Dodaj do ulubionych

Dożywocie za planowanie ataku terrorystycznego

14.09.09, 14:35
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • maryjan_pazdzioch Dożywocie za planowanie ataku terrorystycznego 14.09.09, 14:37
      Od razu widac, ze to synowie Albionu z dziada pradziada ;-)
      • maruda.r Re: Dożywocie za planowanie ataku terrorystyczneg 14.09.09, 15:17
        maryjan_pazdzioch napisała:

        > Od razu widac, ze to synowie Albionu z dziada pradziada ;-)

        ******************************

        Wyglądają na Młodzież Weszpolską.

        • tarura Dożywocie? To kiedy wyjdą za dobre sprawowanie? 14.09.09, 15:29
          za 2 lata, czy za 3 lata?
          • noducks powinni ich osadzic wedlug prawa islamskiego 14.09.09, 18:46
            lby poucinac i truchla rzucic swinia na pozarcie.

            ciekawe to brytyjskie sadownictwo. za probe zamordowania z zimna krwia
            tysiecy ludzi dozywocie, a za gwalt i pobicie przy niejednoznacznym
            materiale dowodowym dwa dozywocia
    • malwina666 SŁABE 14.09.09, 14:39
      "niegodziwa konspiracja"??? po angielsku 'conspiracy' znaczy spisek,
      gazetowi kretyni. I nie tłumaczcie się, że PAP, że srap.
      • marlin1410 allah akbar 14.09.09, 14:46
        No tak- oto czysty chemicznie Islam.Religia pokoju. I do tego te
        szczere sympatyczne twarze.
        • fidelxxx Re: allah akbar 14.09.09, 14:48
          Nie to co katolicy porywający dzieci, przetrzymujący je w piwnicach i gwałcący
          kiedy tylko ochota na to najdzie.
          • okulele99 Re: allah akbar 14.09.09, 14:58
            nie ma to jak dobra demagogia w twoim wydaniu. ile ujawniono takich przypadkow
            gwaltu ? porownaj z liczba zamachow terrorystycznych na swiecie. i pomysl zanim
            napiszesz kolejnego babola glupcu.
            --
            "Czym, aż tak bardzo mógł zaimponować władzy ludowej żołnierz AK Rajmund
            Kaczyński, że władza otoczyła jego samego, jego żonę z AK i dzieci szczególną
            troską? Dostał apartament na Żoliborzu, zostaje zatrudniony na Politechnice
            Warszawskiej. Dzieci akowca biorą udział w filmie. Syn Jarosław Kaczyński nie
            zostaje internowany mimo, że był w kręgu doradców Lecha Wałęsy, a po odmowie
            podpisania lojalki zostaje zwolniony do domu"
          • shithead Re: allah akbar 14.09.09, 15:19
            Za to Araby poslubiaja dzieci i tez je gwalca tylko w ramach "ichniego
            prawa". Seks z 11 czy 12-toletnia dziewczynka ("arabska polowica") jest
            pedofilia czyli gwaltem na dziecku.
            • krytykk Re: allah akbar 14.09.09, 16:21
              Durniu, najpierw zapoznaj się z definicją słowa, którego używasz.
              • noducks Re: allah akbar 14.09.09, 18:55
                czyli wg ciebie po sakramencie juz mozna z kilku - kilkunastoletnia
                dziewczynka??? nie mam nic dobrego do powiedzenia o kosciele
                katolickim, natomiast islam jest jeszcze gorszy. to religia najwiekszej
                nienawisci
          • rock73 Re: allah akbar 14.09.09, 16:46
            Kiedyś Żydów oskarżano o porywanie dzieci, poczytaj sobie do czego to
            doprowadziło i zastanów się, czy rzucając takie oskarżenia też chcesz tego
            samego doprowadzić.
            • justyna373 do czego to doprowadziło???? 14.09.09, 18:16
              rock73 napisał:

              > Kiedyś Żydów oskarżano o porywanie dzieci,
              >
              Prosze:

              Zgwałcona 13-latka ukamienowana za cudzołóstwo
              forum.gazeta.pl/forum/w,50284,86509139,86692282,Zgwalcona_13_latka_ukamienowana_za_cudzolostwo.html


              Indonezja: Ślub z 12-latką to normalne
              forum.gazeta.pl/forum/w,50284,86509139,86519546,Indonezja_Slub_z_12_latka_to_normalne.html


              Nie ma nic niestosownego w małżeństwach dziesięciolatek
              forum.gazeta.pl/forum/w,50284,86509139,90035803,Nie_ma_nic_niestosownego_w_malzenstwach_dziesiecio.html


              12-letnia panna młoda zmuszona do przyjęcia islamu
              forum.gazeta.pl/forum/w,50284,86509139,96684086,12_letnia_panna_mloda_zmuszona_do_przyjecia_islamu.html


              “Córka imama” - gwałt za nieposłuszeństwo
              forum.gazeta.pl/forum/w,50284,86509139,98090481,_8220_Corka_imama_8221_gwalt_za_nieposluszens.html


              10-latka zwrócona swojemu 80-letniemu mężowi
              forum.gazeta.pl/forum/w,50284,86509139,100245220,10_latka_zwrocona_swojemu_80_letniemu_mezowi.html




          • ducks_arse Re: allah akbar 14.09.09, 17:01
            fidelxxx napisał:

            > Nie to co katolicy porywający dzieci, przetrzymujący je w
            piwnicach i gwałcący
            > kiedy tylko ochota na to najdzie.
            samobójcy wojownicy bywali we wszystkich religiach, wystarczy
            przypomnieć niektóre wyprawy krzyżowe.
            • khair.el.budar Re: allah akbar 14.09.09, 18:00
              > samobójcy wojownicy bywali we wszystkich religiach, wystarczy
              > przypomnieć niektóre wyprawy krzyżowe.

              Przyznam się, że trochę interesowałem się wyprawami krzyżowymi, stąd
              moje zdziwienie, że ktoś pisze o samobójczych krzyżowcach. Może
              jakieś informacje?
              • seydlitz Re: allah akbar 14.09.09, 19:14
                khair.el.budar napisał:

                > > samobójcy wojownicy bywali we wszystkich religiach, wystarczy
                > > przypomnieć niektóre wyprawy krzyżowe.

                ... a jaka szkoda, że Steven Runciman pisząc swe wiekopomne dzieło
                pt. Dzieje Wypraw Krzyżowych nie mógł się skontaktować z toba
                dołozyłbyś cegiełkę do tej kopalni wiedzy o wyprawach. Zawsze mie
                śmiesza głupole piszący coś tam, ale nie podając źródła.
                PS.
                Co do głównego zagadnienia, tylko muslimy zabijają niewinnych
                wysadzajac sie wśrdó nich. W UE muslimy powinni byc zakazani.

    • only1robson ...krótkie pytanie 14.09.09, 14:45
      jakie jest 7 miasto docelowe? albo może na jakiejś trasie samoloty lecą w parach?
      • fidelxxx Re: ...krótkie pytanie 14.09.09, 14:49
        Włoszczowa, chcieli zaatakować peron.
    • flugufrelsarinn za 10 lat islam będzie dominującą religią w UK 14.09.09, 14:46
      za 25 lat w całej Europie,wtedy się dopiero doigramy..
    • drugikraand Dożywocie za planowanie ataku terrorystycznego 14.09.09, 14:47
      Powinni zadyndac na stryczku!!!
    • staefun Islam jescze nie Umarł... 14.09.09, 14:53
      "31-letni Umar Islam"

      Mając na względzie, że gościu jest fanatycznym wyznawcą Proroka
      gotowym mordowac i dac się zamordować w imię wypaczonych zasad
      swojej wiary naprawdę fajnie się nazywa.

      Niestety, mimo udaremnienia zbrodniczego zamiaru tym młodym
      oszołomom islam jeszcze nie "umar".
      Ale miejmy nadzieję, że kiedyś to nastąpi.
    • adam81w Jak się patrzę na ich twarze 14.09.09, 14:57
      i na to co chcieli zrobić...
    • cromio Syn Wojtyły nie byłby z ortografii takim palantem, 14.09.09, 14:58
      jak Ty. "Wrzut" to może być piłki do kosza. Na ciele rośnie "wrzód".
    • przyjacielameryki Dożywocie za planowanie ataku terrorystycznego 14.09.09, 15:00
      A co ma islam wspólnego do cholery z terrorystami???? Nie dajmy się zwariować,
      to normalna religia jak każda inna i trzeba ją uszanować!!!!
      • grzeniu22 Re: Dożywocie za planowanie ataku terrorystyczneg 14.09.09, 15:06
        Dziwnym trafem terroryści na ogół nie są hinduistami ani nawet katolikami (mimo
        wszczynanych nieraz histerii). Tylko zazwyczaj wyznają Allaha. Stąd wg
        powszechnej opinii arab=potencjalny terrorysta. Dziwi Cię to? Niech spróbują
        zrobić porządek w wśród swoich współwyznawców.
        • r.p.mcmurphy Re: Dożywocie za planowanie ataku terrorystyczneg 14.09.09, 15:22
          Arab to niekoniecznie muzułmanin, ćwoku - uważaj bo takie generalizowanie jest
          niebezpieczne, "rasistowski, szowinistyczny, tępy katoliku"
          • tomcio888 Re: Dożywocie za planowanie ataku terrorystyczneg 14.09.09, 17:20
            Sam to robisz. Wiesz tylko, że przedmówca mówi po Polsku i osądzasz go zaraz
            jako katolika. Więc sam robisz jak on. "Przyjacielski, tolerancyjny i oświecony
            kolego"
            • super_maupa Re: Dożywocie za planowanie ataku terrorystyczneg 14.09.09, 18:34
              > Sam to robisz.

              Teraz jeszcze pomyśl po co przedmówca dał cudzysłów.
        • trollskog Re: Dożywocie za planowanie ataku terrorystyczneg 14.09.09, 15:27
          Nie bylbym taki dosadny jak mcmurphy, ale Twoja wypowiedz ma luki. To, ze
          katolicy nazywaja ich 'terrorystami', a swoje wojska w ich krajach
          'wyzwolicielami', nie oznacza, ze oni widza to tak samo.
          Moze i sa jakies korelcje miedzy byciem muzulmaninem a byciem terrorysta, ale
          jeszcze wieksza jest korelacja miedzy byciem czlowiekiem, a byciem terrorysta.
          • tomcio888 Re: Dożywocie za planowanie ataku terrorystyczneg 14.09.09, 17:21
            A jak nazywają ich wyznawcy Mojżesza, Buddy czy uczniowie Lutra ?
            • trollskog Re: Dożywocie za planowanie ataku terrorystyczneg 14.09.09, 18:02
              tomcio888 napisał:
              > A jak nazywają ich wyznawcy Mojżesza, Buddy czy uczniowie Lutra ?

              Ludzie ?
        • elwojciecho Re: Dożywocie za planowanie ataku terrorystyczneg 14.09.09, 15:30
          > Dziwnym trafem terroryści na ogół nie są hinduistami ani nawet
          katolikami (mimo
          > wszczynanych nieraz histerii). Tylko zazwyczaj wyznają Allaha.

          Zwłaszcza ci z IRA i ETA, skoro już tak sobie "zazwyczajujemy"...
        • titta Re: Dożywocie za planowanie ataku terrorystyczneg 14.09.09, 15:37
          Nie kazdy Arab to mluzumanin, nie kazdy muzlumanil to potencjalny
          terrorysta. I nie kazdy mluzumanin to Arab. (np. Pakistan moze
          niepokoic bardziej niz panstwa Arabskie).
      • r.p.mcmurphy Re: Dożywocie za planowanie ataku terrorystyczneg 14.09.09, 15:25
        przyjacielameryki napisał:

        > A co ma islam wspólnego do cholery z terrorystami???? Nie dajmy się zwariować,
        > to normalna religia jak każda inna i trzeba ją uszanować!!!!

        "normalna religia" to taki sam oksymoron jak pokojowy miotacz ognia - religia
        może kojarzyć się z indoktrynacją, manipulacją, sankcjonowaniem wyzysku ludzi
        przez elity, ale nie z normalnością (chyba że popieprzony świat w którym żyjemy
        nazywasz normalnym, to wtedy owszem)
        • tymon99 Re: Dożywocie za planowanie ataku terrorystyczneg 14.09.09, 16:55
          tak, właśnie ten świat jest normalny. być może twój jest lepszy, ale znika po
          zażyciu leków..
      • titta Re: Dożywocie za planowanie ataku terrorystyczneg 14.09.09, 15:32
        Moze to, ze niektore odlamy obiecuja zbawienie, ze zabicie
        niewiernego? Koran pod tym wzgledem tez daje pewna mozliwosc
        interpretacji. (To jest religia stworzona na bazie Judaizmu i -w
        mniejszym stopniu - Chrzescijanstwa oraz lokalnych wierzen, "na
        potrzeby" ustawicznie walczacych miedzy soba i z innymi plemion.
        Moze i normalna jest, ale wprowadza nieco patryjarchalno-plemienna
        mentalnosc).
      • kocurxtr Re: Dożywocie za planowanie ataku terrorystyczneg 14.09.09, 17:10
        nie jest normalna - ogranicza swobody ludzi,dopuszcza krzywdzenie
        niewiernych, daje duże możliwości nadinterpretacji. efekt widać
        gołym okiem - tylko ślepy, głuchy i bardzo naiwny człowiek może
        twierdzić, że to zwykła nieszkodliwa religia...
      • mtsk1 Re: Dożywocie za planowanie ataku terrorystyczneg 14.09.09, 18:31
        PrzyjacieluAmeryki. Nie przypuszczam ,ze jestes zupelnie glupi,
        pozbawiony mozliwosci oceny wydarzen, niedouczony, albo mial mozg
        wyprany przez islamistow.
        Chcesz sprowokowac dyskusje ?
    • nextchance Dożywocie za planowanie ataku terrorystycznego 14.09.09, 15:00
      Nie rozumiem! Dlaczego tych ch...ów nie zabija się na poczekaniu...
      • tomcio888 Re: Dożywocie za planowanie ataku terrorystyczneg 14.09.09, 17:24
        Może teraz "popełnią rytualne samobójstwo" w więzieniu. Kto wie.
    • slavko.matejovic Dożywocie za planowanie ataku terrorystycznego 14.09.09, 15:04
      I jeszcze będą na koszt podatnika wczasować w więzieniu, nie
      martwiąc się o żarcie i kapiący dach. Za dobre sprawowanie jeszcze
      prostytutkę dostaną na mokre widzenie. Dla tych psów należy się
      pieska śmierć, a nie "dożywocie", a za 10 lat wyjdą za dobre
      sprawowanie. W takim wypadku nie wolno oglądać się na tzw. prawa
      człowieka, tylko z-a-j-e-b-a-ć muslima w łeb dla przyszłego
      bezpieczeństwa.
    • obiektywnyx Tak tylko strasza nas, czy maja dowody ? 14.09.09, 15:06
      Woda utleniona w napojach gazowanych ? Dobrze, ze nie mentos w coli light. Bo to
      juz bron masowej zaglady. A na powaznie: czy zamierzaja pokazac jakies dowody,
      czy po prostu powiedzieli nam, ze oni sa be i to wystarczy, zeby ich skazac na
      dozywocie, a nas zastraszyc w celu wprowadzenia jakies uciskajacej polityki "dla
      naszego bezpieczesntwa" ?
      • dyktator_bolandy Re: Tak tylko strasza nas, czy maja dowody ? 14.09.09, 15:36
        najlepszym dowodem byłyby udane zamachy, co?
        • plorg Re: Tak tylko strasza nas, czy maja dowody ? 14.09.09, 15:53
          dyktator_bolandy napisał:

          > najlepszym dowodem byłyby udane zamachy, co?
          ---------------
          Gdyby chcieli za pomocą motyki wyrwać Księżyc z orbity i zwalić go
          na USA, a może nawet zgasić Słońce, to też byś uwierzył.
          A najlepszym dowodem byłoby zaatakowanie Księżyca motyką.
          • dyktator_bolandy Re: Tak tylko strasza nas, czy maja dowody ? 14.09.09, 17:30
            powiedz to rodzinom ofiar zamachów którym nie zapobieżono, tam
            zginęli też Polacy (NY, Londyn, Madryt). Pewnie pośmieją się razem z
            tobą z tej motyki.
            • plorg Re: Tak tylko strasza nas, czy maja dowody ? 14.09.09, 18:34
              Twoje brednie zapewne dodają im otuchy.
              • dyktator_bolandy Re: Tak tylko strasza nas, czy maja dowody ? 14.09.09, 19:26
                ofiary zamachów to brednie?
                • plorg Re: Tak tylko strasza nas, czy maja dowody ? 14.09.09, 21:12
                  dyktator_bolandy napisał:

                  > ofiary zamachów to brednie?
                  -------------------
                  Ofiary zamachów, których nie da się w praktyce zrealizować, to
                  brednie. Science fiction. Nie widzę najmniejszego powodu, żeby
                  opowiadać bajki o muzułmanach, ofiarom terroru państwowego.
                  Czy ma to im poprawić samopoczucie? Czy posadzenie w więzieniu
                  niewinnych ludzi ma usatysfakcjonować rodziny ofiar? Kozły ofiarne
                  mają w końcu właściwy wygląd, wystarczy tylko pokazać na nich palcem
                  i po kłopocie.
      • the_foe Re: Tak tylko strasza nas, czy maja dowody ? 14.09.09, 18:30
        obiektywnyx napisał:

        > Woda utleniona w napojach gazowanych ? Dobrze, ze nie mentos w coli light. Bo t
        > o
        > juz bron masowej zaglady. A na powaznie: czy zamierzaja pokazac jakies dowody,
        > czy po prostu powiedzieli nam, ze oni sa be i to wystarczy, zeby ich skazac na
        > dozywocie, a nas zastraszyc w celu wprowadzenia jakies uciskajacej polityki "dl
        > a
        > naszego bezpieczesntwa" ?

        Nie woda utleniona a nadtlenek wodoru (woda utleniona to 3% roztwor H2O2).
        H2O2 to smiercionosna sustancja, zalatwila Kursk. W atakach na Londyn uzyto
        zwyklej maki wymieszanej z h2o2
    • yhwh jaki wrzut???? 14.09.09, 15:07
      o co ci chodzi z tym wrzutem????

      chyba ci o wrzód chodziło, no aleś mnie ubawił :))))
    • plorg Pełen matrix! 14.09.09, 15:11
      "Władze brytyjskie szacują, że gdyby spiskowcom powiodły się ich
      plany, mogłoby zginąć nawet 2 tys. pasażerów"
      ---------------------
      Gdyby w d...pie rosły grzyby...

      Niech jakiś fachowiec naukowo wykaże, że taką bombę można skutecznie
      (i praktycznie!) sporządzić w kibelku w samolocie. Bo takie "gdyby"
      to można sobie bredzić do woli, ale nie sadzać ludzi na dożywocie na
      jego podstawie. Poza tym, jak trzech facetów mogłoby zabić 2tyś
      pasażerów?
      Czyżby zakładano wysadzenie trzech (nie latających wówczas) Airbusów
      380, wypchanych na maxa?
      Czy paranoja matrixa ma jakieś granice rozsądku?
    • carpaccio4 byłem głupcem 14.09.09, 15:11
      oni są jednak wielcy
      www.youtube.com/watch?v=piq4rjA7sBM
    • plorg Dożywocie za planowanie ataku terrorystycznego 14.09.09, 15:29
      www.rawstory.com
    • old.european Ech, tez by sie kogos przylapalo.... 14.09.09, 15:31
      Ale nawet terrorysci nie zaliczaja jakos niektorych krajow do
      Zachodu...
    • dyktator_bolandy Dożywocie, buhahaha 14.09.09, 15:33
      "dożywocie" w UE siedzi się srednio 7 lat!
    • the_rapist Najlepsze jest to, ze jednemu z tych 14.09.09, 15:50
      kolesi oddali dziecko do adopcji. Nie, tym razem nie chodzi o pedofilie,
      dzieciak mial byc swoista ''zaslona'', ze niby przykladny tatus z dzieciakiem
      nie planuje zadnych zamachow.
    • asmall4 Dożywocie za planowanie ataku terrorystycznego 14.09.09, 15:52
      Brawo !!!

      Wsadzać bandytów i terrorystów na dożywocia do więzienia .

      Nie popełniać błędów carskiej Ochrany , która cackała się z czerwonymi
      terrorystami !!!
      • tomcio888 Re: Dożywocie za planowanie ataku terrorystyczneg 14.09.09, 17:28
        Wiesz ile się średnio siedzi dożywocie w tym kraju ?
        • asmall4 Re: Dożywocie za planowanie ataku terrorystyczneg 14.09.09, 17:52
          Domyślam się ,że ZA MAŁO ,a powinno być jak w przysiędze małżeńskiej ;)
    • miliarder chwała powstańcom! 14.09.09, 16:07
      chwała powstańcom!
      • flugufrelsarinn Re: chwała powstańcom! 14.09.09, 16:55
        kolejny idiota na forum
    • maxymus1 Dożywocie za planowanie ataku terrorystycznego 14.09.09, 16:07
      Jak powiedział klasyk, srali muchy, będzie wiosna. Jak oni
      odsiedzato dożywocie, to ja jestem Hans Kloss, a może i Brus Lee,
      coś wam powiem, jak Państwo myślicie? Ile pełnych dób, przesiedział
      w więzieniu, skazany na 25 lat więzienia, morderca księdza, Jerzego
      Popiełuszki? Piotrowski, no ile? Nigdy nie zgadniecie!
    • don_cicero Re: Dożywocie za planowanie ataku terrorystyczneg 14.09.09, 16:11
      To UE jest zdrowym organizmem? To jest właśnie pasożyt na zdrowych organizmach.
    • raind A zwrociliscie uwage na ... 14.09.09, 16:15
      ...inteligencje wrecz kapiaca ze szlachetnych oblicz tych panow?
      Pewnie tylko takich debili da sie namowic na samobojczy zamach.
      A ci bardziej cwani siedza domu i popalajac shishe ogladaja te
      zamachy w TV.
      • plorg Re: A zwrociliscie uwage na ... 14.09.09, 21:21
        raind napisał:

        > ...inteligencje wrecz kapiaca ze szlachetnych oblicz tych panow?
        -------------
        Tak, zwróciliśmy. To są właśnie bystrzaki - mistrzowie i geniusze
        chemii pirotechnicznej. Są w stanie wykonać w kibelku samolotu coś
        czemu żaden znawca chemii nie podoła. Tak więc nie oceniaj ludzi po
        wyglądzie. Swoją drogą strach pomyśleć jaka inteligencja bije na
        zdjęciu z twojego oblicza.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka