Gość: frantik IP: *.katowice.sdi.tpnet.pl 10.09.04, 16:40 Szukam osoby, która ma samochód. Mam kontakty - adresy i telefony winnic. Jak masz wolne miejsce to napisz. frantik2@o2.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: maker Re: !! WINOBRANIE !! IP: *.rybnet.pl 12.09.04, 10:33 Napisz na maker6@o2.pl Odpowiedz Link Zgłoś
ronmi Re: !! WINOBRANIE !! 12.09.04, 20:29 ale nie napisales dokad? Francja, czy Niemcy? ja mam samochod, moge jechac... ale z Nadrenii (NRW) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Witek Re: !! WINOBRANIE !! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.04, 15:01 Czesc Ronmi.Ja wraz ze znajomymi mamy adresy we Francji wiec jak jestes zainteresowany i moze masz jeszcze kogos z autem to napisz na victor78@wp.pl Odpowiedz Link Zgłoś
ronmi Re: !! WINOBRANIE !! 14.09.04, 00:58 witek, odpisze Ci jutro przed poludniem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zielony Re: !! WINOBRANIE !! IP: *.smstv.pl / *.smstv.pl 14.09.04, 15:02 witam ni mam samochodu ale mam pare adresoe do franci i niemiec wiec moze znalazlo by sie jedno miejsce Odpowiedz Link Zgłoś
ronmi Re: !! WINOBRANIE !! 14.09.04, 22:33 wlasnie pisze email do witka zwroc sie do niego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pawel Re: !! WINOBRANIE !! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.11.04, 13:00 mam auto osobowe i jestem chętny na wyjazd mam 26 lat .kontakt do mnie to pawel78r@wp.pl lub tel 502990311 .miał bym 2 miejsca wolne w aucie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kamilos2308@o2.pl Re: !! WINOBRANIE !! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.11.04, 13:43 mam samochód i oprocz mnie jeszcze jedna osobe do pracy.jestem zainteresowany czekam na odpowiedz na adres kamilos2308@o2.pl lub na GG. nr 6598559. Odpowiedz Link Zgłoś