Dodaj do ulubionych

Polacy zaproszeni na obchody rocznicy upadku muru

    • maureen2 Polacy zaproszeni na obchody rocznicy upadku mu... 12.09.09, 19:45
      a ja w dalszym ciągu nie wiem dlaczego dziennikarze kreują
      rzeczywistość międzynarodową i mają info z pierwszej ręki kto
      został i kiedy zaproszony i przyjął bądż nie przyjął zaproszenia,
      raczje wygląda na wymysły dla wywołania tematu -stary konflikt z
      Niemcami,znowu nas olewają,kiedy ocieplenie. Bo inaczej nie ma
      o czym pisac,a chce się,oj chcesie,a o rowerzyście nie łaska ?
    • anders76 Polacy zaproszeni na obchody rocznicy upadku mu... 12.09.09, 20:12
      "chcieli świętować tylko z szefami Wielkiej Czwórki. "
      Ciekawe, widocznie szanuja tylko tych od ktorych dostali dostatecznie silnie w
      morde. Sa rozne poziomy wdziecznosci, okazali wlasnie taki.
      Dobrze sie stalo, ze Polska im przypomniala co nieco z niedawnej histori, po
      to jest wspolna Europa cobysmy sobie nawzajem to i owo przypomnieli, po
      przyjacielsku oczywiscie.
    • konrad.ludwik02 "O q...", Niemcy zaprosili Pana Premiera zamiast 12.09.09, 20:28
      "O q...", Niemcy zaprosili Pana Premiera zamiast Pana Prezydenta,
      wiadomo - winne niemieckie media, Minister Sikorski i Ron Amsus!
      Ale znając Pana Prezydenta żywimy nadzieję, że w właściwym terminie
      przyleci do Berlina i im tam wygarnie, co tym wszystkim myśli!
      • podkanclerzy p.Prezydent bardzo się zdenerwował twym POstem... 12.09.09, 20:35
        jesteś dowcipny jak koń belgijski..
        • koloratura1 Kocioł garnkowi przyganiał! 13.09.09, 10:24
          podkanclerzy napisał:

          > jesteś dowcipny jak koń belgijski..
      • koloratura1 Re: "O q...", Niemcy zaprosili Pana Premiera... 13.09.09, 10:23
        ...zamiast Pana Prezydenta!

        konrad.ludwik02 napisał:

        > Ale znając Pana Prezydenta żywimy nadzieję, że w właściwym terminie
        > przyleci do Berlina i im tam wygarnie, co tym wszystkim myśli!

        A nawet, jak rok temu w Tbilisi, wypowie wojnę ("Jesteśmy tu, by walczyć!"). Tym razem - Niemcom.
    • strzelec51 Bylby zgrzyt? 12.09.09, 20:32
      Do zgrzytu juz doszlo i to bardzo powaznego. Jesli Niemcy rzeczywiscie planowali obchodzic rocznice upadku muru berlinskiego jedynie z "wielkimi tego swiata", na miejscu Tuska dalbym teraz Niemcom do zrozumienia, ze rozwazam odmowe przyjecia zaproszenia i wyslanie tylko podsekretarza stanu w MSZ (bo nawet nie ministra). Nie chodze na imprezy tam gdzie mnie sie otwarcie nie zaprasza.

      • dawid_kp Re: Bylby zgrzyt? 12.09.09, 21:08
        na miejscu Tuska musiałby być Jarosław, żeby zrobić coś równie głupiego jak
        odrzucenie zaproszenia na światowe spotkanie. Na szczęście nie jest i nigdy nie
        będzie.
        • strzelec51 Niuanse 12.09.09, 23:17
          Jaroslaw demonstracyjnie nie pojechalby na impreze i tyle. Ja sugeruje nie bojkot lecz pewna demonstracje niezadowolenia. A to calkiem co innego. Tusk powinien pojechac i pojedzie.
          • nie-tak Re: Niuanse 12.09.09, 23:35
            strzelec51 napisał:

            > Jaroslaw demonstracyjnie nie pojechalby na impreze i tyle. Ja sugeruje nie bojk
            > ot lecz pewna demonstracje niezadowolenia. A to calkiem co innego. Tusk powinie
            > n pojechac i pojedzie.
            **********
            Jakiego niezadowolenia? Z czego Polacy maga być niezadowoleni i komu chcą
            narzucać gości?
            Z jakiej racji miałby być zaproszony Jarosław Kaczyński z tej racji ze groził
            Zachodowi za krytykę braci bliźniaków najgorszym czyli wojna?
    • mart.ha12 Polacy zaproszeni na obchody rocznicy upadku mu... 12.09.09, 20:37
      Przestraszyli się, że postawimy im nowy mur?
    • turbanistan Wielka jedynka to polska 12.09.09, 20:50
      i pozostała zakłamana czwórka, i szóste niemcy jebane
    • malgoska_k ----Tusk wyblagal Angele, zeby go zaprosila------- 12.09.09, 20:59
      bo sie z niego cala Polska smiala, ze polityka na kolanach efektow
      nie przynosi ...
    • zg13 bilet 2. kategorii wykleczany 12.09.09, 21:11
      choc rzad bedzie pewnie trzeci lub czwarty...
    • y_anio Polacy zaproszeni na obchody rocznicy upadku mu... 12.09.09, 21:43
      I tak chciałoby się zapytać a kogóż to oni/one będą reprezentować - sami
      siebie ?!.
      Podobno I wódz L. Wałęsa był przedtem zaproszony. Dalsza walka o siedzenia ale
      już nie w samolocie.
    • maciek9192 Śmierć Niemcom 12.09.09, 22:05
      i folksdojczom hanysom.

