Gość: castorp IP: 193.109.212.* 24.01.07, 11:02 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marekggg Re: jaka jest praca case-handlera w COMP? 24.01.07, 11:24 z mojego 3-miesiecznego doswiadczenia wynika - ciekawa, chociaz z drugiej strony - moze byc tak, ze tam bedziesz siedzial baaaardzo dlugo po godzinach. zalezy chyba jeszcze w jakim unicie i czym sie bedzisz zajmowal. Odpowiedz Link Zgłoś
kttosia a nie szukają tam sekretarki na tempa? 24.01.07, 13:28 tak podpytuje bo jadę do Brux na rozmowy do unitów które mnie zaprosiły, ale tak naprawdę chciałabym pracować w DG comp, chociaż z drugiej strony darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda i cieszę się że mnie w ogóle gdziekolwiek zaprosili . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: castorp Re: jaka jest praca case-handlera w COMP? IP: 193.109.212.* 24.01.07, 13:50 dzieki za odp. A czy jest szczegolnie stresujaca? i czy wymaga ponadprzecietnie czestego kontaktu z roznymi ludzmi? Odpowiedz Link Zgłoś
marekggg Re: jaka jest praca case-handlera w COMP? 24.01.07, 17:47 czy stresujaca - ja wiem - moze na poczatku jak bedzie trzeba pojechac pierwszy raz na inspekcje, to tak. a czy bedziesz z roznymi ludzmi pracowal - zalezy od tego jakie masz portfolio jezykow obcych, oraz co robilesz wczesniej Odpowiedz Link Zgłoś