Gość: Gość IP: *.aij.pl 10.07.06, 16:03 Ile kosztuje wyrobienie paszporu np.w trybie natychmiastowym.Proszę o komentarz .Czy ktoś wie coś na ten temat. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bolec11 Re: Paszport 17.07.06, 21:33 w takim trybie raczej nie ma szans na paszport, ja miałem w trybie przyspieszonym i też czekałem prawie dwa tygodnie. pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: Paszport IP: *.aij.pl 18.07.06, 17:01 napisz ile placiłeś Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
nijaki20 Re: Paszport 18.07.06, 23:37 tO JEDNAK MOZNA w trybie przyspieszonym??? Ktos z Lublina napisal na innym forum, ze kazali mu czekac 1 miesiac, w zwiazku z tym byl zmuszony zrezygnowac z wyjazdu ... Odpowiedz Link Zgłoś