Dodaj do ulubionych

Ruszył Finał WOŚP-u i już ma 1,4 mln złotych

    • uookasz Re: Komuna_Wyłudza_Od_Okradzionych__ :o)))))))) 10.01.10, 19:49
      kacap_ze_szkla_kontaktowego napisał:

      > Przedstawiciel komuny Owsik i jego orkiestra
      >
      > to ewenement i przykład obłudy na skalę światową :))))))
      >
      >
      > Perfidna Komuna przez 45 lat łupiła i gnębiła Polaków a na koniec
      \


      zamknij ryj :)
    • marobin Finał WOŚP w Wiadomościach 10.01.10, 19:59
      Jedno mnie zastanawia. Co roku w dniu Finału WOŚP prezenterzy w Wiadomościach
      TVP1 mieli serduszka w klapach prezenterki też. A w tym roku nie mieli ani o
      13stej ani o 19.30. Czyżby pisowski szef tvp1 zwolenniczak Rydzykowego Radia
      zabronił?! Kiedyś nawet w rolniczym programie Tydzień prowadzący i goście
      mieli przypięte WOŚPowskie serduszka..
    • prawdziwy-moher Koscioly, mohery i zbiorka........ 10.01.10, 20:02
      Okazuje sie ze najwiecej zbierali u moherow.I okazuje sie ze moher jeszcze mysli o swoim panstwie czy wspolrodakach.Ciekawe dlaczego nie zbierali pod komitetami towarzyszy z PO?
    • rccc O jakie Święto chodzi w tej akcji? 10.01.10, 20:13
      Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
    • enedue3 Nie dałem na Owsiaka ! 10.01.10, 20:14
      Natomiast bedąc na Mszy Sw. niedzielnej dałem na Wyższe Seminarium
      20PLN, na tacę. Nie płaczę, że nie dałem na Owsiaka. Zraził mnie
      tym , kiedy trzy lata temu, na "polskim woodstok" zorganizował
      drużynę bojówkarską, która rozbijała stragany z barwnymi okularami.
      W nikczemnej akcji brał udział sam Owsiak! Nie pomne występu
      politycznego (właściwie nienawistnej gali)przeciw Kaczorom i PiS -
      dowcom. Do tego należy dodać delikatnie pisząc demoralizację
      młodziezy, jeden z jego nawiększych złych występków wychowawczych!
      • pogromca_gamonia Masz niewyleczone dziecko na sumieniu, faryzeuszu. 10.01.10, 20:18
      • polska_baba Zdemoralizowana przez Owsiaka młodzież marznie 11.01.10, 00:28
        na mrozie, zbierając pieniądze na chore dzieci, podczas gdy Ty w ciepełku
        siedzisz przy kompie, wypisując dyrdymały.
        • wilem07 Re: Zdemoralizowana przez Owsiaka młodzież marzni 01.12.10, 18:57
          Zdemoralizowana ??? bo nie biorą do łap i kieszeni jak to jest w Caritasie
    • wybitniemadry normalni polacy i zawistne glupki 10.01.10, 20:21
      brawo owsiak, nastepnym razem zbieraj na eutanazje zawistnych glupkow
      • pogromca_gamonia Brawo Owsiak i WOSP. Dobro zdepcze Moher! 10.01.10, 20:23
      • guru133 Tak ci się wybitny głupku spieszy na tamten świat? 10.01.10, 21:18
        Przenieś się sam, bo Owsiak na takie pierdoły pieniedzy przeznaczał
        nie bedzie.
    • rossonero9 18-sty raz WOŚP a w słuzbie zdrowia z rokuNArok.. 10.01.10, 20:33
      coraz wieksza"bryndza"... Ja chcialbym sie zapytac o taką rzecz.
      Przez 18 lat WOŚP zebrała ogromną sumę pieniędzy (nie wiem nawet
      ile),co roku zbierają pieniązki na kogoś innego ,dla
      potrzebujących ,dla chorych na przerózne choroby i zamiast poprawy
      sytuacji w słuzbie zdrowia z roku na rok wydaje mi sie ,ze nie ma
      poprawy a jest coraz gorzej .Coraz wieksze kolejki ,coraz wieksza
      frustracja pacjentów ,coraz wiekszy dług... Czy to nie dziwne ,czy
      ktos mi moze wytlumaczyc to zjawisko??A i jeszczen jeden wątek... az
      strach pomyslec co by było gdyby czegos takiego jak WOŚP nie
      było.....
      • pogromca_gamonia Nietrudno odpowiedziec.... 10.01.10, 20:43
        Jest w Polsce instytucja ktora uzurpuje sobie monopol na dobro. Owa
        instytucja grabi kasiore w forme cotygodniowego haraczu od swoich
        owieczek. I co z ta kasiurka robi? Ano buduje sobie nowe fortece. A
        budzet panstwa jest cieniutki, zbyt cieniutki zeby bez pomocy
        spoleczenstwa sfinansowac sluzbe zdrowia. I tyle.

        Przeciez w kosciolach zbiera sie na tace wielokrotnie wiecej kasy w
        jeden tydzien niz WOSP zbierze w rok.
    • enedue3 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [RE... 10.01.10, 20:41
      Przy takim rabanie, wrzasku i gwałceniu widzów telewizji polskiej
      Owsiakiem, to i bezrobotny z dworca centralnego stał by
      się "gwiazdą" :)).

      Nie dalem na Owsiaka. Nie płaczę z tego powodu!


      Gdzie mogę zamówić taki napis na koszulce ? :)))))
      • pogromca_gamonia Ty skamlesz o uwage na tym forum, a dostajesz... 10.01.10, 20:55
        kopa w ryj, ty pozbawiony sumienia dewocie z moherem za uszami.
        • korpo_racja1 Re: Ty skamlesz o uwage na tym forum, a dostajesz 10.01.10, 21:01
          Jaka "ładna i merytoryczna" odpowiedz...
    • talking_head No to szef NFOZu bedzie miał na kolejny "pałac" 10.01.10, 20:43
      Im więcej naiwni "polaczkowie" wrzucą do puszek tego szołmena w
      różowych okularzach tym więcej kasy będzie mogła przetracić mafia z
      NFOZu i Pałacy Paca (siedziba Min. Zdrowia).
      • enedue3 Re: No to szef NFOZu bedzie miał na kolejny "pała 10.01.10, 20:48
        lepiej brzmi szamana w różowych okularach :))
        • pogromca_gamonia Ty nienawidzisz chore na raka dzieci, faryzeuszu. 10.01.10, 20:53
          • korpo_racja1 Re: Ty nienawidzisz chore na raka dzieci, faryzeu 10.01.10, 20:58
            A ty co ? Na usługach owsiaka jesteś ?
            • pogromca_gamonia Spokojnie, korpulentna_kopulacjo1 10.01.10, 21:22
              Niestety, moglem dzisiaj tylko przelac pieniadze na WOSP.
              Uczestniczyc w zbiorkach itp niestety nie moglem. Natomiast
              ocszczywanie moherowego chwastu ktore na tym forum z namaszczeniem
              wykonuje, nie ma nic wspolnego z WOSP.
    • adam81w Super. WOŚP to coś z czego jako naród polski możem 10.01.10, 20:54
      y być dumni.

      PS Organizatorzy sylwestra w Wawie w tym roku uczcie sie od Orkiestry. To było
      dziadostwo co odwaliliście. Fajerwerki zaczęły się dobre pół minuty po północy
      (po odliczeniu na pl konstytucji i były żałosne). Tutaj na WOŚP to było coś.
      To były fajerwerki a nie taka ..dółka jak na sylwestra.
      • korpo_racja1 uhuhhuhuhu 10.01.10, 21:00
        To ja naiwny myślałem że to dla "dobra dzieci" się kasę zbiera ...a nie na fajerwerki ? Ciekawe ile to kostowało .....
      • sharn.1 Kurski z Rydzykiem poodgryzali sobie paluchy z wśc 10.01.10, 21:06
        wściekłosci !
    • roygbiv WOŚP jest ok, ale... 10.01.10, 21:03
      WOŚP to fajny pomysł, byłbym całym sercem za Owsiakiem gdyby nie organizował czegoś takiego jak Przystanek Brudstock.
      • enedue3 Re: WOŚP jest ok, ale... 10.01.10, 21:18
        Też mam ten niesmak, jak to ładnie napisałeś Przystanek Brud-stok!
        Jak sobie pomyśle , że za twoja złotówkę pomoże małemu dziecku , to
        wszystko OK! ale jak za moją złotówke "da" komuś działkę , a będzie
        to młody tatuś, który ma dwójkę dzieci, pojedzie taki do domu i
        będzie "brał". Gorzej jak uprawiał po pijanemu seks w błotku przed
        główną sceną i zarazi się "adidasem" :(((((((. Niszczęśliwych
        będzie wielu!
        • pogromca_gamonia Przeciez sknero nic nie dales na dzieci 10.01.10, 21:41
          Masz jeszcze szanse! Zadzwon i wplac z karty kredytowej! Szybko,
          bezpiecznie i na pewno na dobry cel
    • lechu321 Światełko jest do piekła a nie do nieba a cała Ork 10.01.10, 21:03
      Światełko jest do piekła a nie do nieba a cała Orkiestra to
      patologia. Wstyd mi, że sama współorganizowałam kiedyś te spędy
      Owsiaka i dla tego wiem coś o tym. Zastanawiam się jaki kolejny
      rekord osiągnie ogłupiona młodzież na WOŚPie i na Woodstocku w
      wypitym alkoholu, pękniętych prezerwatywach, niechcianych lecz
      poczętych dzieciach, spłodzonych przez zaćpanych i pijanych młodych
      ludzi. Ile młodych dziewczyn urodzi nie chciane i upośledzone
      dzieci? Wiele moich koleżanek ze spędów Owsiaka podobnie jak ja do
      dziś nie wie kto jest tatusiem ich dziecka. No chyba, że wyskrobią
      nienarodzone, mając w przyszłości problem bycia upragnioną matką.
      Więc światełko jest do piekła a nie do nieba, bo Owsiaki z pieniędzy
      WOŚP robią kosmiczną wodę z mózgu małolatom i poszerzają front
      ćpunów, alkoholików oraz innych wykolejeńców. W dodatku za nasze
      pieniądze Policja Państwowa i Straże Miejskie pilnują te publiczne
      burdel-imperki i udają, że nic nie widzą. Spędy Owsiaka są
      organizowane przez te same środowiska lewicowo-liberalne, które
      organizują parady miłości dla homoseksualistów i spotkać tam można
      ludzi lewicy z UW, SLD,ZNP, PO itp. Więc Owsiak swoich żebraków
      nachalnie wciskających czerwone serduszka niech wysyła pod lokale
      SLD, PO, UW, UP i do popierającego go ks Bonieckiego oraz bp
      Życińskiego. Łowsioka kasą niech wspiera Gazeta Wyborcza, NIE, WSI
      24, Polsat, Super Stacja, gangsterzy z Pruszkowa i Wołomina
      handlujących narkotykami na jego imperkach a nie szukają głupków
      wśród ludzi wychodzących z kościołów katolickich.
      • sharn.1 lechu321, ty zapluty ,rydzykowy chamie ! 10.01.10, 21:08
        Twoje pochodzenie wypisałes w swoim poście.. Mamusia z tatusiem dawali SB-cji
        aż miło, ty też.. taka ku...ka natura !
        • enedue3 Re: sharn jesteś chamski lewak?! 10.01.10, 21:24
          jak można tak niekulturalnie pisać? Podejrzewam, że Owsiak
          skarbonki do zbierania kasy by ci nie dał! Miał by obawę, że nie
          oddasz!
      • korpo_racja1 Re: Światełko jest do piekła a nie do nieba a cał 10.01.10, 21:11
        Dobrze napisane...naszczęście coraz więcej ludzi zaczyna rozumieć co tu się dzieje od prawie 20 lat....
        • pogromca_gamonia Ahoj moheryusze. Wasze jęki to piękny dźwięk.... 10.01.10, 21:28
          Czyjas bezinteresownosc nie miesci sie w waszym systemie wartosci (o
          ile jakikolwiek system wartosci posiadacie). Dlatego tak
          nienawidzicie WOSP. Nawet nie warto wami gardzic, moherowe zombies.
          A paszli do Ojca Szamana!
          • korpo_racja1 Re: Ahoj moheryusze. Wasze jęki to piękny dźwięk. 10.01.10, 21:36
            Po pierwsze daleko mi do rydzyka i jego poglądów.. (widze że jeszcze młody jesteś i naiwny widzisz życie czrno-białe)
            Po drugie, ja kolego a także reszta Narodu opłaca składki zdrowotne i to nie małe. Cała akcja pokazuje ułommność naszego systemu i władz.
            Widzisz dzieciaku dzieki panom pokazującym się z Owsiakiem takimui jak Buzek, Blcerowicz i spólka tak ten system wyglada jak wygląda.
            • pogromca_gamonia No to wplac na chore dzieci a nie miaucz... 10.01.10, 21:44
              mozna internetem albo z karty kredytowej. Polaczenie natychmiastowe,
              operacja trwa 60 sekund.
              • korpo_racja1 Re: No to wplac na chore dzieci a nie miaucz... 10.01.10, 22:03
                dziecko ...czy umiesz czytać ze zrozumieniem ? Jja już wpłaciłem, a dokładnie wpałcam co miesiąc... Tego typiu akcje tylko i wyłącznie przedłużają chory stan służby (nie)zdrowia
      • guru133 Patologia to Rydzyk and company a Belzebub już 10.01.10, 21:21
        uradowany czeka na Rydzyka i całą tę faryzeuszowską resztę (łącznie
        z tobą):))
      • akkj Re: Światełko jest do piekła a nie do nieba a cał 10.01.10, 23:34
        Pełen miłości rydzykowy śmieć.

        lechu321 napisał:

        (bla, bla)
      • te_rence Re: Światełko jest do piekła a nie do nieba a cał 10.01.10, 23:40
        te agitatorskie teksty to na kursacch sb czy zjazdach pzpr nauczyli? czy raczej
        w szkółce pana grzyba?
        kosmiczna woda z mozgu lol
        "Wiele moich koleżanek ze spędów Owsiaka podobnie jak ja do
        > dziś nie wie kto jest tatusiem ich dziecka." lol

        niezły tekścik propagandowy, w szkółce rydza pochwalą!

        parówkowym skrytożercom i owsiakowcom mówimy stanowcze nie! i wiemy lep czyjej
        propagandy się za tym wszystkim kryje lol
      • dimarzio Re: Światełko jest do piekła a nie do nieba a cał 11.01.10, 01:02
        Bzdura. Kompletna bzdura. Byłem na Woodstocku i uważąm to za naprawdę wspaniałą imprezę. Owsiak powinien dostać pokojową Nagrodę Nobla.
      • kain_brat_abla Re: Światełko jest do piekła a nie do nieba a cał 11.01.10, 03:14
        Pożal się jeszcze lechu321 na forum radia z ryjem.
      • black_halo To nie wina Owsiaka, ze nie wiesz 11.01.10, 08:39
        Biedna ... ale w ogole jak ty sie prowadzisz dziewczyno. Owiask mial
        nad toba stac i pytac czy sie zastanowilas dajac pupy temu czy
        innemu? Na Woodstock jak i inne festiwale w Europie jezdzaco roku
        miliony mlodziezy. Jezdza dla muzyki, zabawy i piwa pod chmurka. Ale
        i tak tylko jednostki sa tak bezdennie glupie, zeby cpac i narazac
        sie na niebezpieczne stosunki we wszekich kombinacjach. To zalezy od
        ludzi i uwierz mi, ze jesli nie na Woodstock to zrobiliby to we
        wlasnym lozku albo w ciemnej bramie, wzieliby na imprezie bo to typ
        osobowosci ludzkiego smiecia. Sory, Co roku jezdze na minimum 3
        festiwale typu open-air i pomimo 26 lat nie jestem w ciazy, niczym
        sie nie zarazilam i za kazdym razem switnie sie bawie. A ze wypije
        troche piwa przez te pare dni to co? Potem wracam do domu i zycie
        toczy sie dalej a do nastepnego razu zapomne o kacu :P

    • hieronim_kowalski O. Muchomór siedzi i gryzie palce z bezsilnej wści 10.01.10, 21:09
      Wody geotermalne nie wyszły, datki na olbrzymią świątynię nie
      przychodzą, helikopter pozostał jedynie marzeniem bo moherki są już
      wyciśnięte jak cytryna i nie mają już z czego dawać. O. Muchomór
      siedzi i gryzie palce z bezsilnej wściekłości, że ludzie na Owsiaka
      chętnie dają a na niego już nie...
      • last.man.standing Znów zapomniałeś zażyć lekarstw 10.01.10, 21:19
        • pogromca_gamonia Hieronim dobrze pisze, Rydzolowi aż gula wyłazi 10.01.10, 21:32
          z zazdrosci
    • makowiec9 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [RE... 10.01.10, 21:19
      organizatorzy WOSP nie mowia że żyją z tych pieniedzy przez caly rok i maja z
      tego pensje . Poza tym organizuja ten głupi ''Woodstok'' z tych wlasnie pieniedzy.
    • mujer82 Re: Ruszył Finał WOŚP-u i już ma 1,4 mln złotych 10.01.10, 21:24
      Ludzie! Nie chcecie, nie pomagajcie. Chcecie pomóc? Macie po temu okazję.Do
      tego się to wszystko sprowadza.
      Akcje i wspieranie działalności WOŚP nie są przymusowe.
      Ja kupuję i noszę z dumą i radością t-shirty WOŚP, z przyjemnością korzystam z
      ich kubków z myślą o tym,że nabywane przeze mnie przydatne mi w życiu
      codziennym przedmioty pomagają komuś.
      Nie chcecie nikomu pomagać? Wasza sprawa. Ale przynajmniej nie wieszajcie psów
      na tych ludziach, którym chce się nieść pomoc innym.
      Owsiak nie odpowiada za stan służby zdrowia, wiadomo,że jedną akcją całego
      świata nie naprawi a to co robi to tylko krople w morzu potrzeb. Wiadomo,że jego
      dobre intencje nie sprawią,że młodzież na przystanku Woodstock będzie
      zachowywać się moralnie.To tylko jeden człowiek a i tak jak na polskie warunki
      dokonał mobilizacji ludzi na niesamowitą skalę i chwała mu za to. Jeśli ktoś nie
      chce brać udziału w zainicjowanym przez niego przedsięwzięciu , nie musi tego robić.
    • wieprzowinapozydowsku Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [RE... 10.01.10, 21:27
      "- W zeszłym roku o tej porze nie mieliśmy tyle pieniędzy. Po raz 18.
      pobiliśmy rekord świata - mówił Jurek Owsiak na konferencji prasowej. Trwa
      XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do tej pory udało się
      uzbierać ponad 13 milionów złotych. Rekord do pobicia to zeszłoroczne 40 mln
      złotych."

      Brawo Jurek i cala orkiestra!
      I na pohybel przeciwnikom czyli takim... synom moherowym! (moherowym i corom K.)
    • guru133 Oby tylko Radyjo Maryja i TV Trwam nie przyłączyły 10.01.10, 21:31
      się w przyszłym roku do WOŚP, bo będzie totalna klapa. Najlepiej
      niech dalej ujadają, bo to zapewnia powodzenie całej akcji:)
      • pogromca_gamonia Podobno Ojciec Szaman cysterne wody geotermalnej 10.01.10, 21:38
        ofiarowal
        • michr Re: Podobno Ojciec Szaman cysterne wody geotermal 10.01.10, 23:41
          pogromca_gamonia napisała:

          > ofiarowal
          CZy aby ta woda jest święcona?
    • enedue3 Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy też zyje z d 10.01.10, 21:38
      datków. 12 mln PLN kosztuje utrzymanie biura Owsiaka. Żeby jeszcze
      nie psuł młodzieży na Przystanku Brud-stok to pal licho z kosztami
      biura. Demoralizowanie i dawanie złego przykładu przez Owsiaka na
      Przystanku w postaci demolowanie straganów sprzedawców, kórzy nie
      dali okupu Owsiakowi, nie przystoi. O co poszło? O stragany z
      barwnymi okularami. Jaki guru , taki gest! :)
      • pogromca_gamonia Szukasz alibi zeby nic nie zaplacic na WOSP, co? 10.01.10, 21:50
        Z pieniedzy na UNICEF mniej niz 15% dociera do glodnych i chorych.
        Podobnie jest z innymi wielkimi organizacjami. WOSP ma znakomity %
        wykorzystania kasy na aparature medyczna. Przejrzyj opublikowane
        raporty a moze cie to zmusi do zastanowienia.
      • akkj Re: Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy też zyj 10.01.10, 22:25
        Kłamiesz jak pies (przepraszam te miłe stworzenia).

        enedue3 napisał:

        > datków. 12 mln PLN kosztuje utrzymanie biura Owsiaka. Żeby jeszcze
        > nie psuł młodzieży na Przystanku Brud-stok to pal licho z kosztami
        > biura. Demoralizowanie i dawanie złego przykładu przez Owsiaka na
        > Przystanku w postaci demolowanie straganów sprzedawców, kórzy nie
        > dali okupu Owsiakowi, nie przystoi. O co poszło? O stragany z
        > barwnymi okularami. Jaki guru , taki gest! :)
        • korpo_racja1 Re: Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy też zyj 10.01.10, 22:47
          nie dokońca.. Owsiak zabiera (zgodnie z prawem0 10 % ..więc od 22 mln ( na dizeń dzisiejszy) zbiera 2.2 mln.. niezły zarobek ...
          • pogromca_gamonia Typowe rozumowanie zawistnego kołtuna z PRL 10.01.10, 23:03
            podstawowe twoje zalozenie jest takie ze Owsiak przede wszystkim chce zarobic a
            dzieci z rakiem to dla niego maszynka do wzbogacenia sie samemu.
            Czy ty sobie zdajesz sprawe jak podle jestes wychowany? I juz nigdy z ciebie to
            nie wyjdzie. Jad zawisci nigdy ci nie pozwoli uwierzyc w innego czlowieka. Takie
            twoje osobiste piekielko. "Niezly zarobek..." Zdejmij moherowy berecik i walnij
            czacha o mur, beznadziejny egzemplarzu.
            Czuj sie olany, bzdylu z genami PRLu.
            • donek.kon Re: Typowe rozumowanie zawistnego kołtuna z PRL 10.01.10, 23:15
              głupek jesteś. Wiesz ile kosztują organizacje tych koncertów
              wszelakich? To nie Bozia Owsiak organizuje i nie on za to płaci. Za
              to płacą samorządy - z kasy publicznej. A kasę wydaną na to mogłyby
              przeznaczyć przecież n.p. na walkę z chorobami umysłowymi - mógłbyś
              wtedy skorzystać....
              • pogromca_gamonia Najpierw, ciołku, zrozum o co chodzi w dyskusji 10.01.10, 23:21
                a dopiero potem ubiegaj sie o moja uwage.
              • akkj Re: Typowe rozumowanie zawistnego kołtuna z PRL 11.01.10, 01:39
                Skąd się takie kanalie i swołocz jak ty biorą? Przeciwko czemu szczekasz?
                Przeciwko temu, że dzięki takim jak Owsiak i dziesiątkom tysięcy ludzi, którzy
                w śniegu i na mrozie zbierają datki zostanie uratowanych kilkaset dzieci? Czy
                chodzi ci o to, ze zlodziej rydzyk i jego czarna sotnia nie może ukraść tych
                pieniędzy? Dlatego tak piszecie o złodziejach z Caritasu? Tak, złodzieje, bo
                miałem znajomego który mi opowiadał jak oni "działają".

                donek.kon napisała:

                > głupek jesteś. Wiesz ile kosztują organizacje tych koncertów
                > wszelakich? To nie Bozia Owsiak organizuje i nie on za to płaci. Za
                > to płacą samorządy - z kasy publicznej. A kasę wydaną na to mogłyby
                > przeznaczyć przecież n.p. na walkę z chorobami umysłowymi - mógłbyś
                > wtedy skorzystać....
            • korpo_racja1 Re: Typowe rozumowanie zawistnego kołtuna z PRL 10.01.10, 23:22
              dziecko wiesz co ... już mi sie niechce z toba gadać (a raczej pisać) jak chcesz to wierz panu Owsiakowi Twoja sprawa ...ja jak byłem w Twoim wieku tez tak miałem. Naszczęsice przejżałem na oczy i coraz więcej ludzi również zaczyna przeglądać ...że coś jet nie halo. Żyjesz jeszcze idealistycznym swiecei gdzi wszsycy za darmo pomagają itp ... ale niestety życie jest brutalne, nie pamietasz już jak 3 lata temuu wyszło na jaw że fundacja zbiera (nie musi bo może mniejalbo wogule) 10 % na tak zwane "utrzymanie fundacji" ...w tej chwili zebrali ponad 30 milonów czyli pan Owsiak i s-ka zarobili ponad 3 mmiliony..
              • te_rence Re: Typowe rozumowanie zawistnego kołtuna z PRL 10.01.10, 23:56
                ale żeś hamerykę odkrył, normalnie spisek
                na szczęście Ty jesteś najmądrzejszy, nie dajesz się nabierać i nie dajesz
                złamanej złotówki
                brawo!
                • antyliberal22 Re: Typowe rozumowanie zawistnego kołtuna z PRL 11.01.10, 00:11
                  wartoo zastanowić się nad tym, bo ta fundacja działa na zasadzie
                  szantażu ... Telewizja (za nasze pieniądze) robi im darmową
                  transmisję, samorządy (za nasze pieniądze) organizują imprezy - po
                  to, by fundacja bez odliczenia tych kosztów transmisji i koncertów
                  (bo ich nie ponosi) chwaliła się ile zebrała... To nienormalne.
                  • polska_baba Bzdury piszesz 11.01.10, 01:14
                    Telewizja ma realizować misję, bierze za to pieniądze z abonamentu. To właśnie jest misja. Właśnie to, a nie durne seriale i teleturnieje dla idiotów.
                    Samorządy organizują różne imprezy z różnych okazji i nie rozumiem dlaczego impreza dla młodych ludzi, którzy robią coś dobrego, miałaby być gorsza. Poza tym nie sądzę, żeby to były duże koszty, bo wiele osób i firm chce się przy tej okazji zaprezentować i wiele rzeczy robionych jest za darmo.
                • korpo_racja1 Re: Typowe rozumowanie zawistnego kołtuna z PRL 11.01.10, 00:12
                  Nie nie daje ..bo wystarcząjaco daje co miesiąc w postaci podatków i to nie małych . A za Ciebie to kto płaci Mamusia z Tatusiem ?
    • makowiec9 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [RE... 10.01.10, 21:38
      zbierajcie pieniądze,zbierajcie,ale potem nie tańczcie w błotku i nie
      upijajcie się . mama
    • hieronim_kowalski Rydzykowa "uczelnia" przy klawiaturach 10.01.10, 21:58
      Miałem do czynienia z absolwentami toruńskiej "uczelni". Jak
      nie "nawiedzony" to mały cwaniaczek a wiedza praktycznie żadna. Tym
      ludziom złamano życie, choć w dużym stopniu na własne życzenie.
      Poszli do tej szkoły bo marzyły im się wielkie kariery w mediach,
      organach samorządowych, szkolnictwie albo w Kościele. Okazało się,
      że tak naprawdę nikt ich nie potrzebuje. PIS przegrał wybory i tonie
      powoli, w mediach zatrudniani są głównie znajomi królika albo bardzo
      wybitne jednostki, Kościół zatrudnił parę osób w administracji ale
      nie są tam traktowani jak "swoi" czyli absolwenci seminariów.
      Studenci przeżywają też ciągłą frustrację, którą wyładowują w
      internecie pisząc po kilkadziesiąt postów dziennie pod
      okiem "asystentów" uczelnianych. W sumie biedni ludzie...
    • makowiec9 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [RE... 10.01.10, 22:13
      hgdhfyt
    • paliwodaj jaki nr konta do wplat 10.01.10, 22:14
      strony WOSP nie otwieram, gdzies znalazlam nr kont do wplaty
      55 1240 1112 1111 0010 2718 8959, czy jest aktualny?
      • makowiec9 Re: jaki nr konta do wplat 10.01.10, 22:32
        - PKO BP S.A. II/O Toruń
        nr 69 1020 5011 0000 9602 0012 9130
        • polska_baba Uwaga!Oszust podszywa się pod WOŚP 11.01.10, 03:35
          makowiec9 napisał:

          > - PKO BP S.A. II/O Toruń
          > nr 69 1020 5011 0000 9602 0012 9130

          To nie jest numer konta WOŚP. To jakiś oszust!!! Chce wyłudzić pieniądze!!! Takim złodziejem powinien zająć się prokurator!!!
      • polska_baba 55 1240 1112 1111 0010 2718 8959 11.01.10, 03:27
        To numer konta bankowego skopiowany ze strony WOŚP.
    • makowiec9 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [RE... 10.01.10, 22:19
      Znalem jednego kowalskiego hieronima!!! to cham i pijak.to ty???!!
    • heraldek Zbierajcie balwany, zbierajcie...NFZ zas przytnie 10.01.10, 22:36
      ......szpitalom kolejne 100 mln PLN aby Tuskowi sie deficyt
      zmniejszyl....finansujcie swoja "bezplatna" sluzbe zdrowia.....
    • enedue3 Można też wpłacić na konto ... 10.01.10, 22:50
      a bedą to nie zmarnowane pieniadze!
      92132011202585466020000001 Fundacja LUX Veritatis tytułem Dar dla
      Telewizji Trwam.
      Dzięki tej telewizji bedzie mozna zobaczyć "realiti pokaz" jak bawi
      się nasza młodzież na Przystanku Br(u)ood-stock na zabawie
      zorganizowanej przez Owsiaka.
      • pogromca_gamonia TV Plwam, tobą tez gardzi, naiwny moherze 10.01.10, 22:58
        ty ich kompletnie nie interesujesz, jestes dla nich smieciem, zwierzakiem. Ale
        masz kieszen a w niej moze byc kasa. Tylko dlatego nie wyrazaja pogardy twoja osoba.
      • te_rence Re: Można też wpłacić na konto ... 10.01.10, 23:50
        to może jakieś osiągnięcia fundacji pana rydzyka? jacyś ludzie którym pomogła ta
        fundacja?
        moja córka byłą badana po urodzeniu sprzętem z WOŚP... jakoś nie spotkałem się w
        swoim życiu z ludźmi którym pomogła Lux Veritatis, no chyba że studenciaki ze
        spranymi mózgami w szkółce propagandowej pana grzyba... fajne akademiki mają

        jak to jest że katorydzole potrafią zohydzić wszystko co jest dobre i łączy ludzi
        • antyliberal22 Re: Można też wpłacić na konto ... 11.01.10, 00:20
          ty durnoto - wytłumaczę ci jak kazdemu durniowi:
          Płacisz podatki i składki? No to domagaj się leczenia za to i
          sprzętów. A nie organizacji Z TEJ TWOJEJ zapłaconej kwoty imprez,
          bo imprezy z podatków twoich są organizowane, a przy ich okazji pan
          owsiak zbiera kasę na swoją fundację. I nie jest w porządku, bo w
          porządku by był gdyby miał fundację non profit, a on z tej fundacji -
          istniejącej dzięki nie tylko, a nawet w mniejszym stopniu, ściepie
          powszechnej, ale przede wszystkim dzięki organizowaniu imprez przez
          samorządy - z publicznych pieniędzy, ma dochód dla siebie.
          • black_halo Re: Można też wpłacić na konto ... 11.01.10, 09:54
            Alez ja sie caly czas domagam. Tylko co z tego skoro chocby nie wiem
            ile wladowali kasy w ten caly NFZ to zawsze jest malo. Place skladki
            a do lekarza i tak musze chodzic prywatnie, na badania prywatnie, do
            dentysty prywatnie, do specjalisty prywatnie bo inaczej moge czekac w
            kolejce na nastepny rok. Ciagle brakuje na sprzet, na pensje lekarzy,
            na badania, na specjalistow - no doslownie na wszystko. Ile miliardow
            idzie ze skladek na sluzbe zdrowia? A ile zbiera orkiestra? Powiem
            ci, 40 mln to zlotowka z groszami od kazdego polaka. Albo 2.5 od
            kazdego pracujacego polaka. Kazdy pracujacy polak placi kilkaset
            zlotych miesiecznie skladki zdrowtnej, z ktorej nic nie ma. raz do
            roku da pare groszy na orkiestre i nagle sie okazuje, ze da sie za to
            kupic sprzet na jaki NFZ nie moze znalezc pieniedzy w swym skromnym
            wielomiliardowym budzecie bo im nie starczy na marmurowe i chromowane
            palace, nie starczy na pensje dla prezesow i premie dla zarzadu za
            dobrze wykonana prace czyli przyjecie sprzetu od orkiestry. Wez mi
            wytlumacz jak to jest, bo ja nie kapuje, ze Owsiak pomimo tego, ze
            zabiera te 10% dla siebie to jednoczesnie za reszte jakos jest w
            stanie kupic mnostwo przydatnych urzadzen ! jednoczesnie NFZ majac
            kilkanascie miliardow ciagle nie ma pieniedzy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka