Gość: Patrycja
IP: *.proxy.aol.com
26.07.04, 12:32
Planuje wyjechac na winobranie do Niemiec. Niestety nie znam konkretnych
adresow. Jeli ktos zna jakies miejsca, adresy lub telefony i moze mi je
udostepnic to bylaby bardzo wdzieczna.
Pozdrawiam wszystkich. Patrycja