misitito
27.11.09, 17:51
On ma kompleks Polaka jak pan Buzek. On mowi caly czas po angielsku
ale STRASNIE on mowi po angielsku, wstyd!!!! Buzek...WSTYD!!!!
Kiedy pan Lewandowski bedzie mowil po polsku???
A pan Buzek?? W Brukseli wszyscy mysla, ze on jest po prostu glupi
Polacy maja kompleks!!
PO POLSKU!!