Dodaj do ulubionych

jaka jest praca case-handlera w COMP?

IP: 193.109.212.* 24.01.07, 11:02
Obserwuj wątek
    • marekggg Re: jaka jest praca case-handlera w COMP? 24.01.07, 11:24
      z mojego 3-miesiecznego doswiadczenia wynika - ciekawa, chociaz z drugiej strony
      - moze byc tak, ze tam bedziesz siedzial baaaardzo dlugo po godzinach. zalezy
      chyba jeszcze w jakim unicie i czym sie bedzisz zajmowal.
      • kttosia a nie szukają tam sekretarki na tempa? 24.01.07, 13:28
        tak podpytuje bo jadę do Brux na rozmowy do unitów które mnie zaprosiły, ale
        tak naprawdę chciałabym pracować w DG comp, chociaż z drugiej strony darowanemu
        koniowi w zęby się nie zagląda i cieszę się że mnie w ogóle gdziekolwiek
        zaprosili .
      • Gość: castorp Re: jaka jest praca case-handlera w COMP? IP: 193.109.212.* 24.01.07, 13:50
        dzieki za odp. A czy jest szczegolnie stresujaca? i czy wymaga ponadprzecietnie
        czestego kontaktu z roznymi ludzmi?
        • marekggg Re: jaka jest praca case-handlera w COMP? 24.01.07, 17:47
          czy stresujaca - ja wiem - moze na poczatku jak bedzie trzeba pojechac pierwszy
          raz na inspekcje, to tak. a czy bedziesz z roznymi ludzmi pracowal - zalezy od
          tego jakie masz portfolio jezykow obcych, oraz co robilesz wczesniej

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka