29.12.09, 17:23
miał wypływać w rejs z portu francuskiego, więc to nie ten statek.

forum.gazeta.pl/forum/w,89075,103707618,103707618,No_to_czesc_.html
Niech mu się szczęści na tych morzach i oceanach!

:p
Obserwuj wątek
    • venus99 Re: Mariner4 29.12.09, 19:17
      z Dakaru gdzieś dalej ale nie wiadomo gdzie.w każdym razie stopy
      wody pod kilem!
    • wanda43 Re: Mariner4 29.12.09, 21:05
      To nie on i cale szczescie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka