Gość: lux
IP: *.217.134.144.coditel.net
21.06.05, 20:36
Wiec oglaszam wszem i wobec ze NOWE forum dla ludzi z Luxa jest ju aktywne i
dziala pod adresem:
forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=30150
Forum dostepne dla WSZYSTKICH, nawet dla BXL (paw - czekamy). W ten oto
sposob bedzie mozna miec dostep do info dotyczacych TYLKO spraw w Luxie, i
nie bedzie trzeba przekopywac sie przez stos info.
Forum moze czytac KAZDY, lecz jesli juz chcemy "cos" napisac to niestety
trzeba sie zalogowac. Ale nie ma tego zlego, poniewaz, nikt nie bedzie
sie "ukrywal" i nie bedzie "make a village" :)))
Tak wiec EPSO, nie EPSO, przyszle EPSO, oraz inni, zapraszam.