paw_dady 03.12.06, 21:41 aby nie bruzdzic epsom - proponuje przeniesc sie pod inny adresik ;) forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=10432&w=53310942 Uszanowania PD Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: paff Re: OT do doki paczula8 IP: *.94-201-80.adsl-dyn.isp.belgacom.be 04.12.06, 20:15 poza tarcza? Uszanowania PD Odpowiedz Link Zgłoś
paczula8 Re: OT do doki paczula8 04.12.06, 21:55 To była strzałka rysowana kreda na chodniku ...;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pav Re: OT do doki paczula8 IP: *.94-201-80.adsl-dyn.isp.belgacom.be 04.12.06, 21:59 a ja mam glowe w chmurach, o co w belgii nietrudno bo kumulusy niska siem ciongnom ;) Uszanowania PD Odpowiedz Link Zgłoś
paczula8 Re: OT do doki paczula8 05.12.06, 00:14 > a ja mam glowe w chmurach, Tego nie musisz pisać, sama zauwazyłam ...;)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pav Re: OT do doki paczula8 IP: *.94-201-80.adsl-dyn.isp.belgacom.be 05.12.06, 00:19 hmmm kobieta, ktora zauwaza? to rpavie jak mezczyzna, ktory patrzy drogiego Alberto ;) A czytujesz czasem priva? Uszanowania PD Odpowiedz Link Zgłoś
paczula8 Re: OT do doki paczula8 05.12.06, 00:22 > hmmm kobieta, ktora zauwaza? ... to taka, która stapa mocno po ziemi (czyt. nie ma lewicowej wrażliwości);D > A czytujesz czasem priva? przede wszystkim. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pavju nocom Re: OT do doki paczula8 IP: *.94-201-80.adsl-dyn.isp.belgacom.be 05.12.06, 00:31 paczula8 napisała: > > hmmm kobieta, ktora zauwaza? > > ... to taka, która stapa mocno po ziemi (czyt. nie ma lewicowej wrażliwości);D neokonsik czyli niezly kasek? > > A czytujesz czasem priva? > > przede wszystkim. i jak odeslals? ;) Uszanowania PD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pav Re: OT do doki paczula8 IP: *.94-201-80.adsl-dyn.isp.belgacom.be 05.12.06, 00:32 za ok 10min jestem na czacie gazetowym, pokoj wszysto. W kwestii interaktywnosci ;) Uszanowania PD Odpowiedz Link Zgłoś
paczula8 Re: OT do doki paczula8 05.12.06, 00:34 > i jak odeslals? ;) Pavju nocom napisał(a) a ja nijak nie moge tego rozszyfrować?;))) Odpowiedz Link Zgłoś
paw_dady Re: OT do doki paczula8 05.12.06, 00:35 paczula8 napisała: > > i jak odeslals? ;) > > Pavju nocom napisał(a) a ja nijak nie moge tego rozszyfrować?;))) > > pokoj o wszystkim czat gazeta ;) Odpowiedz Link Zgłoś