oghana7
18.11.09, 17:23
po co ta histeria narodowa z powodu preziebienia prezydenta i od
razu szpital .11 listopada sam obszedl to swieto w deszczu i nie
dopuscil premiera do glosu .przez to swieto bylo okropnie ponure ,a
polacy zostali straszeni unia i innymi wrogami ...
wewnetrznymi ,czyli platforma . raz dyspepsja ,raz katar i histeria
narodowa .wszyscy chorujemy i nie placzemy .hipochondria?