      NIECH ZYJE WOLNE POMORZE.

      ---
      Unia Pomorzan wolnych od Płacenia na Familoki.
    • frank_drebin "Sukces" niebywaly. Wyzebrane zaproszenie. Niemcy 12.09.09, 22:08
      pokazali gdzie nas maja mimo tego, ze Tusk wlazi im w .... bez wazeliny. A tu
      mamy sukces zdaniem matolow z Czerskiej.
    • soldadura104 z wielką 4 dalej byłby NRDówek. 12.09.09, 22:09
      Niemcy nie są wdzięczni że Polska, nie Zydzi z Francji, Angli, Rosji, USA
      wywalczyli im wolność. Do dzisiaj by rosyjscy żołnierze uszlachetniali im krew.
      Być może piękne Niemki powstałe dzieki rosyjskim żołnierzom rządzą Niemcami.
    • a-ve15 Polacy wprosili się dzięki GW na chama? 12.09.09, 22:30
      Jeśli to wszystko prawda, co wypisuje GW, to wygląda na to, że Polacy wprosili
      się na imprezę z wrzaskiem i na chama. A cała ta hucpa w znaczym stopniu
      dzięki tejże GW, jak ona sama skromnie przyznaje.
      • frank_drebin Re: Polacy wprosili się dzięki GW na chama? 12.09.09, 22:44
        To cos znacznie gorszego ...
        takiesobie.salon24.pl/124930,niebywale-sukcesy-po-w-polityce-zagranicznej
        a-ve15 napisał:

        > Jeśli to wszystko prawda, co wypisuje GW, to wygląda na to, że Polacy wprosili
        > się na imprezę z wrzaskiem i na chama. A cała ta hucpa w znaczym stopniu
        > dzięki tejże GW, jak ona sama skromnie przyznaje.
        • nie-tak Re: Polacy wprosili się dzięki GW na chama? 12.09.09, 23:18
          To był i jest chwyt z najniższej półki, poniżający Polskę przez nie kogo innego
          jak media i polityków z Polski.
          Jak się szanują sami i innych tak mają.
          -----------------------------------------------------------
    • bogdan331 merkel!jestes wielka jak drosophila melanogaster- 12.09.09, 22:32
      ossi.Wiemy,że wielbisz fiutina i,że masz w dupie kłamczynskiego.Rób tyak dalej
      dla dobra III rzeszy.Ein volk ein .....ein furer!
    • brundlefly Sukces!!! Wyżebraliśmy zaproszenie... 12.09.09, 23:20
      ...uciekając się do szantażu moralnego. Wprosiliśmy się tam, gdzie nas nie
      chciano. Gratuluję wszystkim, którzy czują się z tym dobrze.

      "I bardzo dobrze, że tak się stało ponieważ w przeciwnym razie po zakończonych
      sukcesem uroczystościach na Westerplatte byłby to niebywały zgrzyt" - Cornelius
      Ochmann, analityk z fundacji Bertelsmanna"

      Byłby "niebywały zgrzyt", a jest niebywały wstyd...
      • nie-tak Re: Sukces!!! Wyżebraliśmy zaproszenie... 12.09.09, 23:38
        Z jakiej racji niebywały zgrzyt, wytłumacz am to.
        Czy Niemcy narzucali Polsce propozycje zaproszenia gości na uroczystość na
        Westerplatte?
        Dlaczego ta uroczystość odbyła się na Westerplatte a nie w Wieluniu?

        -----------------------------------------------------
    • yacek67 Polacy zaproszeni na obchody rocznicy upadku mu... 12.09.09, 23:35
      Jeszcze rozumiem że Wielka Trójka, bo to oni decydowali w Teheranie, Jałcie i
      Poczdamie. Ale po jaką cholerę i z jakiego powodu Francja która ani nic nie ma
      do obalenia muru ani do powstałej po drugiej wojnie światowej sytuacji.

      Paranoja!
      • nie-tak Re: Polacy zaproszeni na obchody rocznicy upadku 12.09.09, 23:39
        yacek67 napisał:

        > Jeszcze rozumiem że Wielka Trójka, bo to oni decydowali w Teheranie, Jałcie i
        > Poczdamie. Ale po jaką cholerę i z jakiego powodu Francja która ani nic nie ma
        > do obalenia muru ani do powstałej po drugiej wojnie światowej sytuacji.
        >
        > Paranoja!
        *************
        Juz przywołujesz ducha Jałty i Teheranu? Co ma piernik do wiatraka?

        ---------------------------------------------------------
    • oghana7 Polacy zaproszeni na obchody rocznicy upadku mu... 13.09.09, 00:33
      po co byly te dywagacje i strachy,ze polacy nie beda zaproszeni.nie
      bylo obaw.pani merkel jest nasza przyjaciolka,jakiej w niemczech
      dotad nie mielismy.trzymajmy kciuki,zeby wygrala wybory.pis juz
      przedstawial katastroficzne scenariusze,ze nas lekcewaza .niech juz
      sie lepiej modla u tego zlodzieja rydzyka i nie zabieraja glosu.
    • stoneborn5 Polacy zaproszeni na obchody rocznicy upadku mu... 13.09.09, 00:56
      W 1989 roku Margaret Thatcher powiedziala do Michaila Gorbaczowa,
      ze zjednoczenie Niemiec i zmiany w krajach Europy wschodniej nie
      leza w interesie Wielkiej Brytanii i Francji. Mysle, ze pani Merkel
      wie o tym i liczy na to, ze pan Brown przeprosi Niemcy i te kraje
      za taki wyraz krotkowzrocznosci i oportunizmu politycznego wobec
      owczenego imperium Sowieckiego.
      Pani Merkel sie przeliczy, tak jak wiele juz razy w historii
      przeliczyl sie Pierwszy Sojusznik Wielkiej Brytanii, ostatnio 1
      wrzesnia na Westerplatte.
    • zawsze.gjanka Polacy zaproszeni na obchody rocznicy upadku mu... 13.09.09, 01:14
      Za co, co takiego zrobiliśmy, czym zawiniliśmy, że życie nas każe
      takimi politykami, bez honoru, bez ambicji i jeszcze z GW w rękach,
      jako jedyną wykładnię ...och
      • 3henryk Re: Polacy zaproszeni na obchody rocznicy upadku 13.09.09, 01:40
        zawsze.gjanka napisała:

        > Za co, co takiego zrobiliśmy, czym zawiniliśmy, że życie nas każe
        > takimi politykami, bez honoru, bez ambicji i jeszcze z GW w rękach,
        > jako jedyną wykładnię ...och

        Twoje zacietrzewienie jest wyrazem kurzego móżdżku, przepraszam nie chciałem
        obrażać kury, bo są mądrzejsze od kaczorów.
      • koloratura1 Re: Polacy zaproszeni na obchody rocznicy upadku 13.09.09, 10:36
        zawsze.gjanka napisała:

        > Za co, co takiego zrobiliśmy, czym zawiniliśmy, że życie nas każe
        > takimi politykami, bez honoru, bez ambicji i jeszcze z GW w rękach,
        > jako jedyną wykładnię ...och

        Ani myślę odmawiać Ci prawa do własnego zdania, ale - pozwól - jedno pytanie: jeśli "wykładnia GW" ci nie pasuje, to co Ty tu, właściwie, robisz?
    • koszerny51 Polacy zaproszeni na obchody rocznicy upadku mu... 13.09.09, 02:21
      aj-waj lokaje wejda tylnymi drzwiami
      • 1zorro-bis A prezio tez pojedzie?! 13.09.09, 08:16
        Jarek mu pozwoli?
        • swinia_spigelmana jasne ma nalogowo virusa filipinskiego a nie A1H1 13.09.09, 13:46
          1zorro-bis napisał:

          > Jarek mu pozwoli?
          zdrowko
      • koloratura1 Re: Polacy zaproszeni na obchody rocznicy upadku 13.09.09, 10:39
        koszerny51 napisał:

        > aj-waj lokaje wejda tylnymi drzwiami

        ...żeby podać zaproszonym gościom, w tym - Polakom - szampana.

        Tylko dlaczego tylnymi drzwiami?
    • olszymow Polacy zaproszeni na obchody rocznicy upadku mu... 13.09.09, 08:17
      A kogo zaprosili na czoło uczestników tej zabawy?
    • koloratura1 Polacy zaproszeni na obchody rocznicy upadku mu... 13.09.09, 09:06
      Zaproszeni czy się wprosili?
    • the.gypsy Polacy zaproszeni na obchody rocznicy upadku mu... 13.09.09, 11:30
      Francji? Kolaborantów? Dla sawabow, owszem , dla mnie ne.
    • swinia_spigelmana ha ha to im teraz Kaczorek mnawtyka ze hej 13.09.09, 13:48
      az milo bedzie. Innym sie smiac z idiotow.
    • tensamja a who z usa? 13.09.09, 14:43
      A ciekawe, czy ze Stanów też przyjedzie trzeci garnitur polityków...
      • rusakolep Re: a who z usa? 13.09.09, 22:18
        Jak to hu? wiadomo,czarny hu
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka