z czym mi sie kojarzy, bo dotychczas widziałam jedną... czyli "jk coś tam". Dajcie swoje jakieś cechy charakterystyczne Odpowiedz Link
tabakierka2 czuję się z lekka 19.08.09, 13:45 konzjuzd jak bern Już nie wiem, która jaki wątek zakładała Ja kojarzę jk z 'okiem' w sygnaturce Odpowiedz Link
jk3377 to jaaaaa to jaaaaa 19.08.09, 14:01 z okiem,z narkotykiem i z kaliszanki & mole ksiazkowe hahahah na zmiane Odpowiedz Link
dlania Re: Dlaczego na tym forum tak malo fotek jest??? 19.08.09, 14:12 jkk74 - to nie ty jesteś od moli??? ja tez myślałam, że jest jedna... O matko, to ja teraz musze sobie wszystko przewartoścviowac i przemyśleć.... Odpowiedz Link
tabakierka2 jk;) 19.08.09, 13:30 kiedyś wrzucałyśmy tzw. 3 minutówki, ale wszystkie się burzyły, bo nie każda zdąrzyła chcesz, to Ci kilka moich pokażę Odpowiedz Link
jk3377 ja 'jk' czy ta druga justyna???? hahah 19.08.09, 13:32 pamietam,pamietam szczegolnie tylek hehehh na maila nie chce,nie o to chodzi... Odpowiedz Link
tabakierka2 ejjj..... 19.08.09, 13:32 ale mnie zmyliłyście zlały mi się Wasze nicki w jeden i myślałam, że sama sobie odpisujesz Odpowiedz Link
jk3377 Re: ejjj..... 19.08.09, 13:34 buhahahah..jeszcze nie pilam dzis hahahahahahaahhahhha Odpowiedz Link
asiaiwona_1 Re: ejjj..... 19.08.09, 17:48 a ja wiedziałam, że są 2 jk I wiem jak wygląda jkk74 Czy dostanę za to jakąś nagrodę ? Może kielona mleka? Odpowiedz Link
jk3377 Re: ejjj..... 19.08.09, 18:59 A JA TAM JEJ NIC nie leje,bo nie wyrazila checi by wiedziec jak ja wygladam heheheheh Odpowiedz Link
bernimy jk3377 19.08.09, 20:35 Polej polej bo karmiaca! A przecież se poczytała wyżej ześ bordowa z tipsami A dlaczego "mole"?????? I skąd ten nick? Odpowiedz Link
jk3377 Re: jk3377 19.08.09, 22:37 nick jest az za bardzo osobisty by go opisac hahahah a wymyslony jakies prawie 5 lat temu...fiuuuuuu przelecialo mi na tych forach;-P a jak to dlaczego 'mole'? bo zalozylam forum 'MOLE KSIAZKOWE' heheh ...jak widac ponizej w co 3 sygnaturce Odpowiedz Link
karra-mia a masz:) 19.08.09, 21:45 picasaweb.google.pl/mamamaxa06/Cherie?feat=directlink Odpowiedz Link
jk3377 Re: a masz:) 19.08.09, 22:38 hahahahh to sie naogladalam...ale dlaczego tylko zwierz? gdzie pani,otoczenie itd? Odpowiedz Link
karra-mia a teraz? 19.08.09, 22:51 picasaweb.google.pl/lh/photo/N0RWeJKBf_qZ4umGAvqmuA?authkey=Gv1sRgCOP61IXLlt-kDA&feat=directlink picasaweb.google.pl/lh/photo/4mjRh_4WnkEoXnaq58j3mQ?feat=directlink Odpowiedz Link
jk3377 Re: a teraz? 19.08.09, 22:53 teraz wreszcie moge spokojnie isc spacDDDDDDD alez ci wloski odrosly juz...niebieski zszedl calkiem? Odpowiedz Link
karra-mia Re: a teraz? 19.08.09, 23:02 zszedł jak znajdę w tym bałaganie fotki sprzed paru miesięcy, to zobaczysz wszystkie kolory tęczy dobrej nocy Odpowiedz Link
edycja_kopiuj_wklej Re: Dlaczego na tym forum tak malo fotek jest??? 19.08.09, 22:25 Ja wklejam, ale na zamknietym. Tutaj na otwartym to jakies mam wewnetrzne opory, z ktorymi sie dosc usilnie bije, bo uwielbiam sie chwalic swoja corka. W szczegolnosci po powrocie z urlopu strasznie korcilo, no ale sie "ugryzlam w palec" i powstrzymalam. Odpowiedz Link
bernimy Re: edycja 20.08.09, 08:40 To skoro masz to samo, to wiesz dlaczego tu nie ma prawie fotek Odpowiedz Link