Gość: Marta
IP: 194.230.225.*
19.11.06, 19:14
Pilne!!! poszukuje mlodej dziewczyny na moje miejsce po 20-tym grudnia,ktora
bylyby zainteresowana praca w Szwajcarii.Praca z psami wystawowymi,wiec jesli
kochasz psy i lubisz cisze napisz na ten mail:margritbseeberger@bluewin.ch to
jest mail do tej Pani,ktora napisze Ci wiecej na temat tej pracy.Ogolnie
praca nie jest ciezka,piekna okolica i ciepli ludzie :)Jedyny wymog to: prawo
jazdy i jezyk: albo niemiecki albo francuski moze byc rowniez angielski.Bede
bardzo wdzieczna,jesli ktos sie odezwie jak najszybciej.Pozdrawiam cieplutko
Marta