Dodaj do ulubionych

Nowe Forum Luxemburg

IP: *.217.134.144.coditel.net 21.06.05, 20:36
Wiec oglaszam wszem i wobec ze NOWE forum dla ludzi z Luxa jest ju aktywne i
dziala pod adresem:

forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=30150
Forum dostepne dla WSZYSTKICH, nawet dla BXL (paw - czekamy). W ten oto
sposob bedzie mozna miec dostep do info dotyczacych TYLKO spraw w Luxie, i
nie bedzie trzeba przekopywac sie przez stos info.

Forum moze czytac KAZDY, lecz jesli juz chcemy "cos" napisac to niestety
trzeba sie zalogowac. Ale nie ma tego zlego, poniewaz, nikt nie bedzie
sie "ukrywal" i nie bedzie "make a village" :)))

Tak wiec EPSO, nie EPSO, przyszle EPSO, oraz inni, zapraszam.
Obserwuj wątek
    • sil.bi Re: Nowe Forum Luxemburg 21.06.05, 21:09
      Byłam, widziałam, rzeczywiście forum jest. Polecam:).
    • Gość: podbijacz Re: Nowe Forum Luxemburg IP: *.217.134.144.coditel.net 25.06.05, 12:40
      Podbijam do gory, dla tych co do Luxa zmierzaja.
    • tomi_22 Re: Nowe Forum Luxemburg 28.06.05, 22:15
      i znowy podbijam... :))) dla nowych i nie swiadomych :)
    • Gość: szymbi Re: Nowe Forum Luxemburg IP: *.ae.poznan.pl 05.07.05, 17:57
      zapraszamy!!!
    • tomi_22 podbijam! 07.07.05, 15:37
      Znowu podbijam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka