Dodaj do ulubionych

Zarzuty dla szefa CBA: były naciski na prokurat...

02.10.09, 17:39
Piss-kretacz
Obserwuj wątek
    • oservattoreromano Ale chlew. 02.10.09, 17:54
      W chlewie zawsze bywa tak, że świnie pchają się do koryta jedna przez druga,
      nie zwracając uwagi na otoczenie. Aby się nażreć, aby się nażreć...!!!

      PS O! przepraszam to nie do tego artykułu miało być.
      • mirmat1 Tak to jest jak rzadza przestepcy 02.10.09, 18:42
        oservattoreromano napisał:

        > W chlewie zawsze bywa tak, że świnie pchają się do koryta jedna przez druga,
        nie zwracając uwagi na otoczenie. Aby się nażreć, aby się nażreć...!!!
        >
        > PS O! przepraszam to nie do tego artykułu miało być.
        M: przynajmniej jedna czesc elektoratu Tuska wiedziala na co glosuje:
        Wybory w więzieniach: PO 76,2 proc., PiS 2,8 proc. 2007-10-23 14:32
        www.wprost.pl/ar/116286/Wybory-w-wiezieniach-PO-762-proc-PiS-28-proc/
        76,2 proc. osadzonych w aresztach i zakładach karnych w całym kraju zagłosowało
        na PO, a 7,6 proc. na LiD; PiS z wynikiem 2,8 proc. znalazło się pod progiem
        wyborczym - podała rzeczniczka Centralnego Zarządu Służby Więziennej Luiza Sałapa.

      • lacosta_25 Re: Ale chlew. 02.10.09, 19:06
        O brachy, przesadziles, czy sugerujesz, ze ten obecny rzad stworzyl
        jakis chlew? Czy masz na to dowody?
    • minusn Już Czuma się tym zajmie, bez obaw... 02.10.09, 17:58
      ... i tak zbada sprawę by wszystko było dobrze... naciski? Ależ gdzie tam!
      • ot.byt Re: Już Czuma się tym zajmie, bez obaw... 02.10.09, 18:02
        Naciski?Jakie naciski to za kaczyzmu przecież był faszyzm , zamordyzm i państwo
        policyjne.Teraz mamy wszechogarniającą miłość przecież.Oby nas tylko nie zabiło
        to uczucie.Ta miłość PO nas kiedyś zabije!!!!
        • minusn Re: Już Czuma się tym zajmie, bez obaw... 02.10.09, 18:55
          Zaraz zabije... tylko to wredne CBA się czepia... a zobacz jak Rysiu i Zbysiu
          się kochają, jak ich Grzesiu i Miruś bezinteresownie miłują... A Donek, a
          Niesiołek? A Andrzejek? Ten to ich tak miłuje że zapomniał jaką funkcje pełni...
        • janek-007 Czas powiedzieć basta Donek... 02.10.09, 19:02
          To jest skandal co wyprawiają ministrowie nierządu Tuska. Z Czumay taki minister
          sprawiedliwości jak jak z psychopaty z obsesja do mówienia nieprawdy rzecznik
          ministerstwa prawdy. Skandal goni za skandalem w nierządzie Tuska a on udaje
          'managera' i deleguje, wyjaśnia, czaruje, picuje, glancuje i owija kota w
          bawełnę. Jak długo ten nierząd Donka i ferajny będzie jeszcze nierządził i robił
          ściemy w Polsce. Czas powiedzieć basta Donek jedz na narty, ale już na zawsze, i
          połam sobie obie nogi.
          • rybka9915 jasiu - twoje kacze idole i tak maja przesrane 02.10.09, 19:25
            I to tylko i wylacznie dlatego, ze same sobie do koszyka skutecznie nasraly.
            Niedojrzaly emocjonalnie ziobro - zamykal wszystkich na starej stalinowskiej
            zasadzie, dajcie mi goscia, a paragraf na niego znajde.
            Ten wielki pisdziany kaznodzieja czemus to wyl zalosnie polewajac ze strachu
            cieplym moczem w gacie, jak sie jego wielka akcja aresztowania B. Blidy, jak i
            caly pis wkrotce zesrala.
            Zyczylabym serdecznie skompromitowanym pis-bolszewikom i ich bratnim
            sld-bolszewikom - by zapamietali, jak z podejrzanymi czlonkami rzadu czy
            parlamentarzystami postepuje D. Tusk i przypomnieli sobie, jak ich "przywodcy"
            zamaiatali wlasne gowna pod dywanik i nerwowo upychali trupy w szafie.
            Napie...ki z kaczynskimi moga sie duzo dobrego nauczyc, bo te standardy byly i
            sa im jak najbardziej obce.
            A putra, to putra - czyli nic, co i tak juz jest wielkim komplementem.
            • janek-007 Ty rybka9915 już niedługo... 02.10.09, 19:34
              Ty rybka9915 już niedługo zaczniesz podawać przykłady do obrony nierządu Donka z
              starożytnego Egiptu bo z najnowszej historii polskiej nie będziesz miała co
              przytaczać. Ziobro miał racje. Problem jest w tym ze robił to co robił dosyć
              niegramotnie ale miejmy nadzieje ze facet się uczy na własnych błędach. A teraz
              idź sobie rybko9915 i nażryj się belgijskiej czekolady to może humor ci się poprawi.
              • rybka9915 jasiu - twoje kacze idole i tak maja przesrane 02.10.09, 19:41
                dziecino - przyklady byly oparte na faktach kaczobolszewickiego "rzadu"
                2005-2007. Moze to dla ciebie era przedchrystusowa, ale dla mnie zdecydowanie nie.
                Dobra rada dla ciebie: nazryj sie pastetowa, zapij malpka z zapasow pisdenta,
                poglaskaj kota tow. zaloslawowi - i czuj sie spelniony w swej bezdennej zalosnosci.
                • janek-007 Tak piszesz bo twojego 'kota' nikt już nie... 02.10.09, 19:43
                  głaszcze.
                  • rybka9915 Re: Tak piszesz bo twojego 'kota' nikt już nie... 02.10.09, 19:50
                    oj mylisz sie, ja po prostu nie lubie belgijskiej czekolady i starych
                    zapuszczonych zakomplesionych i niespelnionych zyciowo "erotomanow" politycznych
                    z kaczej laski.
                    • janek-007 Ja damom zawsze wierze wiec i tobie tez. 02.10.09, 19:53
            • oloros Re: jasiu - twoje kacze idole i tak maja przesran 02.10.09, 19:49
              ale jedni warci drugich
              lebim wladzai forsa odebrala
              jedno co robia to sie nawzajem oszczekuja i szarpia
              dla wladzy i pieniedzy wlasna matke sprzedadza
              a gdzie jst w tym Polska
              ja maja w d..e
    • awe Partia Oszustów buduje stalinizm 02.10.09, 18:16
      nie wstyd wam sztabowcy POstkomuchów??
      • sam_gaz awe , a gdzie to wyczytałeś,kretynie ? 02.10.09, 18:43
        podeprzyj te swoje "mądrości" jakimiś faktami, dowodami ?
    • maruda.r Naciski - z której strony? 02.10.09, 18:26

      "prok. Bogusław Olewiński "sygnalizował podczas rozmów po przesłuchaniach
      funkcjonariuszom CBA, że uniemożliwiono mu umorzenie sprawy. "

      *******************************

      Powstaje pytanie, kto i dlaczego zasugerował prok. Olewińskiemu umorzenie sprawy?

      • fletniapana Nie odwracaj kota ogonem! 02.10.09, 18:28
        Czy prok. Olewiński skarży się na to, że ktoś mu sugerował umorzenie sprawy czy
        raczej na to, że ktoś mu sugeruje postawienie zarzutów?
        • rybka9915 moze by tak prok Olewinskiego zapytac? 02.10.09, 19:44
          dziwne, skad kaminski wie o rozterkach prok. Olewinskiego, skoro go jak dotad
          skutecznie unikal? Jakis przeciek z kaczego scieku???? Fuj, fuj - a moze prok.
          Olewinski tez byl na pisdzianym podsluchu???
    • zabarwiacz naciski to i przecieki ;) 02.10.09, 18:28
      :)
      • sam_gaz Pamiętacie powiedzonko Kaminskiego i Ziobry ??? 02.10.09, 18:38
        A powtarzane przez J.Kaczynskiego, ówczesnego premiera ?..
        " Niewinny człowiek nie ma się czego bać "..Pamiętam to dobrze.
        • mirmat1 Najlepiej niechTusk zdelegalizuje walke z korupcja 02.10.09, 20:46
          sam_gaz napisał: Pamiętacie powiedzonko Kaminskiego i Ziobry ?

          > A powtarzane przez J.Kaczynskiego, ówczesnego premiera ?..
          > " Niewinny człowiek nie ma się czego bać "..Pamiętam to dobrze.
          M; Kiedy rzzdza POstKomuchy KAZDY niewinny czlowiek powinien sie bac. W koncu ci
          co glosowali na PO wiedzieli co robia:
          Wybory w więzieniach: PO 76,2 proc., PiS 2,8 proc. 2007-10-23 14:32
          www.wprost.pl/ar/116286/Wybory-w-wiezieniach-PO-762-proc-PiS-28-proc/
          76,2 proc. osadzonych w aresztach i zakładach karnych w całym kraju zagłosowało
          na PO, a 7,6 proc. na LiD; PiS z wynikiem 2,8 proc. znalazło się pod progiem
          wyborczym - podała rzeczniczka Centralnego Zarządu Służby Więziennej Luiza Sałapa.

    • klara551 Zarzuty dla szefa CBA: były naciski na prokurat... 02.10.09, 18:51
      A willa w Kazimierzu?Kto naciskał na pozorowany zakup?A może czas to
      całe Centrum Badania Aberracji zapudłować,żeby przeszli na państwowy
      wikt i opierunek,bo to tańsze.
    • swojak11 Donald skończysz gorzej niż Miler 02.10.09, 18:58
      W pierdlu albo jeśli uda ci sie dać noge tworząc rząd na uchodźctwie-
      w Berlinie u swej szefowej Steinbach
      • cleryka Re: Donald skończysz gorzej niż Miler 02.10.09, 19:17
        jestem "porażony" cyt.Premiera IV RP J.K.) do jasnej cholery,kiedy
        staniemy się Państwem Europejskim? czy ten kaczor musi nas osmieszac?
        Jaki ma w tym cel?! Odpowiedz Jarkaczu na swouim blogu,może masz?
    • fields1 Cała ta PO-banda nadaje się przed trybunał stanu 02.10.09, 19:02
      • magic3 Naucz się myśleć, choć trochę,może jeszcze się uda 02.10.09, 19:13
      • cleryka Re: Cała ta PO-banda nadaje się przed trybunał st 02.10.09, 19:20
        Polacy pisowcy,zdejmijcie czarne okulary,dokąd Wy zmierzacie pod
        przewódctwem chorego człowieka???
    • me2free Marny Kaminski, beznadziejne CBA, pierwszego zwoln 02.10.09, 19:27
      ic, drugie rozwiazac razem z IPN-em, troche publicznego grosza zaoszczedzi
      sie. Tak spaprac sprawe jak to zrobila CBA, amatorzy do potegi, Rozgonic
      towarzystwo.
    • tetradrachma Znam p. M. Kamińskiego, to uczciwy, 02.10.09, 19:32
      mądry, oddany sprawie naprawy Polski, człowiek ! Wiem, że szanuje go i
      premier Tusk! Niestety, jego lojalność i prawość wykorzystuje J.
      Kaczyński. Kaczyński, to nieszczęście dla PiS-u, a nade wszystko dla
      Polski.
      • barnaba444 Kaczyńscy,PIS {PC} zapomnieli o swoich aferach ??? 02.10.09, 19:36
        Od j.Kaczyńskiego,Glapińskiego ,Zalewskiego{wyrok!}, po Lipińskiego,
        "rodziny Kaczyńskich" z {córką prezydenta PIS-u włącznie!},Lipca
        i licznych innych afer...
    • z1234567 Dużo bardziej wierzę CBA niż Tuskowi... sorry 02.10.09, 20:08
      Dużo bardziej wierzę CBA niż Tuskowi... sorry
      • mela_1 Re: Dużo bardziej wierzę CBA niż Tuskowi... sorry 02.10.09, 20:12
        z1234567 napisał:

        > Dużo bardziej wierzę CBA niż Tuskowi... sorry

        Twoja sprawa. Każdy wierzy w co chce. Nawet Świętego Mikołaja.
        Ale przeczytaj dokładnie odtajnione przez Premiera dokumenty.
        Chwilkę pomyśl, pokojarz fakty...
      • holyboy_666 ...to teraz załóż konto y1234567 02.10.09, 20:41
        ... i napisz kolejny post, w którym siebie popierasz:-)

      • czarny-misio za komuny wierzyłeś UBecji 02.10.09, 21:02
    • mela_1 Re: fields1, a merytorycznie,ćwoku ? 02.10.09, 20:08
      Spokojnie, on nie wie co to znaczy "merytorycznie".
    • tomekjeden List człowieka beczelnego. 02.10.09, 20:47
      List do Pana Ministra Czumy od Pana Kamińskiego jest listem specjalisty od
      manipulacji i nacisków politycznych. List ten jest bezczelną próbą
      manipulacji, by nie doszło do rzetelnego i obiektywnego śledztwa w sprawie
      jego autora, Pana Mariusza Kamińskiego. Coś potwornego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka