proszka
10.12.09, 15:05
Dobra rada prawnika:
Po pierwsze, skoro pracodawca nie płaci, to pracownik jako
wierzyciel sam może złożyć wniosek o ogłoszenie upadłości dłużnika-
pracodawcy do sądu upadłościowego,
Po drugie, nie ma na co czekać z ogłoszeniem upadłości, składajcie
wnioski indywidualne do Funduszu Gwarantowanych o zaległe pensje, bo
możecie, a czas ucieka a Fundusz wypłaca tylko za określony czas "w
tył".