boykotka 24.02.10, 07:05 Więcej gołych haków i octu to PiS'owi dalej bedzie spadać poparcie :) Strzelanie w stopę najlepiej Jarosławowi Kaczyńskiemu wychodzi Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kibic_rudego Wielki skok Platformy na kase Polakow sie udal 24.02.10, 07:09 Kumple robia sadaze a tu 50% spoleczenstwa demokratycznie ich olewa. Z tych 50% co glosuja na nich glosuje polowa. Czyli maja mandat 1/4 spoleczenstwa. Odpowiedz Link Zgłoś
konread Re: Wielki skok Platformy na kase Polakow sie uda 24.02.10, 08:25 Z tych wyników co innego wynika, że jednak społeczeństwo u nas nie jest głupie, choć ma krótkotrwałą pamięć i jeśli ktoś zapomniał IV RP, na szczęście sam Jarosław Kaczyński mu przypomniał swoimi ostatnimi wypowiedziami. Odpowiedz Link Zgłoś
bogulo2 Spełniają obietnice? 24.02.10, 08:43 No ja się pytam gdzie są: 3x15% jednomandatowe okręgi Odpowiedz Link Zgłoś
wiseman_said PO = Polaków Otumaniliśmy, tusk=łukaszenko 24.02.10, 10:36 Populizm tuska niczym leppera, jak tam nowa broń peło pan Roman G. Ech, coraz bliżej nam do Białorusi, tam władze mają Polaków gdzieś, w Polsce również rząd się nami nie przejmuje? A czy aby nie było teraz największego bezrobocia od dawien dawna?? Dobrze, że tusk chociaż krus zlikwidował. Łapówkarze... A naród OTUMANIONY, żal... Odpowiedz Link Zgłoś
arcyfioletowy Re: PO = Polaków Otumaniliśmy, tusk=łukaszenko 24.02.10, 10:41 Albo manipulacja i propaganda jest tak skuteczna albo społeczeństwo jest takie głupie !! Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: PO = Polaków Otumaniliśmy, tusk=łukaszenko 24.02.10, 11:53 A trzeci wariant nie przychodzi do głowy? Że to PiS jest takie głupie, że PO nic nie musi robić, a im poparcie przyrasta co hasło rzucone przez ich konkurentów? Odpowiedz Link Zgłoś
materacobywatelski dlaczego komentarze dla niezalogowanych wyłączone? 24.02.10, 10:51 na pewno społeczność internetowa chciała pogratulować rządzącej ekipie kolejnego sukcesu na jedynie słusznej drodze musiałam specjalnie założyć konto, żeby napisać ten list niniejszym gratuluję premierowi oraz jego współpracownikom i dziękuję za to, że załatano dziurę w jezdni koło mojego domu czuję się teraz prawdziwą europejką łubudubu, łubudubu... Odpowiedz Link Zgłoś
halinkis Re: dlaczego komentarze dla niezalogowanych wyłąc 24.02.10, 11:32 a co ma rzd wspolnego z twoimi dziurami ? od czego masz poslow, radnych , Zarzad Miasta czy Gminy ? wydaje ci sie ,ze rzad jest ,zeby za toba z papierem toaletowym chodzil? Odpowiedz Link Zgłoś
siwy19469 Re: dlaczego komentarze dla niezalogowanych wyłąc 24.02.10, 12:31 To po co nam taki rząd - całkiem śmiało mógłby to być rząd krzeseł - który służy tylko do dekoracji! Najlepiej mu wychodzą obchody wszelkich uroczystości. Odpowiedz Link Zgłoś
a.k.traper Ty jesteś Polak czy Naród otumaniony? 24.02.10, 11:01 Bo mnie jakos ani PO ani PiS nie otumania, czasem tylko sie posmieję z takich postów jak twój. Faktycznie trzeba byc tumanem mając takie rozumowanie, chyba że kazali ci na forum wklejac rózne teksty wy, bierając losowo, co jeszcze gorzej świadczy o danym osobniku jako sprzedajnym. Prawdziwym testem będa wybory parlamentarne, skoro ankiety sygnalizuja takie poparcie to chyba pewna liczba osób rozumie polityke Tuska, czy swoja krytyka sprawisz iż poparcie zmaleje? Proponowałbym przedstawić lepsze rozwiązania które chce zastosowac partia która popierasz a bądź pewny że Polacy zrozumieja i skieruja swe głosy na lepsze rozwiązanie, tylko je pokaż. Odpowiedz Link Zgłoś
boolba Re: PO = Polaków Otumaniliśmy, tusk=łukaszenko 24.02.10, 11:51 wiseman_said napisał: > Populizm tuska niczym leppera, jak tam nowa broń peło pan Roman G. > Ech, coraz bliżej nam do Białorusi, tam władze mają Polaków gdzieś, w Polsce > również rząd się nami nie przejmuje? > A czy aby nie było teraz największego bezrobocia od dawien dawna?? > Dobrze, że tusk chociaż krus zlikwidował. > Łapówkarze... > A naród OTUMANIONY, żal... ODTUMAŃ mnie, wiseman_said, albo niech to Twój prezio zrobi! jesteście żałośni, wiecie co, wiecie jak, no to jazda! publikujcie te świetlane idee! niechże Naród dowie się, co Go czeka w nowej rzeczywistości, jak rozkwitnie kraj i co dacie Narodowi, jak Was wybierze. Tylko pamiętajcie o PRze, bez tego nadal będziecie w czarnej d... HALO! JEST TU KTO ?! Odpowiedz Link Zgłoś
nkab Jedyną obietnicę jaką jest wstanie spełnić PO to 24.02.10, 08:49 ...wydłurzenie pracy do 67 lat i zrównanie tego wieku dla kobiet. I co? Myslicie, że POprzemy was? Takiego wała. Andrzej. Odpowiedz Link Zgłoś
redakotr Re: Jedyną obietnicę jaką jest wstanie spełnić PO 24.02.10, 09:05 PiS to typowo komunistyczne myślenie. Ma być dobrze tylko dla nas, cała reszta się nie liczy Odpowiedz Link Zgłoś
mariuszdd Spore parcie jak na obecne warunki gospodarcze 24.02.10, 09:16 Może Polacy to masochiści ? Albo nie :) Bo,po prawdzie ,to poparcie dla P0 może być naprawdę spore. Obecnie jest bardzo duży wzrost zatrudnienia w budżetowce,są tam wysokie wypłaty w stosunku do wykonywanej pracy ,pewność zatrudnienia ,to jest naturalny rezerwuar ha ha liberałów. Odpowiedz Link Zgłoś
entropia Sondaż zrobiony na grupie 24.02.10, 09:44 Sondaż zrobiony na reprezentatywnej grupie 100 ludzi, których redaktor za sondaż odpowiedzialny spotkał w autobusie. Panie redaktorze, co to za sondaż? Brak informacji o tym na kim i jak był przeprowadzony. Czy jak przepytam te 10 osób u mnie w pokoju w pracy to też będzie "sondaż"? Odpowiedz Link Zgłoś
eadingas Re: Sondaż zrobiony na grupie 24.02.10, 12:54 entropia napisał: > Sondaż zrobiony na reprezentatywnej grupie 100 ludzi, których redaktor za sonda > ż odpowiedzialny spotkał w autobusie. > > Panie redaktorze, co to za sondaż? Brak informacji o tym na kim i jak był przep > rowadzony. Czy jak przepytam te 10 osób u mnie w pokoju w pracy to też będzie " > sondaż"? "Próba reprezentatywna 1055 osób". Pisać naumiali, czytać nie bardzo? Odpowiedz Link Zgłoś
entropia Re: Sondaż zrobiony na grupie 24.02.10, 21:37 Poszukałem w treści artykułu, nie zauważyłem, że ta informacja jest na załączonym obrazku (a ctrl+f nie dziala po obrazkach), moja wina. Odpowiedz Link Zgłoś
henryk-sikora Re: Wielki skok Platformy na kase Polakow sie uda 24.02.10, 08:27 "kibic_rudego" Ty to jesteś matematyk:). Ale poczekaj do wyborów to doliczysz się wówczas 18% poparcia dla Twojego psiego PiS-u:). Odpowiedz Link Zgłoś
bromoslaw Re: Wielki skok Platformy na kase Polakow sie uda 24.02.10, 09:21 w Polsce głosuje 40% społeczeństwa to jest jak z wódką 60% sie po prostu nie liczy. Ich wybór:))) Odpowiedz Link Zgłoś
norton2005 Orwell się kłania 24.02.10, 09:46 Tak bezczelne kłamstwo, że rzekomo Platforma spełnia obietnice, to chyba Orwell do kwadratu. Odpowiedz Link Zgłoś
cymber.gaj Re: Sondaż. Wielki skok Platformy 24.02.10, 07:11 PiS specjalizuje się w polewaniu gnojówką. Ten fetor odstrasza. Odpowiedz Link Zgłoś
sadam2 Sondaż. Wielki skok Platformy 24.02.10, 07:11 Sadaz Gazety jak zwykle propaganda sukcesu ktorego nie ma- Polacy popieraja Platforme bo ta doskonale rzadzi tylko dlaczego jest tak zle w Polsce? Rzad Tuska to kompletni amatorzy i cwaniacy bez odpowiedzialnosci za to co robia i bezkarni . Odpowiedz Link Zgłoś
ambl Sondaż. Wielki skok Platformy 24.02.10, 07:11 Ja,dzięki wprowadzaniu kolejnych restrykcji z tych "pełnych szuflad" czuję się POmału jakbym mieszkała w kraju okuPOwanym,a tu proszę 58%.Prawdziwa wirtualna Polska Odpowiedz Link Zgłoś
gregory433 Re: Sondaż. Wielki skok Platformy 24.02.10, 08:44 ambl napisała: > Ja,dzięki wprowadzaniu kolejnych restrykcji z tych "pełnych szuflad" czuję się > POmału jakbym mieszkała w kraju okuPOwanym,a tu proszę 58%.Prawdziwa wirtualna > Polska Powinnaś się cieszyć że głowy jeszcze nikt ci nie ogolił,hehe. Żal mi ciebie człowieczku,musisz mieć straszne życie z powodu że nie możesz myśleć samodzielnie. Odpowiedz Link Zgłoś
timiy2 Re: Sondaż. Wielki skok Platformy 24.02.10, 09:20 gregory433 napisał: > Powinnaś się cieszyć że głowy jeszcze nikt ci nie ogolił,hehe. > Żal mi ciebie człowieczku,musisz mieć straszne życie z powodu że nie możesz myś > leć samodzielnie. właśnie duża szkoda że nie potrafisz myśleć samodzielnie i dajesz się wodzić za nos, mediom na usługach POparanców, załatwiaczy i kombinatorów... gratuluje pomyślunku... Odpowiedz Link Zgłoś
wrednyluke Sondaż. Wielki skok Platformy 24.02.10, 07:12 Pytanie za 100 punktów, jaką partię darzy nieskrywaną sympatią "Gazeta"? Fajnie się to przekłada na wyniki sondaży. Odpowiedz Link Zgłoś
gamon1 PO powinna mieć już sporo ponad 100%... Dziwne... 24.02.10, 07:17 a PiS powinno już dawno być na minusie :))) Odpowiedz Link Zgłoś
shithead Re: PO powinna mieć już sporo ponad 100%... Dziwn 24.02.10, 08:12 Samoobsikiwanie sie gamonia wlasnym pissem. Odpowiedz Link Zgłoś
gamon1 Re: PO powinna mieć już sporo ponad 100%... Dziwn 24.02.10, 09:07 Twój nick w tłumaczeniu na polski to chyba "głowa w kupie"? :))) Odpowiedz Link Zgłoś
samoeltergowicz sami sobie Polacy zasłużyliście na los, 24.02.10, 07:18 który was czeka. nie da się żyć godnie i dostatnio bez najmniejszej próby logicznego myślenia. media piorące wam mózgi nie są waszymi przyjaciółmi, toteż powierzanie im najważniejszych decyzji graniczy z samounicestwieniem!!! Odpowiedz Link Zgłoś
terleo Sondaż. Wielki skok Platformy 24.02.10, 07:33 Czerwonym spada, Niebieskim rośnie, W Kraju się robio coraz radośniej. Rdzewieją "w lochu" stare haki, A chłopcy ze WSI gotuję Pokaz nie bylejaki. W ruch pójdą cepy, dyszle, orczyki. Sondaże pokażą lepsze wyniki. I tak bez końca, i tak bez tchu! Aż przyjdzie walec i wszystko wyró.... Odpowiedz Link Zgłoś
kato28 Co w tym dziwnego? 24.02.10, 07:33 Kilka razy Kaczyński miał występ przed kamerami, Kempa też zrobiła swoje... Odpowiedz Link Zgłoś
jerzy.zywiecki Sondaż. Wielki skok Platformy 24.02.10, 07:37 Ludziom wszystko można wmówić. Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: Platforma spełnia dane swoje obietnice??? 24.02.10, 08:34 wm napisał: > Które? ********************* Dorzyna watahę PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
mcgoo Re: Platforma spełnia dane swoje obietnice??? 24.02.10, 10:19 to bardzo twórcze :) mała wojenka wielkich partii .. od miesiecy Pan J.Kaczyński powiedzial - Pan D.Tusk skomentował - Pan G.Schetyna zdementował - Pan L.Kaczynski odpowiedział - Pan J.Rolicki pochwalil Pana Tuska - Pan P.Semka przyganił Panu Tuskowi tu kopniaczek tam wtyczka tu pieniaczek tam piczka dosrywania dowalania sondaze gazety wyborczej system emerytur lezy odlogiem koszty pracy monstrualne a PO spełnia obietnice i dorzyna watahe PiS (masz jakieś wizje tolkienowskie widzisz jakas armie PiS orków ?) Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: Platforma spełnia dane swoje obietnice??? 24.02.10, 11:52 mcgoo napisał: > to bardzo twórcze :) mała wojenka wielkich partii .. > od miesiecy Pan J.Kaczyński powiedzial - Pan D.Tusk skomentował - Pan > G.Schetyna zdementował - Pan L.Kaczynski odpowiedział - Pan J.Rolicki > pochwalil Pana Tuska - Pan P.Semka przyganił Panu Tuskowi > > tu kopniaczek tam wtyczka tu pieniaczek tam piczka > dosrywania dowalania sondaze gazety wyborczej ***************************** www.polityka.pl/_resource/res/path/fd/bb/fdbb815f-b7d2-48c0-8938-6da538e98e3c_665x665 Odpowiedz Link Zgłoś
kibic_rudego To pewnie dzieki pielegniarkom co chca strajkowac 24.02.10, 07:38 bo Tusk dotrzymuje obietnic. Odpowiedz Link Zgłoś
koko387 Re: To pewnie dzieki pielegniarkom co chca strajk 24.02.10, 08:09 I nauczycielom, którzy mają wirtualne podwyżki i będą musieć od tego roku pracować dwie godziny za darmo. Odpowiedz Link Zgłoś
deep_breath Re: To pewnie dzieki pielegniarkom co chca strajk 24.02.10, 11:11 No cóż, przypominam sobie strajki pielęgniarek i nauczycieli za PISu. Dali się nabrać na słodkie, miłosne słówka premiera. Wystarczyło, żeby posłuchali co mówił wtedy PIS, że po prostu nie ma z czego, że najpierw musimy umocnić naszą gospodarkę. Gdzie jest dzisiaj Pani Kwaśniewska i cała rzesza innych, którzy rozdawali kwiaty pielęgniarkom i duchowo je wpierali, to są te same kobiety, chodzi o tę samą sprawę. Czyżby Pani Kwaśniewska nie utożsamiała się więcej z ich sprawą? Czy taką metamorfoze da się zrozumieć? Ciekaw jestem jak się czują dzisiaj stoczniowcy, ilu z nich zrobiło kurs strzyżenia psów, jaki oferował rząd w zamian za zmianę branży. Przykłądy można mnożyć w nieskończoność. Dzisiaj trudno jest cokolwiek zwalić na PIS, a jeżeli ktoś tego próbuje to się tylko ośmiesza, gdyż żaden rozsądnie myślący człowiek, że PIS nadal pociąga za sznurki, a rząd pada ciągle ofiarą ich niecnych machinacji. Odpowiedz Link Zgłoś
keram.keram A wystarczyło, że Hetman palnął parę głupot 24.02.10, 07:40 Hetman kretem PO ? Odpowiedz Link Zgłoś
awatar_sm W Kurduplandii Miłości Dyrdymała Wspaniałego 24.02.10, 07:42 kochajcie się i kopulujcie się i rozmnażajcie się i słuchajcie Pali Koty Bełkoty, Julii Durnoty, Mirosława Upudrowanego Uczciwego i kurdupli i krasnali i cyganów i żydów opluwajcie i cieszcie się i pijcie Odpowiedz Link Zgłoś
karol_7 Sondaż. Wielki skok Platformy 24.02.10, 07:43 już raz tusku wg sondaży miał być preziem, tylko elektorat zmienił zdanie i tym razem może być podobnie Odpowiedz Link Zgłoś
fresh_active Re: Sondaż. Wielki skok Platformy 24.02.10, 09:02 Nie zmienił zdania. Tylko w sondażach wstydził się przyznać że głosuje na PIS. To typowe dla tej grupy społeczeństwa, że zawsze coś knuje. Odpowiedz Link Zgłoś
ilr Sondaż. Wielki skok Platformy 24.02.10, 07:50 Jest jakiś inny kraj, w którym z uporem maniaka robi się 5 różnych sondaży tygodniowo na temat popularności politycznych? Odpowiedz Link Zgłoś
kovalskybobi Re: Sondaż. Wielki skok Platformy 24.02.10, 07:57 najlepsze że tymi sondażami żyją redakcje i partie natomiast ludziom to już lata. Wszyscy pamiętają jak UD (UW) nieźle wypadała w sondażach Wyborczej, a przepadła i tak na zawsze Odpowiedz Link Zgłoś
oservattoreromano ANTY PiS 24.02.10, 07:50 Macie poparcie bo jesteście ANTY PiS-em i nic więcej sobą nie reprezentujecie Odpowiedz Link Zgłoś
aiwaplatz Matrix. Normalny matrix. 24.02.10, 07:50 Tak ze 110% będzie przed wyborami. Albo i 120. Odpowiedz Link Zgłoś
kusiciel_dusz Re: Matrix. Normalny matrix. 24.02.10, 09:50 zgadzam się w 130% :) Odpowiedz Link Zgłoś
bejzboll Sondaż. Wielki skok Platformy 24.02.10, 07:57 To jaka jest PO i co zrobiła "dobrego" dla kraju jak zwykle u nas okaże się za kilka ,kilkanaście lat.....niestety. Odpowiedz Link Zgłoś
evident najlepszy premier i partia od 20 lat 24.02.10, 08:04 i dlatego ma wysokie poparcie Odpowiedz Link Zgłoś
pe11 Re: "Użyteczni idioci" wiecznie żywi. 24.02.10, 10:50 czego jesteś najlepszym przykładem. Odpowiedz Link Zgłoś
kusiciel_dusz Re: najlepszy premier i partia od 20 lat 24.02.10, 09:51 gratuluję dobrego humoru od samego rana :)naprawdę dobry żart :) Odpowiedz Link Zgłoś
major_walenda Tow. Lenin juz dawno mówił o "użytecznych idiotach 24.02.10, 08:10 jw. Odpowiedz Link Zgłoś
off-ice Re: Tow. Lenin juz dawno mówił o "użytecznych idi 24.02.10, 10:48 Aleś ty walenda pusty - jak gwizdek. Czy oprócz "jw" to masz jeszcze jakieś argumenty??? Może jakieś liczby, fakty, nazwiska, daty??? Jakaś analiza porównawcza??? Czy to już przekracza możliwości intelektualne pisowskiego elektoratu??? Odpowiedz Link Zgłoś
iq-ok Widzę majorze żeście pilnie uważali na szkoleniach 24.02.10, 12:19 z marksizmu i leninizmu. I jeszcze zdobytą wiedzę potraficie zgrabnie wykorzystać w walce z wrogiem klasowym. Jak przystało na majora LWP. Politruk może być z was dumny:). Odpowiedz Link Zgłoś
nowak11 Po co wybory? 24.02.10, 08:09 Szkoda kasy na wybory;skoro przewaga PO jest tak miażdżąca-ustalmy, że 70% w Sejmie bierze PO, 10% PSL, 10% SLD i po 5% PiS mniejszość niemiecka. Odpowiedz Link Zgłoś
major_walenda Ukochany przywódca - Donald Tusk -120% poparcia 24.02.10, 08:09 Jak tak dalej pójdzie, to PO będzie mieć wieksze poparcie niż miał Kim Ir Sen w Korei. :D:D:D:D:D:D:D:D Odpowiedz Link Zgłoś