Dodaj do ulubionych

WINOBRANIE - NIEMCY

IP: *.proxy.aol.com 26.07.04, 12:32
Planuje wyjechac na winobranie do Niemiec. Niestety nie znam konkretnych
adresow. Jeli ktos zna jakies miejsca, adresy lub telefony i moze mi je
udostepnic to bylaby bardzo wdzieczna.
Pozdrawiam wszystkich. Patrycja
Obserwuj wątek
    • Gość: OLEK Re: WINOBRANIE - NIEMCY IP: *.dip.t-dialin.net 26.07.04, 18:10
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=115&w=14027642&v=2&s=0
    • Gość: Patrycja Re: WINOBRANIE - NIEMCY IP: *.proxy.aol.com 27.07.04, 11:10
      Wielkie dzieki za adresy Olek
      Serdecznie pozdrawiam. Patrycja
    • Gość: maria Re: WINOBRANIE - NIEMCY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.04, 16:01
      czy ktos orientuje sie na temat winobrania w okolicy mannheim? prosze o jakies
      konkrety!!!

    • Gość: maria Re: WINOBRANIE - NIEMCY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.04, 16:02
      piszcie na adres mrijka3@wp.pl
    • Gość: Beata Re: WINOBRANIE - NIEMCY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.04, 17:07
      Kto wie cos na temat winobrania w okolicach Mannheim. Prosze o adresy!!
    • ann_le Re: WINOBRANIE - NIEMCY 19.08.04, 20:04
      proponuje weksc na stronke www.meinestadt.de mozna na niej znalezc wiele ofert
      dotyczacych winobrania
      życze powodzenia
      • Gość: Alicja Re: WINOBRANIE - NIEMCY IP: *.myslenice.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.04, 00:47
        Byłam na tej stronie i pomimo dobrej znajomości języka jakoś tych ofert znaleźć
        nie mogę.
        • Gość: ania Re: WINOBRANIE - NIEMCY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.04, 19:01
          www.meinestadt.de/deutschland/jobs?jobwrds=weinlese&Submit=Stellensuche
        • Gość: ania Re: WINOBRANIE - NIEMCY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.04, 19:06
          życze powodzenia
    • Gość: Gosc Re: WINOBRANIE - NIEMCY IP: *.customer.m-online.net 30.08.04, 20:49
      A moze do Monachium praca.polonia-muenchen.net * www.polonia-
      muenchen.net Bawaria - pracy nie brakuje.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka