Dodaj do ulubionych

PPRZEPROWADZKA DO BRX

IP: 213.121.151.* 20.05.05, 00:54
Mam prosbe moze ktos wie jak odliczane sa koszty przeprowadzki do BRX.
Podobno sa jakies firmy ktore pracuja dla instytucji i jesli sie je zatrudni
to nie trzeba placic samemu a pozniej starac sie o zwrot kosztow, poniwaz
firma jest oplacona bezposrdnio przez Admin. W innym razie trzeba najpierw
wylozyc pieniadze i starac sie o ich zwrot. Czy ktos wie cos wiecej na ten
temat? Dzieki:-)
Obserwuj wątek
    • ansil Re: PPRZEPROWADZKA DO BRX 20.05.05, 10:25
      kati, napisz do mnie na gazetowego maila albo daj swojego, to ci cos napisze..
      • Gość: Sofi Re: PPRZEPROWADZKA DO BRX IP: *.cec.eu.int 20.05.05, 11:22
        Ansil to ja tez poprosze, bo czeka mnie takie przedsiewziecie w tym roku,
        aczkolwiek nie chce mi sie wierzyc w istnienie takich firm, o ktorych wspomina
        Kati. Za duza jest ta maszynka biurokratyczna, zeby sobie pozwolic na fakt, iz
        co "chodzi bokiem".

        sofi75@gazeta.pl
      • Gość: Kati Re: PPRZEPROWADZKA DO BRX IP: 213.121.151.* 20.05.05, 20:26
        Haj Ansil, a jaki jest ten e-mail.
        Czy moze ansil@gazeta.pl ????

        Dzieki
        Kati

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka