Dodaj do ulubionych

OT do doki paczula8

03.12.06, 21:41
aby nie bruzdzic epsom - proponuje przeniesc sie pod inny adresik ;)

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=10432&w=53310942

Uszanowania
PD
Obserwuj wątek
    • paczula8 Re: OT do doki paczula8 04.12.06, 11:38
      pierwsza strzałka ...;)))
      • Gość: paff Re: OT do doki paczula8 IP: *.94-201-80.adsl-dyn.isp.belgacom.be 04.12.06, 20:15
        poza tarcza?

        Uszanowania
        PD
        • paczula8 Re: OT do doki paczula8 04.12.06, 21:55
          To była strzałka rysowana kreda na chodniku ...;)
          • Gość: pav Re: OT do doki paczula8 IP: *.94-201-80.adsl-dyn.isp.belgacom.be 04.12.06, 21:59
            a ja mam glowe w chmurach, o co w belgii nietrudno bo kumulusy niska siem
            ciongnom ;)

            Uszanowania
            PD
            • paczula8 Re: OT do doki paczula8 05.12.06, 00:14
              > a ja mam glowe w chmurach,

              Tego nie musisz pisać, sama zauwazyłam ...;))
              • Gość: pav Re: OT do doki paczula8 IP: *.94-201-80.adsl-dyn.isp.belgacom.be 05.12.06, 00:19
                hmmm kobieta, ktora zauwaza? to rpavie jak mezczyzna, ktory patrzy drogiego
                Alberto ;)

                A czytujesz czasem priva?

                Uszanowania
                PD

                • paczula8 Re: OT do doki paczula8 05.12.06, 00:22
                  > hmmm kobieta, ktora zauwaza?

                  ... to taka, która stapa mocno po ziemi (czyt. nie ma lewicowej wrażliwości);D

                  > A czytujesz czasem priva?

                  przede wszystkim.
                  • Gość: pavju nocom Re: OT do doki paczula8 IP: *.94-201-80.adsl-dyn.isp.belgacom.be 05.12.06, 00:31
                    paczula8 napisała:

                    > > hmmm kobieta, ktora zauwaza?
                    >
                    > ... to taka, która stapa mocno po ziemi (czyt. nie ma lewicowej wrażliwości);D

                    neokonsik czyli niezly kasek?


                    > > A czytujesz czasem priva?
                    >
                    > przede wszystkim.

                    i jak odeslals? ;)


                    Uszanowania
                    PD
                    • Gość: pav Re: OT do doki paczula8 IP: *.94-201-80.adsl-dyn.isp.belgacom.be 05.12.06, 00:32
                      za ok 10min jestem na czacie gazetowym, pokoj wszysto. W kwestii
                      interaktywnosci ;)

                      Uszanowania
                      PD
                    • paczula8 Re: OT do doki paczula8 05.12.06, 00:34
                      > i jak odeslals? ;)

                      Pavju nocom napisał(a) a ja nijak nie moge tego rozszyfrować?;)))
                      • paw_dady Re: OT do doki paczula8 05.12.06, 00:35
                        paczula8 napisała:

                        > > i jak odeslals? ;)
                        >
                        > Pavju nocom napisał(a) a ja nijak nie moge tego rozszyfrować?;)))
                        >
                        >

                        pokoj o wszystkim czat gazeta ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka