uookasz Re: Komuna_Wyłudza_Od_Okradzionych__ :o)))))))) 10.01.10, 19:49 kacap_ze_szkla_kontaktowego napisał: > Przedstawiciel komuny Owsik i jego orkiestra > > to ewenement i przykład obłudy na skalę światową :)))))) > > > Perfidna Komuna przez 45 lat łupiła i gnębiła Polaków a na koniec \ zamknij ryj :) Odpowiedz Link Zgłoś
marobin Finał WOŚP w Wiadomościach 10.01.10, 19:59 Jedno mnie zastanawia. Co roku w dniu Finału WOŚP prezenterzy w Wiadomościach TVP1 mieli serduszka w klapach prezenterki też. A w tym roku nie mieli ani o 13stej ani o 19.30. Czyżby pisowski szef tvp1 zwolenniczak Rydzykowego Radia zabronił?! Kiedyś nawet w rolniczym programie Tydzień prowadzący i goście mieli przypięte WOŚPowskie serduszka.. Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-moher Koscioly, mohery i zbiorka........ 10.01.10, 20:02 Okazuje sie ze najwiecej zbierali u moherow.I okazuje sie ze moher jeszcze mysli o swoim panstwie czy wspolrodakach.Ciekawe dlaczego nie zbierali pod komitetami towarzyszy z PO? Odpowiedz Link Zgłoś
rccc O jakie Święto chodzi w tej akcji? 10.01.10, 20:13 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Odpowiedz Link Zgłoś
enedue3 Nie dałem na Owsiaka ! 10.01.10, 20:14 Natomiast bedąc na Mszy Sw. niedzielnej dałem na Wyższe Seminarium 20PLN, na tacę. Nie płaczę, że nie dałem na Owsiaka. Zraził mnie tym , kiedy trzy lata temu, na "polskim woodstok" zorganizował drużynę bojówkarską, która rozbijała stragany z barwnymi okularami. W nikczemnej akcji brał udział sam Owsiak! Nie pomne występu politycznego (właściwie nienawistnej gali)przeciw Kaczorom i PiS - dowcom. Do tego należy dodać delikatnie pisząc demoralizację młodziezy, jeden z jego nawiększych złych występków wychowawczych! Odpowiedz Link Zgłoś
pogromca_gamonia Masz niewyleczone dziecko na sumieniu, faryzeuszu. 10.01.10, 20:18 Odpowiedz Link Zgłoś
polska_baba Zdemoralizowana przez Owsiaka młodzież marznie 11.01.10, 00:28 na mrozie, zbierając pieniądze na chore dzieci, podczas gdy Ty w ciepełku siedzisz przy kompie, wypisując dyrdymały. Odpowiedz Link Zgłoś
wilem07 Re: Zdemoralizowana przez Owsiaka młodzież marzni 01.12.10, 18:57 Zdemoralizowana ??? bo nie biorą do łap i kieszeni jak to jest w Caritasie Odpowiedz Link Zgłoś
wybitniemadry normalni polacy i zawistne glupki 10.01.10, 20:21 brawo owsiak, nastepnym razem zbieraj na eutanazje zawistnych glupkow Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Tak ci się wybitny głupku spieszy na tamten świat? 10.01.10, 21:18 Przenieś się sam, bo Owsiak na takie pierdoły pieniedzy przeznaczał nie bedzie. Odpowiedz Link Zgłoś
rossonero9 18-sty raz WOŚP a w słuzbie zdrowia z rokuNArok.. 10.01.10, 20:33 coraz wieksza"bryndza"... Ja chcialbym sie zapytac o taką rzecz. Przez 18 lat WOŚP zebrała ogromną sumę pieniędzy (nie wiem nawet ile),co roku zbierają pieniązki na kogoś innego ,dla potrzebujących ,dla chorych na przerózne choroby i zamiast poprawy sytuacji w słuzbie zdrowia z roku na rok wydaje mi sie ,ze nie ma poprawy a jest coraz gorzej .Coraz wieksze kolejki ,coraz wieksza frustracja pacjentów ,coraz wiekszy dług... Czy to nie dziwne ,czy ktos mi moze wytlumaczyc to zjawisko??A i jeszczen jeden wątek... az strach pomyslec co by było gdyby czegos takiego jak WOŚP nie było..... Odpowiedz Link Zgłoś
pogromca_gamonia Nietrudno odpowiedziec.... 10.01.10, 20:43 Jest w Polsce instytucja ktora uzurpuje sobie monopol na dobro. Owa instytucja grabi kasiore w forme cotygodniowego haraczu od swoich owieczek. I co z ta kasiurka robi? Ano buduje sobie nowe fortece. A budzet panstwa jest cieniutki, zbyt cieniutki zeby bez pomocy spoleczenstwa sfinansowac sluzbe zdrowia. I tyle. Przeciez w kosciolach zbiera sie na tace wielokrotnie wiecej kasy w jeden tydzien niz WOSP zbierze w rok. Odpowiedz Link Zgłoś
enedue3 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [RE... 10.01.10, 20:41 Przy takim rabanie, wrzasku i gwałceniu widzów telewizji polskiej Owsiakiem, to i bezrobotny z dworca centralnego stał by się "gwiazdą" :)). Nie dalem na Owsiaka. Nie płaczę z tego powodu! Gdzie mogę zamówić taki napis na koszulce ? :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
pogromca_gamonia Ty skamlesz o uwage na tym forum, a dostajesz... 10.01.10, 20:55 kopa w ryj, ty pozbawiony sumienia dewocie z moherem za uszami. Odpowiedz Link Zgłoś
korpo_racja1 Re: Ty skamlesz o uwage na tym forum, a dostajesz 10.01.10, 21:01 Jaka "ładna i merytoryczna" odpowiedz... Odpowiedz Link Zgłoś
talking_head No to szef NFOZu bedzie miał na kolejny "pałac" 10.01.10, 20:43 Im więcej naiwni "polaczkowie" wrzucą do puszek tego szołmena w różowych okularzach tym więcej kasy będzie mogła przetracić mafia z NFOZu i Pałacy Paca (siedziba Min. Zdrowia). Odpowiedz Link Zgłoś
enedue3 Re: No to szef NFOZu bedzie miał na kolejny "pała 10.01.10, 20:48 lepiej brzmi szamana w różowych okularach :)) Odpowiedz Link Zgłoś
pogromca_gamonia Ty nienawidzisz chore na raka dzieci, faryzeuszu. 10.01.10, 20:53 Odpowiedz Link Zgłoś
korpo_racja1 Re: Ty nienawidzisz chore na raka dzieci, faryzeu 10.01.10, 20:58 A ty co ? Na usługach owsiaka jesteś ? Odpowiedz Link Zgłoś
pogromca_gamonia Spokojnie, korpulentna_kopulacjo1 10.01.10, 21:22 Niestety, moglem dzisiaj tylko przelac pieniadze na WOSP. Uczestniczyc w zbiorkach itp niestety nie moglem. Natomiast ocszczywanie moherowego chwastu ktore na tym forum z namaszczeniem wykonuje, nie ma nic wspolnego z WOSP. Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w Super. WOŚP to coś z czego jako naród polski możem 10.01.10, 20:54 y być dumni. PS Organizatorzy sylwestra w Wawie w tym roku uczcie sie od Orkiestry. To było dziadostwo co odwaliliście. Fajerwerki zaczęły się dobre pół minuty po północy (po odliczeniu na pl konstytucji i były żałosne). Tutaj na WOŚP to było coś. To były fajerwerki a nie taka ..dółka jak na sylwestra. Odpowiedz Link Zgłoś
korpo_racja1 uhuhhuhuhu 10.01.10, 21:00 To ja naiwny myślałem że to dla "dobra dzieci" się kasę zbiera ...a nie na fajerwerki ? Ciekawe ile to kostowało ..... Odpowiedz Link Zgłoś
sharn.1 Kurski z Rydzykiem poodgryzali sobie paluchy z wśc 10.01.10, 21:06 wściekłosci ! Odpowiedz Link Zgłoś
roygbiv WOŚP jest ok, ale... 10.01.10, 21:03 WOŚP to fajny pomysł, byłbym całym sercem za Owsiakiem gdyby nie organizował czegoś takiego jak Przystanek Brudstock. Odpowiedz Link Zgłoś
enedue3 Re: WOŚP jest ok, ale... 10.01.10, 21:18 Też mam ten niesmak, jak to ładnie napisałeś Przystanek Brud-stok! Jak sobie pomyśle , że za twoja złotówkę pomoże małemu dziecku , to wszystko OK! ale jak za moją złotówke "da" komuś działkę , a będzie to młody tatuś, który ma dwójkę dzieci, pojedzie taki do domu i będzie "brał". Gorzej jak uprawiał po pijanemu seks w błotku przed główną sceną i zarazi się "adidasem" :(((((((. Niszczęśliwych będzie wielu! Odpowiedz Link Zgłoś
pogromca_gamonia Przeciez sknero nic nie dales na dzieci 10.01.10, 21:41 Masz jeszcze szanse! Zadzwon i wplac z karty kredytowej! Szybko, bezpiecznie i na pewno na dobry cel Odpowiedz Link Zgłoś
lechu321 Światełko jest do piekła a nie do nieba a cała Ork 10.01.10, 21:03 Światełko jest do piekła a nie do nieba a cała Orkiestra to patologia. Wstyd mi, że sama współorganizowałam kiedyś te spędy Owsiaka i dla tego wiem coś o tym. Zastanawiam się jaki kolejny rekord osiągnie ogłupiona młodzież na WOŚPie i na Woodstocku w wypitym alkoholu, pękniętych prezerwatywach, niechcianych lecz poczętych dzieciach, spłodzonych przez zaćpanych i pijanych młodych ludzi. Ile młodych dziewczyn urodzi nie chciane i upośledzone dzieci? Wiele moich koleżanek ze spędów Owsiaka podobnie jak ja do dziś nie wie kto jest tatusiem ich dziecka. No chyba, że wyskrobią nienarodzone, mając w przyszłości problem bycia upragnioną matką. Więc światełko jest do piekła a nie do nieba, bo Owsiaki z pieniędzy WOŚP robią kosmiczną wodę z mózgu małolatom i poszerzają front ćpunów, alkoholików oraz innych wykolejeńców. W dodatku za nasze pieniądze Policja Państwowa i Straże Miejskie pilnują te publiczne burdel-imperki i udają, że nic nie widzą. Spędy Owsiaka są organizowane przez te same środowiska lewicowo-liberalne, które organizują parady miłości dla homoseksualistów i spotkać tam można ludzi lewicy z UW, SLD,ZNP, PO itp. Więc Owsiak swoich żebraków nachalnie wciskających czerwone serduszka niech wysyła pod lokale SLD, PO, UW, UP i do popierającego go ks Bonieckiego oraz bp Życińskiego. Łowsioka kasą niech wspiera Gazeta Wyborcza, NIE, WSI 24, Polsat, Super Stacja, gangsterzy z Pruszkowa i Wołomina handlujących narkotykami na jego imperkach a nie szukają głupków wśród ludzi wychodzących z kościołów katolickich. Odpowiedz Link Zgłoś
sharn.1 lechu321, ty zapluty ,rydzykowy chamie ! 10.01.10, 21:08 Twoje pochodzenie wypisałes w swoim poście.. Mamusia z tatusiem dawali SB-cji aż miło, ty też.. taka ku...ka natura ! Odpowiedz Link Zgłoś
enedue3 Re: sharn jesteś chamski lewak?! 10.01.10, 21:24 jak można tak niekulturalnie pisać? Podejrzewam, że Owsiak skarbonki do zbierania kasy by ci nie dał! Miał by obawę, że nie oddasz! Odpowiedz Link Zgłoś
korpo_racja1 Re: Światełko jest do piekła a nie do nieba a cał 10.01.10, 21:11 Dobrze napisane...naszczęście coraz więcej ludzi zaczyna rozumieć co tu się dzieje od prawie 20 lat.... Odpowiedz Link Zgłoś
pogromca_gamonia Ahoj moheryusze. Wasze jęki to piękny dźwięk.... 10.01.10, 21:28 Czyjas bezinteresownosc nie miesci sie w waszym systemie wartosci (o ile jakikolwiek system wartosci posiadacie). Dlatego tak nienawidzicie WOSP. Nawet nie warto wami gardzic, moherowe zombies. A paszli do Ojca Szamana! Odpowiedz Link Zgłoś
korpo_racja1 Re: Ahoj moheryusze. Wasze jęki to piękny dźwięk. 10.01.10, 21:36 Po pierwsze daleko mi do rydzyka i jego poglądów.. (widze że jeszcze młody jesteś i naiwny widzisz życie czrno-białe) Po drugie, ja kolego a także reszta Narodu opłaca składki zdrowotne i to nie małe. Cała akcja pokazuje ułommność naszego systemu i władz. Widzisz dzieciaku dzieki panom pokazującym się z Owsiakiem takimui jak Buzek, Blcerowicz i spólka tak ten system wyglada jak wygląda. Odpowiedz Link Zgłoś
pogromca_gamonia No to wplac na chore dzieci a nie miaucz... 10.01.10, 21:44 mozna internetem albo z karty kredytowej. Polaczenie natychmiastowe, operacja trwa 60 sekund. Odpowiedz Link Zgłoś
korpo_racja1 Re: No to wplac na chore dzieci a nie miaucz... 10.01.10, 22:03 dziecko ...czy umiesz czytać ze zrozumieniem ? Jja już wpłaciłem, a dokładnie wpałcam co miesiąc... Tego typiu akcje tylko i wyłącznie przedłużają chory stan służby (nie)zdrowia Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Patologia to Rydzyk and company a Belzebub już 10.01.10, 21:21 uradowany czeka na Rydzyka i całą tę faryzeuszowską resztę (łącznie z tobą):)) Odpowiedz Link Zgłoś
akkj Re: Światełko jest do piekła a nie do nieba a cał 10.01.10, 23:34 Pełen miłości rydzykowy śmieć. lechu321 napisał: (bla, bla) Odpowiedz Link Zgłoś
te_rence Re: Światełko jest do piekła a nie do nieba a cał 10.01.10, 23:40 te agitatorskie teksty to na kursacch sb czy zjazdach pzpr nauczyli? czy raczej w szkółce pana grzyba? kosmiczna woda z mozgu lol "Wiele moich koleżanek ze spędów Owsiaka podobnie jak ja do > dziś nie wie kto jest tatusiem ich dziecka." lol niezły tekścik propagandowy, w szkółce rydza pochwalą! parówkowym skrytożercom i owsiakowcom mówimy stanowcze nie! i wiemy lep czyjej propagandy się za tym wszystkim kryje lol Odpowiedz Link Zgłoś
dimarzio Re: Światełko jest do piekła a nie do nieba a cał 11.01.10, 01:02 Bzdura. Kompletna bzdura. Byłem na Woodstocku i uważąm to za naprawdę wspaniałą imprezę. Owsiak powinien dostać pokojową Nagrodę Nobla. Odpowiedz Link Zgłoś
kain_brat_abla Re: Światełko jest do piekła a nie do nieba a cał 11.01.10, 03:14 Pożal się jeszcze lechu321 na forum radia z ryjem. Odpowiedz Link Zgłoś
black_halo To nie wina Owsiaka, ze nie wiesz 11.01.10, 08:39 Biedna ... ale w ogole jak ty sie prowadzisz dziewczyno. Owiask mial nad toba stac i pytac czy sie zastanowilas dajac pupy temu czy innemu? Na Woodstock jak i inne festiwale w Europie jezdzaco roku miliony mlodziezy. Jezdza dla muzyki, zabawy i piwa pod chmurka. Ale i tak tylko jednostki sa tak bezdennie glupie, zeby cpac i narazac sie na niebezpieczne stosunki we wszekich kombinacjach. To zalezy od ludzi i uwierz mi, ze jesli nie na Woodstock to zrobiliby to we wlasnym lozku albo w ciemnej bramie, wzieliby na imprezie bo to typ osobowosci ludzkiego smiecia. Sory, Co roku jezdze na minimum 3 festiwale typu open-air i pomimo 26 lat nie jestem w ciazy, niczym sie nie zarazilam i za kazdym razem switnie sie bawie. A ze wypije troche piwa przez te pare dni to co? Potem wracam do domu i zycie toczy sie dalej a do nastepnego razu zapomne o kacu :P Odpowiedz Link Zgłoś
hieronim_kowalski O. Muchomór siedzi i gryzie palce z bezsilnej wści 10.01.10, 21:09 Wody geotermalne nie wyszły, datki na olbrzymią świątynię nie przychodzą, helikopter pozostał jedynie marzeniem bo moherki są już wyciśnięte jak cytryna i nie mają już z czego dawać. O. Muchomór siedzi i gryzie palce z bezsilnej wściekłości, że ludzie na Owsiaka chętnie dają a na niego już nie... Odpowiedz Link Zgłoś
pogromca_gamonia Hieronim dobrze pisze, Rydzolowi aż gula wyłazi 10.01.10, 21:32 z zazdrosci Odpowiedz Link Zgłoś
makowiec9 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [RE... 10.01.10, 21:19 organizatorzy WOSP nie mowia że żyją z tych pieniedzy przez caly rok i maja z tego pensje . Poza tym organizuja ten głupi ''Woodstok'' z tych wlasnie pieniedzy. Odpowiedz Link Zgłoś
mujer82 Re: Ruszył Finał WOŚP-u i już ma 1,4 mln złotych 10.01.10, 21:24 Ludzie! Nie chcecie, nie pomagajcie. Chcecie pomóc? Macie po temu okazję.Do tego się to wszystko sprowadza. Akcje i wspieranie działalności WOŚP nie są przymusowe. Ja kupuję i noszę z dumą i radością t-shirty WOŚP, z przyjemnością korzystam z ich kubków z myślą o tym,że nabywane przeze mnie przydatne mi w życiu codziennym przedmioty pomagają komuś. Nie chcecie nikomu pomagać? Wasza sprawa. Ale przynajmniej nie wieszajcie psów na tych ludziach, którym chce się nieść pomoc innym. Owsiak nie odpowiada za stan służby zdrowia, wiadomo,że jedną akcją całego świata nie naprawi a to co robi to tylko krople w morzu potrzeb. Wiadomo,że jego dobre intencje nie sprawią,że młodzież na przystanku Woodstock będzie zachowywać się moralnie.To tylko jeden człowiek a i tak jak na polskie warunki dokonał mobilizacji ludzi na niesamowitą skalę i chwała mu za to. Jeśli ktoś nie chce brać udziału w zainicjowanym przez niego przedsięwzięciu , nie musi tego robić. Odpowiedz Link Zgłoś
wieprzowinapozydowsku Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [RE... 10.01.10, 21:27 "- W zeszłym roku o tej porze nie mieliśmy tyle pieniędzy. Po raz 18. pobiliśmy rekord świata - mówił Jurek Owsiak na konferencji prasowej. Trwa XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do tej pory udało się uzbierać ponad 13 milionów złotych. Rekord do pobicia to zeszłoroczne 40 mln złotych." Brawo Jurek i cala orkiestra! I na pohybel przeciwnikom czyli takim... synom moherowym! (moherowym i corom K.) Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Oby tylko Radyjo Maryja i TV Trwam nie przyłączyły 10.01.10, 21:31 się w przyszłym roku do WOŚP, bo będzie totalna klapa. Najlepiej niech dalej ujadają, bo to zapewnia powodzenie całej akcji:) Odpowiedz Link Zgłoś
pogromca_gamonia Podobno Ojciec Szaman cysterne wody geotermalnej 10.01.10, 21:38 ofiarowal Odpowiedz Link Zgłoś
michr Re: Podobno Ojciec Szaman cysterne wody geotermal 10.01.10, 23:41 pogromca_gamonia napisała: > ofiarowal CZy aby ta woda jest święcona? Odpowiedz Link Zgłoś
enedue3 Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy też zyje z d 10.01.10, 21:38 datków. 12 mln PLN kosztuje utrzymanie biura Owsiaka. Żeby jeszcze nie psuł młodzieży na Przystanku Brud-stok to pal licho z kosztami biura. Demoralizowanie i dawanie złego przykładu przez Owsiaka na Przystanku w postaci demolowanie straganów sprzedawców, kórzy nie dali okupu Owsiakowi, nie przystoi. O co poszło? O stragany z barwnymi okularami. Jaki guru , taki gest! :) Odpowiedz Link Zgłoś
pogromca_gamonia Szukasz alibi zeby nic nie zaplacic na WOSP, co? 10.01.10, 21:50 Z pieniedzy na UNICEF mniej niz 15% dociera do glodnych i chorych. Podobnie jest z innymi wielkimi organizacjami. WOSP ma znakomity % wykorzystania kasy na aparature medyczna. Przejrzyj opublikowane raporty a moze cie to zmusi do zastanowienia. Odpowiedz Link Zgłoś
akkj Re: Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy też zyj 10.01.10, 22:25 Kłamiesz jak pies (przepraszam te miłe stworzenia). enedue3 napisał: > datków. 12 mln PLN kosztuje utrzymanie biura Owsiaka. Żeby jeszcze > nie psuł młodzieży na Przystanku Brud-stok to pal licho z kosztami > biura. Demoralizowanie i dawanie złego przykładu przez Owsiaka na > Przystanku w postaci demolowanie straganów sprzedawców, kórzy nie > dali okupu Owsiakowi, nie przystoi. O co poszło? O stragany z > barwnymi okularami. Jaki guru , taki gest! :) Odpowiedz Link Zgłoś
korpo_racja1 Re: Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy też zyj 10.01.10, 22:47 nie dokońca.. Owsiak zabiera (zgodnie z prawem0 10 % ..więc od 22 mln ( na dizeń dzisiejszy) zbiera 2.2 mln.. niezły zarobek ... Odpowiedz Link Zgłoś
pogromca_gamonia Typowe rozumowanie zawistnego kołtuna z PRL 10.01.10, 23:03 podstawowe twoje zalozenie jest takie ze Owsiak przede wszystkim chce zarobic a dzieci z rakiem to dla niego maszynka do wzbogacenia sie samemu. Czy ty sobie zdajesz sprawe jak podle jestes wychowany? I juz nigdy z ciebie to nie wyjdzie. Jad zawisci nigdy ci nie pozwoli uwierzyc w innego czlowieka. Takie twoje osobiste piekielko. "Niezly zarobek..." Zdejmij moherowy berecik i walnij czacha o mur, beznadziejny egzemplarzu. Czuj sie olany, bzdylu z genami PRLu. Odpowiedz Link Zgłoś
donek.kon Re: Typowe rozumowanie zawistnego kołtuna z PRL 10.01.10, 23:15 głupek jesteś. Wiesz ile kosztują organizacje tych koncertów wszelakich? To nie Bozia Owsiak organizuje i nie on za to płaci. Za to płacą samorządy - z kasy publicznej. A kasę wydaną na to mogłyby przeznaczyć przecież n.p. na walkę z chorobami umysłowymi - mógłbyś wtedy skorzystać.... Odpowiedz Link Zgłoś
pogromca_gamonia Najpierw, ciołku, zrozum o co chodzi w dyskusji 10.01.10, 23:21 a dopiero potem ubiegaj sie o moja uwage. Odpowiedz Link Zgłoś
akkj Re: Typowe rozumowanie zawistnego kołtuna z PRL 11.01.10, 01:39 Skąd się takie kanalie i swołocz jak ty biorą? Przeciwko czemu szczekasz? Przeciwko temu, że dzięki takim jak Owsiak i dziesiątkom tysięcy ludzi, którzy w śniegu i na mrozie zbierają datki zostanie uratowanych kilkaset dzieci? Czy chodzi ci o to, ze zlodziej rydzyk i jego czarna sotnia nie może ukraść tych pieniędzy? Dlatego tak piszecie o złodziejach z Caritasu? Tak, złodzieje, bo miałem znajomego który mi opowiadał jak oni "działają". donek.kon napisała: > głupek jesteś. Wiesz ile kosztują organizacje tych koncertów > wszelakich? To nie Bozia Owsiak organizuje i nie on za to płaci. Za > to płacą samorządy - z kasy publicznej. A kasę wydaną na to mogłyby > przeznaczyć przecież n.p. na walkę z chorobami umysłowymi - mógłbyś > wtedy skorzystać.... Odpowiedz Link Zgłoś
korpo_racja1 Re: Typowe rozumowanie zawistnego kołtuna z PRL 10.01.10, 23:22 dziecko wiesz co ... już mi sie niechce z toba gadać (a raczej pisać) jak chcesz to wierz panu Owsiakowi Twoja sprawa ...ja jak byłem w Twoim wieku tez tak miałem. Naszczęsice przejżałem na oczy i coraz więcej ludzi również zaczyna przeglądać ...że coś jet nie halo. Żyjesz jeszcze idealistycznym swiecei gdzi wszsycy za darmo pomagają itp ... ale niestety życie jest brutalne, nie pamietasz już jak 3 lata temuu wyszło na jaw że fundacja zbiera (nie musi bo może mniejalbo wogule) 10 % na tak zwane "utrzymanie fundacji" ...w tej chwili zebrali ponad 30 milonów czyli pan Owsiak i s-ka zarobili ponad 3 mmiliony.. Odpowiedz Link Zgłoś
te_rence Re: Typowe rozumowanie zawistnego kołtuna z PRL 10.01.10, 23:56 ale żeś hamerykę odkrył, normalnie spisek na szczęście Ty jesteś najmądrzejszy, nie dajesz się nabierać i nie dajesz złamanej złotówki brawo! Odpowiedz Link Zgłoś
antyliberal22 Re: Typowe rozumowanie zawistnego kołtuna z PRL 11.01.10, 00:11 wartoo zastanowić się nad tym, bo ta fundacja działa na zasadzie szantażu ... Telewizja (za nasze pieniądze) robi im darmową transmisję, samorządy (za nasze pieniądze) organizują imprezy - po to, by fundacja bez odliczenia tych kosztów transmisji i koncertów (bo ich nie ponosi) chwaliła się ile zebrała... To nienormalne. Odpowiedz Link Zgłoś
polska_baba Bzdury piszesz 11.01.10, 01:14 Telewizja ma realizować misję, bierze za to pieniądze z abonamentu. To właśnie jest misja. Właśnie to, a nie durne seriale i teleturnieje dla idiotów. Samorządy organizują różne imprezy z różnych okazji i nie rozumiem dlaczego impreza dla młodych ludzi, którzy robią coś dobrego, miałaby być gorsza. Poza tym nie sądzę, żeby to były duże koszty, bo wiele osób i firm chce się przy tej okazji zaprezentować i wiele rzeczy robionych jest za darmo. Odpowiedz Link Zgłoś
korpo_racja1 Re: Typowe rozumowanie zawistnego kołtuna z PRL 11.01.10, 00:12 Nie nie daje ..bo wystarcząjaco daje co miesiąc w postaci podatków i to nie małych . A za Ciebie to kto płaci Mamusia z Tatusiem ? Odpowiedz Link Zgłoś
makowiec9 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [RE... 10.01.10, 21:38 zbierajcie pieniądze,zbierajcie,ale potem nie tańczcie w błotku i nie upijajcie się . mama Odpowiedz Link Zgłoś
hieronim_kowalski Rydzykowa "uczelnia" przy klawiaturach 10.01.10, 21:58 Miałem do czynienia z absolwentami toruńskiej "uczelni". Jak nie "nawiedzony" to mały cwaniaczek a wiedza praktycznie żadna. Tym ludziom złamano życie, choć w dużym stopniu na własne życzenie. Poszli do tej szkoły bo marzyły im się wielkie kariery w mediach, organach samorządowych, szkolnictwie albo w Kościele. Okazało się, że tak naprawdę nikt ich nie potrzebuje. PIS przegrał wybory i tonie powoli, w mediach zatrudniani są głównie znajomi królika albo bardzo wybitne jednostki, Kościół zatrudnił parę osób w administracji ale nie są tam traktowani jak "swoi" czyli absolwenci seminariów. Studenci przeżywają też ciągłą frustrację, którą wyładowują w internecie pisząc po kilkadziesiąt postów dziennie pod okiem "asystentów" uczelnianych. W sumie biedni ludzie... Odpowiedz Link Zgłoś
makowiec9 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [RE... 10.01.10, 22:13 hgdhfyt Odpowiedz Link Zgłoś
paliwodaj jaki nr konta do wplat 10.01.10, 22:14 strony WOSP nie otwieram, gdzies znalazlam nr kont do wplaty 55 1240 1112 1111 0010 2718 8959, czy jest aktualny? Odpowiedz Link Zgłoś
makowiec9 Re: jaki nr konta do wplat 10.01.10, 22:32 - PKO BP S.A. II/O Toruń nr 69 1020 5011 0000 9602 0012 9130 Odpowiedz Link Zgłoś
polska_baba Uwaga!Oszust podszywa się pod WOŚP 11.01.10, 03:35 makowiec9 napisał: > - PKO BP S.A. II/O Toruń > nr 69 1020 5011 0000 9602 0012 9130 To nie jest numer konta WOŚP. To jakiś oszust!!! Chce wyłudzić pieniądze!!! Takim złodziejem powinien zająć się prokurator!!! Odpowiedz Link Zgłoś
polska_baba 55 1240 1112 1111 0010 2718 8959 11.01.10, 03:27 To numer konta bankowego skopiowany ze strony WOŚP. Odpowiedz Link Zgłoś
makowiec9 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [RE... 10.01.10, 22:19 Znalem jednego kowalskiego hieronima!!! to cham i pijak.to ty???!! Odpowiedz Link Zgłoś
heraldek Zbierajcie balwany, zbierajcie...NFZ zas przytnie 10.01.10, 22:36 ......szpitalom kolejne 100 mln PLN aby Tuskowi sie deficyt zmniejszyl....finansujcie swoja "bezplatna" sluzbe zdrowia..... Odpowiedz Link Zgłoś
enedue3 Można też wpłacić na konto ... 10.01.10, 22:50 a bedą to nie zmarnowane pieniadze! 92132011202585466020000001 Fundacja LUX Veritatis tytułem Dar dla Telewizji Trwam. Dzięki tej telewizji bedzie mozna zobaczyć "realiti pokaz" jak bawi się nasza młodzież na Przystanku Br(u)ood-stock na zabawie zorganizowanej przez Owsiaka. Odpowiedz Link Zgłoś
pogromca_gamonia TV Plwam, tobą tez gardzi, naiwny moherze 10.01.10, 22:58 ty ich kompletnie nie interesujesz, jestes dla nich smieciem, zwierzakiem. Ale masz kieszen a w niej moze byc kasa. Tylko dlatego nie wyrazaja pogardy twoja osoba. Odpowiedz Link Zgłoś
te_rence Re: Można też wpłacić na konto ... 10.01.10, 23:50 to może jakieś osiągnięcia fundacji pana rydzyka? jacyś ludzie którym pomogła ta fundacja? moja córka byłą badana po urodzeniu sprzętem z WOŚP... jakoś nie spotkałem się w swoim życiu z ludźmi którym pomogła Lux Veritatis, no chyba że studenciaki ze spranymi mózgami w szkółce propagandowej pana grzyba... fajne akademiki mają jak to jest że katorydzole potrafią zohydzić wszystko co jest dobre i łączy ludzi Odpowiedz Link Zgłoś
antyliberal22 Re: Można też wpłacić na konto ... 11.01.10, 00:20 ty durnoto - wytłumaczę ci jak kazdemu durniowi: Płacisz podatki i składki? No to domagaj się leczenia za to i sprzętów. A nie organizacji Z TEJ TWOJEJ zapłaconej kwoty imprez, bo imprezy z podatków twoich są organizowane, a przy ich okazji pan owsiak zbiera kasę na swoją fundację. I nie jest w porządku, bo w porządku by był gdyby miał fundację non profit, a on z tej fundacji - istniejącej dzięki nie tylko, a nawet w mniejszym stopniu, ściepie powszechnej, ale przede wszystkim dzięki organizowaniu imprez przez samorządy - z publicznych pieniędzy, ma dochód dla siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
black_halo Re: Można też wpłacić na konto ... 11.01.10, 09:54 Alez ja sie caly czas domagam. Tylko co z tego skoro chocby nie wiem ile wladowali kasy w ten caly NFZ to zawsze jest malo. Place skladki a do lekarza i tak musze chodzic prywatnie, na badania prywatnie, do dentysty prywatnie, do specjalisty prywatnie bo inaczej moge czekac w kolejce na nastepny rok. Ciagle brakuje na sprzet, na pensje lekarzy, na badania, na specjalistow - no doslownie na wszystko. Ile miliardow idzie ze skladek na sluzbe zdrowia? A ile zbiera orkiestra? Powiem ci, 40 mln to zlotowka z groszami od kazdego polaka. Albo 2.5 od kazdego pracujacego polaka. Kazdy pracujacy polak placi kilkaset zlotych miesiecznie skladki zdrowtnej, z ktorej nic nie ma. raz do roku da pare groszy na orkiestre i nagle sie okazuje, ze da sie za to kupic sprzet na jaki NFZ nie moze znalezc pieniedzy w swym skromnym wielomiliardowym budzecie bo im nie starczy na marmurowe i chromowane palace, nie starczy na pensje dla prezesow i premie dla zarzadu za dobrze wykonana prace czyli przyjecie sprzetu od orkiestry. Wez mi wytlumacz jak to jest, bo ja nie kapuje, ze Owsiak pomimo tego, ze zabiera te 10% dla siebie to jednoczesnie za reszte jakos jest w stanie kupic mnostwo przydatnych urzadzen ! jednoczesnie NFZ majac kilkanascie miliardow ciagle nie ma pieniedzy. Odpowiedz Link Zgłoś