Dodaj do ulubionych

Białoruś zaprzecza: Nie zestrzeliliśmy polskieg...

03.11.09, 14:28
Służby graniczne sąsiadujących państw zawsze powiadamiają siebie o lotach
patrolowych czy np. obławach. Tutaj może dziwić brak szybkiego rozpoczęcia
poszukiwań śmigłowca przez Białorusinów. Z pewnością zauważyli, gdy wleciał na
terytorium Białorusi.
Obserwuj wątek
    • lowca_jeleni1 spiskowa teoria dziejow 03.11.09, 15:00
      nasi nie zauwazyli, ze smiglowiec przelecial przez granice, a Bialorusini tak od
      razu wiedzieli, ze wlecial? malo prawdopodobne. jakby wiedzieli to by
      powiedzieli. awaria i tyle
      • swiniopas6 Re: spiskowa teoria dziejow 03.11.09, 15:07
        kacap nie mogl nic innego powiedziec, przeciez nie przyzna sie,
        ze ktos nasadzil na kalasza RGppanc i go celnie wystrzelil.
        Takim granatem mozna wyeliminowac ciezarowke i choppera na ziemi
        posadzic. Niech dopuszcza komisje sledcza z Polski do wraku nim sie
        zatrze slady.
    • mapineo.pl Białoruś zaprzecza: Nie zestrzeliliśmy polskieg... 03.11.09, 15:04
      "Biełorusskije Nowosti" chce nakład zwiększyć i tyle w temacie :)
    • porque Białorus jest gotowa 03.11.09, 15:06
      Nie tak dawno wspolnie z Rosja odbyly sie na terenie Bialorusi wojskowe
      manewry stymulujace atak panstw NATO.
    • wielki_czarownik Zigzaur 03.11.09, 15:20
      Nie wiemy w jakim terenie i na jakim pułapie leciał śmigłowiec. Może tuż nad ziemią i w jakiejś kotlinie, przez co radary go nie wychwyciły.
      • zigzaur Re: Zigzaur 03.11.09, 17:54
        Śmigłowce patrolowe SG latają raczej bardzo nisko. Miejsce upadku jest odległe
        zaledwie 200 m od granicy.
        Może w śmigłowcu zainstalowano Windows 7?
        A tak ogólnie, to wszystkie śmigłowce są niesłychanie awaryjne i podatne na wypadki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka