Dodaj do ulubionych

Smuntna Historia

12.12.05, 09:57
Witajcie, ponizej znajdziecie ciekawa, ale dosc smunta dla normalnych Polakow
historie. Jak widac, buraki sa wszedzie...

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=30150&w=33349615
Obserwuj wątek
        • tomi_22 wiecie co... 12.12.05, 10:31
          Zal mi tego posla. Poszedl sobie koles do panienki, a teraz cala europa o tym
          kwiczy. A tak poza tym, to straszny obciach bedzie mial jak sie w parlamencie
          pojawi.
            • tomi_22 Re: wiecie co... 12.12.05, 10:44
              Gość portalu: malepiwo napisał(a):

> Nie bedzie mial obciachu, bo tacy kolesie jak ty beda ko klepac po ramieniu
              ze
              >
              > zrozumieniem.... :-(

Gdzie jest napisane, ze go rozumiem i go popieram? Chyba cos ci sie pomylilo.
              >
              > Obciach to mamy tu, w realu w Brukseli przez niego a w wirtualu przez
              > ciebie......:-(

Jak bys nie zauwazyl-yla obiach w necie robisz ty, piszac takie glupoty np do
              mnie teraz. Dziekuje.
          • gruba_baba ot i meska solidarnosc 12.12.05, 10:40
            chcial se gosc umoczy, to teraz ma. Na drugi raz sie zastanowi. Za jego czasow
            nie bylo promocji gum, tylko byla promocja kalendarzyka. No i nie bylo ejdsa
            tylko syf albo kila. A teraz gosc jest napietnowany jak za sredniowiecza.
            Powinni cos mu na czole wypalic.

Tomi, gosc se nie poszedl do panienki, tylko z ulicy ja zgarnal. Najgorszy
            sort. Ale moze gustujesz?

• gervaise Re: Smuntna Historia 12.12.05, 11:00
        Gość portalu: malepiwo napisał(a):

> Spoko, koles, "NASZEJ" bruksleskiej smutnej euro-poselskiej historii nie
        > przebijesz...

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=9&w=33027868

• essere1 Akurat w naszej, dobrej epsiej .. 13.12.05, 11:32
            woluwe napisał:

> Taaa Belgowie nas traktuja w kategoriach pomywaczy !
            > Przykre ale prawdziwe :-(

..sytuacji jest mniej wazne, jak nas miejscowi traktuja, bo jestesmy od ich
            kaprysow i stereotypow w sumie niezalezni, tylko na co pozwalamy i co sami o
            sobie sadzimy. "Prawdziwa cnota krytyk sie nie boi".
            Nie jestesmy pomywaczamy, tylko urzednikami w Instytucjach Europejskich i
            mnostwo miejscowych marzy miec taka prace i sytuacje, jak my. I niech to bedzie
            punktem odniesienia do takich ksenofobicznych pogladow. Wiec w sumie problem nie
            istnieje, no moze ze niektorzy sa przeczuleni.
            Jasne?:):):):)
            ;-)
            • Gość: paw, just paw wstyd urzedasy wstyd IP: *.216-201-80.adsl.skynet.be 13.12.05, 12:27
              > > Taaa Belgowie nas traktuja w kategoriach pomywaczy !

pomywacz zwykle ciezko pracuje pogardzasz ludzmi ktorzy ciezko rpacuja?! WSTYD

> ..sytuacji jest mniej wazne, jak nas miejscowi traktuja, bo jestesmy od ich
              > kaprysow i stereotypow w sumie niezalezni,

wynajac mieszkanie, zerejestrowac auto czy zalatwic cokolwiek na poczcie czy
              banku mozna bez kontaktu z lokalami? czegoz na starosc sie nie dowiaduje

> Nie jestesmy pomywaczamy, tylko urzednikami w Instytucjach Europejskich

a to jakas zasadnicza roznica?!

> mnostwo miejscowych marzy miec taka prace i sytuacje, jak my.

mnostwo dosc nierpecyzyjne pojecie - choc pewno nic nie robic i miec jakies
              gorsze kazdy nierob marzy moge sobie to tak ujac

• essere1 Ojej, jaka Ty masz bujna wyobraznie... 13.12.05, 13:20
                Gość portalu: paw, just paw napisał(a):

> > > Taaa Belgowie nas traktuja w kategoriach pomywaczy !
                >
                > pomywacz zwykle ciezko pracuje pogardzasz ludzmi ktorzy ciezko rpacuja?! WSTYD
                >
                >

To nie moj tekst. Dopowiadasz nieistniejace tresci. Sam sie wstydz za takie
                komentarze mylnie sugerujace pogarde. Co za nieladne pomowienia z Twojej strony.

> > ..sytuacji jest mniej wazne, jak nas miejscowi traktuja, bo jestesmy od i
                > ch
                > > kaprysow i stereotypow w sumie niezalezni,
                >
                > wynajac mieszkanie, zerejestrowac auto czy zalatwic cokolwiek na poczcie czy
                > banku mozna bez kontaktu z lokalami? czegoz na starosc sie nie dowiaduje
                >
                > > Nie jestesmy pomywaczamy, tylko urzednikami w Instytucjach Europejskich
                >
                > a to jakas zasadnicza roznica?!

A to juz moj tekst. Stwierdzilem prosty fakt bez jakiegokolwiek komentarza
                wartosciujacego. Podtekst dopisales TY, a przypisales go MNIE. Wstydz sie
                manipulatorze))::):):):)

>
                >
                > > mnostwo miejscowych marzy miec taka prace i sytuacje, jak my.
                >
                > mnostwo dosc nierpecyzyjne pojecie - choc pewno nic nie robic i miec jakies
                > gorsze kazdy nierob marzy moge sobie to tak ujac

Znowu dorabiasz filozofie do prostego fakty, ze wielu/sporo/czesc miejscowych
                marzy o tej pracy. A ujac sobie mozesz, jak Ci zywnie pasuje;-) Dopoki moderator
                tez tak sadzi, wiec badz grzecznym trollem:):):):):))::):):):))

Pozdrowka;-)

• Gość: paw_dady czesc/wiekszosc/ktos moze?! IP: *.216-201-80.adsl.skynet.be 13.12.05, 13:29
                  > To nie moj tekst.
                  ten akurat nie ty na niego odpowiadales natomiast ten jest twoj ;o)
                  "Nie jestesmy pomywaczamy, tylko urzednikami w Instytucjach Europejskich"

> komentarze mylnie sugerujace pogarde. Co za nieladne pomowienia z Twojej
                  strony
                  > .

hmmm a ten powyzszy co sugeruje? nie ejstesmy pomywaczamy tylko epsami...tjs
                  sachen gibt ;P

> > mnostwo dosc nierpecyzyjne pojecie - choc pewno nic nie robic i miec jaki
                  > es
                  > > gorsze kazdy nierob marzy moge sobie to tak ujac
                  >
                  > Znowu dorabiasz filozofie do prostego fakty, ze wielu/sporo/czesc miejscowych

ho ho ho ho juz sie raczkiem wycofujemy? ;o) co znaczy czesc-sporo-wielu-
                  znaczy kto? moze masz jakies dane wies kategorie wiekowe, wyksztalcenie, stan
                  zrdowia fizycznegi i psychicznego? mzoe jakies badania IQ....

gleboko wierze, wyniki takich badan moga byc fascynujace dla wieszkosci
                  forumowiczow choc nie do konca jestem rpzekonany ze poprawilyby im nastroj...

> marzy o tej pracy.

pracy?! mowimy to o zatrudnieniu laureata czy o pracy? ;P

> Pozdrowka;-)
                  -||- ;o)
                  • essere1 Stan zdrowia psychicznego trolli):)::):):):):):):) 13.12.05, 13:59
                    Gość portalu: paw_dady napisał(a):

> > To nie moj tekst.
                    > ten akurat nie ty na niego odpowiadales natomiast ten jest twoj ;o)
                    > "Nie jestesmy pomywaczamy, tylko urzednikami w Instytucjach Europejskich"
                    >

Ale to prawda:) I to ma sens, jesli JAK JA, nie wartosciuje sie wykonanywanego
                    zawodu, dopoki sie to robi dobrze.
                    Piszac tak mozna wysnuc prawdopodobna hipoteze, ze sam podswiadomie pogardzasz
                    pomywaczami i sadzisz, ze inni tez. STANOWCZO protestuje przeciwko takim
                    pogladom. Jako epsy cenimy kazdego obywatela Europy niezaleznie od
                    narodowosci/plci/orietacji seksualnej/wyksztalcenia/wykonywanego zawodu/etc../
                    Bardzo to smutne, ze uwazasz sie za lepszego od pomywaczy. Niby z jakiej racji?
                    Ktos to musi robic, a i placi z tego podatki.... Wiec wiecej szacunku... Jako
                    eps musza stanowczo sie temu sprzeciwic. WSTYD, drogi Pawiu.
                    ;-)

> > komentarze mylnie sugerujace pogarde. Co za nieladne pomowienia z Twojej
                    > strony
                    > > .
                    >
                    > hmmm a ten powyzszy co sugeruje? nie ejstesmy pomywaczamy tylko epsami...tjs
                    > sachen gibt ;P
                    >

j.w.

>
                    >
                    >
                    >
                    > > > mnostwo dosc nierpecyzyjne pojecie - choc pewno nic nie robic i mie
                    > c jaki
                    > > es
                    > > > gorsze kazdy nierob marzy moge sobie to tak ujac
                    > >
                    > > Znowu dorabiasz filozofie do prostego fakty, ze wielu/sporo/czesc miejsco
                    > wych
                    >
                    > ho ho ho ho juz sie raczkiem wycofujemy? ;o) co znaczy czesc-sporo-wielu-
                    > znaczy kto? moze masz jakies dane wies kategorie wiekowe, wyksztalcenie, stan
                    > zrdowia fizycznegi i psychicznego? mzoe jakies badania IQ....

Nie, probujemy Cie zneutralizowac, ale do tego by chyba bylo trzeba Ci zabrac
                    klawiature, albo ubezwlasnowolnic;-)

>
                    > gleboko wierze, wyniki takich badan moga byc fascynujace dla wieszkosci
                    > forumowiczow choc nie do konca jestem rpzekonany ze poprawilyby im nastroj...
                    >

Ale zawsze moznaby zaczac od zaleconego epsom przebadania jakiegos
                    trolla:))::):):):))
                    Ho ho ho, to by dopiero byla kliniczna gratka:))::):):):):):):):):)))

Wogole to jest swietny pomysl, musze sie jeszcze troche zastanowic nad
                    szczegolami takiego badania trolli)::)))):) hi hi hi

Prosze, proooooosze, zglos sie na ochotnika)::):):):):)))
                    • paw_dady eserek nie rozumie co czyta czy co pisze? ;o) 13.12.05, 19:11
                      ale w EU t opowszechny sport ;o)

essere1 napisał:

> > ten akurat nie ty na niego odpowiadales natomiast ten jest twoj ;o)
                      > > "Nie jestesmy pomywaczamy, tylko urzednikami w Instytucjach Europejskich"

> Ale to prawda:) I to ma sens, jesli JAK JA, nie wartosciuje sie wykonanywanego
                      > zawodu, dopoki sie to robi dobrze.

wiec czemu uzyles nie jestesmy pomywaczami tylko pracownikami EU ? h

> Piszac tak mozna wysnuc prawdopodobna hipoteze, ze sam podswiadomie pogardzasz
                      > pomywaczami i sadzisz, ze inni tez. STANOWCZO protestuje przeciwko takim
                      > pogladom. Jako epsy cenimy kazdego obywatela Europy niezaleznie od
                      > narodowosci/plci/orietacji seksualnej/wyksztalcenia/wykonywanego zawodu/etc../

tja wiec zacytuje ponownie bo pewno swojego posta nie woluvowego nie czytales:

woluwe
                      "Taaa Belgowie nas traktuja w kategoriach pomywaczy ! Przykre ale prawdziwe :-(
                      "
                      eserek na to odpowiada
                      "
                      Nie jestesmy pomywaczamy, tylko urzednikami w Instytucjach Europejskich i
                      mnostwo miejscowych marzy miec taka prace i sytuacje, jak my.
                      "

albo nie rozumiesz co czytasz albo nie rozumiesz co piszesz... jakiez to unijne
                      eserku ;o)

> Bardzo to smutne, ze uwazasz sie za lepszego od pomywaczy. Niby z jakiej
                      racji?
                      >

eserku mam prosbe - nie wkladaj mi niczego, absolutnie niczego do moich ust to
                      BARDZO niehignieniczne

> > znaczy kto? moze masz jakies dane wies kategorie wiekowe, wyksztalcenie,
                      > stan
                      > > zrdowia fizycznegi i psychicznego? mzoe jakies badania IQ....
                      >
                      > Nie, probujemy Cie zneutralizowac,

probujesz fakt, wiecej efektow bo znow bedzie jak w pracy instytucyjnej ;o)

> ale do tego by chyba bylo trzeba Ci zabrac klawiature, albo ubezwlasnowolnic;-
                      )
                      >

aaaaaaaaznaczy jak nie dziala sila argumentow idziesz po argument sily...

> Ale zawsze moznaby zaczac od zaleconego epsom przebadania jakiegos
                      > trolla:))::):):):))

jest to bardzo zwiazane z tematem dyskucjsi prawda? ;o)

> Ho ho ho, to by dopiero byla kliniczna gratka:))::):):):):):):):):)))

mozna ale ja jestem jeden jedyny i urzedasem nei bede no chyba ze tylko dla
                      ciebie zostane HoU. dodajmy w toim unicie ;o)

Ucieszysz sie prawda?! prawda ;o)))))

• essere1 Zadam Ci proste pytanie, 13.12.05, 20:52
                        >
                        > > Ale to prawda:) I to ma sens, jesli JAK JA, nie wartosciuje sie wykonanyw
                        > anego
                        > > zawodu, dopoki sie to robi dobrze.
                        >
                        > wiec czemu uzyles nie jestesmy pomywaczami tylko pracownikami EU ? h

zrozumiale nawet dla pawiego pisklatka: czy jestes lekarzem?
                        albo pomywaczem? Byc moze odpowiesz: nie nie jestem lekarzem, jestem .........
                        Paw, ile razy mam Ci tlumaczyc, ze sie mylisz (a piszesz, ze nadajesz sie na HoU)

>
                        > > Piszac tak mozna wysnuc prawdopodobna hipoteze, ze sam podswiadomie pogar
                        > dzasz
                        > > pomywaczami i sadzisz, ze inni tez. STANOWCZO protestuje przeciwko takim
                        > > pogladom. Jako epsy cenimy kazdego obywatela Europy niezaleznie od
                        > > narodowosci/plci/orietacji seksualnej/wyksztalcenia/wykonywanego zawodu/e
                        > tc../
                        >
                        > tja wiec zacytuje ponownie bo pewno swojego posta nie woluvowego nie czytales:
                        >
                        > woluwe
                        > "Taaa Belgowie nas traktuja w kategoriach pomywaczy ! Przykre ale prawdziwe :-(
                        > "
                        > eserek na to odpowiada
                        > "
                        > Nie jestesmy pomywaczamy, tylko urzednikami w Instytucjach Europejskich i
                        > mnostwo miejscowych marzy miec taka prace i sytuacje, jak my.
                        > "
                        >

ufff, masz gotowa (nieprawdziwa) teze i chyba juz na to nie ma wplywu. Swiat
                        jest troche badziej
                        roznorodny, niz Twoj sztywny swiatopoglad. Dalsze odpowiedzi na Twoje insynuacje
                        nie maja sensu.

> albo nie rozumiesz co czytasz albo nie rozumiesz co piszesz... jakiez to unijne
                        >
                        > eserku ;o)
                        >
                        >
                        > > Bardzo to smutne, ze uwazasz sie za lepszego od pomywaczy. Niby z jakiej
                        > racji?
                        > >
                        >
                        > eserku mam prosbe - nie wkladaj mi niczego, absolutnie niczego do moich ust to
                        > BARDZO niehignieniczne
                        >

Za jeszcze bardziej niehigieniczne uwazam, czepianie sie mojej wypowiedzi i
                        nadawanie jej
                        obrazliwej tresci wzgledem kogos pracujacego fizycznie, mimo ze juz probowalem
                        grzecznie wyjasnic, ze sie mylisz.
                        Skore proste i szczere argumenty nie docieraja, to znaczy ze po prostu w to
                        slepo wierzysz.
                        To kolejny powod, ze dyskusja nie ma sensu.

>
                        >
                        >
                        > > > znaczy kto? moze masz jakies dane wies kategorie wiekowe, wyksztalc
                        > enie,
                        > > stan
                        > > > zrdowia fizycznegi i psychicznego? mzoe jakies badania IQ....
                        > >
                        > > Nie, probujemy Cie zneutralizowac,
                        >
                        > probujesz fakt, wiecej efektow bo znow bedzie jak w pracy instytucyjnej ;o)
                        >

Strasznie tendencyjnie wklejasz watki z innych wypowiedzi.

>
                        >
                        > > Ale zawsze moznaby zaczac od zaleconego epsom przebadania jakiegos
                        > > trolla:))::):):):))
                        >
                        > jest to bardzo zwiazane z tematem dyskucjsi prawda? ;o)
                        >
                        >

Sam zaczales temat "badan", wiec sam sobie odpowiedz na to pytanie.
                        Wtedy sie przekonamy, czy Paw nie rozumie, co pisze, czy co czyta, czy obydwa;-)
                        Poza tym, temat Twoich insynuacji juz zamknalem.
                        Sadze jednak, ze wyniki badan trolli moglyby dac duzo ciekawsze wyniki,
                        niz epsow:P
                        Oj duuuzo bardziej:):):):)
                        Zgadzasz sie?

>
                        >
                        > > Ho ho ho, to by dopiero byla kliniczna gratka:))::):):):):):):):):)))
                        >
                        > mozna ale ja jestem jeden jedyny i urzedasem nei bede

Tym wieksza gratka dla klinicystow, miec moznosc przebadania trolla:):)

no chyba ze tylko dla
                        > ciebie zostane HoU. dodajmy w toim unicie ;o)
                        >

Akurat to sie NA PEWNO nie zdarzy, ale probuj, probuj;-)

> Ucieszysz sie prawda?! prawda ;o)))))

Prawda - przeogromnie, daj mi jednak szanse sie ucieszyc:-)

Ciao Paw:-)
                        • paw_dady chcial eserek dobrze wyszlo jak w instytucjach ;o) 13.12.05, 21:06
                          > zrozumiale nawet dla pawiego pisklatka: czy jestes lekarzem?

misu pysiu to to pytanko? nie jestem

BTW potrzebujesz proktologa?

> Paw, ile razy mam Ci tlumaczyc, ze sie mylisz (a piszesz, ze nadajesz sie na
                          Ho U)

aa to co innego znaczy cos piszesz ale nie to co chcesz aaaaaaaa rozumiem
                          to co innego ;)

> ufff, masz gotowa (nieprawdziwa) teze i chyba juz na to nie ma wplywu. Swiat
                          > jest troche badziej roznorodny, niz Twoj sztywny swiatopoglad.

fak jestem ch..kiem - jak ktos psize ze niejest pomywaczem tylko URZEDNIKIEM
                          sie jeze.

eserek z twojego postu i woluwa WYRAZNIE wynika pogadra dla pomywaczy. i to nie
                          insynuacja tylko fakt. no chyba ze nie rozumiesz znaczenia insynuacje ;P

ale tez rozumiem, ze ty naprawde nie czytales swoich postow. po prostu chciales
                          napisac cos milego a nie obrazliwego tylko wyszlo jak w instytucjach 8^)

rozumiem intencje szlachetne wyszlo jak zawsze ....

> no chyba ze tylko dla
                          > > ciebie zostane HoU. dodajmy w toim unicie ;o)

> Akurat to sie NA PEWNO nie zdarzy, ale probuj, probuj;-)

na pewno eserku? umiesz przewidywac przyszlosc? czy wrozysz z fusow? skad wiesz
                          co mam w zyciorysie i co moge udokumentowac ;o)

dobrej nocy i cieplej herbatki (pozmywasz potem prawda? ;)
            • gervaise Re: Akurat w naszej, dobrej epsiej mowie wiazanej 13.12.05, 22:50
              essere1 napisał:

> Nie jestesmy pomywaczamy, tylko urzednikami w Instytucjach Europejskich
              istnieje, no moze ze niektorzy sa przeczuleni.

Wierszyk dla Urzednikow:

Murarz domy buduje,
              Krawiec szyje ubrania,
              Ale gdzież by co uszył,
              Gdyby nie miał mieszkania

A i murarz by przecie
              Na robotę nie ruszył,
              Gdyby krawiec mu spodni
              I farucha nie uszył.

Piekarz musi mieć buty,
              Więc do szewca iść trzeba,
              No, a gdyby nie piekarz,