Gość: Johnny IP: *.speed / 217.153.237.* 04.05.05, 11:30 Czy z Gdańska lub Gdynie odplywaja promy do Kopenhagi??? Czy tylko ze Świnoujścia.. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj