Dodaj do ulubionych

zajmowanie sie psami

IP: 194.230.225.* 19.11.06, 19:14
Pilne!!! poszukuje mlodej dziewczyny na moje miejsce po 20-tym grudnia,ktora
bylyby zainteresowana praca w Szwajcarii.Praca z psami wystawowymi,wiec jesli
kochasz psy i lubisz cisze napisz na ten mail:margritbseeberger@bluewin.ch to
jest mail do tej Pani,ktora napisze Ci wiecej na temat tej pracy.Ogolnie
praca nie jest ciezka,piekna okolica i ciepli ludzie :)Jedyny wymog to: prawo
jazdy i jezyk: albo niemiecki albo francuski moze byc rowniez angielski.Bede
bardzo wdzieczna,jesli ktos sie odezwie jak najszybciej.Pozdrawiam cieplutko
Marta
Obserwuj wątek
    • do.ki Re: zajmowanie sie epsami- ech, zycie... 19.11.06, 20:19
      Epsy to maja dobrze: zajmuja sie nimi mlode dziewczyny w Szwajcarii.

      Tylko co to sa epsy wystawowe?

      I ze nie trzeba zdawac egzaminow, to podejrzane...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka