Dodaj do ulubionych

!! WINOBRANIE !!

IP: *.katowice.sdi.tpnet.pl 10.09.04, 16:40
Szukam osoby, która ma samochód. Mam kontakty - adresy i telefony winnic. Jak
masz wolne miejsce to napisz. frantik2@o2.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: maker Re: !! WINOBRANIE !! IP: *.rybnet.pl 12.09.04, 10:33
      Napisz na maker6@o2.pl
    • ronmi Re: !! WINOBRANIE !! 12.09.04, 20:29
      ale nie napisales dokad?
      Francja, czy Niemcy?
      ja mam samochod, moge jechac...
      ale z Nadrenii (NRW)
      • Gość: Witek Re: !! WINOBRANIE !! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.04, 15:01
        Czesc Ronmi.Ja wraz ze znajomymi mamy adresy we Francji wiec jak jestes
        zainteresowany i moze masz jeszcze kogos z autem to napisz na victor78@wp.pl
        • ronmi Re: !! WINOBRANIE !! 14.09.04, 00:58
          witek, odpisze Ci jutro przed poludniem
          • Gość: zielony Re: !! WINOBRANIE !! IP: *.smstv.pl / *.smstv.pl 14.09.04, 15:02
            witam ni mam samochodu ale mam pare adresoe do franci i niemiec wiec moze
            znalazlo by sie jedno miejsce
            • ronmi Re: !! WINOBRANIE !! 14.09.04, 22:33
              wlasnie pisze email do witka
              zwroc sie do niego
        • Gość: pawel Re: !! WINOBRANIE !! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.11.04, 13:00
          mam auto osobowe i jestem chętny na wyjazd mam 26 lat .kontakt do mnie to
          pawel78r@wp.pl lub tel 502990311 .miał bym 2 miejsca wolne w aucie
          • Gość: kamilos2308@o2.pl Re: !! WINOBRANIE !! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.11.04, 13:43
            mam samochód i oprocz mnie jeszcze jedna osobe do pracy.jestem zainteresowany
            czekam na odpowiedz na adres kamilos2308@o2.pl lub na GG. nr 6598559.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka