d.maskator Tusk rezygnuje z prezydentury? "Wystartuje Bronek" 12.10.09, 10:43 A Bronek przeczytał już drugi raport o WSI że tak kozaczy? Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Tusk rezygnuje z prezydentury? "Wystartuje Br 12.10.09, 13:54 d.maskator napisał: > A Bronek przeczytał już drugi raport o WSI że tak kozaczy? JAK "kozaczy"? A w ogóle - co to znaczy - "kozaczy"? Odpowiedz Link Zgłoś
prawdopisatiel Tusk rezygnuje z prezydentury? "Wystartuje Bronek" 12.10.09, 10:45 Tylko Komorowski. On powinien kandydować. Najwspamialszy polityk i uczciwy człowiek, doswiadczony w polityce i z piękną antykomunis- tyczną przeszłością. Szkoda, że nie pamiętają PiS-acy jak to własnie Komorowski składał kwiaty pod pomnikiem Nieznanego Żołnierza w Dniu Święta Niepodległości i wtedy go aresztowano, a przesłuchiwał go czy też skazywał ten człowiek, który w rządzie PiS-u był potem wice- ministrem sprawiedliwości i działał z Ziobrą. PiS-uarczycy tego nie chcą pamietać, a dzięki takim ludziom jak Komorowski mogą teraz wypowiadać różne bzdury i prześladować, walczyć z tymi szlachet- nymi ludźmi i po trupach iść do przodu jak namawia o. dr. Rydzyk - ,,Alleluja i do przodu". Oto PiS-uarskie fałsza, zakłamanie, obłuda. I do tego używa się brudnej roboty CBA. Straszne rzeczy. Odpowiedz Link Zgłoś
p.o.premier Jestem wasz słodki Donek 12.10.09, 10:51 Dementi To nie JA jestem capo di tutti capi i to nie JA jestem Don Tusceone. JA jestem wesoły Donek ,mam na przedmieściu domek, w tym domku basen, kort i gaz, powtarzam zatem jeszcze raz.. Odpowiedz Link Zgłoś
hw2603 Tusk rezygnuje z prezydentury? "Wystartuje Bronek" 12.10.09, 11:11 Jako Premier mógłby Pan Tusk dalej swoją prace kontynuować i porządek w tym kraju wprowadzić.Niech wyczyści Polskę.Jest tyle spraw niezałatwionych.Kapito!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
alicjah85 Bronek na Prezydenta! 12.10.09, 11:24 Ja z przyjemnoscią zagłosuje na Komorowskiego. To obecnie najlepszy kandydat. A tusk powinien zostać na urzędzie premiera, bo jest najlpeszym premierem od czasów Buzka. Odpowiedz Link Zgłoś
aurumaga Na Bronka puszczą bąka! Oplują, zniszczą Bronka, 12.10.09, 11:28 Na Bronka puszczą bąka! Oplują, zniszczą Bronka, Puszczą bździny, czyli bąka? Wieczna dziewica, patronka. Puści filmik „biedronka”? Nie bój się Bronku zbąka, To dla nich ośla łąka! Ja ciągle słyszę brzdąg, ja ciągle słyszę brzdąg. Po łące na biedronce lata zbąk! W jej oczach widzę błysk, w jej oczach widzę błysk. Ten zbąk tę biedronkę leje w pysk! Spasiony, gruby zbąk. Spasiony, gruby zbąk. Uzurpator łąk. Odpowiedz Link Zgłoś
piccolo61501 Tusk rezygnuje z prezydentury? "Wystartuje Bronek" 12.10.09, 12:45 PO to ta sama banda jaka chciala ukrasc PZU: www.youtube.com/watch?v=78i4ULE1pcE&NR=1 Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Reformować! 12.10.09, 12:45 czarnysadov napisał: > I bardzo dobrze niech zacznie reformować ... Reformować można będzie zacząć dopiero, gdy z Pałacu wywalony zostanie pisprezydent, brat swojego ważniejszego (sic!) brata. Nawet nieistotne, kto zajmie jego miejsce. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re:Postawic PO przed Trybunalem Stanu za korupcję 12.10.09, 13:06 Jaką? Odpowiedz Link Zgłoś
warturek To tylko prostak PiSowski 12.10.09, 17:30 Łączy ich tylko jedno - bezczelność idoli którzy chodzą w glorii chwały, jak kurski czy żyrinowski. Dziś ich nieudolni naśladowcy tylko śmieszą. Odpowiedz Link Zgłoś