IP: *.aij.pl 10.07.06, 16:03
Ile kosztuje wyrobienie paszporu np.w trybie natychmiastowym.Proszę o
komentarz .Czy ktoś wie coś na ten temat.
Obserwuj wątek
    • bolec11 Re: Paszport 17.07.06, 21:33
      w takim trybie raczej nie ma szans na paszport, ja miałem w trybie
      przyspieszonym i też czekałem prawie dwa tygodnie.
      pzdr
      • Gość: Gość Re: Paszport IP: *.aij.pl 18.07.06, 17:01
        napisz ile placiłeś Pozdrawiam
        • nijaki20 Re: Paszport 18.07.06, 23:37
          tO JEDNAK MOZNA w trybie przyspieszonym???
          Ktos z Lublina napisal na innym forum, ze kazali mu czekac 1 miesiac,
          w zwiazku z tym byl zmuszony zrezygnowac z wyjazdu ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka