Gość: koala IP: *.clientes.euskaltel.es 16.10.05, 11:23 czesc wszystkim dostalem zaproszenie na rozmowe w dg budget (komisja); czy ktos ma z nimi jakies doświadczenia, którymi mógłby sie podzielić? z góry dziekuje k. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: marta Re: dg BUDG? IP: *.cec.eu.int 17.10.05, 14:07 Jesli jestes kat C to najprzyjemniejszym aspektem DG BUDG jest ewidencjonowanie czasu pracy. Jesli przez 8 dni siedzisz w pracy po 8.5 h to nadgodziny sie sumuja i mozesz sobie wziac dzien wolny. Max 2 w miesiacu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anbxl Re: dg BUDG? IP: *.241.81.adsl.skynet.be 17.10.05, 21:43 Oj to od 7 lat nie bylo zmian dla C????????? Odpowiedz Link Zgłoś