coraisynubekamusinapisszczekac 21.12.09, 18:03 dla cyngli z GWna to każdy agent dobry choć nie każdy masi być zaraz Maleszką Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
koszerny51 Abp Muszyński - erudyta, Europejczyk 22.12.09, 01:57 w zyciorysie abp zgrabnie pominieto fakt, ze jest zydowskiego pochodzenia, co pozwala lepiej zrozumiec jego pro-zydowskie nastawienie.Cieszy, ze jakis Niemiec chwali za dialog polsko-zydowski,czego oczywiscie nie komentuje zydowska gazeta Odpowiedz Link Zgłoś
myszykiszek Re: Abp Muszyński - erudyta, Europejczyk 22.12.09, 02:40 koszerny51 napisał: > w zyciorysie abp zgrabnie pominieto fakt, ze jest zydowskiego pochodzenia, O kurczę, Żyd?!? To zupełnie jak ten, no, Jezos czy Jezus, zawsze mi się mylą te imiona... W każdym razie ten co w każdym kościele wisi, i w co drugiej szkole... Wszędzie się wcisną, no co za naród. Odpowiedz Link Zgłoś
myszykiszek Re: Abp Muszyński - e, E 22.12.09, 02:00 "Abp Muszyński to jeden z nielicznych hierarchów, którzy otwarcie krytykują toruńską rozgłośnię. I - co może ważniejsze - mówi o odpowiedzialności Episkopatu za rozwiązanie problemów z radiem." Aaaa, i dlatego TW, tak? Nieprawdziwy taki Polak z niego... Rozumiem, że Wielgus z kolei nie był jednak TW, miał tylko fałszywą teczkę. Przypadkowo jak Jarosław. Muszyński natomiast nie ma fałszywej teczki, ponieważ nie jest ani Wielgusem, ani Kaczyńskim. Dobrze kombinuję? Odpowiedz Link Zgłoś
opinia-pollpressagency Adasiowi Kurcypedrze z Gw cosik sie kociokwiczylo 22.12.09, 04:37 Niech adasio kurcypedro z Gw cosik pyrnie o sowieckich komunistach jacy to oni nie byle jacy. Szczegolnie taki jeden co adasia lewym palcem zrobil. Po co sie indyczyc bazgrolom jak im otrebowego do garnuszka juz na tydzien nie wystarcza. Niech nabazgrza o czarnym rabaju w czarnym fraku i czarnym meloniku z pejsakowka 73% i seksowna zoneczka pod pacha a niech im krowa mordke wylize. BONAWENTURA. Odpowiedz Link Zgłoś
mariuszelwood Re: Adasiowi Kurcypedrze z Gw cosik sie kociokwic 22.12.09, 10:17 Jaka wspaniała rzeka nienawiści .BRAWO . Proponuję leczenie na oddziele zamkniętym . Można też nosić większy moherowy berecik. Ten który nosisz powoduje niedotlenienie móżdżku . WESOŁYCH ŚWIĄT Odpowiedz Link Zgłoś
astygmatyk Ta czarna wrona co "broni krzyza"? 22.12.09, 10:00 Czy ten erudyta i Europejczyk to ta sama czarna wrona co "broni krzyza" w eropejskiej przestrzeni publicznej? Te "komentujace" wiadomosci z podtekstem sa naprawde nie na miejscu. Kto chce sie czegos dowiedziec o KK niech sie zaloguje na strone prymasa lub poslucha radia co ma ryja. Mamy przeciez wolnosc slowa. Ale czy liberalna gazeta musi sie zajmowac takimi p***lami jak poprawnosc stylistyczna marginalnych nawiedzonych rozglosni i pogladami ich rownie nawiedzonych szefow, obojetnie jaki maja stosunek do tkz. zydow? Odpowiedz Link Zgłoś