Gość: Kati
IP: 213.121.151.*
20.05.05, 00:54
Mam prosbe moze ktos wie jak odliczane sa koszty przeprowadzki do BRX.
Podobno sa jakies firmy ktore pracuja dla instytucji i jesli sie je zatrudni
to nie trzeba placic samemu a pozniej starac sie o zwrot kosztow, poniwaz
firma jest oplacona bezposrdnio przez Admin. W innym razie trzeba najpierw
wylozyc pieniadze i starac sie o ich zwrot. Czy ktos wie cos wiecej na ten
temat? Dzieki:-)