Gość: wojtek IP: *.hstl5.put.poznan.pl 07.06.05, 11:52 Czy jadąc do pracy do Anglii jest sens kupować tą kartę? Na co najczęściej są zniżki? Obejmują też środki transportu? Z jakimi ulgami się spotkaliście? Dzięki za wszystkie rady Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
luter1 Re: ISIC 07.06.05, 12:58 tak to dobry pomysł na forum,,, Jeśli można to piszcie jeszcze o karcie Euro<26 dzienx Odpowiedz Link Zgłoś
ksaga Re: ISIC 07.06.05, 21:50 wiecej inforamcji na stroanch www.almatur.pl/legitymacje_isic.php Sprawdź www.isiccard.co.uk gdzie i jakie zniżki dostaniesz .... nawiasem piszac legitymacja ISIC niewatpliwie jest lepsza od Euro26. Obawiam się iz mozesz mieć duże problemy z uzyskaniem jakiejkolwiek zniżki na karte Euro26, ponieważ jest ona słabo rozpozowalna Odpowiedz Link Zgłoś