IP: *.hstl5.put.poznan.pl 07.06.05, 11:52
Czy jadąc do pracy do Anglii jest sens kupować tą kartę?
Na co najczęściej są zniżki?
Obejmują też środki transportu?
Z jakimi ulgami się spotkaliście?

Dzięki za wszystkie rady
Obserwuj wątek
    • luter1 Re: ISIC 07.06.05, 12:58
      tak to dobry pomysł na forum,,,
      Jeśli można to piszcie jeszcze o karcie Euro<26
      dzienx
      • ksaga Re: ISIC 07.06.05, 21:50
        wiecej inforamcji na stroanch
        www.almatur.pl/legitymacje_isic.php
        Sprawdź www.isiccard.co.uk gdzie i jakie zniżki dostaniesz ....

        nawiasem piszac legitymacja ISIC niewatpliwie jest lepsza od Euro26. Obawiam
        się iz mozesz mieć duże problemy z uzyskaniem jakiejkolwiek zniżki na karte
        Euro26, ponieważ jest ona słabo rozpozowalna

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka