maureen2 Polacy zaproszeni na obchody rocznicy upadku mu... 12.09.09, 19:45 a ja w dalszym ciągu nie wiem dlaczego dziennikarze kreują rzeczywistość międzynarodową i mają info z pierwszej ręki kto został i kiedy zaproszony i przyjął bądż nie przyjął zaproszenia, raczje wygląda na wymysły dla wywołania tematu -stary konflikt z Niemcami,znowu nas olewają,kiedy ocieplenie. Bo inaczej nie ma o czym pisac,a chce się,oj chcesie,a o rowerzyście nie łaska ? Odpowiedz Link Zgłoś
anders76 Polacy zaproszeni na obchody rocznicy upadku mu... 12.09.09, 20:12 "chcieli świętować tylko z szefami Wielkiej Czwórki. " Ciekawe, widocznie szanuja tylko tych od ktorych dostali dostatecznie silnie w morde. Sa rozne poziomy wdziecznosci, okazali wlasnie taki. Dobrze sie stalo, ze Polska im przypomniala co nieco z niedawnej histori, po to jest wspolna Europa cobysmy sobie nawzajem to i owo przypomnieli, po przyjacielsku oczywiscie. Odpowiedz Link Zgłoś
konrad.ludwik02 "O q...", Niemcy zaprosili Pana Premiera zamiast 12.09.09, 20:28 "O q...", Niemcy zaprosili Pana Premiera zamiast Pana Prezydenta, wiadomo - winne niemieckie media, Minister Sikorski i Ron Amsus! Ale znając Pana Prezydenta żywimy nadzieję, że w właściwym terminie przyleci do Berlina i im tam wygarnie, co tym wszystkim myśli! Odpowiedz Link Zgłoś
podkanclerzy p.Prezydent bardzo się zdenerwował twym POstem... 12.09.09, 20:35 jesteś dowcipny jak koń belgijski.. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Kocioł garnkowi przyganiał! 13.09.09, 10:24 podkanclerzy napisał: > jesteś dowcipny jak koń belgijski.. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: "O q...", Niemcy zaprosili Pana Premiera... 13.09.09, 10:23 ...zamiast Pana Prezydenta! konrad.ludwik02 napisał: > Ale znając Pana Prezydenta żywimy nadzieję, że w właściwym terminie > przyleci do Berlina i im tam wygarnie, co tym wszystkim myśli! A nawet, jak rok temu w Tbilisi, wypowie wojnę ("Jesteśmy tu, by walczyć!"). Tym razem - Niemcom. Odpowiedz Link Zgłoś
strzelec51 Bylby zgrzyt? 12.09.09, 20:32 Do zgrzytu juz doszlo i to bardzo powaznego. Jesli Niemcy rzeczywiscie planowali obchodzic rocznice upadku muru berlinskiego jedynie z "wielkimi tego swiata", na miejscu Tuska dalbym teraz Niemcom do zrozumienia, ze rozwazam odmowe przyjecia zaproszenia i wyslanie tylko podsekretarza stanu w MSZ (bo nawet nie ministra). Nie chodze na imprezy tam gdzie mnie sie otwarcie nie zaprasza. Odpowiedz Link Zgłoś
dawid_kp Re: Bylby zgrzyt? 12.09.09, 21:08 na miejscu Tuska musiałby być Jarosław, żeby zrobić coś równie głupiego jak odrzucenie zaproszenia na światowe spotkanie. Na szczęście nie jest i nigdy nie będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
strzelec51 Niuanse 12.09.09, 23:17 Jaroslaw demonstracyjnie nie pojechalby na impreze i tyle. Ja sugeruje nie bojkot lecz pewna demonstracje niezadowolenia. A to calkiem co innego. Tusk powinien pojechac i pojedzie. Odpowiedz Link Zgłoś
nie-tak Re: Niuanse 12.09.09, 23:35 strzelec51 napisał: > Jaroslaw demonstracyjnie nie pojechalby na impreze i tyle. Ja sugeruje nie bojk > ot lecz pewna demonstracje niezadowolenia. A to calkiem co innego. Tusk powinie > n pojechac i pojedzie. ********** Jakiego niezadowolenia? Z czego Polacy maga być niezadowoleni i komu chcą narzucać gości? Z jakiej racji miałby być zaproszony Jarosław Kaczyński z tej racji ze groził Zachodowi za krytykę braci bliźniaków najgorszym czyli wojna? Odpowiedz Link Zgłoś
mart.ha12 Polacy zaproszeni na obchody rocznicy upadku mu... 12.09.09, 20:37 Przestraszyli się, że postawimy im nowy mur? Odpowiedz Link Zgłoś
turbanistan Wielka jedynka to polska 12.09.09, 20:50 i pozostała zakłamana czwórka, i szóste niemcy jebane Odpowiedz Link Zgłoś
malgoska_k ----Tusk wyblagal Angele, zeby go zaprosila------- 12.09.09, 20:59 bo sie z niego cala Polska smiala, ze polityka na kolanach efektow nie przynosi ... Odpowiedz Link Zgłoś
zg13 bilet 2. kategorii wykleczany 12.09.09, 21:11 choc rzad bedzie pewnie trzeci lub czwarty... Odpowiedz Link Zgłoś
y_anio Polacy zaproszeni na obchody rocznicy upadku mu... 12.09.09, 21:43 I tak chciałoby się zapytać a kogóż to oni/one będą reprezentować - sami siebie ?!. Podobno I wódz L. Wałęsa był przedtem zaproszony. Dalsza walka o siedzenia ale już nie w samolocie. Odpowiedz Link Zgłoś
maciek9192 Śmierć Niemcom 12.09.09, 22:05 i folksdojczom hanysom. NIECH ZYJE WOLNE POMORZE. --- Unia Pomorzan wolnych od Płacenia na Familoki. Odpowiedz Link Zgłoś
frank_drebin "Sukces" niebywaly. Wyzebrane zaproszenie. Niemcy 12.09.09, 22:08 pokazali gdzie nas maja mimo tego, ze Tusk wlazi im w .... bez wazeliny. A tu mamy sukces zdaniem matolow z Czerskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
soldadura104 z wielką 4 dalej byłby NRDówek. 12.09.09, 22:09 Niemcy nie są wdzięczni że Polska, nie Zydzi z Francji, Angli, Rosji, USA wywalczyli im wolność. Do dzisiaj by rosyjscy żołnierze uszlachetniali im krew. Być może piękne Niemki powstałe dzieki rosyjskim żołnierzom rządzą Niemcami. Odpowiedz Link Zgłoś
a-ve15 Polacy wprosili się dzięki GW na chama? 12.09.09, 22:30 Jeśli to wszystko prawda, co wypisuje GW, to wygląda na to, że Polacy wprosili się na imprezę z wrzaskiem i na chama. A cała ta hucpa w znaczym stopniu dzięki tejże GW, jak ona sama skromnie przyznaje. Odpowiedz Link Zgłoś
frank_drebin Re: Polacy wprosili się dzięki GW na chama? 12.09.09, 22:44 To cos znacznie gorszego ... takiesobie.salon24.pl/124930,niebywale-sukcesy-po-w-polityce-zagranicznej a-ve15 napisał: > Jeśli to wszystko prawda, co wypisuje GW, to wygląda na to, że Polacy wprosili > się na imprezę z wrzaskiem i na chama. A cała ta hucpa w znaczym stopniu > dzięki tejże GW, jak ona sama skromnie przyznaje. Odpowiedz Link Zgłoś
nie-tak Re: Polacy wprosili się dzięki GW na chama? 12.09.09, 23:18 To był i jest chwyt z najniższej półki, poniżający Polskę przez nie kogo innego jak media i polityków z Polski. Jak się szanują sami i innych tak mają. ----------------------------------------------------------- Odpowiedz Link Zgłoś
bogdan331 merkel!jestes wielka jak drosophila melanogaster- 12.09.09, 22:32 ossi.Wiemy,że wielbisz fiutina i,że masz w dupie kłamczynskiego.Rób tyak dalej dla dobra III rzeszy.Ein volk ein .....ein furer! Odpowiedz Link Zgłoś
brundlefly Sukces!!! Wyżebraliśmy zaproszenie... 12.09.09, 23:20 ...uciekając się do szantażu moralnego. Wprosiliśmy się tam, gdzie nas nie chciano. Gratuluję wszystkim, którzy czują się z tym dobrze. "I bardzo dobrze, że tak się stało ponieważ w przeciwnym razie po zakończonych sukcesem uroczystościach na Westerplatte byłby to niebywały zgrzyt" - Cornelius Ochmann, analityk z fundacji Bertelsmanna" Byłby "niebywały zgrzyt", a jest niebywały wstyd... Odpowiedz Link Zgłoś
nie-tak Re: Sukces!!! Wyżebraliśmy zaproszenie... 12.09.09, 23:38 Z jakiej racji niebywały zgrzyt, wytłumacz am to. Czy Niemcy narzucali Polsce propozycje zaproszenia gości na uroczystość na Westerplatte? Dlaczego ta uroczystość odbyła się na Westerplatte a nie w Wieluniu? ----------------------------------------------------- Odpowiedz Link Zgłoś
yacek67 Polacy zaproszeni na obchody rocznicy upadku mu... 12.09.09, 23:35 Jeszcze rozumiem że Wielka Trójka, bo to oni decydowali w Teheranie, Jałcie i Poczdamie. Ale po jaką cholerę i z jakiego powodu Francja która ani nic nie ma do obalenia muru ani do powstałej po drugiej wojnie światowej sytuacji. Paranoja! Odpowiedz Link Zgłoś
nie-tak Re: Polacy zaproszeni na obchody rocznicy upadku 12.09.09, 23:39 yacek67 napisał: > Jeszcze rozumiem że Wielka Trójka, bo to oni decydowali w Teheranie, Jałcie i > Poczdamie. Ale po jaką cholerę i z jakiego powodu Francja która ani nic nie ma > do obalenia muru ani do powstałej po drugiej wojnie światowej sytuacji. > > Paranoja! ************* Juz przywołujesz ducha Jałty i Teheranu? Co ma piernik do wiatraka? --------------------------------------------------------- Odpowiedz Link Zgłoś
oghana7 Polacy zaproszeni na obchody rocznicy upadku mu... 13.09.09, 00:33 po co byly te dywagacje i strachy,ze polacy nie beda zaproszeni.nie bylo obaw.pani merkel jest nasza przyjaciolka,jakiej w niemczech dotad nie mielismy.trzymajmy kciuki,zeby wygrala wybory.pis juz przedstawial katastroficzne scenariusze,ze nas lekcewaza .niech juz sie lepiej modla u tego zlodzieja rydzyka i nie zabieraja glosu. Odpowiedz Link Zgłoś
stoneborn5 Polacy zaproszeni na obchody rocznicy upadku mu... 13.09.09, 00:56 W 1989 roku Margaret Thatcher powiedziala do Michaila Gorbaczowa, ze zjednoczenie Niemiec i zmiany w krajach Europy wschodniej nie leza w interesie Wielkiej Brytanii i Francji. Mysle, ze pani Merkel wie o tym i liczy na to, ze pan Brown przeprosi Niemcy i te kraje za taki wyraz krotkowzrocznosci i oportunizmu politycznego wobec owczenego imperium Sowieckiego. Pani Merkel sie przeliczy, tak jak wiele juz razy w historii przeliczyl sie Pierwszy Sojusznik Wielkiej Brytanii, ostatnio 1 wrzesnia na Westerplatte. Odpowiedz Link Zgłoś
zawsze.gjanka Polacy zaproszeni na obchody rocznicy upadku mu... 13.09.09, 01:14 Za co, co takiego zrobiliśmy, czym zawiniliśmy, że życie nas każe takimi politykami, bez honoru, bez ambicji i jeszcze z GW w rękach, jako jedyną wykładnię ...och Odpowiedz Link Zgłoś
3henryk Re: Polacy zaproszeni na obchody rocznicy upadku 13.09.09, 01:40 zawsze.gjanka napisała: > Za co, co takiego zrobiliśmy, czym zawiniliśmy, że życie nas każe > takimi politykami, bez honoru, bez ambicji i jeszcze z GW w rękach, > jako jedyną wykładnię ...och Twoje zacietrzewienie jest wyrazem kurzego móżdżku, przepraszam nie chciałem obrażać kury, bo są mądrzejsze od kaczorów. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Polacy zaproszeni na obchody rocznicy upadku 13.09.09, 10:36 zawsze.gjanka napisała: > Za co, co takiego zrobiliśmy, czym zawiniliśmy, że życie nas każe > takimi politykami, bez honoru, bez ambicji i jeszcze z GW w rękach, > jako jedyną wykładnię ...och Ani myślę odmawiać Ci prawa do własnego zdania, ale - pozwól - jedno pytanie: jeśli "wykładnia GW" ci nie pasuje, to co Ty tu, właściwie, robisz? Odpowiedz Link Zgłoś
koszerny51 Polacy zaproszeni na obchody rocznicy upadku mu... 13.09.09, 02:21 aj-waj lokaje wejda tylnymi drzwiami Odpowiedz Link Zgłoś
swinia_spigelmana jasne ma nalogowo virusa filipinskiego a nie A1H1 13.09.09, 13:46 1zorro-bis napisał: > Jarek mu pozwoli? zdrowko Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Polacy zaproszeni na obchody rocznicy upadku 13.09.09, 10:39 koszerny51 napisał: > aj-waj lokaje wejda tylnymi drzwiami ...żeby podać zaproszonym gościom, w tym - Polakom - szampana. Tylko dlaczego tylnymi drzwiami? Odpowiedz Link Zgłoś
olszymow Polacy zaproszeni na obchody rocznicy upadku mu... 13.09.09, 08:17 A kogo zaprosili na czoło uczestników tej zabawy? Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Polacy zaproszeni na obchody rocznicy upadku mu... 13.09.09, 09:06 Zaproszeni czy się wprosili? Odpowiedz Link Zgłoś
the.gypsy Polacy zaproszeni na obchody rocznicy upadku mu... 13.09.09, 11:30 Francji? Kolaborantów? Dla sawabow, owszem , dla mnie ne. Odpowiedz Link Zgłoś
swinia_spigelmana ha ha to im teraz Kaczorek mnawtyka ze hej 13.09.09, 13:48 az milo bedzie. Innym sie smiac z idiotow. Odpowiedz Link Zgłoś
tensamja a who z usa? 13.09.09, 14:43 A ciekawe, czy ze Stanów też przyjedzie trzeci garnitur polityków... Odpowiedz Link Zgłoś