Dodaj do ulubionych

Aaaa, to dlatego ten swiat

29.05.09, 00:25
taki do dupy hehehe

www.dziennik.pl/swiat/article388987/Polak_zalozyl_tajna_grupe_rzadzaca_swiatem_.html
Obserwuj wątek
    • soup.nazi Re: Aaaa, to dlatego ten swiat 29.05.09, 04:49
      Najbardziej mi sie podobala "gropa czymajonca wadzem", buahahaha, co
      za bzdetnia. Takze samo podobal mie siem ten wajkaunt francuski co
      byl kumisarzem w Junii, hehehe. Gdzie ty wygrzebujesz takie smakowite
      kawalki bulbiaczej glupoty? Chyba zaczne czytac tabloidy ze
      spozywczaka. To bardzo ambitna lektura w porownaniu z
      bulboidiotyzmami.
        • bestpoqromca Re: Dzien bez zupy... 29.05.09, 13:09
          > Nie katuj nas Wasc swoja nieobecnoscia :)

ha ha ha zupa i jego wierny cwel szymonek
          szymcio a makak wie ze walisz konia na widok wasatego niedomytego frajera spod warszawy?
          buahahahaha
          karwa typowa wesz ktora musi miec swojego pana inaczej traci pewnosc siebie. Caly ten smierdzacy ubecki system byl oparty na takich zasrancach bez honoru jak ty szczur!
          a ty flinston bys sie wstydzil zeby cie takie govno po dupie calowalo jeszcze jakas chorobe zlapiesz wiesz ile to scierwo w realu musialo tylkow wylizac?
          phu obrzydliwe scierwo przytransportowane ze sciany wschodniej!
          kurwa czemu hitler nie wygral wojny przepuszczal by nadal takich gnojow masowo przez komin!
    • starypierdola Ratpole, nie pisz pierdul! 29.05.09, 13:47
      Raz ze od pierdul (starych) jestem ja (patrz watek Zupy o wielonickowcach)

Dwa, ze zostales rozszyfrowany:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=209&w=95939452&a=95939452

Wiec zacznij sie zachowywac z umiarem ktory odpowiada Twemu stanowisku.

Doradca SP
      • ratpole Re: Ratpole, nie pisz pierdul! 29.05.09, 18:54
        starypierdola napisał:

> Wiec zacznij sie zachowywac z umiarem ktory odpowiada Twemu stanowisku.

Moje stanowisko daje mi prawo do najdzikszych wybrykow. I nikt nie smie slowa
        pisnac, bo za brama tylko na to czekaja hehehe
        • ontarian Re: mowia, ze Polak zalozyl 29.05.09, 20:01
          ratpole napisał:

> Hehehe, jak zalozyl grupe rzadzaca swiatem to Polak, ale jakby
          > zalozyl grupe ORMO to by byl Zyd
          a nie jest tak?
          jak w US bezrobocie 7% to dupa zimna
          jak w dupkolandzie 10% to orgazmu z zachwytu dostaja
          • bestpoqromca buahahahha top menadzer! 29.05.09, 22:07
            w wynajetym mieszkaniu z 10 letnim autem ktorego byle krapol z mercedesem doprowadza do skoku guli buahahahah.
            I to zadna schizofrenia frajer ma nasrane we lbie i rzeczywistosci od fikcji nie rozroznia do tego stopnia ze szpetna chinka wydaje mu sie piekna portugalka!
            • ratpole Moj Borze 29.05.09, 23:51
              Czemuz ciem Pan tak pokaral?
              Nie dosc, ze cie bulwiakiem stworzyl to jeszcze niedorozwinietym.
              W pelni rozwiniety bulwiak to albo polglowek albo caly sqrwiel, a tys bidoku
              jeno cwiercglowkiem hehehe
              • bestpoqromca Re: Moj Borze 30.05.09, 00:21
                widzisz matole tepy a durny tak tu kagancowe dane waliles na forach, a na tyle glupi byles zeby swoje zdjecia plus wypowiedzi na podstawie ktorych mozna cie zidentyfikowac w sieci zostawiles. Tak jak ci pisalem mam cie w dupie i nie bede sobie rak brudzil takim scierwem jak ty ale widze ze chlopakow na "Emigracji" troche wkurwiles co oni +kagan z tym zrobia kto wie. Wiec lepiej juz dzwon do mamusi ze tacy rozni beda dzwonic i pisac i jakies bzdury o szymonku opowiadac.
                Widzisz szymonku duzo sie musisz jeszcze nauczyc jaka bronia walczysz od takiej giniesz!
                • ratpole Re: Moj Borze 30.05.09, 00:25
                  bestpoqromca napisał:

> Widzisz szymonku duzo sie musisz jeszcze nauczyc jaka bronia walczysz od takiej
                  > giniesz!

Hola, hola, jeszcze szymonek nie zginal poki na jego skinienie palca durne
                  bulwiaste wlaza do bagaznika samochodu sasiada buahahahahaha
                  Musisz przyznac, ze to byl majstersztyk jakiego jeszcze fora nie widzialy
                  ehehehehehehe
                  • bestpoqromca Re: Moj Borze 30.05.09, 00:56
                    lepiej idz sledzic watek na wiadomym ci forum bo wlasnie wychodzi na jaw ze ty nie jestes w kanadzie tylko w uk! komu wiec scieme wkladasz.Tak jak ci pislaem wczesniej mnie to rybka nie bede cie bil wogole, ale chlopaki moga cie rozerwac na strzepy zgadnij komu bede kibicowal? A jak faktycznie jestes w UK to juz ci wspolczuje!
                    • ratpole Re: Moj Borze 30.05.09, 01:09
                      bestpoqromca napisał:

> lepiej idz sledzic watek na wiadomym ci forum bo wlasnie wychodzi na jaw ze ty
                      > nie jestes w kanadzie tylko w uk! komu wiec scieme wkladasz.Tak jak ci pislaem
                      > wczesniej mnie to rybka nie bede cie bil wogole, ale chlopaki moga cie rozerwac
                      > na strzepy zgadnij komu bede kibicowal? A jak faktycznie jestes w UK to juz ci
                      > wspolczuje!

To sa grozby karalne i zaraz poczujesz ciezka reke bulwiastego wymiaru!
                      Lepiej sie zacznij rozgladac za jakims otwartym bagaznikiem hehe
                      • bestpoqromca Re: Moj Borze 30.05.09, 01:18
                        lepszy bylby zamkniety bagaznik wiem do czego pijesz ale nie jestem michnikiemadamem, chociaz z drugiej strony szkoda bo twoja reakcja na mercedesa i honde byla bezcenna ty top menadzer 10 letnim trupem jezdzisz a jakis krapol lesniczy nowymi autami he he!
                        • ratpole Re: Moj Borze 30.05.09, 01:26
                          bestpoqromca napisał:

> lepszy bylby zamkniety bagaznik wiem do czego pijesz ale nie jestem michnikiema
                          > damem, chociaz z drugiej strony szkoda bo twoja reakcja na mercedesa i honde by
                          > la bezcenna ty top menadzer 10 letnim trupem jezdzisz a jakis krapol lesniczy n
                          > owymi autami he he!

Nie masz opuszczony kakrociu towarzystwa w weekendowy wieczor, co? hehe
                          Na mnie juz tez nie licz.
                          Zaraz wychodzimy na koncert. Miejsce w lozy 300 dolarow od lebka, ale nie
                          wspolczuj mi - firma placi hehehe
                          • bestpoqromca Re: Moj Borze 30.05.09, 01:41
                            he he 300$ nie funtow buahhahahah zeby ci sie fora nie popierdolily !
                            Idz wstawiac te banialuki na forum UK! U mnie jest 5 P.M. wiec jeszcze nie wieczor u cibie na polnocnych bialych polach ktora teraz to godzina? bo nie doczytalem czy sklamales czy jestes z BC czy z jakiegos Ontario? W kazdym razie tez troche wczesnie jak na koncert wiec keep on deaming ratpol!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka