Gość: visitor
IP: *.chello.pl
22.05.05, 19:45
Witajcie,
czy ktoś mógłby pomóc i wyjawić jak to było na interview?
jakie dokumenty przynosiliście?
co to jest ten police file? dokumenty trzeba tłumaczyć u przysięgłego?
Co wam robili na badaniach medycznych?
właśnie dostałem zaproszenie na spotkanie! :-)