ave.duce 29.12.09, 17:23 miał wypływać w rejs z portu francuskiego, więc to nie ten statek. forum.gazeta.pl/forum/w,89075,103707618,103707618,No_to_czesc_.html Niech mu się szczęści na tych morzach i oceanach! :p Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
venus99 Re: Mariner4 29.12.09, 19:17 z Dakaru gdzieś dalej ale nie wiadomo gdzie.w każdym razie stopy wody pod kilem! Odpowiedz Link