syn_wojtyly 14.09.09, 14:35 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maryjan_pazdzioch Dożywocie za planowanie ataku terrorystycznego 14.09.09, 14:37 Od razu widac, ze to synowie Albionu z dziada pradziada ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: Dożywocie za planowanie ataku terrorystyczneg 14.09.09, 15:17 maryjan_pazdzioch napisała: > Od razu widac, ze to synowie Albionu z dziada pradziada ;-) ****************************** Wyglądają na Młodzież Weszpolską. Odpowiedz Link Zgłoś
tarura Dożywocie? To kiedy wyjdą za dobre sprawowanie? 14.09.09, 15:29 za 2 lata, czy za 3 lata? Odpowiedz Link Zgłoś
noducks powinni ich osadzic wedlug prawa islamskiego 14.09.09, 18:46 lby poucinac i truchla rzucic swinia na pozarcie. ciekawe to brytyjskie sadownictwo. za probe zamordowania z zimna krwia tysiecy ludzi dozywocie, a za gwalt i pobicie przy niejednoznacznym materiale dowodowym dwa dozywocia Odpowiedz Link Zgłoś
malwina666 SŁABE 14.09.09, 14:39 "niegodziwa konspiracja"??? po angielsku 'conspiracy' znaczy spisek, gazetowi kretyni. I nie tłumaczcie się, że PAP, że srap. Odpowiedz Link Zgłoś
marlin1410 allah akbar 14.09.09, 14:46 No tak- oto czysty chemicznie Islam.Religia pokoju. I do tego te szczere sympatyczne twarze. Odpowiedz Link Zgłoś
fidelxxx Re: allah akbar 14.09.09, 14:48 Nie to co katolicy porywający dzieci, przetrzymujący je w piwnicach i gwałcący kiedy tylko ochota na to najdzie. Odpowiedz Link Zgłoś
okulele99 Re: allah akbar 14.09.09, 14:58 nie ma to jak dobra demagogia w twoim wydaniu. ile ujawniono takich przypadkow gwaltu ? porownaj z liczba zamachow terrorystycznych na swiecie. i pomysl zanim napiszesz kolejnego babola glupcu. -- "Czym, aż tak bardzo mógł zaimponować władzy ludowej żołnierz AK Rajmund Kaczyński, że władza otoczyła jego samego, jego żonę z AK i dzieci szczególną troską? Dostał apartament na Żoliborzu, zostaje zatrudniony na Politechnice Warszawskiej. Dzieci akowca biorą udział w filmie. Syn Jarosław Kaczyński nie zostaje internowany mimo, że był w kręgu doradców Lecha Wałęsy, a po odmowie podpisania lojalki zostaje zwolniony do domu" Odpowiedz Link Zgłoś
shithead Re: allah akbar 14.09.09, 15:19 Za to Araby poslubiaja dzieci i tez je gwalca tylko w ramach "ichniego prawa". Seks z 11 czy 12-toletnia dziewczynka ("arabska polowica") jest pedofilia czyli gwaltem na dziecku. Odpowiedz Link Zgłoś
krytykk Re: allah akbar 14.09.09, 16:21 Durniu, najpierw zapoznaj się z definicją słowa, którego używasz. Odpowiedz Link Zgłoś
noducks Re: allah akbar 14.09.09, 18:55 czyli wg ciebie po sakramencie juz mozna z kilku - kilkunastoletnia dziewczynka??? nie mam nic dobrego do powiedzenia o kosciele katolickim, natomiast islam jest jeszcze gorszy. to religia najwiekszej nienawisci Odpowiedz Link Zgłoś
rock73 Re: allah akbar 14.09.09, 16:46 Kiedyś Żydów oskarżano o porywanie dzieci, poczytaj sobie do czego to doprowadziło i zastanów się, czy rzucając takie oskarżenia też chcesz tego samego doprowadzić. Odpowiedz Link Zgłoś
justyna373 do czego to doprowadziło???? 14.09.09, 18:16 rock73 napisał: > Kiedyś Żydów oskarżano o porywanie dzieci, > Prosze: Zgwałcona 13-latka ukamienowana za cudzołóstwo forum.gazeta.pl/forum/w,50284,86509139,86692282,Zgwalcona_13_latka_ukamienowana_za_cudzolostwo.html Indonezja: Ślub z 12-latką to normalne forum.gazeta.pl/forum/w,50284,86509139,86519546,Indonezja_Slub_z_12_latka_to_normalne.html Nie ma nic niestosownego w małżeństwach dziesięciolatek forum.gazeta.pl/forum/w,50284,86509139,90035803,Nie_ma_nic_niestosownego_w_malzenstwach_dziesiecio.html 12-letnia panna młoda zmuszona do przyjęcia islamu forum.gazeta.pl/forum/w,50284,86509139,96684086,12_letnia_panna_mloda_zmuszona_do_przyjecia_islamu.html “Córka imama” - gwałt za nieposłuszeństwo forum.gazeta.pl/forum/w,50284,86509139,98090481,_8220_Corka_imama_8221_gwalt_za_nieposluszens.html 10-latka zwrócona swojemu 80-letniemu mężowi forum.gazeta.pl/forum/w,50284,86509139,100245220,10_latka_zwrocona_swojemu_80_letniemu_mezowi.html Odpowiedz Link Zgłoś
ducks_arse Re: allah akbar 14.09.09, 17:01 fidelxxx napisał: > Nie to co katolicy porywający dzieci, przetrzymujący je w piwnicach i gwałcący > kiedy tylko ochota na to najdzie. samobójcy wojownicy bywali we wszystkich religiach, wystarczy przypomnieć niektóre wyprawy krzyżowe. Odpowiedz Link Zgłoś
khair.el.budar Re: allah akbar 14.09.09, 18:00 > samobójcy wojownicy bywali we wszystkich religiach, wystarczy > przypomnieć niektóre wyprawy krzyżowe. Przyznam się, że trochę interesowałem się wyprawami krzyżowymi, stąd moje zdziwienie, że ktoś pisze o samobójczych krzyżowcach. Może jakieś informacje? Odpowiedz Link Zgłoś
seydlitz Re: allah akbar 14.09.09, 19:14 khair.el.budar napisał: > > samobójcy wojownicy bywali we wszystkich religiach, wystarczy > > przypomnieć niektóre wyprawy krzyżowe. ... a jaka szkoda, że Steven Runciman pisząc swe wiekopomne dzieło pt. Dzieje Wypraw Krzyżowych nie mógł się skontaktować z toba dołozyłbyś cegiełkę do tej kopalni wiedzy o wyprawach. Zawsze mie śmiesza głupole piszący coś tam, ale nie podając źródła. PS. Co do głównego zagadnienia, tylko muslimy zabijają niewinnych wysadzajac sie wśrdó nich. W UE muslimy powinni byc zakazani. Odpowiedz Link Zgłoś
only1robson ...krótkie pytanie 14.09.09, 14:45 jakie jest 7 miasto docelowe? albo może na jakiejś trasie samoloty lecą w parach? Odpowiedz Link Zgłoś
fidelxxx Re: ...krótkie pytanie 14.09.09, 14:49 Włoszczowa, chcieli zaatakować peron. Odpowiedz Link Zgłoś
flugufrelsarinn za 10 lat islam będzie dominującą religią w UK 14.09.09, 14:46 za 25 lat w całej Europie,wtedy się dopiero doigramy.. Odpowiedz Link Zgłoś
drugikraand Dożywocie za planowanie ataku terrorystycznego 14.09.09, 14:47 Powinni zadyndac na stryczku!!! Odpowiedz Link Zgłoś
staefun Islam jescze nie Umarł... 14.09.09, 14:53 "31-letni Umar Islam" Mając na względzie, że gościu jest fanatycznym wyznawcą Proroka gotowym mordowac i dac się zamordować w imię wypaczonych zasad swojej wiary naprawdę fajnie się nazywa. Niestety, mimo udaremnienia zbrodniczego zamiaru tym młodym oszołomom islam jeszcze nie "umar". Ale miejmy nadzieję, że kiedyś to nastąpi. Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w Jak się patrzę na ich twarze 14.09.09, 14:57 i na to co chcieli zrobić... Odpowiedz Link Zgłoś
cromio Syn Wojtyły nie byłby z ortografii takim palantem, 14.09.09, 14:58 jak Ty. "Wrzut" to może być piłki do kosza. Na ciele rośnie "wrzód". Odpowiedz Link Zgłoś
przyjacielameryki Dożywocie za planowanie ataku terrorystycznego 14.09.09, 15:00 A co ma islam wspólnego do cholery z terrorystami???? Nie dajmy się zwariować, to normalna religia jak każda inna i trzeba ją uszanować!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
grzeniu22 Re: Dożywocie za planowanie ataku terrorystyczneg 14.09.09, 15:06 Dziwnym trafem terroryści na ogół nie są hinduistami ani nawet katolikami (mimo wszczynanych nieraz histerii). Tylko zazwyczaj wyznają Allaha. Stąd wg powszechnej opinii arab=potencjalny terrorysta. Dziwi Cię to? Niech spróbują zrobić porządek w wśród swoich współwyznawców. Odpowiedz Link Zgłoś
r.p.mcmurphy Re: Dożywocie za planowanie ataku terrorystyczneg 14.09.09, 15:22 Arab to niekoniecznie muzułmanin, ćwoku - uważaj bo takie generalizowanie jest niebezpieczne, "rasistowski, szowinistyczny, tępy katoliku" Odpowiedz Link Zgłoś
tomcio888 Re: Dożywocie za planowanie ataku terrorystyczneg 14.09.09, 17:20 Sam to robisz. Wiesz tylko, że przedmówca mówi po Polsku i osądzasz go zaraz jako katolika. Więc sam robisz jak on. "Przyjacielski, tolerancyjny i oświecony kolego" Odpowiedz Link Zgłoś
super_maupa Re: Dożywocie za planowanie ataku terrorystyczneg 14.09.09, 18:34 > Sam to robisz. Teraz jeszcze pomyśl po co przedmówca dał cudzysłów. Odpowiedz Link Zgłoś
trollskog Re: Dożywocie za planowanie ataku terrorystyczneg 14.09.09, 15:27 Nie bylbym taki dosadny jak mcmurphy, ale Twoja wypowiedz ma luki. To, ze katolicy nazywaja ich 'terrorystami', a swoje wojska w ich krajach 'wyzwolicielami', nie oznacza, ze oni widza to tak samo. Moze i sa jakies korelcje miedzy byciem muzulmaninem a byciem terrorysta, ale jeszcze wieksza jest korelacja miedzy byciem czlowiekiem, a byciem terrorysta. Odpowiedz Link Zgłoś
tomcio888 Re: Dożywocie za planowanie ataku terrorystyczneg 14.09.09, 17:21 A jak nazywają ich wyznawcy Mojżesza, Buddy czy uczniowie Lutra ? Odpowiedz Link Zgłoś
trollskog Re: Dożywocie za planowanie ataku terrorystyczneg 14.09.09, 18:02 tomcio888 napisał: > A jak nazywają ich wyznawcy Mojżesza, Buddy czy uczniowie Lutra ? Ludzie ? Odpowiedz Link Zgłoś
elwojciecho Re: Dożywocie za planowanie ataku terrorystyczneg 14.09.09, 15:30 > Dziwnym trafem terroryści na ogół nie są hinduistami ani nawet katolikami (mimo > wszczynanych nieraz histerii). Tylko zazwyczaj wyznają Allaha. Zwłaszcza ci z IRA i ETA, skoro już tak sobie "zazwyczajujemy"... Odpowiedz Link Zgłoś
titta Re: Dożywocie za planowanie ataku terrorystyczneg 14.09.09, 15:37 Nie kazdy Arab to mluzumanin, nie kazdy muzlumanil to potencjalny terrorysta. I nie kazdy mluzumanin to Arab. (np. Pakistan moze niepokoic bardziej niz panstwa Arabskie). Odpowiedz Link Zgłoś
r.p.mcmurphy Re: Dożywocie za planowanie ataku terrorystyczneg 14.09.09, 15:25 przyjacielameryki napisał: > A co ma islam wspólnego do cholery z terrorystami???? Nie dajmy się zwariować, > to normalna religia jak każda inna i trzeba ją uszanować!!!! "normalna religia" to taki sam oksymoron jak pokojowy miotacz ognia - religia może kojarzyć się z indoktrynacją, manipulacją, sankcjonowaniem wyzysku ludzi przez elity, ale nie z normalnością (chyba że popieprzony świat w którym żyjemy nazywasz normalnym, to wtedy owszem) Odpowiedz Link Zgłoś
tymon99 Re: Dożywocie za planowanie ataku terrorystyczneg 14.09.09, 16:55 tak, właśnie ten świat jest normalny. być może twój jest lepszy, ale znika po zażyciu leków.. Odpowiedz Link Zgłoś
titta Re: Dożywocie za planowanie ataku terrorystyczneg 14.09.09, 15:32 Moze to, ze niektore odlamy obiecuja zbawienie, ze zabicie niewiernego? Koran pod tym wzgledem tez daje pewna mozliwosc interpretacji. (To jest religia stworzona na bazie Judaizmu i -w mniejszym stopniu - Chrzescijanstwa oraz lokalnych wierzen, "na potrzeby" ustawicznie walczacych miedzy soba i z innymi plemion. Moze i normalna jest, ale wprowadza nieco patryjarchalno-plemienna mentalnosc). Odpowiedz Link Zgłoś
kocurxtr Re: Dożywocie za planowanie ataku terrorystyczneg 14.09.09, 17:10 nie jest normalna - ogranicza swobody ludzi,dopuszcza krzywdzenie niewiernych, daje duże możliwości nadinterpretacji. efekt widać gołym okiem - tylko ślepy, głuchy i bardzo naiwny człowiek może twierdzić, że to zwykła nieszkodliwa religia... Odpowiedz Link Zgłoś
mtsk1 Re: Dożywocie za planowanie ataku terrorystyczneg 14.09.09, 18:31 PrzyjacieluAmeryki. Nie przypuszczam ,ze jestes zupelnie glupi, pozbawiony mozliwosci oceny wydarzen, niedouczony, albo mial mozg wyprany przez islamistow. Chcesz sprowokowac dyskusje ? Odpowiedz Link Zgłoś
nextchance Dożywocie za planowanie ataku terrorystycznego 14.09.09, 15:00 Nie rozumiem! Dlaczego tych ch...ów nie zabija się na poczekaniu... Odpowiedz Link Zgłoś
tomcio888 Re: Dożywocie za planowanie ataku terrorystyczneg 14.09.09, 17:24 Może teraz "popełnią rytualne samobójstwo" w więzieniu. Kto wie. Odpowiedz Link Zgłoś
slavko.matejovic Dożywocie za planowanie ataku terrorystycznego 14.09.09, 15:04 I jeszcze będą na koszt podatnika wczasować w więzieniu, nie martwiąc się o żarcie i kapiący dach. Za dobre sprawowanie jeszcze prostytutkę dostaną na mokre widzenie. Dla tych psów należy się pieska śmierć, a nie "dożywocie", a za 10 lat wyjdą za dobre sprawowanie. W takim wypadku nie wolno oglądać się na tzw. prawa człowieka, tylko z-a-j-e-b-a-ć muslima w łeb dla przyszłego bezpieczeństwa. Odpowiedz Link Zgłoś
obiektywnyx Tak tylko strasza nas, czy maja dowody ? 14.09.09, 15:06 Woda utleniona w napojach gazowanych ? Dobrze, ze nie mentos w coli light. Bo to juz bron masowej zaglady. A na powaznie: czy zamierzaja pokazac jakies dowody, czy po prostu powiedzieli nam, ze oni sa be i to wystarczy, zeby ich skazac na dozywocie, a nas zastraszyc w celu wprowadzenia jakies uciskajacej polityki "dla naszego bezpieczesntwa" ? Odpowiedz Link Zgłoś
dyktator_bolandy Re: Tak tylko strasza nas, czy maja dowody ? 14.09.09, 15:36 najlepszym dowodem byłyby udane zamachy, co? Odpowiedz Link Zgłoś
plorg Re: Tak tylko strasza nas, czy maja dowody ? 14.09.09, 15:53 dyktator_bolandy napisał: > najlepszym dowodem byłyby udane zamachy, co? --------------- Gdyby chcieli za pomocą motyki wyrwać Księżyc z orbity i zwalić go na USA, a może nawet zgasić Słońce, to też byś uwierzył. A najlepszym dowodem byłoby zaatakowanie Księżyca motyką. Odpowiedz Link Zgłoś
dyktator_bolandy Re: Tak tylko strasza nas, czy maja dowody ? 14.09.09, 17:30 powiedz to rodzinom ofiar zamachów którym nie zapobieżono, tam zginęli też Polacy (NY, Londyn, Madryt). Pewnie pośmieją się razem z tobą z tej motyki. Odpowiedz Link Zgłoś
plorg Re: Tak tylko strasza nas, czy maja dowody ? 14.09.09, 18:34 Twoje brednie zapewne dodają im otuchy. Odpowiedz Link Zgłoś
dyktator_bolandy Re: Tak tylko strasza nas, czy maja dowody ? 14.09.09, 19:26 ofiary zamachów to brednie? Odpowiedz Link Zgłoś
plorg Re: Tak tylko strasza nas, czy maja dowody ? 14.09.09, 21:12 dyktator_bolandy napisał: > ofiary zamachów to brednie? ------------------- Ofiary zamachów, których nie da się w praktyce zrealizować, to brednie. Science fiction. Nie widzę najmniejszego powodu, żeby opowiadać bajki o muzułmanach, ofiarom terroru państwowego. Czy ma to im poprawić samopoczucie? Czy posadzenie w więzieniu niewinnych ludzi ma usatysfakcjonować rodziny ofiar? Kozły ofiarne mają w końcu właściwy wygląd, wystarczy tylko pokazać na nich palcem i po kłopocie. Odpowiedz Link Zgłoś
the_foe Re: Tak tylko strasza nas, czy maja dowody ? 14.09.09, 18:30 obiektywnyx napisał: > Woda utleniona w napojach gazowanych ? Dobrze, ze nie mentos w coli light. Bo t > o > juz bron masowej zaglady. A na powaznie: czy zamierzaja pokazac jakies dowody, > czy po prostu powiedzieli nam, ze oni sa be i to wystarczy, zeby ich skazac na > dozywocie, a nas zastraszyc w celu wprowadzenia jakies uciskajacej polityki "dl > a > naszego bezpieczesntwa" ? Nie woda utleniona a nadtlenek wodoru (woda utleniona to 3% roztwor H2O2). H2O2 to smiercionosna sustancja, zalatwila Kursk. W atakach na Londyn uzyto zwyklej maki wymieszanej z h2o2 Odpowiedz Link Zgłoś
yhwh jaki wrzut???? 14.09.09, 15:07 o co ci chodzi z tym wrzutem???? chyba ci o wrzód chodziło, no aleś mnie ubawił :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
plorg Pełen matrix! 14.09.09, 15:11 "Władze brytyjskie szacują, że gdyby spiskowcom powiodły się ich plany, mogłoby zginąć nawet 2 tys. pasażerów" --------------------- Gdyby w d...pie rosły grzyby... Niech jakiś fachowiec naukowo wykaże, że taką bombę można skutecznie (i praktycznie!) sporządzić w kibelku w samolocie. Bo takie "gdyby" to można sobie bredzić do woli, ale nie sadzać ludzi na dożywocie na jego podstawie. Poza tym, jak trzech facetów mogłoby zabić 2tyś pasażerów? Czyżby zakładano wysadzenie trzech (nie latających wówczas) Airbusów 380, wypchanych na maxa? Czy paranoja matrixa ma jakieś granice rozsądku? Odpowiedz Link Zgłoś
carpaccio4 byłem głupcem 14.09.09, 15:11 oni są jednak wielcy www.youtube.com/watch?v=piq4rjA7sBM Odpowiedz Link Zgłoś
plorg Dożywocie za planowanie ataku terrorystycznego 14.09.09, 15:29 www.rawstory.com Odpowiedz Link Zgłoś
old.european Ech, tez by sie kogos przylapalo.... 14.09.09, 15:31 Ale nawet terrorysci nie zaliczaja jakos niektorych krajow do Zachodu... Odpowiedz Link Zgłoś
dyktator_bolandy Dożywocie, buhahaha 14.09.09, 15:33 "dożywocie" w UE siedzi się srednio 7 lat! Odpowiedz Link Zgłoś
the_rapist Najlepsze jest to, ze jednemu z tych 14.09.09, 15:50 kolesi oddali dziecko do adopcji. Nie, tym razem nie chodzi o pedofilie, dzieciak mial byc swoista ''zaslona'', ze niby przykladny tatus z dzieciakiem nie planuje zadnych zamachow. Odpowiedz Link Zgłoś
asmall4 Dożywocie za planowanie ataku terrorystycznego 14.09.09, 15:52 Brawo !!! Wsadzać bandytów i terrorystów na dożywocia do więzienia . Nie popełniać błędów carskiej Ochrany , która cackała się z czerwonymi terrorystami !!! Odpowiedz Link Zgłoś
tomcio888 Re: Dożywocie za planowanie ataku terrorystyczneg 14.09.09, 17:28 Wiesz ile się średnio siedzi dożywocie w tym kraju ? Odpowiedz Link Zgłoś
asmall4 Re: Dożywocie za planowanie ataku terrorystyczneg 14.09.09, 17:52 Domyślam się ,że ZA MAŁO ,a powinno być jak w przysiędze małżeńskiej ;) Odpowiedz Link Zgłoś
maxymus1 Dożywocie za planowanie ataku terrorystycznego 14.09.09, 16:07 Jak powiedział klasyk, srali muchy, będzie wiosna. Jak oni odsiedzato dożywocie, to ja jestem Hans Kloss, a może i Brus Lee, coś wam powiem, jak Państwo myślicie? Ile pełnych dób, przesiedział w więzieniu, skazany na 25 lat więzienia, morderca księdza, Jerzego Popiełuszki? Piotrowski, no ile? Nigdy nie zgadniecie! Odpowiedz Link Zgłoś
don_cicero Re: Dożywocie za planowanie ataku terrorystyczneg 14.09.09, 16:11 To UE jest zdrowym organizmem? To jest właśnie pasożyt na zdrowych organizmach. Odpowiedz Link Zgłoś
raind A zwrociliscie uwage na ... 14.09.09, 16:15 ...inteligencje wrecz kapiaca ze szlachetnych oblicz tych panow? Pewnie tylko takich debili da sie namowic na samobojczy zamach. A ci bardziej cwani siedza domu i popalajac shishe ogladaja te zamachy w TV. Odpowiedz Link Zgłoś
plorg Re: A zwrociliscie uwage na ... 14.09.09, 21:21 raind napisał: > ...inteligencje wrecz kapiaca ze szlachetnych oblicz tych panow? ------------- Tak, zwróciliśmy. To są właśnie bystrzaki - mistrzowie i geniusze chemii pirotechnicznej. Są w stanie wykonać w kibelku samolotu coś czemu żaden znawca chemii nie podoła. Tak więc nie oceniaj ludzi po wyglądzie. Swoją drogą strach pomyśleć jaka inteligencja bije na zdjęciu z twojego oblicza. Odpowiedz Link Zgłoś