IP: *.clientes.euskaltel.es 16.10.05, 11:23
czesc wszystkim
dostalem zaproszenie na rozmowe w dg budget (komisja); czy ktos ma z nimi
jakies doświadczenia, którymi mógłby sie podzielić?
z góry dziekuje
k.
Obserwuj wątek
    • bud8 napisz do mnie na priva 16.10.05, 23:07
      ktory unit, jakie stanowisko ?
    • Gość: marta Re: dg BUDG? IP: *.cec.eu.int 17.10.05, 14:07
      Jesli jestes kat C to najprzyjemniejszym aspektem DG BUDG jest ewidencjonowanie
      czasu pracy. Jesli przez 8 dni siedzisz w pracy po 8.5 h to nadgodziny sie
      sumuja i mozesz sobie wziac dzien wolny. Max 2 w miesiacu.
      • Gość: koala Re: dg BUDG? IP: 195.55.141.* 17.10.05, 17:18
        dzieki; jestem A
      • Gość: anbxl Re: dg BUDG? IP: *.241.81.adsl.skynet.be 17.10.05, 21:43
        Oj to od 7 lat nie bylo zmian dla C?????????

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka