Dodaj do ulubionych

Słuchaliście Jaruzelskiego u Olejnik?

09.12.09, 20:29
Gość ma 89 lat, a intelektualnie Olejnik mu do pięt nie dorasta. smile
Obserwuj wątek
    • hummer Re: Słuchaliście Jaruzelskiego u Olejnik? 09.12.09, 20:46
      taziuta napisał:

      > Gość ma 89 lat, a intelektualnie Olejnik mu do pięt nie dorasta. smile

      A zapodasz coś, bo nie słuchałem sad
      • taziuta Re: Słuchaliście Jaruzelskiego u Olejnik? 09.12.09, 20:50
        hummer. smile
        >
        > A zapodasz coś, bo nie słuchałem sad

        Chwilę poczekasz, a rozmowa pojawi się na portalu TVN24.
        Moja pamięć jest dużo gorsza od Jaruzelowej... smile
        • hummer Nie mam TVN24 :) /nt 09.12.09, 20:55
          taziuta napisał:

          > hummer. smile
          > >
          > > A zapodasz coś, bo nie słuchałem sad
          >
          > Chwilę poczekasz, a rozmowa pojawi się na portalu TVN24.
          > Moja pamięć jest dużo gorsza od Jaruzelowej... smile
          • taziuta Masz internet, tutaj możesz obejrzeć. :) n/t 09.12.09, 21:58
            hummer napisał:
            Re: Nie mam TVN24 smile /nt
      • 1zorro-bis Re: Słuchaliście Jaruzelskiego u Olejnik? 10.12.09, 09:03
        nie sluchalem i nie mam zamiaru.
    • grand_bleu Re: Słuchaliście Jaruzelskiego u Olejnik? 09.12.09, 20:49
      taziuta napisał:

      > Gość ma 89 lat, a intelektualnie Olejnik mu do pięt nie dorasta. smile

      Tak, dała mu się zagadać.
    • veglie Re: Słuchaliście Jaruzelskiego u Olejnik? 09.12.09, 20:58
      taziuta napisał:

      > Gość ma 89 lat, a intelektualnie Olejnik mu do pięt nie dorasta. smile

      Słuchałem,oglądałem też....masz rację.Choć pisząc o tym na forum otwartym zdaję sobie sprawę,że mogę zostać zlinczowany........smile
      • jola.iza1 Re: Słuchaliście Jaruzelskiego u Olejnik? 09.12.09, 21:12
        Upss, a ja nie słuchałam, i cóś Ci powiem, nie ma takiej opcji, by Was bez mnie
        zlinczowali: ) Pasi??smile
      • tojajurek Re: Słuchaliście Jaruzelskiego u Olejnik? 09.12.09, 21:18
        Słuchałem uważnie.
        Nie lubię go, zawsze byłem po przeciwnej stronie, a on był
        prominentnym przedstawicielem obrzydliwego rezymu.
        Tym trudniej przychodzi mi przyznać, że w wielu sprawach ma facet
        rację i - niestety - wzbudza mój niechętny szacunek.
        • scoutek Re: Słuchaliście Jaruzelskiego u Olejnik? 10.12.09, 08:37
          tojajurek napisał:

          > Słuchałem uważnie.
          > Nie lubię go, zawsze byłem po przeciwnej stronie, a on był
          > prominentnym przedstawicielem obrzydliwego rezymu.
          > Tym trudniej przychodzi mi przyznać, że w wielu sprawach ma facet
          > rację i - niestety - wzbudza mój niechętny szacunek.

          mam tak samo
        • imasumak Tojajurek 10.12.09, 10:53
          Właśnie ująłeś w słowa moje odczucia względem Jaruzelskiego. "Niechętny
          szacunek" - bardzo trafnie smile.
    • remez2 86. Reszta się zgadza. n/t 09.12.09, 21:26

      • taziuta Byłem blisko :) n/t 09.12.09, 21:59
        remez2 napisał:
        Re: 86. Reszta się zgadza. n/t

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka