taziuta 09.12.09, 20:29 Gość ma 89 lat, a intelektualnie Olejnik mu do pięt nie dorasta. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hummer Re: Słuchaliście Jaruzelskiego u Olejnik? 09.12.09, 20:46 taziuta napisał: > Gość ma 89 lat, a intelektualnie Olejnik mu do pięt nie dorasta. A zapodasz coś, bo nie słuchałem Odpowiedz Link
taziuta Re: Słuchaliście Jaruzelskiego u Olejnik? 09.12.09, 20:50 hummer. > > A zapodasz coś, bo nie słuchałem Chwilę poczekasz, a rozmowa pojawi się na portalu TVN24. Moja pamięć jest dużo gorsza od Jaruzelowej... Odpowiedz Link
hummer Nie mam TVN24 :) /nt 09.12.09, 20:55 taziuta napisał: > hummer. > > > > A zapodasz coś, bo nie słuchałem > > Chwilę poczekasz, a rozmowa pojawi się na portalu TVN24. > Moja pamięć jest dużo gorsza od Jaruzelowej... Odpowiedz Link
taziuta Masz internet, tutaj możesz obejrzeć. :) n/t 09.12.09, 21:58 hummer napisał: Re: Nie mam TVN24 /nt Odpowiedz Link
1zorro-bis Re: Słuchaliście Jaruzelskiego u Olejnik? 10.12.09, 09:03 nie sluchalem i nie mam zamiaru. Odpowiedz Link
grand_bleu Re: Słuchaliście Jaruzelskiego u Olejnik? 09.12.09, 20:49 taziuta napisał: > Gość ma 89 lat, a intelektualnie Olejnik mu do pięt nie dorasta. Tak, dała mu się zagadać. Odpowiedz Link
veglie Re: Słuchaliście Jaruzelskiego u Olejnik? 09.12.09, 20:58 taziuta napisał: > Gość ma 89 lat, a intelektualnie Olejnik mu do pięt nie dorasta. Słuchałem,oglądałem też....masz rację.Choć pisząc o tym na forum otwartym zdaję sobie sprawę,że mogę zostać zlinczowany........ Odpowiedz Link
jola.iza1 Re: Słuchaliście Jaruzelskiego u Olejnik? 09.12.09, 21:12 Upss, a ja nie słuchałam, i cóś Ci powiem, nie ma takiej opcji, by Was bez mnie zlinczowali: ) Pasi?? Odpowiedz Link
tojajurek Re: Słuchaliście Jaruzelskiego u Olejnik? 09.12.09, 21:18 Słuchałem uważnie. Nie lubię go, zawsze byłem po przeciwnej stronie, a on był prominentnym przedstawicielem obrzydliwego rezymu. Tym trudniej przychodzi mi przyznać, że w wielu sprawach ma facet rację i - niestety - wzbudza mój niechętny szacunek. Odpowiedz Link
scoutek Re: Słuchaliście Jaruzelskiego u Olejnik? 10.12.09, 08:37 tojajurek napisał: > Słuchałem uważnie. > Nie lubię go, zawsze byłem po przeciwnej stronie, a on był > prominentnym przedstawicielem obrzydliwego rezymu. > Tym trudniej przychodzi mi przyznać, że w wielu sprawach ma facet > rację i - niestety - wzbudza mój niechętny szacunek. mam tak samo Odpowiedz Link
imasumak Tojajurek 10.12.09, 10:53 Właśnie ująłeś w słowa moje odczucia względem Jaruzelskiego. "Niechętny szacunek" - bardzo trafnie . Odpowiedz Link
taziuta Byłem blisko :) n/t 09.12.09, 21:59 remez2 napisał: Re: 86. Reszta się zgadza. n/t Odpowiedz Link