Dodaj do ulubionych

Tusk rezygnuje z prezydentury? "Wystartuje Bronek"

    • d.maskator Tusk rezygnuje z prezydentury? "Wystartuje Bronek" 12.10.09, 10:43
      A Bronek przeczytał już drugi raport o WSI że tak kozaczy?
      • koloratura1 Re: Tusk rezygnuje z prezydentury? "Wystartuje Br 12.10.09, 13:54
        d.maskator napisał:

        > A Bronek przeczytał już drugi raport o WSI że tak kozaczy?

        JAK "kozaczy"?
        A w ogóle - co to znaczy - "kozaczy"?
    • prawdopisatiel Tusk rezygnuje z prezydentury? "Wystartuje Bronek" 12.10.09, 10:45
      Tylko Komorowski. On powinien kandydować. Najwspamialszy polityk
      i uczciwy człowiek, doswiadczony w polityce i z piękną antykomunis-
      tyczną przeszłością. Szkoda, że nie pamiętają PiS-acy jak to własnie
      Komorowski składał kwiaty pod pomnikiem Nieznanego Żołnierza w Dniu
      Święta Niepodległości i wtedy go aresztowano, a przesłuchiwał go
      czy też skazywał ten człowiek, który w rządzie PiS-u był potem wice-
      ministrem sprawiedliwości i działał z Ziobrą. PiS-uarczycy tego nie
      chcą pamietać, a dzięki takim ludziom jak Komorowski mogą teraz
      wypowiadać różne bzdury i prześladować, walczyć z tymi szlachet-
      nymi ludźmi i po trupach iść do przodu jak namawia o. dr. Rydzyk -
      ,,Alleluja i do przodu". Oto PiS-uarskie fałsza, zakłamanie, obłuda.
      I do tego używa się brudnej roboty CBA. Straszne rzeczy.
    • p.o.premier Jestem wasz słodki Donek 12.10.09, 10:51
      Dementi
      To nie JA jestem capo di tutti capi i to nie JA jestem Don Tusceone.
      JA jestem wesoły Donek ,mam na przedmieściu domek, w tym domku
      basen, kort i gaz, powtarzam zatem jeszcze raz..
    • hw2603 Tusk rezygnuje z prezydentury? "Wystartuje Bronek" 12.10.09, 11:11
      Jako Premier mógłby Pan Tusk dalej swoją prace kontynuować i
      porządek w tym kraju wprowadzić.Niech wyczyści Polskę.Jest tyle
      spraw niezałatwionych.Kapito!!!!!!!!!!
    • alicjah85 Bronek na Prezydenta! 12.10.09, 11:24
      Ja z przyjemnoscią zagłosuje na Komorowskiego. To obecnie najlepszy kandydat. A tusk powinien zostać na urzędzie premiera, bo jest najlpeszym premierem od czasów Buzka.
    • aurumaga Na Bronka puszczą bąka! Oplują, zniszczą Bronka, 12.10.09, 11:28
      Na Bronka puszczą bąka!


      Oplują, zniszczą Bronka,
      Puszczą bździny, czyli bąka?
      Wieczna dziewica, patronka.
      Puści filmik „biedronka”?
      Nie bój się Bronku zbąka,
      To dla nich ośla łąka!

      Ja ciągle słyszę brzdąg,
      ja ciągle słyszę brzdąg.
      Po łące na biedronce lata zbąk!
      W jej oczach widzę błysk,
      w jej oczach widzę błysk.
      Ten zbąk tę biedronkę leje w pysk!
      Spasiony, gruby zbąk.
      Spasiony, gruby zbąk.
      Uzurpator łąk.
    • piccolo61501 Tusk rezygnuje z prezydentury? "Wystartuje Bronek" 12.10.09, 12:45
      PO to ta sama banda jaka chciala ukrasc PZU:

      www.youtube.com/watch?v=78i4ULE1pcE&NR=1
    • koloratura1 Reformować! 12.10.09, 12:45
      czarnysadov napisał:

      > I bardzo dobrze niech zacznie reformować ...

      Reformować można będzie zacząć dopiero, gdy z Pałacu wywalony zostanie pisprezydent, brat swojego ważniejszego (sic!) brata.
      Nawet nieistotne, kto zajmie jego miejsce.
    • koloratura1 Re:Postawic PO przed Trybunalem Stanu za korupcję 12.10.09, 13:06
      Jaką?
    • warturek To tylko prostak PiSowski 12.10.09, 17:30
      Łączy ich tylko jedno - bezczelność idoli którzy chodzą w glorii chwały, jak kurski czy żyrinowski. Dziś ich nieudolni naśladowcy tylko śmieszą.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka