czarnysadov 07.10.09, 01:47 Kamiński wykrył taką aferę że Tusk odusuwa ludzi niegodnych zaufania od władzy ... a tu Wyborczej wadzi Kamiński ... wyborcza osiągneła dno Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maruda.r Rozbroić Kamińskiego 07.10.09, 02:06 "Szef tajnej służby, który konstruuje intrygę polityczną przeciwko szefowi rządu, nie może zostać na stanowisku ani chwili dłużej. Inaczej państwo przestaje działać." **************************** Konkluzja jest oczywista. Za pewien czas dojrzeją do niej również inne media i za Kamińskim będziemy tęsknić równie "mocno", co za Wildsteinem na stołku prezesa TVP. Odpowiedz Link Zgłoś
czarnysadov Re: Rozbroić Kamińskiego 07.10.09, 02:17 jakiez to szczescie ze w Polsce sa juz inne media ... widocznie było na nie zapotrzebowanie ... Odpowiedz Link Zgłoś
marslaw1 Re: Rozbroić Kamińskiego 07.10.09, 09:10 Kogo pismatołku obchodzi twók knajacji blog..... Ofiaruj go nadętemu, jarkaczowi, "ojczulkowi r" i temu enkawudziście.... Odpowiedz Link Zgłoś
grzegorzbank Re: Rozbroić Kamińskiego 07.10.09, 10:44 Nie wiedziałem, że PO dorobiła się fanów, którzy reagują tak na odmienne poglądy, jak wyznawcy o. Rydzyka na TVN. Odpowiedz Link Zgłoś
swiat_jest_plaski Re: Rozbroić Kamińskiego 07.10.09, 09:39 czarnysadov napisał: > jakiez to szczescie ze w Polsce sa juz inne media ... widocznie było na nie zap > otrzebowanie ... To po co czytasz Wyborczą? I tak sam piszesz to, co chcesz przeczytać. To taki rodzaj intelektualnego onanizmu. Odpowiedz Link Zgłoś
grzegorzbank Re: Rozbroić Kamińskiego 07.10.09, 10:52 Czytanie gazet przedstawiających różne perspektywy za dane kwestie to onanizm intelektualny? A tak dokładniej? Zawsze mi się wydawało, że powinno się zaglądać do więcej niż jednego tytułu. Poza tym nie po to się czyta gazety, by pisać to, co one piszą. Odpowiedz Link Zgłoś
swiat_jest_plaski Re: Rozbroić Kamińskiego 07.10.09, 13:57 Onanizm intelektualny to czytanie tekstu tylko po to, żeby się utwierdzić we własnym przekonaniu. I czytanie tego, co się samemu pisze (jakieś szemrane blogi które nie służą do czytania, tylko do pisania). Próbowałem czytać takie blogi- intelektualny bełkot który ma wykazać, że moja racja jest racniejsza od twojej tylko dlatego, że jest moja. Taki koleś jest narcystycznie zakochany w tym, co ma do powiedzenia i nie zwraca uwagi, że bełkocze bez związku z czymkolwiek. Odpowiedz Link Zgłoś
representation1 Re: Rozbroić Kamińskiego 07.10.09, 14:10 > Taki koleś jest narcystycznie zakochany w tym, co ma do powiedzenia > i nie zwraca uwagi, że bełkocze bez związku z > czymkolwiek. Jakby był z Twojej opcji, tobyś go wychwalał pod niebiosa. Odpowiedz Link Zgłoś
grzegorzbank Re: Rozbroić Kamińskiego 07.10.09, 16:19 Nie jestem pewien, czy Czarnysadov czyta "Gazetę Wyborczą" tylko po to, żeby utwierdzić się we własnym przekonaniu. Nie jestem pewien też, czy prowadzi bloga tylko po to, by go samemu czytać. Wystarczy zobaczyć statystyki. Niestety, ale do bełkotu i to nieintelektualnego można zaliczyć tekst "Rozbroić Kamińskiego". Jest on delikatnie mówiąc "uproszczony". Nie ma tu żadnego wywodu, czy chociażby średnio elokwentnego zestawu argumentów, które wskazywałyby logicznie, dlaczego Kamińskiego trzeba rozbroić, a do tego jest jednostronny. Każdy dziennikarz ma swoje poglądy, ale to go nie zwalnia z pewnej rzetelności i uczciwości. W Polsce po 1989 roku było zapotrzebowanie na więcej, niż jedną gazetę i tyle. Czarnysadov ma tu rację. Taki wniosek szczególnie nasuwa się w momencie, gdy mamy do czynienia z takimi mocno "uproszczonymi" tekstami. Odpowiedz Link Zgłoś
kociewiak2 Re: Rozbroić Kamińskiego 07.10.09, 09:39 TO PRAWDA TO SZCZESCIE ZE SA JESZCZE LUDZIE MORMALNI W KTORYCH JEST JESZCZE ODROBINA MILOSCI DO LUDZI -A TY OBYWATELU JESTES CHORY Z NIE NAWISCI DO LUDZI KOCHASZ DOKOPAC KAZDEMU CO INACZEJ MYSLI A TO JUZ JEST CHOROBA P. Odpowiedz Link Zgłoś
representation1 Miłość i nienawiść w rozumieniu GW 07.10.09, 11:46 Miłość jest wtedy, gdy toleruje się przekręty polityków PRL-bis. Miłość wszystko wybacza. Zasada Michnika: nie możemy pozwolić na odpowiedzialność zbiorową, inaczej mówiąc - lepiej żeby ucierpiały interesy milionów zwykłych ludzi, niżby jednemu prominentowi PRL-bis krzywda stać się miała. Kiedy ktoś pisze, mówi i alarmuje o tym co złe na szczytach władzy i salonach, to nie jest to oznaka dziennikarskiej dociekliwości, tylko zwykłej nienawiści. Rzeczpospolita i Gazeta Polska to przykład gazet siejących nienawiść. Każda krytyka w ich wydaniu ma znamiona nienawiści. Gazeta Wyborcza i Polityka krzewią miłość w społeczeństwie. Wolno krytykować tylko to samo, co te gazety. Inaczej mamy do czynienia nie z krytyką, ale z nienawiścią. Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: Miłość i nienawiść w rozumieniu GW 07.10.09, 12:08 representation1 napisał: > Miłość jest wtedy, gdy toleruje się przekręty polityków PRL-bis. ***************************** PRL-bis to tzw. IV RP Kaczyńskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
representation1 Re: Miłość i nienawiść w rozumieniu GW 07.10.09, 12:23 > PRL-bis to tzw. IV RP Kaczyńskiego. PRL-bis powstał przy Okrągłym Stole i trwa do dziś. Parasol ochronny nad jego prominentami roztoczył Adam Michnik za pomocą swojej gazetki. IV RP to idea spartaczona przez Kaczyńskich. W pewnym sensie masz rację. Nieudolność Kaczorów w tworzeniu zrębów IV RP i ich chore ambicje doprowadziły do kompromitacji tej idei i w rezultacie do umocnienia się PRL-bis. Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: Miłość i nienawiść w rozumieniu GW 07.10.09, 12:40 representation1 napisał: > > PRL-bis to tzw. IV RP Kaczyńskiego. > > PRL-bis powstał przy Okrągłym Stole i trwa do dziś. ********************************* To wyłącznie Twoje stwierdzenie. Po prostu dd dłuższego czasu funkcjonują skojarzenia: PRL-bis=IV RP, Jarosław Kaczyński=Władysław Gomułka. Odpowiedz Link Zgłoś
representation1 Re: Miłość i nienawiść w rozumieniu GW 07.10.09, 14:08 > Po prostu dd dłuższego czasu funkcjonują skojarzenia: > PRL-bis=IV RP, Jarosław Kaczyński=Władysław Gomułka. To wyłącznie Twoje skojarzenia, ukształtowane pod wpływem tzw. michnikowszczyzny. Takie skojarzenia są skwapliwie podchwytywane i wykorzystywane przez Salon PRL-bis. Zresztą, skojarzenia śmieszne dla tych, co znają prawdziwą historię PRL i życiorys Władysława Gomułki. Nigdy nie jest za późno, żeby przestać patrzeć na świat oczami Adama Michnika: michnikowszczyzna.googlepages.com Odpowiedz Link Zgłoś
witaschek mihnikoidalna III RP dupi za walke z korupcja 07.10.09, 04:20 czlowieka niewinnego. Zaslepienie polityczne mihnikoidalnej GWnianej, ktora zaczela swoje istnienie od przekretu (ukradla gazete zwiazkowi zawodowemu) nie ma granic. Polska w rankingach korupcji znajduje sie w otoczniu republik babanowych. Mihnikoidalna IIIRP zafundowala nam panstwo wyrzeczen dla biednych i bonanze oparta na zlodziejstwie panstwowych pieniedzy z naszych podatkow. Sitwa mihnikoidalna zywi sie korupcja i popiera ucisk zwyklych, steranych ludzi. Nadete elyty GWnianej groza swoimi spaslymi paluchami uczciwym ludziom. Odpowiedz Link Zgłoś
pikofarad Rozbroić Kamińskiego 07.10.09, 05:29 Moze pan Stasinski przeprowadzi sledztwo dziennikarskie metoda Smolinskiego i Michnika w sprawie afery Rywina.Przestancie sie oszmieszac tego typu wypowiedziami(Wronski i Kuczynski)Bagno ktore otoczylo Tuska nadal chce wplywac na decyzje kto gdzie i jak ma dzialac.Skonczyly sie czasy GW i juz nie salon bedzie decydowal o wyborach.Najblizsze wybory ocenia aferalow KLD obecnie PO.Oto moralnosc GW a szczegolnie Stasinskiego Odpowiedz Link Zgłoś
yanuss Oglupic czytelnikow 07.10.09, 07:23 Bronic PO za wszelka cene, to jest jedyne zadanie pismakow z wybiorczej. Zamienic skutek z przyczyna, dla manipulantow z wybiorczej to proste. To przeciez Kaminski probowal wplywac na te ustawe, to on spotykal sie z szemranymi "biznesmenami", cala publicystyka wybiorczej to szalencza proba oglupiania czytelnikow, od pierwszego tytulu "CBA uderza w rzad". A z drugiej strony ci biedni, pocacy sie pracowici poslowie z PO, te mroweczki, dla ktorych interes panstwa a nie wlasny byl nadrzedny...Prawda, panie Stasinski..radze tez przeczytac ustawe o CBA.. tam jest tez o zapobieganiu korupcji... Odpowiedz Link Zgłoś
terleo Rozbroić Kamińskiego 07.10.09, 07:28 Rycerze rewolucji moralnej, czekiści - do lamusa historii! Łowcy Kobiet - do Azji i Afryki, tam "wodzić na pokuszenie" i robić seksbiznes, a nie w Kraju o 1000letniej kulturze katolickiej! Metody bolszewików i maistów to czas przeszły dokonany. Dr Olechowski wczoraj mówił w TP: "M.Kamiński już dawno powinien zostać odwołany". Kropka. PO ma okazję pokazać, że nie jest korporacją polityczną, lecz Partią Obywatelską. J.Kaczyński przegrywa kolejną batalię o destabilizację Państwa Polskiego, Jego "metody" odrzucamy. No pasaran! Odpowiedz Link Zgłoś
joris Rozbroić Kamińskiego 07.10.09, 08:10 Niezwykle trafny komentarz do obecnej sytuacji.Dzialalnosc CBA wskazuje,ze zakompleksiony "Che" Kaminski uczyl sie dobrze od esbekow ale nadal jest dziecinny. Odpowiedz Link Zgłoś
welnica Rozbroić Kamińskiego 07.10.09, 08:35 Pisowska czarna sotnia obrodziła na tym forum lepiej niż grzyby w tym roku. Czyżby Jaro dał sygnał do ataku na wszystkich frontach. Odpowiedz Link Zgłoś
awm10 CBA - stróż moralności 07.10.09, 08:46 Krótko i celnie, może nawet za krótko. Wydawałoby się że CBA jest od zwalczania przestępstw. Otóż tu przestępstwa nie było. Pierwszy stenogram z rozmowy Chlebowskiego z Rysiem czy Zdzisiem jest z 20 lipca 2008, a powiadomienie premiera - sierpień 2009. Co najmniej 13 miesięcy Kamiński podsłuchuje to towarzystwo i gdyby ktoś zaproponował jakąś kasę, nawet 1 złotówkę - już byśmy o tym wiedzieli, a nagłówki gazet byłyby typu PO SPRZEDAJE USTAWĘ. Ciekawe co ten Katon robił z tą wiedzą przez 13 miesięcy, bo przecież nikt chyba nie przypuszcza, że podzielił się tą wiedzą z Jarosławem K. Nie to absolutnie niemożliwe. Skoro jednak do przestepstwa nie doszło i na nie się nie zanosiło (13 miesięcy podsłuchów - i nic), a cała sprawa ma raczej charakter etyczno moralny, to pytam się: co ma do tego CBA? CBA nie jest stróżem moralności ani etyki - jest od łapania przestępców. Jeśli Kamiński tego nie widzi, to nigdy nie powinien zostać szefem tej słuzby. Odpowiedz Link Zgłoś
sam_gaz CBA - stróż moralności... 07.10.09, 10:10 awm10...> Krótko i celnie, może nawet za krótko. > Wydawałoby się że CBA jest od zwalczania przestępstw. > Otóż tu przestępstwa nie było. > Pierwszy stenogram z rozmowy Chlebowskiego z Rysiem czy Zdzisiem > jest z 20 lipca 2008, a powiadomienie premiera - sierpień 2009. > Co najmniej 13 miesięcy Kamiński podsłuchuje to towarzystwo i gdyby > ktoś zaproponował jakąś kasę, nawet 1 złotówkę - już byśmy o tym > wiedzieli, a nagłówki gazet byłyby typu PO SPRZEDAJE USTAWĘ. > Ciekawe co ten Katon robił z tą wiedzą przez 13 miesięcy, bo > przecież nikt chyba nie przypuszcza, że podzielił się tą wiedzą z > Jarosławem K. > Nie to absolutnie niemożliwe Świetny, sensowny komentarz. > (13 miesięcy podsłuchów - i nic), a cała sprawa ma raczej charakter > etyczno moralny, to pytam się: > co ma do tego CBA? > CBA nie jest stróżem moralności ani etyki - jest od łapania > przestępców. > Jeśli Kamiński tego nie widzi, to nigdy nie powinien zostać szefem > tej słuzby. Odpowiedz Link Zgłoś
euro-pa Re: zamknijcie mordy zlodzieje z GWna 07.10.09, 08:55 na tym sie wlasnie ubogacili Odpowiedz Link Zgłoś
moojcik jakim interesom Agory zagraża M.Kamiński i CBA ? 07.10.09, 09:08 Bo huraganowa kampania nienawiści jaką przeciw niemu prowadzą od 2 lat przerasta zwykłe dożynanie watah. Musi byś jakiś planowany geszeft w tle, "śledztwo dziennikarskie", blef biznesowy, który w Agorze zawsze omawiało się wychodząc z gabinetu na taras. Przez takie CBA trzeba ostatnio jeździć na cmentarz. Czyżby Agora sposobiła się do udziału w prywatyzacji telewizji publicznej, zamordowanej zniszczeniem abonamentu ? To stąd ta niechęć do działań antykorupcyjnych, red. Stasiński ? Odpowiedz Link Zgłoś
prawizna Re: jakim interesom Agory zagraża M.Kamiński i CB 07.10.09, 10:16 Skoro mowa o watasze to GW do jej definicji od dawna doskonale przystaje. Czasy coraz trudniejsze więc i toczonej piany coraz więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
moojcik Re: jakim interesom Agory zagraża M.Kamiński i CB 07.10.09, 10:42 Idzie prywatyzacja, to już ostatnia tura. Jak ktoś się do tej pory nie nachapał, to ostatnia chwila żeby się załapać. A tu taki klops z tym CBA. Żadnej korupcyjnej propozycji przez telefon nie można przyjąć, ani złożyć. Normalnie faszyzm. O ile lepiej byłoby, gdyby walka z korupcją polegała na układaniu kolejnych "standardów transparentności" przez urząd pani Julii Pitery. Grzesio z Mirem tak uwielbiali nabijać się z jej kolejnych "antykorupcyjnych działań". Odpowiedz Link Zgłoś
p.jarecki Rozbroić Kamińskiego 07.10.09, 09:16 Panie Piotrze, proszę nie kompromitować GW takimi tekstami. Lubię publicystykę GW i często cenie także Pana wypowiedzi, ale każdy kto dziś ma na ustach CBA kompromituje się. Czy to Kaminski czy tez może Chlebowski i Drzewiecki rozmawiali z tymi mętami od hazardu? Kto przez prawie rok blokował wprowadzenie niekorzystnych zapisów do ustawy? Złapali złodzieja za rękę a on krzyczy że to nie jego ręka i że to Policjant jest złodziejem. A PAN KRZYCZY RAZEM Z NIM. Niech się Pan spokojnie zastanowi, bo mam wrażenie, że politycy i niektórzy dziennikarze są w niebywały sposób oderwani od społeczeństwa i zdrowego rozsądku. Odpowiedz Link Zgłoś
kociewiak2 Rozbroić Kamińskiego 07.10.09, 09:32 Kaminski AUT to skandal to zamach na premiera ,zostaj tylko wyrzucic tego nielojalnego pana z pracy -wynocha?????????????????? Panie premierze Tusk to kapus Kaczynskiego prosze wiecej odwagi i wywalic tego ZZZZZZZZZZZZZZZZ C Odpowiedz Link Zgłoś
kociewiak2 Re: Rozbroić Kamińskiego 07.10.09, 09:36 CZY KOLEGA JEST SLEPY CZY TAK KOCHA OPLUWANIE LUDZI ZE UWAZA TO ZA DOBRA ZABAWE,POCZUJ SERCEM CO JEST ZLE DLA POLSKI ,TYLKO DOBREM I MADROSCIA BEDZIEMY SILNI A TU SAMA NIENAWISC I DAZENIE DO WLADZY ZA KAZDA CENE- JESTES SLEPY I GLUCHY Odpowiedz Link Zgłoś
oliwia.anna.majewska Rozbrajająco głupi tekst cyngla z Czerskiej. 07.10.09, 09:38 CBA wykryło aferę, więc to CBA jest złe. W PO są ludzie, którzy postępuję niezgodnie z pewnymi standartami, i winę za to ponosi - nie kto inny jak CBA. W owym wyścigu cyngli, kto napisze głupszy tekst o CBA i Kamińskim, czekam na zwycięzcę, ktory obwini CBA o globalne ocieplenie klimatu i głód na Wyspach Kergulena. Odpowiedz Link Zgłoś
wikonwi Rozbroić Kamińskiego 07.10.09, 09:50 To nie pierwszy przypadek na świecie gdzie służby specjalne zawłaszczają sobie państwo. Pogonić Kamińskiego nie jest tak prosto ponieważ Kaczyński dobrze go zakotwiczył ale powinien być dawno wywalony na zbity pysk a to co zrobił to było do przewidzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-mocher Kaminski, to wierny naśladowca Kiszczaka... 07.10.09, 09:57 A CBA kontynuuje "robote" UB... Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-mocher CBA z Kaminskim, chce zawłaszczyć Państwo !??? 07.10.09, 10:03 Kaminski z CBA, stawia sie ponad prawem,ponad rząd RP !.. To czystej wody komunizm z najczarniejszych lat bytu komuny!!! Odpowiedz Link Zgłoś
sam_gaz Re: CBA z Kaminskim, chce zawłaszczyć Państwo !?? 07.10.09, 10:07 Kaminski, to przestępca wykonujący zlecenia Kaczynskich. CBA, policja polityczna PIS-u, zachowuje się jak UB w czasach wczesnej komuny... prawdziwy-mocher napisał: > Kaminski z CBA, stawia sie ponad prawem,ponad rząd RP !.. > To czystej wody komunizm z najczarniejszych lat bytu komuny!!! Odpowiedz Link Zgłoś
bikila.abebe Re: Rozbroić Kamińskiego - chcemy sobie pokraść 07.10.09, 10:21 wikonwi napisał: > To nie pierwszy przypadek na świecie gdzie służby specjalne zawłaszczają sobie > państwo. Pogonić Kamińskiego nie jest tak prosto ponieważ Kaczyński dobrze go z > akotwiczył ale powinien być dawno wywalony na zbity pysk a to co zrobił to było > do przewidzenia. A jedynym przestępstwem ludzi Tuska było to, że Kamiński przyłapał ich na nielegalnym kupowaniu Wyborczej. Co to za państwo prawa, które ma sejm, senat, wojsko, policję, ABW, straż pożarną i sędzinę Solecką, a taki mały Kamiński nie daje im spać. Brawo za świetny zwrot, że Kamiński został dobrze "zakotwiczony" przez Kaczyńskiego. To gdzieś na Marsie? Tyle energii, ile gwiazda Pitera straciła, żeby dopaść Kamińskiego, wystarczyłoby na zaaresztowanie całej mafii z Wołomina. Odpowiedz Link Zgłoś
2_mirabelka40 Re: Rozbroić Kamińskiego - chcemy sobie pokraść 07.10.09, 10:29 Co to za państwo prawa gdzie urząd do zwalczania korupcji sam korumpuje i namawia do przestępstwa. Odpowiedz Link Zgłoś
bikila.abebe Re: Rozbroić Kamińskiego - chcemy sobie pokraść 10.10.09, 01:14 2_mirabelka40 napisała: > Co to za państwo prawa gdzie urząd do zwalczania korupcji sam korumpuje i > namawia do przestępstwa. To jest właśnie ustawowe prawo do prowokacji i zakupu kontrolowanego. Tych skorumpowanych ludzi władzy nie da się inaczej dopaść, niż przez prowokację. Są zbyt sprytni, a jako ludzie władzy mają kontakty z policją, prokuraturą, mafią, ABW i kolesiami z ławy sejmowej. Ich ma kto ostrzec i obronić. I dlatego na ten rodzaj przestępców potrzebne są mocniejsze dowody, niż na Jasia Kowalskiego. Człowiek uczciwy nie ma się czego obawiać i nie da się skorumpować. Odpowiedz Link Zgłoś
2_mirabelka40 Rozbroić Kamińskiego 07.10.09, 10:26 Oczywista jest intryga Kamińskiego w tej sprawie. Użył też do tego posłusznej PiS gazety. I tu kamyczek do ogródka gazety "Rzeczpospolita", wydrukowali dokładnie to co ktoś chciał. Ni mniej ni więcej. Jeśli ktoś uważnie słuchał konferencji Pana Kamińskiego, to on wyraźnie używał szantażu, jak mnie oskarżycie to ja wam pokażę. Odpowiedz Link Zgłoś
maczimo Rozbroić Kamińskiego 07.10.09, 10:28 BREDNIE Ten pan i ta gazeta tak ma - zero zdziwień Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_prawizne CYRYL I METODY....... 07.10.09, 10:34 Jak powstało UB mieszczące się w Warszawie, przy ulicy Cyryla i Metodego w lud Warszawy poszedł dowcip Cyryl jak Cyryl ale te metody ?? Dziś można też powiedzieć, afera być może - ale te metody.??? Jakoś nikt z ludzi rozumnych nawet nie bąknie że to tak juz było. Ze wielki balon propagandy i krzyk przy mizernych dowodach , lub ich braku,powtórnych przeciekach to juz "było grane" Ze "służby" tak przebierały nogami tak ich pilił termin ,że aż puściły im nerwy i ujawniły aferę bez rzetelnych dowodów . Gdyby je miały "winni" juz dawno byliby o 6 rano wyprowadzeni w kajdankach /my oglądalibyśmy to w telewizji/ A tak to co mamy "rozmówki z magla" okraszone plotkami. Jesli tak ma działać CBA - to ja dziękuję Panu Kamińskiemu - szkoda tylko publicznych pieniędzy na nic. Ze to nie śledztwo a robota polityczna widać to z daleka Pozdrawiam "pakulca" i "kralika" Odpowiedz Link Zgłoś
prawizna Rasowy czy kundelek? 10.10.09, 19:40 Chyba salonowy sądząc po preferowanych metodach. Przecież między dżentelmenami sprawy załatwia się inaczej. Cham Kamiński tego nie rozumie. Zamiast spytać, jak człowiek, Chlebowskiego Drzewieckiego i Schetynę czy byli uprzejmi negocjować z przedsiębiorcami na temat satysfakcjonujących ich zapisów ustawowych prostak ich podsłuchiwał. Zamiast przekazać sprawę znanej ze sprawności i uczciwości prokuraturze i zakończyć tym samym działania operacyjne swołocz miał czelność założyć pułapkę na samego Premiera informując go o sytuacji. Odpowiedz Link Zgłoś
acc4 Chłopaki z CBA nieźle się bawią za nasze. 07.10.09, 10:55 Jeżdżą sobie porszakami i harleyami, kupują wille, jedzą, piją, podrywają dziewczyny, tylko zawsze przeszkadzają im w schwytaniu naprawdę grubych ryb "przecieki". Odpowiedz Link Zgłoś
jaremma Nie wstyd wam, Kaminski wykryl korupcje 07.10.09, 10:58 a wy czlowieka chcecie zniszczyc. Zniszczycie takze Polske. Mam powazne watpliwosci co do waszej moralnosci. Chyba jestescie skorumpowani, cos na was jest. I dlatego trzesiecie portkami. Jestem za Polska bez korupcji, a wy w tej gazecie popieracie zwykle zlodziejstwo publicznych pieniedzy. Odpowiedz Link Zgłoś
franciszek18 atak wyborczej trwa 07.10.09, 11:04 KAMINSKI MUSI ODEJSC.BO DOBRZE WIADOMO ZE TA AFERA TO TYLKO CZUBEK GÓRY LODOWEJ. I ZACHWILE WYJDA NOWE AFERY A WTEDY PO SKONCZY NA SMIETNIKU HISTORII JAK SAMOOBRONA. TO JEDYNY POWÓD BY GO WYWALIC. GAZETA WYBORCZA O TYM DOBRZE WIE NASTEPNE AFERY ZNISZCZA KRYSTALICZNE PO. WIEC TRZEBA BRONIC ZA WSZELKA CENE. MY OD PO NIE ZADALISMY CUDÓW. ALE NIE POZWOLIMY BY CI KTÓRY WYBRALISMY KRECILI LODY, TA AFERA MOGŁA NAWET POMÓC PO , GDYBY TYLKO TUSK POKAZAŁ KLASE I ODRAZU WYWALIŁ TO SZEMRANE TOWARZYSTWO. BYŁBY TO DOWÓD ZE TO CO GADAŁ O UCZCIWYM PANSTWIE JEST SZCZERE. TERAZ TO TROCHE ZA PÓZNO. ALE ZAWSZE MOZNA SIE PRZYZNAC DO BŁEDU. GDY NIE BEDZIE KAMINSKIEGO TO CZY USŁYSZYMY O NOWYCH CWANIAKACH Z PO? NIE CHCEMY CUDÓW A UCZCIWOSCI PANIE TUSK . PIS MA KAMINSKIEGO A PO CZUME Odpowiedz Link Zgłoś