Dodaj do ulubionych

nowy samochod

IP: *.dip.t-dialin.net 03.08.05, 15:13
czy byly juz tu na forum rozmowy na ten temat? Jesli tak to bardzo prosze o
linki albo infos jak to sie wszystko odbywa. Slyszalam, ze mozna raz kupic
bez Vatu i ze dla urzednikow instytucji obowiazuja troche inne ceny.Czy to
sie zgadza? jesli tak, to czy te inne ceny dotycza tylko nowek czy tez
np.rocznych aut.

dzieki za infos
milego popoludnia
Obserwuj wątek
    • Gość: Ekonomist(k)a byly, byly IP: *.cec.eu.int 03.08.05, 16:30
      .. poszukaj w starszych watkach.

Ja co prawda sie w nich nie doczytalam, czy komus udalo sie kupic bez VAT auto
      w Polsce, ale poniewaz to, ktore my zapewne kupimy, w Belgii ma zblizona cene,
      a za to przy zakupit tu bedzie mniej papierkowego balaganu niz przy
      sprowadzaniu - pewnie i tak kupimy na miejscu.

Pozdrawiam
        • Gość: Byly_eurokrata Volvo i inne nonsensy IP: *.netcologne.de 04.08.05, 07:36
          Zbocze moze troche z tematu, ale mam inne pytanie, bo w ogole nie dziele pasji
          samochodami: po co ludzie, ktorzy dojezdzaja tylko autem do pracy i ew.
          wyskakuja gdzies na weekend kupuja sobie samochod za 30-40 tys. euro??? Dlugo
          mieszkalem w Niemczech, gdzie ludzie maja juz duzego fiola na punkcie
          samochodow, ale fiksacja Polakow na ten temat przekracza moim zdaniem wszelkie
          normalne psychologiczne granice. Czy nie sensowniej jest dojedzac do pracy
          Nissanem Micra albo jakims Daihatsu a od czasu do czasu na wypad po prostu
          wypozyczyc sobie luksusowy samochod? Tak jest napewno taniej.....
          Ale jestem ciekaw waszych opinii
          • Gość: paw_dady jakie nonsensy ! IP: *.197-200-80.adsl.skynet.be 04.08.05, 08:59
            przecie Volvo to jedna z rzeczy, dla ktorych sie do pracy w EU IDZIE.
            zobacz jakei 'cisnienie na EPOS' ma ten gosc z Ministerstwa: pisze w godzinach
            pracy (na siec nie stac w domku ;), zna tyle jezykow i skonczyl tyle kierunkow
            ze spox w Wawie zarabialby LEPIEJ niz w EPSO w Bxl. A jednao co 2 dni wysyla
            poscik jak sie zalapac.

z listy pozadanych rzeczy (tramwaje odstawmy ;):
            Volvo
            Volvo
            Volvo
            Volvo
            + kradziony WiFi

A ty? Ty patrzysz jak osoba calkiem normalna wiec smutno zakomunikowac - na
            EPSA sie nie nadajesz ;)
            • raf73 Re: jakie nonsensy ! 05.08.05, 13:16
              Ale mnie zjechales Pawiu, nie ma co. Sprawe cisnienia juz zdaje sie wyjasniano,
              wiec to zostawie bez komentarza (wszak kazdy ma prawo sadzic wg tego, co
              odczytuje z tresci/formy).
              Natomiast moze troche mniej zlosliwosci? Dlaczego piszesz o mnie (chyba, ze to
              nie o mnie chodzi) per "ten gosc z Ministerstwa"? Przeciez zawsze podpisuje sie
              nickiem. Fakt, pisze (rzadko-sam zauwazyles, ze co 2 dni ;-) w godzinach pracy,
              ale jest sezon wakacyjno-przedwyborczy, wiec pracy znacznie mniej i mozna,
              uwierz mi, zajrzec na forum nie zaniedbujac swoich obowiazkow. Masz racje, nie
              stac mnie na razie nie tyle na internet w domu co na wlasne lokum. To, ktore
              wynajmuje takiego dobrodziejstwa nie posiada.
              "tyle kierunkow" - znaczy ile? Pisalem o jednym.
              Sprawa zarobkow: nie wiem skad przypuszczenie, ze w W-wie osiagalne sa zarobki
              w tej wysokosci (pomijam stanowiska kierownicze) ale polemizowal nie bede, bo
              nie mam danych. Chodzi o to, ze jak juz sie zdecydowalem wziac udzial w
              konkursie i udalo sie go przejsc, to chyba warto sie teraz postarac o
              zatrudnienie? Bez "cisnienia" etc. ale tak po prostu-aby miec w razie
              niepowodzenia poczucie, ze zrobilo sie wszystko, co w swojej mocy.
              Biorac pod uwage niektore Twoje prowokacje to nie wiem, czy dobrze robie
              odpowiadajac, ale niech juz bedzie. Wszak forum to platforma do dyskusji-
              jakakolwiek by ona nie byla.
              Pozdrawiam przy piatku
              Raf
              • logoo Re: jakie nonsensy ! 05.08.05, 13:36
                Raf, komentarzami specjalnie sie nie przjmuj, a juz namniej pawia, tylko rob
                swoje.
                Są i zawsze beda osoby, ktore nie potrafia ukryc (choc im sie wydaje, ze im sie
                to udaje) swojej frustracji. W W-wie jest taka szkola, ktora jak skonczysz od
                razu dostajesz etykietke, bufona, aroganta, zarozumialca, ktora tak naprawde
                wynika z czesto nieuswiadamianych wlasnych obaw i kompleksow. Byc EPSEM jest
                tak samo. Jak by sie zdarzylo, ze laczysz jedno i drugie - masz przechlapane.
                Zjedza Cie tu, tak jak jedza Cie tam. Z deszczu pod rynne.
                A pawia wiekszosc z nas tu lubi na swoj sposob, choc jego ego musi cierpiec
                wielkie niespelnienie. Dla Pana w srednim wieku (pamieta telewizyjne technikum
                rolnicze :), rozczarowanego polska rzeczywistoscia (awers do Solidarnosci - to
                tez dosc symptomatyczne) forum moze pelnic role terapeutyczna, jak wizyta u
                psychoanalityka.
                • essere1 Raf73 05.08.05, 13:53
                  Zgadzam sie z kolega przedmowca, ze po prostu rob swoje i realizuj swoje cele
                  na ile potrafisz, bo sprawiasz wrazenie bardzo madrego goscia, a np. 8 jezykow
                  nie zna sie od tak i u mnie to budzi szacunek dla czyjejs pracowitosci. Nie
                  przejmuj sie docinkami forumowych troli (nawet tych cholubionych i
                  sympatycznych), bo rozne osoby maja rozne cele uczestnictwa na forum.
                  Jak masz jakies pytania, to na pewno znajdzie sie tu kilka kompetentnych osob,
                  by zaspokoic Twoja ciekawosc. A odpowiedzi niekompetente? Ignoruj, albo szydz z
                  nich, ale na pewno nie bierz do siebie, ok?:)
                  Powodzenia w poszukiwaniach pracy:)
              • Gość: tomi Ach ten PAW ;) IP: *.217.134.144.coditel.net 05.08.05, 14:33
                Raf daj spokoj, przeciez on ci nie pojechal wcale. Faktem jest ze z taka
                znajomoscia jezykow w Wawie mozesz "trzepac" duuuuuuzo wieksza kase niz w
                BXL/Luxie jako EPSO. Z tego co ja rozumiem to tobie nie zalezy na "kasie" lecz
                bardziej na godziwych warunkach pracy - tu mas racje, Komisja i inne instytucje
                sa pod tym wzgledem idealne.

• Gość: paw_dady stawk iw wawie? IP: *.75-201-80.adsl.skynet.be 05.08.05, 22:32
                zalezy co umiesz. sporbuj np znalezc prawnika w wawie ponziej 50Eur/h nie
                znajdziesz. kontraktor IT zarabia 50-80Eur/h zalezy od projektu i specjalnosci
                nie trzeba byc managerem od razu.

aha mowie o ludziach ktorzy cos umieja - jak nic nie umiesz a lubisz palowac
                bezsensowna wiedze idziesz na egzamin do epso ;)

Zakladam ze mowisz prawde - umiesz w swojej dzialce co wiedziec powinienes -
                wiec jak tomi sie domyslil nie chodzi o kase tylko o spokojna ciepla posadke.

powodzenia ale uwaga - mysle ze sie rozczarujesz 'towarzystwem'zobacz jakie tu
                buraki (adm, brukselek zeby daleko nie szukac)
                • Gość: Prawnik z W-wy co za bzdura IP: *.upc.chello.be 06.08.05, 11:51
                  mylisz dwa b. rozne pojecia: ile klienta kosztuje wynajecie prawnika (nb te
                  stawki przy dluzszych projektach sa znaczaco nizsze) a ile on z tego faktyczie
                  dostaje (juz nie mowiac o tym, ile zostaje w kieszeni po podatkach).
                  Gdyby bylo tak jak pisesz ludzie w W-wie zarabialiby minimum 50x8x20=8000 EUR
                  (tj ok 32KPLN) miesiac.
                • Gość: Antypaw Re: stawk iw wawie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.05, 16:38
                  Gość portalu: paw_dady napisał(a):

> zalezy co umiesz. sporbuj np znalezc prawnika w wawie ponziej 50Eur/h nie
                  > znajdziesz. kontraktor IT zarabia 50-80Eur/h zalezy od projektu i
                  specjalnosci nie trzeba byc managerem od razu.

Pawiu to w Wawie nawet za 150 Eur/h prawnika nie znajdzie. Taka to już z niego
                  ofiara losu.

> aha mowie o ludziach ktorzy cos umieja - jak nic nie umiesz a lubisz palowac
                  > bezsensowna wiedze idziesz na egzamin do epso ;)

Albo możesz pójść jak Pawiu na belgijski zasiłek i całymi dniami szukać
                  przyjaciół w necie bo w realu to nikt się do niego nie odezwie.

> powodzenia ale uwaga - mysle ze sie rozczarujesz 'towarzystwem'zobacz jakie
                  tu buraki (adm, brukselek zeby daleko nie szukac)

Pisząc o burakach zapomniał o Pawiu wspomnieć. Przewrażliwiony pasożyt
                  wtryniający nos w nieswoje sprawy, który nie ma co robić więc całymi dniami
                  piep...y bzdury wcinając się w cudze rozmowy.

Nikt nie chce czytać jego wątków więc sam je sobie musi podbijać by nie
                  zaginęły.

Zapewnia nam tu swojski, narodowy stereotym wkurzającego dziadka co
                  podsłuchuje, obgaduje i nigdy w niczym nie pomoże.
            • essere1 Smiejcie sie, smiejscie 04.08.05, 11:28
              wszelkiej masci NIE-epsie forumowe madrale i trole, ale coz zrobic, ze niektore
              marki ciesza sie taka, a nie inna "slawa", co jeszcze podkrecaja rozne media
              odpowiednia reklama?
              W Niemczech czesto spotkalem sie z opnia, ze SAAB (dobrze pisze?), Lancia,
              Rover, czy Volvo sa "cacy" i z klasa (pomijam BMW, czy Mercedesy, ktore wg
              niektorych sa dla "dresow", wg innych sa autem dla ludzi zamoznych), a np.
              Japonczyki sa "be", pomijajac wrecz "wulgarne" marki, jak Opel, czy
              Volkswagen....
              I badz tu madry, co FAKTYCZNIE jest korzystnym zakupem z punktu wiedzenia
              jakosci i ceny....
              • Gość: tomi Re: Smiejcie sie, smiejscie IP: *.217.134.144.coditel.net 04.08.05, 14:24
                eee, tam. W Luxie najwiecej jest Be-me-k. Volvo za to sa, ale glownie S80.
                Mercedesy - glownie Taxowki 220. Poza tym sporo Maseratti (dobrze pisze?),
                Bentleow i innego rodzaju wynalazkow. Dla dresow to tu sa - standardowo
                Golfy4/5 glownie dla Maroko i tych mieszanych z Francji :)

PS
                Sam jestes madrala i Troll. Skad wiesz ze nie jestem EPSO? A moze jestem. Sporo
                wiem na pewne tematy co nie? Zreszta nie tylko ja, jak zauwazysz. ;P
                  • essere1 Re: madrala i trol, ale nie cholubiony:) 04.08.05, 15:11
                    bruxelek napisał:

> Tomi,
                    >
                    > Nie jesteś Epso tylko nautrzymaniuEpso a to malutka różnica

:-) Mam znajome epsy w Luxie, wiec to i owo obilo mi sie o uszy:-):):):):):):):)
                    Ale lepiej moze nie personalizujmy za bardzo....nie?:)
                    :)
                    Podrawiam Bruxelka:-)
                    • Gość: minka do essere1 IP: *.217.134.144.coditel.net 04.08.05, 19:06
                      prosilabym nie powielac plotek :) To co ci sie obilo o uszy NA PEWNO NIE JEST
                      SPRAWDZONE... TO DOMYSLY CIEKAWYCH LUDZI... i wlasnie tak to jest, spotykacie
                      sie i zastanawiacie sie nad tym co inni robia. Z dala od takiego towarzystwa,
                      taka jest moja zasada i jej sie trzymam. Dlatego sobie siedzicie i kombinujcie,
                      hi,hi. Ale podpowiem ci - ZIMNO! I PUDLO!!!
                      • sil.bi Kwestia Tomiego + czemu forum traci sens? 04.08.05, 20:11
                        Tak sobie czytam ten wątek i uśmiecham się pod nosem. Tomi na forum ma
                        tendencje do krytyki totalnej, mało wyrafinowanych złośliwości pod adresem
                        epsów (kóre w sumie są mu przecież bliskie!) i wszystko jest cacy. Gdy choć raz
                        Bruxelek odważył się napisać krytyczne słowo o Tomim (zdaje się, że zgodne z
                        prawdą zresztą), od razu do akcji wkroczyła Minka, a jakże. A może warto się
                        zastanowić i trochę spasować z uszczypliwymi postami na forum? O ile jeszcze
                        dobrze pamiętam, powstało ono, abyśmy sobie pomagali, dzielili się informacjami
                        i doświadczeniami z europracowniczego życia...
                        • Gość: minka Re: Kwestia Tomiego + czemu forum traci sens? IP: *.217.134.144.coditel.net 04.08.05, 20:32
                          nie wkraczam do akcji by bronic Tomiego. To jest jego sprawa. jak przesadza to
                          obrywa, i to jest jego zabawa. Nie mam zamiaru go bronic i nie bede po nim
                          sprzatac. Moj post byl odpowiedzia na posta Maya18, ktory dotyczyl rowniez i
                          mnie. Dlatego zareagowalam, to wszystko. Bo uwazam, ze to lekka przesada, jak
                          ktos sie interesuje moim prywatnym zyciem i za duzo serca wklada w to swoje
                          hobby! I tyle. Forum bylo naprawde fajne i pomocne, sama z niego korzystalam i
                          udzielalam sie na nim od samego jego poczatku. Ale z osob, ktore wtedy na forum
                          wystepowaly, zostala teraz garstka. Tematy rzeczywiscie odbiegaja od celu
                          jakiemu forum mialo sluzyc, ale co zrobic. Mnie juz nudza kolejne posty
                          dotyczace w kolko klepanych tematow, gdzie wystarczy troche poszperac i
                          znajdzie sie odpowiedz, nie wiem, jak ci ludzie sobie radza w zyciu, ale
                          czasami to rece opadaja. Zdobycie informacji to teraz podstawowa umiejetnosc!

Poza tym, Tomi nie wyciaga na forum czyichs osobistych spraw, ani nie atakuje
                          normalnych ludzi, i tu go bronie. A widze, ze co niektorzy nie wiedza juz
                          naprawde z czym wyskoczyc, wiec piep....a jakies farmazony o jakich nie maja
                          pojecia. Nie maja pojecia tym bardziej, ze moje kontakty z pozostalymi Epsami z
                          luxa sa ograniczona do niezbednego minimum. Wlasnie miedzy innymi z naszej
                          najgorszej wady narodowej, wtryniania nosa w nie swoje sprawy.

P.S. A TOMI SIEDZI OBOK I MA NIEZLA ZABAWE :)
                          • sil.bi Re: Kwestia Tomiego + czemu forum traci sens? 04.08.05, 20:39
                            Gość portalu: minka napisał(a):

Tematy rzeczywiscie odbiegaja od celu
                            > jakiemu forum mialo sluzyc, ale co zrobic. Mnie juz nudza kolejne posty
                            > dotyczace w kolko klepanych tematow, gdzie wystarczy troche poszperac i
                            > znajdzie sie odpowiedz, nie wiem, jak ci ludzie sobie radza w zyciu, ale
                            > czasami to rece opadaja. Zdobycie informacji to teraz podstawowa umiejetnosc!
                            >
                            Otóż to. Nie odnoszę tego personalnie do Ciebie Minka, ale miałam na myśli
                            m.in. to, że jeśli kogoś forum nudzi, to nie musi na nim bywać i to jest
                            najlepsze wyjście.

>Wlasnie miedzy innymi z naszej najgorszej wady narodowej, wtryniania nosa w
                            nie swoje sprawy.

Ładnie powiedziane. Jesteśmy na forum europracowników, potocznie zwanych
                            epsami, więc, o ile logicznie rozumuję, osoby, które epsami nie są, 'wtryniają
                            nos w nie swoje sprawy', prawda?

• essere1 Minka - SIl 04.08.05, 20:43
                              Mala prosba.... czy mozemy zaczac pracowac nad naszymi tzw narodowymi cechami od
                              teraz i nie eskalowac, a ladnie rozladowac emocje? Wiec wszyscy wdech, wydech,
                              wdech, wydech...:):)))::):):):):)
                            • Gość: minka Re: Kwestia Tomiego + czemu forum traci sens? IP: *.217.134.144.coditel.net 04.08.05, 20:52
                              i otoz to, nudze sie i na forum nie bywam, nawet nie jest to do mnie
                              personalnie.

A co do nieepsow, to chyba dobrze, ze sie nasze drugie polowki interesuja tym,
                              co zabiera nam niezla czesc naszego zycia? W koncu w pracy spedza sie 8-9
                              godzin dziennie, no nie. I naprawde zadnej w tym filozofi. Ale za to jakie
                              logiczne!

No i Tomiemu niestety wolno to robic (poza wyzej wymienionym), bo jest zwiazany
                              z zaprzyjazniana instytucja, wiec, sorry, ale taka jest prawda :)
                              • bruxelek Do Minki (a i Tomi powinien być zainteresowany) 05.08.05, 11:53
                                Minko,

Dobrze, że piszesz swoją opinię o Tomim. Cóż. Jest tak, że nigdy nie miałem
                                okazji go spotkać. Znam go tylko z opowiadań ludzi, którzy go spotkali i z jego
                                wypowiedzi na Forum. Ci co go spotkali nie przekazali pozytywnych opinii
                                (dlatego dobrze, że moge przeczytać twoją odmienną opinię). A posty na Forum
                                EPSO bywają "niewysokich" lotów. Na swoim Forum (czyli Luxemburg) Tomi sobie na
                                takie teksty nie pozwala. Miło by było gdyby odwiedzając nasze Forum też
                                przestrzegał ustalonych przez siebie zasad (tych z Forum Luxemburga).

Piszesz, że Forum traci sens. Moim zdaniem traci sens nie dlatego, że ktoś
                                zadaje pytanie, które już było omawiane 5 miesięcy temu (i czasem nie da się
                                znaleźć już tych wątków) lecz dlatego, że człowiek, któremu się na to pytanie
                                nie chce odpowiedzieć "piep....y jakies farmazony". I znów. Na Forum Luxemburga
                                Tomi potrafi być pomocny. Jeśli na Forum EPSO mu się nie chce, to zacytuję Twoją
                                wypowiedź: "No coz, jesli zle sie tu czujesz, to ZEGNAJ!"
                                (forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=30150&w=26206575&a=26304401). I nie
                                chodzi mi o to by Tomi już u nas nie pisywał tylko by trzymał poziom, który
                                potrafi pokazać na Forum Luxemburga. A jak go nudzą czyjeś wątki to po prostu
                                niech się do nich nie dołącza. Odpiszą inni a w przypadku bardzo głupich pytań -
                                nikt.

Zamiast tego, Tomi obrzuca ludzi "jeleniami" "baranami" i sugeruje im, że będą
                                musieli się prostytuować. Co ciekawe jak mu przed chwilą wykazał Jarek jednak
                                rzuca te niezbyt sympatyczne opinie bezpodstawnie. To nam się nie podoba. Ja już
                                wolę jak inni zadają 4 raz to samo pytanie.

A jaki to Tomi przy tym ważny i wspaniały nie jest. Pouczy innych jacy to oni
                                maluczcy. Co to oni mniej pomogli. I pojęczy, że inni mu zarzucają, że się
                                wszędzie udziela. Cóż. Niestety na Forum EPSO Tomi zbyt często uznaje, że inni
                                "piep....a jakies farmazony" i zamiast przestać czytać wątek musi napisać jacy
                                to oni maluczcy (jelenie, barany, ciołoki...) a on wspaniały (bo może on nawet
                                jest epsem).

No własnie. Taki on wspaniały a się za epsa podszywa. Bo jak inaczej
                                zinterpretować : "Skad wiesz ze nie jestem EPSO? A moze jestem". Zazdrości nam
                                czy co? Kilka razy pisał kim to on nie był, jaką ma świetlaną przyszłość ale jak
                                ktoś przez niego gnojony wytknie mu, że sam nie jest epsem to enigmatycznie
                                pisze, że będzie, albo, że "A to co robie w tym momencie jest bardzo bardzo,
                                podobne do bycia epsem". Wybacz. Może za mało się wtrącam w wasze sprawy ale ja
                                nie wiem czym się Tomi zajmuje i jeżeli chce za argument w rozmowie
                                wykorzystywać swoje wielkie doświadczenie, osiągnięcia i pozycję to ta skrytość
                                musi budzić podejżenia.

Aha. Piszesz by nie robić osobistych wycieczek. Ale napisałaś, że Tomi jest
                                lepszy od epsów z czego wynika, że my jesteśmy od niego gorsi. Nie znasz nawet
                                połowy epsów. To miło z twojej strony, że tak generalizujesz.

Podsumowując:
                                1. Na Forum Epso Tomi jest znacznie mniej pomocny niż na Forum Luxemburga. A
                                wypowiada się równie dużo. Nie chcemy by nas opuszczał tylko by zachowywał się
                                na naszym Forum tak jak to robi u siebie. Proste.
                                2. Jeśli czyiś wątek nudzi Tomiego to powinien tak jak Ty, się w nim nie
                                wypowiadać zamiast obrażać ludzi, pisać jacy to oni ciency są, albo dawać
                                prostackie odpowiedzi z cyklu: "lepiej się postaraj i załap gdziekolwiek a potem
                                to już będzie dobrze" (Jakie to odkrywcze).
                                3. Nikt się nie wtrynia w wasze prywatne sprawy. Ale skoro Tomi sugeruje, że
                                jest epso to aż się prosi, by mu dać odpowiedz na ten temat.
                                4. Każdy kto czytał Forum Luxemburg wie, że Tomi jest inteligentny i potrafi być
                                pomocny (jak rozumiem rozpuszczam plotki :) ). Dlatego też chcielibyśmy by na
                                naszym Forum tez zabłysną.
                                • tomi_22 Podziwiam 05.08.05, 12:06
                                  Klege za tak wyczerpujaca odpowiedz. Mam pytanie? Wliczyles to w czas pracy czy
                                  w ramach lunchu??? ;P - to bylo uszczypliwie ;)

A teraz powaznie:
                                  1. Nie nudza mnie watki;
                                  2. Glupote trzeba tepic;
                                  3. Czsem jak sie takiemu nie rozgarnietemu wygarnie to ma to pozytywny skutek;
                                  4. Nie uwazam ze EPSY sa grosze a ja lepszy (to Paw, nie ja);
                                  5. Jedziemy na tym samym wozku - wiecej nie powiem ;)
                                  6. Sensy wypowiedzi Jarka byl troszke inny ;)

A teraz co do tych co mnie znaja. Ciekawe rzeczy piszesz, bo nie pojawiam sie
                                  na zdnych imprezach EPSO i innych tego rodzaju. W marcu, owszem bylem 2 razy
                                  moze. Ci co tobie powiedzieli jakies tam rzeczy o mnie to zwykli zazdrosnicy i
                                  oni wiedza czemu, ale tak to jest, jak ktos ma wiecej ni inni to zaraz jest "
                                  na jezykach" i obgaduja go. Czy to moja wina, ze cos mi sie tam udalo lepiej
                                  niz innym??? Czy to moja wina ze instytucja instytucji nie jest rowna???
                                  Odpowiem, nie, ale ja nigdy sie z niczym nie obnosze nie przechwalam, nie
                                  informuje a i tak widze ze ktos cos o mnie napisal. Tak naprawde to poznaly
                                  mnie tu dobrze 3 osoby. Asia.Lux + 2 dodatkowe, ktorych nie bede wymienial z
                                  nazwiska. Jesli Asia mogla cos powiedziec o mnie zlego to sie zdziwie, ale jak
                                  te pozostale 2 to nie, ale nie ma co to taki male robaki co wszystkim
                                  wszystkiego zazdroszcza i zyja zludzeniami :)

Pzdr :)
                                      • essere1 Re: do XXL i innych zainteresowanch 06.08.05, 01:12
                                        Gość portalu: tomi napisał(a):

> To jest po prostu smutne. Nie wiedziecz czemu, tylko nasz narod sie tak
                                        > zachowuje - znam innych i tak nie maja.

Tomi, strasznie serdecznie Cie prosze, daruj sobie takie gornolotne zwroty, jak
                                        narod, itd.... sadze, ze to jest gruba przesada i naduzycie. Wyszlo na to, jak
                                        Cie tu czesc ludzikow lubi. A to dlugo jeszcze nie oznacza, ze jak ktos kogos
                                        nie lubi, to wypada deptac symbole, wszystko i wszystkich.... Raz Ci sie troche
                                        bardziej oberwalo (a innych nie oszczedzasz, motywujac to ichnia glupota, wiec
                                        nic dziwnego, ze dziala to w dwie strony) i wielkie halo, dramat i tragedia,
                                        darcie szat.

>
                                        > Dziwi mnie tylko fakt, ze nikt nie ma ochty sie DALEJ wypowiedziec w temacie...
                                        > Co zatkalo wiekszosc??? Chyba tak!

Bo tu nie ma nic wiecej do powiedzenia, dziecko sie juz wylalo z kapiela.
                                        Nie jestesmy ani lepsi, ani gorsi od innych, tylko kazdy chce miec zawsze racje
                                        do konca, a po nim chocby pogorzelisko:(
                                        Uwazasz, ze jakos urazilem Ciebie i Minke? Jak tak, to sorry, niezamiezenie.
                                        Niech inni tez sobie odpuszcza, bo zaczyna byc nieprzyjemnie:(

Moze zakoczyc ten idiotyczny, do niczego nieprowadzacy watek? Bardzo prosze.

• Gość: tomi Re: do XXL i innych zainteresowanch IP: *.217.134.144.coditel.net 06.08.05, 12:43
                                          Essere, nie zrozumiales moich intencji. Ja zaobserwowalem ze ludzie maja
                                          tendencje to wsadzania nosa w nie swoje sprawy. Zaskoczylo mnie to bo do tej
                                          pory myslalem ze nie wszystkie kregi ludzi - Polakow - tacy sa. A jednak, sa.
                                          Takie mam info i to mnie smuci. Ty tez nawet "cos tam" sugerowales. Ale
                                          powiedzmy ze nie wazne. Dam sobie spokoj. Przynajmniej na forum otwartym.

W celu daleszej dyskusji - jesli Cie to interesuje - zapraszam na priva. Mail
                                          znasz, a jak nie to: tomi_22@gazeta.pl
                                          • sil.bi Re: do XXL i innych zainteresowanch 06.08.05, 12:56

> Essere, nie zrozumiales moich intencji. Ja zaobserwowalem ze ludzie maja
                                            > tendencje to wsadzania nosa w nie swoje sprawy. Zaskoczylo mnie to bo do tej
                                            > pory myslalem ze nie wszystkie kregi ludzi - Polakow - tacy sa. A jednak, sa.
                                            > Takie mam info i to mnie smuci. Ty tez nawet "cos tam" sugerowales. Ale
                                            > powiedzmy ze nie wazne. Dam sobie spokoj. Przynajmniej na forum otwartym.
                                            >
                                            Tomi, weź się do cholery opanuj. To Ty na tym forum jesteś koronnym przykładem
                                            wsadzania nosa w nie swoje sprawy i gadania po próżnicy na miliony tematów. Do
                                            znudzenia.
                                          • essere1 Tomi :-) 06.08.05, 18:57
                                            > Essere, nie zrozumiales moich intencji. Ja zaobserwowalem ze ludzie maja
                                            > tendencje to wsadzania nosa w nie swoje sprawy.

Przesadzasz:-) Toz komentarz Brukselka az sie prosil, mimo ze faktycznie byl
                                            ostry... Zreszta przyznaj sam, ze tez czesto sciagasz biale rekawiczki, co
                                            nie?:) Chyba ze uwazasz sie za pokrzywdzone niewiniatko, to wtedy faktycznie
                                            czas na priva.....:]
                                            A powazniej, srodowisko zaczyna sie poznawac, wiec to normalne, ze ludziki chca
                                            wiedziec, kto zacz. Czy to wscibstwo? To jest plynna granica. Mnie tam
                                            interesuje moje przyszle srodowisko..... Zreszta maksimum eskalacji juz mamy za
                                            soba i teraz wchodzimy w faze katarzis (mam nadzieje..):)

Zaskoczylo mnie to bo do tej
                                            > pory myslalem ze nie wszystkie kregi ludzi - Polakow - tacy sa. A jednak, sa.
                                            > Takie mam info i to mnie smuci. Ty tez nawet "cos tam" sugerowales.

Etam, przewrazliwiony jestes. Nie ma co jednak wywlekac prywatnych rzeczy na
                                            forum, zgoda. Rozumiem tez, ze mozna dostac szalu w takiej sytuacji...:) ALE
                                            jesli juz tak jest, ze przestajemy byc anonimowi, to moze lepiej stonowac
                                            polemiczna nature...... tak na wszelki wypadek, by uniknac takich przykrych
                                            watkow na przyszlosc...
                                            Poza tym sam lubie Cie "podpiekac", bo czasami az sie o to prosi....

Ale
                                            > powiedzmy ze nie wazne. Dam sobie spokoj. Przynajmniej na forum otwartym.
                                            >

Dokladnie, tu sie zgadzam bardzo chetnie:):) Czas powrocic do szarej, nudnej,
                                            forumowej coedziennosci....(do nastepnej awantnury:):):):):))

> W celu daleszej dyskusji - jesli Cie to interesuje - zapraszam na priva. Mail
                                            > znasz, a jak nie to: tomi_22@gazeta.pl

:) No, sprawy na szczesie nie zaszly tak daleko, by trzeba bylo przeprowadzic
                                            powazna rozmowe)):):):)
                                            A i tak jestes trolem i madrala :P:P:P:P:P:P:P:P::PP:P: ;P
                                            • Gość: tomi Re: Tomi :-) IP: *.217.134.144.coditel.net 06.08.05, 20:32
                                              gupi jestes i juz - przez "p" ;)))

Nie, spoko, ja nie mam nic do inteligentnego odbicia pileczki, nawet jak jest
                                              uszczypliwe :))) Przynajmniej smiesznie jest, a smiac sie z samego siebie tez
                                              trzeba potrafic :)))

Podsumuje - ja nie lubie jak ludzie gadaja glupoty o innych ludziach, zwlaszcza
                                              jak ich wogole nie znaja lub widzieli, podkreslam "widzieli" z odleglosci
                                              kilkunastu metrow i to w zatloczonej knajpie. Ot moje wywody na ten temat.

A co do nudnej forumowej szarzyzny. Zauwazylem ze na jednym watku, nie pametam
                                              czy to ten, czy o expatach, mialem ponad 40 wpisow w 15 minut :))) Toz to
                                              lepiej niz Paw :)))

I nie jestem trolem. Mam duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzo wspolnego z
                                              Instytucjami EU, tak, moze chilowo faktycznie nie, ale czas plynie no nie??? ;)
                                              • essere1 Re: Tomi :-) 09.08.05, 09:48

<gupi jestes i juz - przez "p" ;)))

Staram sie jak moge :-)

<Nie, spoko, ja nie mam nic do inteligentnego odbicia pileczki, nawet jak jest
                                                <uszczypliwe :)))

Ho, ho, ho, eps = inteligencja, jakiez karkolomne hipotezy;-)

<Przynajmniej smiesznie jest, a smiac sie z samego siebie tez
                                                <trzeba potrafic :)))

W tym przypadku to zadna sztuka byc dowcipnym, tu zycie jest komedia....;-)

<Podsumuje - ja nie lubie jak ludzie gadaja glupoty o innych ludziach,
                                                zwlaszcza
                                                <jak ich wogole nie znaja lub widzieli, podkreslam "widzieli" z odleglosci
                                                <kilkunastu metrow i to w zatloczonej knajpie. Ot moje wywody na ten temat.

:-)

<A co do nudnej forumowej szarzyzny. Zauwazylem ze na jednym watku, nie pametam
                                                <czy to ten, czy o expatach, mialem ponad 40 wpisow w 15 minut :))) Toz to
                                                <lepiej niz Paw :)))

Rozsiewamy ploteczki forumowe?? Myslalem, ze nie wolno....!??? Bo jak wolno, to
                                                mam garsc nowsci z Luxemburga....:]
                                                Na marginesie, to ze ktos jest sympatyczny na jednym forum, to nie znaczy ze
                                                nie zasluguje sobie na dostanie po uszach na innym...:)

<I nie jestem trolem.

Tu epsia komisja jest bezlitosna: JESTES. A jesli jakis wiarygodny eps sadzi,
                                                ze nie jestes, to na pewno zacznie Cie w tym watku bronic..... Czekamy i
                                                zapraszamy adwokata...trola:))):):):):):):)):

<Mam duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzo wspolnego z
                                                <Instytucjami EU, tak, moze chilowo faktycznie nie, ale czas plynie no nie??? ;)

Czy czas plynie i dla kogo na forum epsum decyduja epsy. Ale, ale epsy sa z
                                                gruntu litosciwe i wielkoduszne dla forumowych kreatur i potworkow, wiec Twoje
                                                epsie aspiracje moze rozpatrzyc sad epsi w Oaku........ Ostrzegam, ze egzaminy
                                                sa ciezkie, a material dowodowy baaaaardzo obciazajacy:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]
                                                • tomi_22 do Essere 09.08.05, 10:01
                                                  Ale ty sie nudzisz w tej pracy... Naprawde :)

Z tym Old Oakiem to nie wiem. Zastanawiam sie. Ja juz bym wolal wypic piwko z
                                                  kims tu w Luxie :)))

A moze poczekam na nowe Volvo i nim przyjade... Ehhh tez nie, blachy beda
                                                  normalne :(
                                                  • essere1 Re: do Tomi 09.08.05, 10:19
                                                    tomi_22 napisał:

>Ale ty sie nudzisz w tej pracy... Naprawde :)

Co nie? Ale sam rozumiesz, to ostatni tydzien, a w sumie grzecznie prosilem
                                                    szefow, by mnie zwolnili obowiazkow od razu, ale stawiali opor....:)

<Z tym Old Oakiem to nie wiem. Zastanawiam sie. Ja juz bym wolal wypic piwko z
                                                    <kims tu w Luxie :)))

No, no, czyzby trema debiutancka? To nawet mozesz wykuwac i hartowac swoja
                                                    osobowosc w ten sposob.... Na forum nie wygladasz na niesmialego.... Przeciez
                                                    pisales, ze moze wpadniesz, a teraz wymiekasz?):):):):):):):) Albo Oak i
                                                    moooooooze zostaniesz epsem, albo zostajesz definitywnym trolem:):)

<A moze poczekam na nowe Volvo i nim przyjade... Ehhh tez nie, blachy beda
                                                    <normalne :(

Pewnie da sie zrobic, ze podjedziesz z kierowca limuzyna na niebieskich
                                                    blachach, obowiazkowo volvem..
                                                    Co prawda gozdzikow nie bedzie, ale na pewno Twoje przybycie nie pozostanie
                                                    niezauwazone.....
                                                    Umowa stoi, proponuje 7 pazdziernika:))::)):):):):):):)):
                                                    No to????:):):)):

Czy tez moze sie boisz?

Na marginesie, zrozumielem, ze jednak nie plotkujemy, prawda???:]:]:]
                                                  • tomi_22 do Essere 09.08.05, 10:29
                                                    O czym chcesz plotkowac??? Jak masz cos ciekawego do powiedzienia to prosze na
                                                    priva... czekam.

I nie boj nie boj, nie wymiekam - po prostu jestem leniem i jazda 180km nie
                                                    usmiecha mi sie. Ale jak bede przy okazji to why not.

A to kolega nadal w PL siedzi???
                                                  • Gość: szymbi Re: WOgole, to pozdrawiam kolege Szymbiego, IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.08.05, 10:43
                                                    no niezupełnie, bo ja tam byłem tylko na doktoranckich, ale to też kawał
                                                    historii oczywiście. Mamy pewnie trochę wspólnych znajomych, bo i rocznikami
                                                    zdaje się jesteśmy w miarę równi. Jak już będziemy na miejscu to jakaś knajpka z
                                                    pewnością nas prędzej czy później połączy :) Ja będę w Lux - co pewnie wiesz,
                                                    jeśli w przeciwieństwie do tomiego dokładnie czytasz posty :))) Pozdrawiam
                                                  • essere1 Re: WOgole, to pozdrawiam kolege Szymbiego, 09.08.05, 10:49
                                                    Gość portalu: szymbi napisał(a):
                                                    > no niezupełnie, bo ja tam byłem tylko na doktoranckich, ale to też kawał
                                                    > historii oczywiście. Mamy pewnie trochę wspólnych znajomych, bo i rocznikami
                                                    > zdaje się jesteśmy w miarę równi. Jak już będziemy na miejscu to jakaś
                                                    knajpka z pewnością nas prędzej czy później połączy :)

Nie watpie:) Bedzie sie z czego posmiac:) Jak znasz kolege o ksywie czesko-
                                                    samochodowej, ktory jest asystentem na katedrze bankowowsci i finansow, to
                                                    wlasnie wczoraj znowu zostal tatusiem):):):):):):):

Ja będę w Lux - co pewnie wiesz,
                                                    > jeśli w przeciwieństwie do tomiego dokładnie czytasz posty :))) Pozdrawiam

Bo w Gumisiach bylo, ze trole i ogry umieja albo czytac, albo pisac, nigdy
                                                    razem:)):)::)):):
                                                    Teraz musze spadac z forum, bo musze pare rzeczy skonczyc;)
                                                  • essere1 Re: do Essere 09.08.05, 10:37
                                                    tomi_22 napisał:

> O czym chcesz plotkowac??? Jak masz cos ciekawego do powiedzienia to prosze
                                                    na
                                                    > priva... czekam.

Na priva? Kolega wypacza sens.... wogole nie ladnie jest plotkowac:) Ani na
                                                    priva, ani na forum:)

>
                                                    > I nie boj nie boj, nie wymiekam - po prostu jestem leniem i jazda 180km nie
                                                    > usmiecha mi sie. Ale jak bede przy okazji to why not.
                                                    >

Wymowki.....:-)

> A to kolega nadal w PL siedzi???

:) Juz za pare dni tak!!!:)):):)::))
                                                  • tomi_22 Re: do Essere 09.08.05, 10:42
                                                    Chwila, momencik. To jak w koncu jest. Jeses w PL czy w BXL.

Sorry, ale ja nie sledze wszystkich watkow jak mi zarzucaja, tylko niektore.
                                                  • essere1 Re: do Tomi 09.08.05, 10:45
                                                    tomi_22 napisał:

> Chwila, momencik. To jak w koncu jest. Jeses w PL czy w BXL.
                                                    >
                                                    > Sorry, ale ja nie sledze wszystkich watkow jak mi zarzucaja, tylko niektore.

siedze w Luxemburgu i Cie obserwuje (teraz macham gazeta)..ale Pssst,
                                                    tajemnica...:) Sam rozumiesz, antyunijne elementy reakcyjne MUSZA byc pod
                                                    kontrola...
                                  • asiunia.lux Re: Podziwiam 05.08.05, 18:35
                                    tomi_22 napisał:

>Tak naprawde to poznaly mnie tu dobrze 3 osoby. Asia.Lux

Serio dobrze Cie znam?? Tomi toz to ja nawet siebie dobrze nie znam...
                                    ;)

>+ 2 dodatkowe, ktorych nie bede wymienial z nazwiska.

No bo to by juz bylo przegiegie do kwadratu!!

>Jesli Asia mogla cos powiedziec o mnie zlego to sie zdziwie,

nie jestem swiadoma;)

>ale jak te pozostale 2 to nie, ale nie ma co to taki male robaki co wszystkim
                                    > wszystkiego zazdroszcza i zyja zludzeniami :)

Nie wiem o kim piszesz i nawet nie chce wiedziec. Ale przykre to, ze piszesz o
                                    nich jako o "robakach";( Bo skoro te robaki Cie dobrze znaja, to znaczy, ze sie
                                    z nimi kolegowales (wychodze z zalozenia, ze juz nie). A skoro sie z nimi
                                    kolegowales to ich pewnie tez lubiles no bo raczej z osobami, ktore nam nie
                                    podchodza to sie nie kumplujemy, nie? Jesli znajomosc sie zakonczyla bo cos
                                    tam, cos tam.... to trudno, ale uwazam, ze nie na miejscu jest taka pogarda,
                                    mowa o robakach itp.

A tak na marginesie, to zna Cie duzo wiecej osob niz myslisz, bo chociaz Ty ich
                                    nie kojarzysz po kilku spotkaniach - to one Ciebie owszem;))) Duzo osob docenia
                                    Twoje pomocne rady i wskazowki, ale tylko wtedy kiedy rzeczywiscie sa pomocne,
                                    bo czeste Twoj wypowiedzi to poprostu robienie sobie jaja z fajnych i
                                    wartosciowych osob (czyt. epsotek;)) Nie ma sie co bawic czyims kosztem, bo to
                                    jest zabawne tylko w jedna strone.

A teraz spadam do Old Oaka bo oni juz pewnie pierwsze piwo koncza, a ja jeszcze
                                    w domu;)) I pewnie z 30 osob bedzie mnie pytac o tomiego, ale ja nie powiem
                                    ani slowa, ok pajacyku??;)))

Pozdrawiam wszystkich weekendowo i proponuje zakonczenie tego watku, bo jak
                                    autorka zajrzy to sie zalamie, ze jest z 60 wpisow, ale ani jeden na temat;))
                                • sil.bi Re: Do Minki (a i Tomi powinien być zainteresowan 05.08.05, 15:03
                                  Czytam ten coraz bardziej goracy watek i stwierdzam, ze brakowalo tu kogos
                                  takiego jak Bruxelek, kto zadalby sobie trud poszukania w roznych watkach i
                                  wypisania punkt po punkcie niekonsekwencje Tomiego. A jest ich niemalo. Zanim
                                  wiec Tomi bedziesz cokolwiek tepil, naprawde spojrz w lustro i dwa razy sie
                                  zastanow, bo znaczna wiekszosc Twoich postow to po prostu pustoslowie.
                                  Przynajmniej na tym forum.
                            • Gość: tomi co ty tam wiesz... IP: *.217.134.144.coditel.net 05.08.05, 10:34
                              1. Minka nie pytala o koszty netu w Luxie - Tomi wiedzial;
                              2. Pytania miala, ale nie za duzo i dotyczyly Komisji i malych spraw
                              administracyjnych, ktorych Tomi nie wiedzial, bo w jego instytucji troszke inne
                              zasady byly;
                              3. Minka udzialala kilku rad - min. jak zalozyc i jakie wybrac konto w Lux,
                              jaka dzielnica np wybrac etc.
                              4. Teraz Minka daje troche rad, ale na forum Luxa;
                              5. Minka ogonie nie ma czasu udzielac rad na forum, ma duzo pracy - naprawde.
                              6. Tomi udziela rad na forum, a to jakby i ona udzielala, bo czesto jak nie
                              wiem to konsultuje to z Minka.

Cos jeszcze???

PS1
                              Zanim napiszesz, to poszperaj i zobaczysz, ze to co pisze tu ma sens.

PS2
                              Pajacow nadal bede tepil.

Pozdrawiam
                              • Gość: Jarek Re: co ty tam wiesz... IP: *.242.81.adsl.skynet.be 05.08.05, 10:40

"• Re: BANK w Luxemburgu? IP: *.bielsko.dialog.net.pl
                                Gość: minka 11.02.2005 18:08 zarchiwizowany

a dlaczego? Oferują te banki coś extra? Ja mam w PL ING i jestem b. zadowolona,
                                w Luxie też widziałam ING, ale nie wiem czy jest OK. "A np. u kogo najlepiej
                                internet i ile kosztuje abonament?""

Popatrz w lustro

• Gość: tomi Re: co ty tam wiesz... IP: *.217.134.144.coditel.net 05.08.05, 10:49
                                  Czepialski jestes, tylko to tym udowodniles, bo do niczego innego nie mogles
                                  sie przyczepic.

Po drugie, masz racje, spytala. I co z tego? Zabijesz ja i mnie za to?

Po nastepne - w jej poscie raczej chodzilo, ze ludzie nie potrafia szukac w
                                  necie niczego - ty potrafisz, nawet to udowodniles. Wiec moze napisz, ze to
                                  proste jest, mozna nawet. Poza tym praca w Komisji i innych instytucjach,
                                  glownie opiera sie na szukaniu roznych rzeczy. Jesli ktos na forum nie potrafi,
                                  to jak w realu sobie poradzi??? Nie zastanawia Cie to???
                      • essere1 Re: do minka 04.08.05, 20:18
                        Gość portalu: minka napisał(a):

> prosilabym nie powielac plotek :) To co ci sie obilo o uszy NA PEWNO NIE JEST
                        > SPRAWDZONE... TO DOMYSLY CIEKAWYCH LUDZI... i wlasnie tak to jest, spotykacie
                        > sie i zastanawiacie sie nad tym co inni robia. Z dala od takiego towarzystwa,
                        > taka jest moja zasada i jej sie trzymam. Dlatego sobie siedzicie i kombinujcie,
                        >
                        > hi,hi. Ale podpowiem ci - ZIMNO! I PUDLO!!!

Spokojnie, wogole nie rozumiem, czemu akurat Ty to piszesz.... Po kolei, czemu
                        uwazasz, ze niby moja wypowiedz Cie dotyka, skoro Twojego nika kojarze mgliscie,
                        a przekomarzam sie z Tommim...???????
                        Wyluzuj sie. Jasno napisalem, co sadze o zbyt osobistych wycieczkach. Ale to tez
                        dotyczy Ciebie, ok?
                        MY sie NIE spotykamy i NIE zastanawiamy nad minka, bo MY nie mieszkamy w
                        Luxemburgu i minki nie znamy:-)
                        Wiec wdech, wydech;-)
                • essere1 ;-) 04.08.05, 15:06

> Sam jestes madrala i Troll.

ho ho ho:) Jaki wrazliwy troll:)
                  Ja jestem eps:)

<Skad wiesz ze nie jestem EPSO? A moze jestem.

A moze nie?:P
                  :) hmmm, czy troll moze byc epsem? EEee, chyba nie:)

<Sporo wiem na pewne tematy co nie? Zreszta nie tylko ja, jak zauwazysz. ;P

Jedno nie wyklucza drugiegio:)
                  Zreszta to nie bylo w sumie do Ciebie, tylko tak ogolnie.
                  Czasami z tym samochodowym kramem trudno sie polapac:(
                  ;)
                    • essere1 Re: ;-) 04.08.05, 17:20

> Calkiem dobre :) no no :)))
                      >
                      Dziekuje:)
                      Wiesz, nie ma sie co unosic za te "trolle" i "madrale z forum Polska-Belgia".
                      Jakos trzeba sklasyfikowac oponentow probujacych dokuczac biednym, niewinnym i
                      pracowitym jak mroweczki epsom:])::))::)):)::))::):)):):)

> Mi sie podoba, popatrz, texo o furach a temat zchodzi na to kto kim jest
                      > hahaha:)

No coz, ja tematu kto z kim jest nie bede ciagnal, bo mnie to nie interesuje.
              • Gość: Eps nieepsy na kamczatke IP: *.cec.eu.int 04.08.05, 18:13
                przepraszam, czy ci z belgia-polska to sa "trolle" albo "gobliny", a my, epsy,
                jestesmy "elfy"?
                podoba mi sie. rozumiem, ze wysiedlenie nieepsow z brukseli do pobliskich
                miejscowosci moze byc trudne do zrealizowania (ten cholerny egoizm narodowy
                belgow...!), ale mogliby im przynajmniej zakazac wstepu na to forum ;)
    • zoltek Re: nowy samochod 19.10.20, 22:20
      ,,Nowy Biznes na którym dobrze zarobisz ponad 22.000zł/miesiecznie - Crypto Trader Forex handel to jedna z lepszych polskich platform do zarabiania z wykorzystaniem kryptowaluty Bitcoin. W branży jestem już ponad 4 lata od blisko roku pokazuje na forach internetowych jak zarabiać z wykorzystaniem softów takich jak Crypto Handel forex nowość na Polskim rynku od 2020
      Platforma Handel forex dopiero wchodzi na Polski rynek i to jest właśnie ten moment, kiedy należy się nią zainteresować. Jeżeli właśnie czytasz mój wpis to jest to odpowiedni moment do inwestowania w Bitcoin. Wszystkie prognozy inwestycyjne mówią jedno.
      Bitcoin w 2020 będzie wart ponad 20.000$ obecnie kurs bitcoin wynosi 10.000$ masz szanse w ten sposób zarobić 100% swojego kapitału w zaledwie pare miesięcy.
      Sprawdź wszystkie opinie na stronie: traderforex.pl
      Crypto Handel Forex obecnie posiada najlepsze Opinie !
      Jak sam już pewnie zauważyłeś Crypto Handel Forex posiada w sieci najlepsze opinie! Nie ma o tej aplikacji hejtu ani złych opinii. Osoby, które inwestują po prostu robią swoje i nie potrzebują krytykować !
      Zarabianie z Crypto Handel Forex jest bardzo proste!
      Wchodzisz na stronę: traderforex.pl
      Wypełniasz szybki formularz kontaktowy a następnie czekasz na kontakt z konsultantem lub sam zaczynasz inwestowanie minimum.
      Po chwili i tak skontaktuje się z Tobą konsultant aby poprowadzić Cię krok po kroku! Nie czekaj ! Dołącz teraz na stronie: traderforex.pl
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka