Dodaj do ulubionych

angli -cala prawda

IP: *.cable.ubr04.harb.blueyonder.co.uk 06.05.05, 17:00
jestem od dwoch tygodni w Birmingham ,z pracom ciezko ,,,skladam aplikacje i
nic ,,nmaj aw dupie ,,znajomi pomagaja jak moge ,,na razie sprzatam w
przychodni 1,5 godz, za 5 funtow za godz. jest ciezko ,,polakow pelno ,roboty
malo ,nawet w hotelach juz nie chca nas widziec ,,dla nowych zycze
powodzenia ,,nie chcialam wierzyc w to co pisza na forum ale to cala prawda
ze jest ciezko ,,a polak tu jest wrogiem dla polaka ,,,,,,,,,,,nie wierzczie
w oferty przyslij cv a ja ci zalatwie prace to bzdura.......
Obserwuj wątek
    • Gość: asia Re: angli -cala prawda IP: 217.97.150.* 06.05.05, 17:08
      niestety masz racje
    • Gość: megi Re: anglia -cala prawda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.05, 17:22
      ja jade do birmingham 12 maja slyszalam ze bardzo duzo zalezy od szczescia i
      znajomosci jezyka mam znajomych ktorzy szukali dwa dni a sa tez tacy ktorzy
      szukali miesiac.mysle ze nie mozna poprzestac na rejstrowaniu sie w agencjach
      trzeba szukac na wlasna reke jestem dobrej mysli wszystkim rozwniez zycze
      powodzenia!!!
      • Gość: mily Re: anglia -cala prawda IP: 195.144.130.* 06.05.05, 18:11
        ja szukalem 0.5 dnia hahaaa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka