Dodaj do ulubionych

Polska telewizja

02.01.08, 21:21
Witam w Turcji,
jestem nowa na forum, ale także w Turcji. A ściślej mówiąc w Ankarze. Próbuję
się tu odnaleźć i zadomowić. Wybieram się na kurs języka tureckiego do Tomer,
ale może ktoś ma lepszy pomysł na naukę? Mam jeszcze pytanie odnośnie odbioru
polskiej telewizji w Turcji. A konkretnie programu TVP1 i 2 oraz TVN. Będę
wdzięczna za informacje... pozdrawiam
ozkane
Obserwuj wątek
      • izaerbas Re: Polska telewizja 03.01.08, 07:42
        No i jeszcze TVkulture, na ktorej czasem sa dobre filmy np. starsze
        polskie kino. Ogolnie nie ma w czym wybierac, dlatego polecam
        wykupienie pakietu Cyfry lub Polsatu albo Nki - ale jesli
        przyjechalas tylko na kurs, to nie jest to najlepsze rozwiazanie,
        gdyz umowe spisuje sie chyba na 2 lata ( juz nie pamietam..)
        • newwoman80 Re: Polska telewizja 03.01.08, 08:59
          İzo slyszalam ze mozna kupic sama karte cyfry plus i placic
          abonament.Podobno dziala na niektorych dekoderach
          digiturk.Zastanawiam sie nad kupnem bo kosztuje to miesiecznie 13
          zl.Masz takie kanaly jak tvn tvp1 tvp2 i rozne inne polskie .Nie
          jestem tylko pewna czy to bedzie dzialac?Wiesz cos moze na ten temat?
          • izaerbas Re: Polska telewizja 03.01.08, 11:15
            Ja kupilam karte i dekoder Polsatu, ale na innych tez powinien
            dzialac. Zamowilam pakiet podstawowy polsatu za...9,90 wink

Mam TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TVN7 i kilka innych programow, ktore
            normalnie nie sa kodowane. Ogladam sobie w wolnym czasie pasjonujace
            seriale typu "Klan" i "Zlotopolscy" ale i tak jestem zadowolona. W
            TVN i Polsacie zdarzaja sie fajne filmy. No i to co wazne mozna
            babiezaco ogladac polskie wiadomosci.
            • ozkane Re: Polska telewizja 03.01.08, 11:30
              dziękuję za podpowiedź. Przyjechaliśmy raczej na stałe, więc przyda mi się
              pasjonująca polska telewizja. powiedz tylko czy dekoder z kartą kupiłaś w
              Polsce? Czy też może jest możliwość zakupu w Turcji?
              Pozdrawiam
              • izaerbas Re: Polska telewizja 03.01.08, 11:36
                Dekoder kupilam w Polsce, umowa jest na moja mame. Jesli jestes tu
                na stale, to bardzo polecam Ci taki zakup, zawsze to milo poczuc sie
                troche jak w Ojczyznie. Jesli masz teraz wiecej czasu na ogladanie
                TV, to mozesz wykupic pakiet z innymi, bardziej atrakcyjnymi
                kanalami. Pozdrawiam i zycze powodzenia w aklimatyzacjismile
                • ozkane Re: Polska telewizja 03.01.08, 11:47
                  jeszcze raz dziękuję. Na nadmiar czasu nie narzekam, bo prawie dwuletnia
                  ciekawska nie daje mi spokoju. Dzisiaj na przykład zobaczyła pierwszy raz
                  świadomie śnieg i tak ją to intryguje, że cały czas o tym mówi (oczywiście po
                  swojemusmile) A do tego jeszcze muszę nauczyć się języka, bo bez tego trudno sie
                  tu poruszać.
                    • kiranna Re: Polska telewizja 05.01.08, 01:08
                      moj synek byl zachwycony dzisiejszym sniegiem, rzucalismy sie
                      kulkami w drodze z przedszkola i jutro chcialby ulepic balwana.
                      obawiam sie jednak, ze turecki snieg nie nadaje sie do tego, jest
                      zbyt sypki, kulki tez rozpadaly sie w locie sad o ile, w ogole do
                      jutra cos z niego zostanie.
              • kiranna Re: Polska telewizja 05.01.08, 01:20
                ozkane napisała:

> dziękuję za podpowiedź. Przyjechaliśmy raczej na stałe, więc
                przyda mi się
                > pasjonująca polska telewizja. powiedz tylko czy dekoder z kartą
                kupiłaś w
                > Polsce? Czy też może jest możliwość zakupu w Turcji?
                > Pozdrawiam

nie ma mozliwosci zakupu dekodera z polska tv w turcji, chyba ze od
                kogos prywatnie, ale to raczej dosc ryzykowne dla obu stron.
                najlepiej kupic sama karte w kraju i jesli jestes wciaz tam
                zameldowana, mozesz zarejestrowac abonament na swoje nazwisko, a
                oplacac przez internet lub zlecic dyspozycje przelewu np z karty
                kredytowej czy konta.
                pamietaj jednak, ze teoretycznie wywoz dekodera, jesli nalezy do
                operatora czy nawet samej karty jest sprzeczne z umowa, dlatego
                lepiej sie do tego nie przyznawac w momencie zakupu. chociaz oni i
                tak zdaja sobie sprawe, ze ogromna czesc abonentow to polonia na
                calym swiecie. po prostu w niektorych panstwach prawo wewnetrzne
                zabrania nadawania obcej tv bez koncesji i instalowania anten bez
                pozwolenia, dlatego ten punkt musial sie znalezc w umowie polskich
                operatorow. tak mi kiedys wytlumaczyl to spec od satelit.
                • kasia-19821 Re: Polska telewizja 29.04.08, 19:06
                  ja mam dekoder hot bird + wszystkie tureckie kanaly, razem ponad
                  tysiac...wiadomo wiekszosc jest bezuzyteczna, ale mam tu okolo 25
                  polskich kanalow w tym tvn + wszytskie jego pochodne ala
                  siedem,style.turbo.tvn24,meteo itp rowniez polsat,hbo , tv4 i sporo
                  innych jednak bez tvp1 i tvp2, zatem odbior polskich kanalow bez
                  polskich dekoderow jak cyfrowy polsat czy tez cyfra + jest
                  mozliwy...potrzebny jest tylko prefesjonalny i dosyc drogi dekoder,
                  ktory sam potrafi lamac hasla i odbierac programy a taki kosztuje w
                  granicach 500 lirow.
                  • kasia-19821 Re: Polska telewizja 02.12.08, 09:59
                    Hej dziewczyny mam pyatnie odnosnie tych dekoderow z Polski, czy to
                    nalezy zabrac ze soba tylko karte ale rowniez dekoder?dotychczas
                    mialam wszystkie polskie kanaly lapane przez turecka satelite ,ktora
                    dzielnie dawala rade i lamala kody...niestety teraz wszystko
                    przepadlo a akurat w tym tygodniu lece do Polski wiec pomyslalam o
                    zakupie dekodera ale wlasnie nie bylam pewna czy zabierac ze soba
                    tylko karte i wklada sie to do dekodera tutaj czy tez wlozyc do
                    walizki dekoder.,,ale wtedy co powiedziec jak zapytaja na granicy>?
                    hehe aha jeszcze jedno pytanko...nie ma znaczenia czy to dekoder
                    polsatu, cyfry czy tv N?
                    Pozdrawiam
                    • kasia-19821 Re: Polska telewizja 02.12.08, 21:48
                      Grazynko ale ja bylam z moim dekoderem w serwisie wczoraj i
                      siedzieli nad moim dekoderem chyba z 2 godz i powiedziali ze teraz
                      nie moga zlamac hasel...moze za pare dni sie uda ale nikt nie daje
                      gwarancji.Zaluje bo to bylo bardzo wygodne rozwiaznie,zero oplat
                      miesiecznych i blisko 30 polskich kanalow w tym wszystkie
                      podstawowe..
                      • stalagmitee Re: Polska telewizja 09.01.09, 16:50
                        Dziewczyny i co z tym łamaniem haseł? Miałam na hotbird wszystkie
                        polskie kanały i już nie mam. Praktycznie wszystkie są już kodowane.
                        Zostały mi tylko same nieużyteczne typu TELE5, POLONIA1, TVBiznes,
                        nie wiem czy ktoś to w ogóle ogląda.
                        Jak macie na to jakies sposoby to będe wdzięczna.
                        Pozdrawiam.
                        • grazynanowa Re: Polska telewizja 09.01.09, 17:12
                          Ja mam bardzo duzo ,polsaty ,style,polonia,tvn,kultura,tvp1 i
                          tvp2 ,tv4 i inne.W Manavgat w kazdym serwisie mozna zakodowac,moj
                          maz znalazl pare kanalow sam, ale to dla tych ktorzy maja
                          smykalke .Najlepiej zapytac w sklepie ,gdzie sprzedaja dekodery i
                          anteny.
                          • kasia-19821 Re: Polska telewizja 09.01.09, 23:54
                            Dziewczyny ja nie bylam w Turcji przez ostatni miesiac teraz wracam
                            wlaczam satelite i wszystkie kanaly mi przepadly...moj narzeczony
                            odwiedzil wszystkie serwisy w Bodrum bo przplakalam cala noc ze nie
                            mam telewizji...
                            powiedziali ze nie potrafia teraz zlamac hasel i tyle...
                            grazyna napisalam do ciebie wiadomosc na priv..pls odpisz ;-
                            )pozdrawiam
                            • kasia-19821 Re: Polska telewizja 09.01.09, 23:56
                              grazynko myslalam ze moge do ciebie napisac na priv ale widze ze sie
                              nie da...prosze cie daj mi swojego maila albo nawet tel komorkowy
                              zadzownie do ciebie...
                              msze sie dowiedziec jaka masz dokladnie satelite i pare szczegolow
                              zeby odzyskac chco pare kanalow..
                              pls pisz do mnie na daaissy@poczta.onet.pl lub maila gazetowego...
                              • net.marta Re: Polska telewizja 10.01.09, 02:44
                                hej dziewczyny!z telewizja jestem na bierzaco uwierzcie mi i dziwie sie grazynce ze odbiera wszystkie kanaly na hotbirdzie,bo obecnie jest to niemozliwe wszystkie kanaly od listopada przechodzily do Nagry 3 z Nagry 2 a 5 stycznia przeszly juz ostatnie kanaly do nowej satelity i juz nic nie odbiera procz polonia puls itp...zrobione to zostalo przed nielegalnym sciaganiem sygnalu,w chwili obecnej ani Turcy ani Polacy nie sa w stanie zlamac kodu,byli u mnie wszyscy mozliwi specjalisci i hakerzy i nic z tego(a maz tez swietnie sie zna) buuuusadtak samo siedze zalamana i ryczalamsadzostanie mi wyslana karta cyfrowego polsatu z Polski i moge dopiero odbierac(trzeba miec dekoder z modemem i mozna dekodera z polski nie wiesc)i tu pytanie do grazyny:kochana grazyno jak to mozliwe ze masz wszystkie programy???????szoooook!!!czy mozesz sie ze mna spotkac i udzielic mi wskazowek lub czy moglabym zobaczyc u ciebie grajacy tvn na hotbirdzie???mieszkam kolo ciebie wiec chetnie podjade...naprawde bede w szokusmile pozdrawiam

• grazynanowa Re: Polska telewizja 10.01.09, 10:04
                                  Dziewczyny zwracam honor!!!moj blad ,ze nie sprawdzilam
                                  wczoraj,zmiany w takim tempie przekroczyly moje
                                  oczekiwania!!! ,dzisiaj juz sprawdzilam!!! pozostaly
                                  Tele5,Polonia1,Polonia, Puls,TV Kultura,TVN Warszawa,4funTV,Polsat
                                  Neues.Biznez .Mam nadzieje ,ze mi wierzycie Dziewczyny!!!,Marta momo
                                  tego niewypalu ,na kawke chetnie zapraszam!!! Kasiu nie wiem
                                  dlaczego nie wypalilo ??? moj adres arzu@vp.pl.Ja na codzien ogladam
                                  TV niemiecka, dlatego nie bylam tak na biezao.Jeszcze raz
                                  przepraszam.
                                • kasia-19821 Re: Polska telewizja 10.01.09, 11:45
                                  Beznadzieja dziewczyny z ta telewizja...ja bylam taka szczesliwa jak
                                  moznabylo odbierac wszystkie polskie kanaly...mi by nawet wstarczylo
                                  gdyby tvn zostal...tzn ja mysle ze oni znajda z czasem rozwiazanie
                                  na zlamanie tych kodow pytanie brzmi tylko kiedy...czy za miesiac
                                  czy za rok...
                                  zaluje teraz ze nie kupilam dekodera jak bylam w pl..ale coz bede
                                  musiala pieknie poprosic o to rodzicow...jednak mam pytanie o sam
                                  dekoder.net.marta napisalas ze nalezy miec dekoder z modemem wtedy
                                  wystarczy sama karta z polski ale nie wiem czy moj dekoder taki jest
                                  (czy to chodzi o jakis model ?)a w sumie jak sie podpisuje umowe w
                                  polsce czy w polsacie czy cyfrze to oni chyba daja dekoder,ktory
                                  bedzie mozna uzywac w turcji...
                                  czy dziewczny ktore maja polska tv w turcji moge powiedziec czy
                                  przywozily tu sama karte czy tez dekoder?
                                  jejku ja juz tesknie za polska tv..a to pewnie jeszcze potrwa;-(
                                  • stalagmitee Re: Polska telewizja 10.01.09, 12:11
                                    Dobrze,że ja będę w Polsce za 2 tygodnie to przywiozę sobie kartę.
                                    Ale jeszcze mój mąż na dniach pogrzebie trochę przy złamaniu haseł,
                                    liczę, że się uda. A jak nie, no to zawsze cyfra z podstawowym
                                    pakietem zostaje. Lepszy rydz niż nic.
                                    No cóż... a było tak dobrze big_grin
                                    Kasiu, głowa do góry, zawsze możemy pogadać na gadu zamiast
                                    zagrzewać kanapę przed TV.
                                    smile
                                    • kasia-19821 Re: Polska telewizja 10.01.09, 16:20
                                      net.marta o jaki to dokladnie dekoder chodzi z modemem?mozesz model
                                      podac...?
                                      ja dzsiaj powiedzialam rodzinie by podpisali za mnie umowe i
                                      przyslali mi karte i dekoder choc troche sie tego obawiam bo wywoz
                                      dekodera jest de facto nielegalny i wygodniej bylo by sama karte
                                      przeslac i podlaczyc tu do dekodera...ale z drugiej strony nie chce
                                      sytuacji ze bede miec karte a dekoder wraz z nia tutaj nie bedzie
                                      wspolpracowal bo taka wizje przedstawil mi dzis jeden tzw spec od
                                      satelit...ja juz w tym glupieje ...poprostu chce odbierac polska
                                      tvwink
                                      • sommak Re: Polska telewizja 10.01.09, 18:07
                                        Witam Was serdecznie,
                                        ja od dluzszego czasu uzywam karty Cyfry.Jezeli chodzi o dekoder,tak
                                        naprawde nie ma koniecznosci przywozenia go z Polski,przerozne
                                        dekodery mozna zakupic juz tutaj w Turcji-niektore z nich wymagaja
                                        stosowania modulu(taka metalowa nakladka na karte i dopiero razem z
                                        nim wklada sie do dekodera),niektore nie-wszystko zalezy od modelu.
                                        Ja bym proponowala zajrzec na strone operatora,tam sa dane
                                        techniczne,w tym takze dotyczace dekoderow zalecanych przez firme-
                                        chyba lepiej wydac troche wiecej pieniedzy i taki nabyc.My
                                        korzystalismy do tej pory z tanszych,niemarkowych modeli i co jakis
                                        czas mamy klopoty z odbiorem programow-jak tlumaczy to operator,co
                                        miesiac jest wysylany sygnal potwierdzajacy uprawnienia na karcie
                                        czyli przesylane sa kody,ale widocznie jakos do Turcji nie
                                        docieraja.Aktywowanie karty samodzielnie przez internet z centrum
                                        internetowego opratora nie pomaga i i tak trzeba zaniesc karte do
                                        jakiegosc speca,ktory co tu duzo mowic niezbyt legalnie ja
                                        rozkodowuje(wiem co mowie,ostatni raz robilismy to w zeszla
                                        sobote).Podobno te drozsze,a lepsze modele dekoderow sa bardziej
                                        czule czy cos,i same sa w stanie sobie z tym
                                        poradzic,zobaczymy,wlasnie uzywamy nowegosmile-moze te,ktore proponuje
                                        firma naleza do tych wlasnie lepszych,nie wiem-warto sie dopytac.
                                        Jak ja kupowalam abonament,mozna bylo wziasc sama karte i to bylo
                                        akurat dla mnie wygodniejsze,czasami sa promocje-dekoder za 1 zl-
                                        poczytajcie na dokladnie na stronach internetowych operatorow.
                                        Aha, i jedna uwaga,jest to z tego co pamietam zapisane w regulaminie-
                                        nie wolno korzystac z kart operatora poza granicami RP-co nie
                                        zmienia faktu,ze tak sie dzieje,i z tego co wiem nie tylko wsrod nas
                                        w Turcjismile,ale przyznam,ze nie kazdy sprzedawca jest wyrozumialysmile
                                        Doradzam tez,aby po zakupie abonamentu poprosic o zaaktywowanie
                                        karty przez sprzedawce lub zrobic to jeszcze w Polsce i dopiero
                                        przywiezc karte tutaj.My raz nie zrobilismy tego w Polsce,a tutaj
                                        sami zgodnie z zaleceniami operatora nie moglismy tego
                                        zrobic,musielismy korzystac z pomocy jakiegos tureckiego specasmile
                                        Pisze to z wlasnych doswiadczen,ale byc moze inne dziewczyny maja
                                        inne.
                                        Pozdrawiam serdecznie!
                                        • net.marta Re: Polska telewizja 11.01.09, 04:51
                                          witajcie dziewczyny!sommak jestes boskasmilelepiej nie mozna bylo tego wytlumaczyc i wszystko dokladnie sie zgadza,dzieki!kasiu nie bede sie wiec rozpisywac bo sommak juz wszystko wyczerpujaco napisala,nie wiem jaki masz dekoder wiec musisz sprawdzic czy mozna wsadzic do niego karte(niech ci powie spec)karta dziala nie tylko z dekoderami operatorow lecz tez z innymi dekoderami przystosowanymi do karty,ale jesli nie posiadasz takiego dekodera to mysle ze dla twojego swietego spokoju to niech ci przysla juz komplet karte i dekoder,bo potem bedziesz latala z ta karta po tych ,,specach''a nie kazdy z nich sie zna:/i jak wynika z twojego postu juz ten jeden z ktorym rozmawialas wprowadzil cie w blad:/bo karta moze pracowac z twoim dekoderem.aha i jak napisala sommak nie zapomnij aktywowac karty w pl...jesli chcesz jeszcze to mozesz sobie wyszukac w necie nazwy najlepszych dekoderow i jakie Polacy uzywaja na obczyzniesmile(ferguson jest chyba dobry)ale ostatnio byla na cyfrowym polsacie super promocja i caly komplet wychodzil niedrogo a jednak za dobry dekoder tutaj tez musisz zaplacic pare groszy ech...mam nadzieje ze bedziesz ogladala niedlugo swoje programikismilepozdrawiam
    • kasia-19821 Re: Polska telewizja 11.01.09, 21:04
      Dziewczyny czy to rzeczywiscie jest konieczne by aktywowac karte np
      cyfry i dekoder w polsce czy tez mozna to zrobic tutaj w turcji??
      jutro moja mama podpisze ze mnie umowe i bedzie mi przesylac dekoder
      i tutaj mam pytanie pierwsze jak najlepiej to przelac?czy moga turcy
      robic problmy ze to dekoder chodzi o clo itp//

a nastepna sprawa to ta aktywacja? wszyscy mowia ze nalezy wykonac
      to w polsce?ale jak dzownilam do polsatu to twierdza ze za ranica
      tez powinno sie udac..chodzi o to ze aktywacja taka trwa do 48 godz
      a jezeli we wtorek nie zostanie to do mnie wyslane bede musiala
      czekac ponad miesiac wiecej...

czy aktywowala ktoras z was to w turcji bez wczesniejszego
      probowania w polsce?

pozdrawiam wink

• kiranna Re: Polska telewizja 11.01.09, 21:26
        Zamowilam aktywacje karty w PL zaraz po zakupie sprzetu i gdy
        przyjechalam po miesiacu do domu do TR, podlaczylam wszystko (antene
        mialam juz wczesniej nakierowana na hb i podlaczona do dekodera
        analogowego), to sie okazalo, ze nic nie dziala. Musialam po raz
        drugi zadzwonic do centrum obslugi i poprosic o aktywacje. Trwalo to
        dosc dlugo, bo ok 24h. W tym czasie dekoder musi byc wlaczony, by
        zlapac sygnal.
        Aktywacja karty udala mi sie tez wiele lat temu w Turkmenii, mimo ze
        spece z Polsatu twierdzili, ze z powodu bliskosci gor nie zlapie
        sygnalu, wiec tym bardziej bez problemu zrobisz to w Turcji.

Co do wysylki poczta/kurierem - nie ryzykowalabym, gdyz jest ogromne
        prawdopodobienstwo, ze paczka z elektronika utknie na cle i
        zostaniesz obciazona roznymi oplatami. Pomijam fakt ile sie
        nachodzisz, natlumaczysz co to i po co, nastoisz w roznych
        kolejkach, itp. Nie polecam, dwa razy przez to przechodzilam, caly
        dzien z glowy. Najbezpieczniej (male ryzyko uszkodzenia) jest
        przywiezienie ze soba wink
      • grazynanowa Re: Polska telewizja 11.01.09, 21:33
        Kasiu ja dostaje od czasu do czasu paczki z Polski i moge polecic
        Pocztex ( usluga Poczty Polskiej)masz gwarancje ze dojdzie (od 4-6
        dni)i nie jest drogo ,moje nigdy nie byly kontrolowane i zawsze
        doszly na czas.
        • kiranna Re: Polska telewizja 11.01.09, 21:53
          z elektronika w srodku?
          zwykle paczki z zywnoscia, zabawkami, ksiazkami, itp. dochodza bez
          problemu i szybko, fakt. u celnikow na xrayu elektronika widoczna
          jest jak na dloni sad ale moze komus rzeczywiscie sie udalo nie
          zaplacic cla? napiszcie.
        • kasia-19821 Re: Polska telewizja 11.01.09, 21:56
          Grazynko ja czesto korzystam z pocztexu...czesto przesylaja mi w ten
          sposob rodzice moje osobiste rzeczy z Polski...Jednak zastanawiam
          sie co bedzie jak tez pocztexem wysle teraz sam dekoder...obawiam
          sie ze Turcy zrobia problem i na podstawowym oplaceniu cla sie nie
          skonczy...poza tym tzreba napisac co zawiera przesylka..ja chyba
          zwariuje wink

Kiranko oczywiscie najlepiej przywiezc to osobiscie...ja bardzo
          zaluje ze tego nie zrobilam...ale nastepnym razem w polsce to bede
          za pare miesiecy a nie chce tyle czekacwink
          • kiranna Re: Polska telewizja 11.01.09, 22:17
            nie wiem jak z polsatem, ale karty cyfry+ pasuja do starych
            dekoderow philips digiturka. byc moze trzeba bedzie pogrzebac przy
            oprogramowaniu, ale to ten sam sprzet i bez problemu znajdzie sie w
            TR wink w tym linku sa jako ostatnie dwa modele:

www.cyfraplus.pl/_abo_zestaw-do-odbioru.html
            • sommak Re: Polska telewizja 12.01.09, 08:50
              Witajcie,
              ja bylabym ostrozna z przesylaniem elektroniki poczta,faktycznie
              taki cenny pakunek moze sie zawieruszyc,no i to clo..-ba,moja
              znajoma Norwezka musiala placic clo nawet za zapakowane do paczki
              perfumy,bo uznano je za drogi towar;a akurat jesli chodzi o Pocztex
              ja mam bardzo negatywne doswiadczenia-opisalam to w jednym ze
              starszych watkow-ich umowa z PTT,a nastepnie wywiazywanie sie PTT z
              obowiazkow pozostawia wg mnie wiele do zyczenia,ale to moja
              subiektywna opinia.
              Nadal doradzalabym aktywowanie karty w Polsce-dlaczego powiedzieli
              Ci ze to trwa az tak dlugo-ja poprosilam o to w punkcie,w ktorym
              kupowalam abonament,facet kazal mi przyjsc za 30-45
              min,przyszlam,karta byla zaktywowana i dzialala.ja osobiscie i
              przynajmniej 3 moje znajome-mialy klopot z aktywowaniem karty w
              Turcji.Kıranno,twoja karta nie dzialala,bo jak sama napisalas
              odebralas ja po miesiacu od aktywacji-pisalam wyzej,ze co miesiac
              jest przesylany sygnal na karte,jesli w tym czasie twoja karta nie
              byla w dekoderze,to jak mialaby ten sygnal odebrac-mysle,ze to byla
              przyczyna.
              Pozdrawiam!
              • kasia-19821 Re: Polska telewizja 12.01.09, 11:56
                Moj tata dzis podpisal umowe w polsacie i dekoder wraz z karta
                zostanie wyslany do mnie jutro,wiem ze to moze nie najelpesze
                rozwiazanie przesylanie tego poczta ale ja nie mam wyjscia. Bedzie
                to wsadzone do wiekszego pudla pomiedzy moje ubrania wiec mysle ze
                bedzie ok.Co prawda denerwujacy jest fakt ze PTT nie dostrcza tych
                paczek do domu i tzreba odbierac osobiscie choc pocztex twierdzi ze
                nie tak powinn byc.Dzownilam dzis do PTT i powiedziali ze nie bedzie
                problemu z tym dekoderem,bo oni na 99% sprawdza paczke,wystrczy ze
                bedzie faktura i zaplace od niej clo.

Co do aktywacji.oczywiscie moze to trwac i 40 min i 40 godz,wszystko
                zalezy.nie chce juz tym obaraczac moich rodzicow zwlaszcza ze
                odbiora ta z punku wieczorem a jutro rano paczka ta zostanie do mnie
                przeslana.Ale tak na logike powinno nie byc problemu z aktywacja tu
                gdyz podobno wystarczy by byl sygnal hot bird i aktywacja odbyw sie
                tak samo bez wzgledu na to czy w kraju czy poza granica.

Mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok ,paczka z dekoderem dojdzie i
                wszystko bedzie dzialac,nawet jezeli beda potrzebni spece od
                satelity by to ustawic.

Tak naprawde to wygodna dla osob mieszkajacych za granica wydaje sie
                nowa propozycja tvn z telewizja na karte...ale to jeszcze malo
                zbadany temat i nie wiem jak do konc bedzie dzialac bo wiadomo ze z
                cyfra i polsatem nie ma problemu.
                pozdrawiam wink
                • kasia-19821 Re: Polska telewizja 17.01.09, 00:34
                  Dziewczyny kilka dni temu rozpisywalam sie tutaj na temat tv i
                  chcialam sie pochwalic bo dostalam dekoder i juz moge ogladac co
                  dusza zapragniewink
                  Jestem pod totalnym wrazeniem, ze paczka z Polski doszla do mnie juz
                  4 dnia (w sezonie letnim trwalo to do 14) jak rowniez ze nie
                  musialam zaplacic cla czy tez wnosic jakichkolwiek oplat za
                  dekoder, a wiedzieli ze zostal przeslany bo paczka byla otwarta...
                  panowie od satelity podlaczli dekoder,zaaktywowalam karte poczekalam
                  co prwda jakies 3 godz i wszystko zaczelo dzialac wink
                  Telewizja, niby taka glupota, ale zle bez niej i srawia frajde jak
                  sie ja mawink ja to odczuwam zwlaszcza teraz gdy mamy sezon zimowy i
                  duzo siedze w domu czekajac na kolejny sezon letni gdy znow
                  przyjedzie masa turystow i miasto bedzie zylo 24 na dobewink
                  Pozdrawiam
                    • kasia-19821 Re: Polska telewizja 17.01.09, 14:30
                      Paola tak jak pisze Grazyka cena paczki zalezy od wagi.Moi rodzice
                      nie wyslali mi samego dekodera ale troche moich rzeczy typu ubrania
                      ksiazki itp i w sumie bylo tego 16-17 kg. A co do cla to nie wiem
                      ile mialoby to byc dokladnie pewnie w granicach 10-18 % ale nie wiem
                      wiec nie chce sie wypowiadac, ja stwierdzialm ze jak nawet bede
                      musiala zaplacic to zaplace.

Grazynko jestes w takim razie szczesciara jak dostajesz paczki po 5
                      dnia ,w takim razie PTT w Bodrum musi sie strasznie obijac bo
                      wczesniej to zawsze czekalam od 10-14 dni..tylko nie rozumiem czemu
                      nie sa te paczki dostarczane do domu bo pocztex twierdzi ze powinnii
                      to robic a PTT tweirdzi ze to nie lezy w ich obowiazku..

Pozdrawiam ze slonecznego dzis Bodrum wink
                        • 5katia Re: Polska telewizja-pocztex-PTT 18.01.09, 08:25
                          Ja pocztexem wysyłałam przesyłkę do o,5 kg same dokumenty i też
                          szła 5 dni i również kazali odebrać na PTT w Alanyi bo nie
                          dostarczają do domu.Ale nikt niczego nie otwierał doszła zamknięta
                          tak jak zapakowałam.
                          Pozdrawiam
                  • kiranna Re: Polska telewizja 18.01.09, 11:54
                    Kasiu, super, ze udalo sie bez cla smile Bez polskiej Tv trudno
                    wytrzymac.
                    Ja niestety pisalam z wlasnego doswiadczenia, gdy moj syn byl
                    niemowleciem alergikiem i rodzice wysylali mi hurtowo z Polski
                    odzywki, ktorych w Turcji nie bylo albo byly horrendalnie drogie
                    plus prywatne rzeczy, ksiazki, zabawki itp. Kilka paczek przeszlo
                    bez problemu, czasem nawet z dostawa do domu, ale jedna zatrzymano
                    na cle. Po wielkich perturbacjach i mojej wizycie u celnikow z
                    maluszkiem, ktory cala buzie mial zsypana alergicznym krostkami i to
                    byl niejako dowod, ze nie sprowadzam tego na sprzedaz, udalo sie nie
                    zaplacic cla, ale musielismy oplacic wystawienie dokumentacji czy
                    jak to sie nazywa - rownowartosc ponad 100 dolarow. Nie moge
                    powiedziec, bardzo nam tam pomagano, a widzac nasze dziecko inni
                    celnicy na moich oczach objechali tego ktory paczke zatrzymal i
                    powiedzieli, ze nie kwalifikowala sie do naliczenia cla. Coz za
                    czyjs blad czy nadgorliwosc zaplacilismy troche kasy i stracilismy
                    caly dzien na bieganiu od pokoju do pokoju po iles tam pieczatek sad
                    Pytalam tez osobiscie o elektronike i powiedzieli mi, ze clo
                    naliczane jest zawsze, wiec albo mialas szczescie i ktos machnal
                    reka na twoja paczke albo prawo sie zmienilo od tego czasu.
                    Zdradzili tez, ze na paczki wysylane przez renomowane firmy
                    kurierskie czesciej przymykaja oko, a te wysylane przez malo znanych
                    kurierow lub poczte sa kontrolowane czesciej dokladniej.
                    • bazylia_tr Re: Polska telewizja 22.03.09, 08:51
                      Dziewczyny, przeczytalam caly watek i niestety nie znalazlam
                      odpowiedzi na moje pytanie - czy istnieje jakakolwiek szansa na
                      odbieranie polskiej telewizji w Turcji bez koniecznosci instalowania
                      anteny, tzn. talerza? Chodzi o to, ze w naszych blokach instalowanie
                      tego typu sprzetu jest zabronione i nie ma mozliwosci uzyskania
                      jakiejkolwiek dyspensy. Prosze, pomozcie i doradzcie cos sad Usycham
                      tu od 1.5 roku bez polskiej tv. Sciagam niektore polskie seriale
                      przez utorrent, ale to jednak nie to samo co programy i wiadomosci w
                      telewizorze. Szczegolnie, ze nie ma mozliwosci ogladania polskich
                      kanalow online w komputerze, a stawki na itvp za sciagniecie jednego
                      odcinka serialu czy innych sa po prostu smiesznie wysokie.
                      Bardzo prosze o jakas porade czy da sie cokolwiek obejrzec bez
                      koniecznosci instalowania anteny zewnetrzenej.
                      Z gory bardzo serdecznie dziekuje i pozdrawiam!
                      • stalagmitee Re: Polska telewizja 22.03.09, 10:40
                        Niestety z tego co się orientuję to nie ma takiej możliwości.
                        Ale bardzo mnie ciekawi jaki przepis prawa zabrania montażu anteny
                        satelitarnej, chociażby nawet na barierce balkonowej. To chyba jakiś
                        wymysł zarządcy, bądź jeszcze kogoś innego. Poproś o zapoznanie się
                        z tym przepisem, nie mają prawa odmówić. Montaż anteny w żaden
                        sposób nie wpływa na stan techniczny budynku, ani pogorszenie jego
                        walorów, nawet wizualnych.
                      • net.marta Re: Polska telewizja 22.03.09, 18:32
                        witam!niestety bazylio raczej nie bedziesz mogla zadnej telewizji Polskiej
                        odbierac bez anteny zewnetrznejsadnawet do tak podstawowych programow jak
                        polonia,kultura itd.potrzebna jest antenasaddziwie sie przepisa dotyczacych
                        twojego bloku,idiotyzm:/i naprawde wspolczuje braku telewizji Polskiej bo wiem
                        co to znaczy(sama przez jakis czas nie odbieralam sygnalu ale juz ok bo mam
                        dekoderek z PL)Moze uda Ci sie to jakos wyjasnic i bedziesz mogla przeprowadzic
                        montaz,zycze powodzenia i pozdrawiamsmile))))
                        • bazylia_tr Re: Polska telewizja 23.03.09, 11:07
                          Dziewczyny, dziekuje za odpowiedz. Moj maz byl dzis sie dowiedziec u
                          zarzadcy bloku czy istnieje mozliwosc zamontowania anteny na dachu -
                          w okolicznych blokach widzielismy, ze wiele ludzi korzysta z takiego
                          rozwiazania. Niestety w naszym bloku nikt i nam rowniez odmowiono :-
                          (((. Jedyne co moga dla nas zrobic to dac dojscie do korzystania z
                          anteny zamontowanej przez nich w celu odbioru kablowki w bloku.
                          Wowczas musielibysmy podpisac umowe z dostawca kablowki i on dalby
                          nam dekoder, ale nie wydaje mi sie aby to umozliwilo mi odbior
                          polskich kanalow?! Kapıcı doradzil nam oprocz tego kontakt z firma,
                          ktora za 500 lirow zlamie kody, ale z watku rozumiem, ze to
                          rozwiazanie juz nie dziala, tak? Moj maz ma jeszcze dzis dzwonic i
                          sie dowiadywac. Pytal mnie przez jakiego satelite odbiera sie
                          polskie kanaly. Rozumiem, ze przez Hot Birda?
                          Czy jesli zatem dadza nam dostep do tej kablowki (uygu tv), czy uda
                          sie nam zlapac przez dekoder jakiekolwiek polskie kanaly? Moze byc
                          nawet TVP Polonia czy Kultura. Czy istnieje wowczas jakakolwiek
                          szansa na podloczenie cyfry plus? Czy tez bez bezposredniego dostepu
                          do wlasnej anteny (nie do zbiorczej dla calego bloku dla kablowki)
                          jest to niemozliwe? Przepraszam za maly zakres wiedzy w tej
                          dziedzinie, moze komus moje pytania wydadza sie smieszne, ale
                          niestety nie bardzo sie na tym znam, a naprawde rozpaczliwie zalezy
                          mi na posiadaniu polskiej tv. Z gory bardzo serdecznie dziekuje za
                          wszelkie wskazowki w tym temacie. Pozdrowienia!
                          • kiranna Re: Polska telewizja 23.03.09, 12:58
                            Bazylio, sprawdz pod tym linkiem klikajac na nazwe tureckiego
                            satelity waszej kablowki, czy mozna bedzie odbierac jakis program po
                            polsku, ale raczej watpie. W TurkSat nie ma.
                            www.lyngsat.com/
                            Problem w tym, ze anteny tureckie sa skierowane w innym kierunku niz
                            te, ktore odbieraja polska tv z cyfry+ czy polsatu, wiec bez
                            dodatkowej anteny sie raczej nie obejdzie sad Polska tv nadawana jest
                            z Hotbird i Astry.

Kilkanascie lat temu mialam podobny problem, bo w naszym budynku
                            rowniez obowiazywaly wewnetrzne przepisy zabraniajace instalacji.
                            Jedynie co moglismy zrobic to postawic talerz na balkonie - nawet
                            nie na barierce, ale na podlodze sad
                            Potem pojawily sie anteny na okolicznych dachach, wiec zadzwonilismy
                            do Belediye i okazalo sie, ze nie ma zadnych odgornych zakazow. Tym
                            bardziej, jesli jestescie prawnymi wlascicielami lokalu (w tzw. tapu
                            jest zawarta pow. mieszkania plus procentowo ogolniedostepna czesc
                            budynku, ktora do was nalezy).
                            Troche bylo sprzeczek z yonetimem, potem ktos zainstalowal inna
                            antene na naszym dachu i my juz bez pytania tez tam swoja
                            przenieslismy. Kilka lat temu dostalismy ustne wezwanie do jej
                            usuniecia, wiec poszlam sama do nowego zarzadu i powiedzialam, ze
                            jestem cudzoziemka i mam konstytucyjne prawo do kontaktu z jez.
                            ojczystym (naciagnelam troche, ale w Turcji malo kto zna sie na
                            prawie tak naprawde wink), a w tureckiej tv polskich kanalow brak,
                            wiec musze miec oddzielna antene. Wszystko oczywiscie milo i
                            spokojnie jak to w TR wink Uprzedzilam tez, ze jesli ktos nasza antene
                            usunie bede zmuszona zglosic kradziez lub zniszczenie mienia na
                            policje i ze kontaktowalam sie w tej sprawie z naszym Belediye,
                            ktore nie widzi przeszkod. Poskutkowalo smile

Turcy mnie zadziwiaja w lamaniu swojego prawa, wiec czemu ja mam sie
                            naginac do blokowych przepisow z sufitu? Antena nikomu nie zaslania
                            widoku, nie zagraza, jest porzadnie zamontowana przez autoryzowany
                            serwis, kable poprowadzone w zgodzie z przepisami (u nas razem z
                            kablami digiturka), wiec?
                            Mieszkam na ogromnym osiedlu, od A do Z zaprojektowanym, gdzie na
                            poczatku trabiono, ze jesli ktos oszkli balkon w innej kolorystyce
                            niz obowiazujaca, to zostanie skierowana przeciw niemu sprawa do
                            sadu. A po latach okazuje sie, ze kilka osob sie wylamalo i szpecace
                            okna stoja do dzis, a juz szczytem wszystkiego jest jeden balkon,
                            gdzie wymieniono barierke z czarnej o pionowych pretach na srebrna
                            z poziomymi pretami... w 20 pietrowym apartamentowcu! Tak wiec
                            anteny na dachu przy tym to naprawde pikus wink
                            • bazylia_tr Re: Polska telewizja 23.03.09, 14:08
                              Dzieki za odpowiedz Kiranno. Niestety nie jestesmy wlascicielami
                              mieszkania - wynajmujemy je. To straszne, ze w naszych blokach
                              panuje taki terror - najsmieszniejsze jest to, ze juz mialam tu
                              przejscia gdy trzymalam doniczki z kwiatami na zewnetrznym parapecie
                              (zabezpieczone by nikomu nie spadly na glowe - zreszta pod naszymi
                              oknami jest ogrodzony trawnik, na ktory nikt nie ma wstepu). I tak
                              kapıcı nas wielokrotnie nachodzil abysmy je zdjeli i w koncu
                              zgloszono na nas skarge do zarzadu bloku i zagrozono, ze sprawa
                              natychmiast zostanie zlozona do sadu.. Wowczas sie poddalam i
                              niestety je zdjelam. W tej chwili we wszystkich okolicznych 'adach'
                              mieszkancy instaluja anteny na dachu, tylko na naszej ich w ogole
                              nie ma i jest to zabronione.
                              Sa tylko 3 antenty zalozone przez zarzad bloku, ponoc jedna jest
                              skierowana tak aby odbierac kanaly z Europy. W srode ma do nas
                              przyjsc facet z kablowki i nas do niej podlaczyc i przyniesc
                              dekoder. Zaoferowal, ze zlamie wszystkie kody potrzebne do odbioru
                              polskich stacji. Tylko, ze ja czytalam na forum, ze to juz
                              niemozliwe, prawda? W kazdym razie mamy zaplacic dopiero gdy mu sie
                              to uda. Powiedzial tez, ze w razie czego mozemy do dekoderu wlozyc
                              karte cyfry. Myslicie, ze wowczas bedzie nam odbieralo? Bez wlasnej
                              anteny, gdy dekoder jest podlaczony do tej glownej na dachu?
                              Kiranno, ja rowniez chcialam zalozyc antene na podlodze balkonu smile
                              Niestety Hot Bird odbiera z drugiej strony bloku, wiec to
                              niemozliwe. Chcialam ja nawet zainstalowac w domu, ale przez sciane
                              czy nawet szybe ponoc nie odbiera ;-(
                              • sommak Re: Polska telewizja 23.03.09, 14:30
                                Witaj,
                                tureccy spece od satelity maja jakis sposob na lamanie kodow i
                                prawdopodobnie wasz serwisant bedzie w stanie to zrobic-do tej pory
                                mniej wiecej co miesiac trzeba bylo to powtarzac,bo kanaly zmienialy
                                swoje kody,tak samo przed jakimis wielkimi wydarzeniami,np przed
                                Mistrzostwami Swiata czy Europy w Pilce Noznej tez kilkakrotnie w
                                krotkim czasie byly zmieniane kody.
                                U nas niestety mimo rozblokowania kanalow,zniknely one po jakichs 3
                                dniach,poprostu teraz operatorzy maja lepsze
                                zabezpieczenia.Wczesniej,rozblokowane kanaly blokowaly sie co
                                kilkanascie sekund,wiec wlasciwie nie bylo mozliwosci swobodnego z
                                nich korzystania.Dobrze byloby wiec,zeby u was byla mozliwosc do
                                zamontowanego dekodera wlozyc karte polskiego operatora.
                                Zycze powodzenia!
                              • kiranna Re: Polska telewizja 23.03.09, 15:30
                                nie wiem jak u was, ale zazwyczaj zarzad domu to sa co jakis czas
                                wybierani sasiedzi, ktorzy zajmuja sie sprawami mieszkancow,
                                konserwacja budynku, rozliczaniem czynszu itp. zadna policja czy
                                straz miejska i powiem szczerze, ze ubawilo mnie straszenie was
                                sadem za doniczki na parapecie wink chyba ktos ma duzy problem z
                                rozbuchanym ego big_grin sady w tr pracuja tak, ze ludzie w powaznych
                                sprawach latami czekaja na jakikolwiek wyrok i z powodu doniczki
                                sedzia chyba wysmialby wasz zarzad wink a moze podpadliscie im w jakis
                                sposob i probuja sie was delikatnie pozbyc? nie dajcie sie
                                zastraszyc smile

skoro jedna z anten jest skierowana na europe, to juz cos. dowiedz
                                sie dokladnie w jakim kierunku i pod jakim katem albo na ktorego
                                satelite, bo polska tv jest nadawana z konkretnego sat. hot bird 13
                                stopni east i z astry (pod tamtym linkiem sprawdzisz dokladne
                                parametry). odchylenie anteny chocby o pare stopni lub zbyt maly
                                talerz nie pozwoli na ogladanie polskich programow albo odbior
                                bedzie zly.
                                jesli okaze sie, ze antena jest nakierowana tak jak potrzeba, to
                                tylko oszczedzasz koszty smile na twoim miejscu kupilabym karte w PL do
                                dobioru plus dekoder, nie bawilabym sie w lamanie kodow, bo podobno
                                stacje maja zamiar ostro wziac sie za tego typu praktyki, to jest
                                piractwo jakby nie bylo. lepiej miec umowe w reku i lekko nagiac
                                prawo do swoich potrzeb niz je calkiem zlamac wink teoretycznie nie
                                powinno sie wywozic sprzetu poza granice PL, jednak w praktyce
                                ogromna czesc Polonii na swiecie tak robi. operatorzy doskonale
                                zdaja sobie z tego sprawe i nie maja nic przeciwko polskim abonentom
                                za granica, ale nie zalezy to tylko od nich, lecz jakichs
                                miedzynarodowych ustalen wink
                                • bazylia_tr Re: Polska telewizja 23.03.09, 16:54
                                  Kiranno, no tak ale jak sprawdzic pod jakim katem jest zainstalowana
                                  satelita? Mam nadzieje, ze ten spec, ktory sie u nas zjawi w srode
                                  bedzie wiedzial. Bo podpisze umowe z Cyfra na kogos z mojej rodziny
                                  w PL, wysla mi sprzet i karte, a okaze sie, ze jednak nie odbiera -
                                  a przeciez to nie moja antena i nie mam mozliwosci jej
                                  przekrecenia ;-(
                                  Jesli chodzi o zarzad bloku to u nas niestety od momentu powstania
                                  tej 'ady' jest podobno ten sam ;-( i rzadzi zelazna reka.
                                  Dziekuje Wam za pomoc dziewczyny. Mam nadzieje, ze mimo wszystko uda
                                  mi sie niebawem obejrzec Teleexpress wink Bede informowac o postepach
                                  we wdrazaniu polskiej tv w moim domu smile
                                  Pozdrawiam Was serdecznie.
                                  • kiranna Re: Polska telewizja 23.03.09, 22:10
                                    spec powinien miec przy sobie odpowiedni sprzet i bedzie wiedzial
                                    pod jakim katem jest ustawiona antena. chociaz w turcji wszystko
                                    mozliwe... mnie kiedys trafil sie "spec", ktory na oko i przy pomocy
                                    malenkiego telewizorka probowal lapac polska tv, a mnie z
                                    niemowleciem wolal na dach podczas deszczu, zebym powiedziala czy o
                                    te programy wlasnie mi chodzi uncertain i jeszcze sie obrazil, ze
                                    podejrzewam go o brak doswiadczenia, a on podlaczyl juz dwie anteny
                                    w ten sposob. po dwoch dniach wyrzucilam go na kopach, nastepna
                                    ekipa poradzila sobie w pol godziny, bo przyszla z miernikami wink

ewentualnie popytaj sasiadow, ktorzy sa podlaczeni do tej
                                    europejskiej anteny jakie programy odbieraja. czesc polskich jest
                                    niekodowana, wiec karta niepotrzebna.
                                    powodzenia smile
                                    • bazylia_tr Re: Polska telewizja 24.03.09, 10:18
                                      Ten spec zostal nam polecony przez zarzad bloku, ktory odmowil nam
                                      pozwolenia na montaz antenty na dachu. Spec poinstalowal chyba
                                      wszystkim w bloku ten dekoder, ktory lamie kody. Pewnie to jakis
                                      krewny zarzadu i zarabia na tym niezla kase (560 lirow od
                                      instalacji, choc trzeba przyznac, ze w ta cene jest wliczony
                                      dekoder). Duzo osob korzysta z jego uslug bowiem jest zakaz
                                      instalacji na wlasna reke. Jakos nikomu nie przeszkadza, ze lamanie
                                      kodow jest nielegalne..
                                      Czy jesli czesc programow (np. TVP Polonia) jest niekodowana, to
                                      rozumiem, ze bede je miala zawsze (jesli oczywiscie uda sie je
                                      zlapac w ogole) i nie ma potrzeby ustanawiac dla nich zawsze jakis
                                      nowych kodow? Samo posiadanie Polonii byloby dla mnie
                                      satysfakcjonujace bowiem nadaja tam wiadomosci, niektore programy i
                                      seriale.
                                      Jesli jednak zdecyduje sie na cyfre plus to czy musze koniecznie
                                      kupowac karte z ich dekoderem czy moge sama karte? I czy karta
                                      bedzie pracowac z tureckim dekoderem - 'spec' ma nam jutro przyniesc
                                      dekoder dreambox 500. Mysle, ze wejscie na karte powinno byc chyba
                                      standardowe? Ktos korzystal z cyfry na tureckim dekoderze? Raz
                                      jeszcze z gory dziekuje za szczegolowe oswiecenie mnie w tym
                                      temacie. Pozdrawiam serdecznie.
                                      • net.marta Re: Polska telewizja 24.03.09, 11:18
                                        Witam!bazylio,przeczytaj jeszcze raz uwaznie caly ten watek i znajdziesz
                                        wszystkie odpowiedzi na pytania dotyczace karty,dekodera itp.wszystkie
                                        odpowiedzi praktycznie juz tu padly i mysle ze Ci pomogasmile)))pozdrawiam serdecznie
                                        • bazylia_tr Re: Polska telewizja 24.03.09, 12:38
                                          Przepraszam za gapiostwo. Rzeczywiscie wszystko jest czarno na
                                          bialym - wychodzi na to, ze chyba mozna stosowac karte z cyfry na
                                          dekoderze zakupionym w TR, ewentualnie bedzie konieczna specjalna
                                          nakladka na karte, w zaleznosci od modelu urzadzenia. Niestety
                                          dekodery dreambox nie sa rekomendowane na stronie cyfry, ale mam
                                          nadzieje, ze beda kompatybilne z jej karta.
                                          Rozumiem, ze sama karte (bez koniecznosci nabywania talerza i
                                          dekodera) moge zakupic w Polsce bez zadnego problemu i wtedy place
                                          tylko za aktywacje i abonament.
                                          Pozdrawiam serdecznie smile
                                          • sommak Re: Polska telewizja 24.03.09, 14:44
                                            Witaj,
                                            jak juz zostalo wiele razy wczesniej napisane,mozesz podpisac z
                                            polskim operatorem umowe tylko o abonament,sprawdz jednak,bo czasami
                                            warto wziasc od nich dekoder zwlaszcza,ze sa promocje np:dekoder za
                                            1 zl,albo za 0 zl-jak daja,to czemu nie wziascsmile
                                            Dreambox uznawany jest za dekoder,ktory lamie wszystkie kody,jakie
                                            sie da,daj znac jak bedziesz go juz miala w domu,czy opinia o nim
                                            jest zasluzonasmile
                                            Pozdrawiam!
                                            • bazylia_tr Re: Polska telewizja 25.03.09, 11:02
                                              Dziewczyny, spiesze Wam doniesc, ze wlasnie zainstalowano mi w domu
                                              dekoder i ODBIERAM POLSKA TV!!!!!!!!!!!!!!!!!!! smile)))))))))) Nawet
                                              nie wiecie jak jestem szczesliwa. Najchetniej zwolnilabym sie z
                                              pracy i poleciala prostu do domu, ale niestety musze sie jakos
                                              powstrzymac smile Mam poki co na pewno jak sprawdzal maz TVP1, TVP2,
                                              TVP Kultura, TVP Polonia oraz Plus. Mam nadzieje, ze uda sie nam
                                              keszcze znalezc w tym gaszczu innych kanalow TVN, ale nawet jesli
                                              nie to i tak jestem niezmiernie szczesliwa smile))
                                              Pozdrawiam Was serdecznie i dziekuje za wsparcie.
                                              • net.marta Re: Polska telewizja 25.03.09, 12:46
                                                Ciesze sie bazylio razem z Toba,naprawde superek ze bedziesz mogla sobie
                                                spokojnie juz poogladac nasze Polskie tvsmile))))pamietam jak mi podlaczyli
                                                telewizje i siedzialam chyba przez tydzien od rana do nocy i ogladalam cokolwiek
                                                tam puszczali z rozdziawiona buzia ha ha,wiec dobrze Cie rozumiem i ciesze
                                                siesmile)pozdrawiam serdecznie i zycze milego ogladania
                                                • kaczika tvp przez internet 27.07.09, 12:37
                                                  Jeśli ktoś jeszcze jest zainteresowany odbiorem polskiej tv
                                                  (publicznej), to polecam moje najświeższe odkrycie

www.tvp.pl

Można tam wykupić dostęp na 30 dni (12zł.) lub na rok (120zł.) i
                                                  oglądać programy tvp, tvp kultura, tvp historia itd. przez internet.
                                                  Zarejestrowałam się, zapłaciłam i... nie wychodzę dziś z domu! wink
                                                  Zadzwonię tylko do męża, żeby kupił kabel łaczący laptop z
                                                  telewizorem wink

Wszystkim spragnionym polskiej telewizji a nie mającym dekodera
                                                  serdecznie polecam!

Pozdrawiam ciepło,
                                                  kaczika (która w PL telewizji nie oglądała smile
                                                  • kasia-19821 Re: tvp przez internet 27.07.09, 22:13
                                                    kaczıka po przeczytanıu twojego postu sprawdzıalam strone tvp ı nıe
                                                    moge tego znalezc...gdzıe tam jest taka opcja o wykupıenıu takıego
                                                    abonamentu ...co prawda w domu mam polska tv ale teraz po 15 godz na
                                                    dobe sıedze w pracy czaasem mam wolna chwıle ı stale lacze wıec
                                                    moglabym sobıe tvo poogladacwink pozdrawıam
                                                  • kaczika do kasia-19821 28.07.09, 08:26
                                                    Cześć!

Są conajmniej dwa sposoby na wykupienie abonamentu. W prawym górnym
                                                    rogu 'zarejestruj się' i jak już utworzysz sobie konto to będzie
                                                    opcja wykupu abonamentu. Druga opcja - ja po prostu kliknęłam na
                                                    program, który mnie interesował, bo naiwnie myślałam, że może się
                                                    uda obejrzeć i automatycznie poinstruowano mnie co i jak, krok po
                                                    kroku. Zaznaczam jednak, że są to wybrane programy (których jest,
                                                    moim zdaniem, mnóstwo). Mają dział filmoteka, a ja uwielbiam polskie
                                                    kino! Wczoraj obejrzałam "Pornografię", dziś albo "Ono" albo "Aria
                                                    Diva". Tylko mój mąż załamany, bo twierdzi, że w ten sposób nigdy
                                                    nie nauczę się tureckiego... wink Cóż...

Udanego dnia wszystkim!
                                                    Pozdrawiam,
                                                    kaczika
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka