Dodaj do ulubionych

Sondaż. Wielki skok Platformy

24.02.10, 07:05
Więcej gołych haków i octu to PiS'owi dalej bedzie spadać poparcie :)
Strzelanie w stopę najlepiej Jarosławowi Kaczyńskiemu wychodzi
Obserwuj wątek
    • kibic_rudego Wielki skok Platformy na kase Polakow sie udal 24.02.10, 07:09

      Kumple robia sadaze a tu 50% spoleczenstwa demokratycznie ich olewa.
      Z tych 50% co glosuja na nich glosuje polowa. Czyli maja mandat 1/4 spoleczenstwa.
      • konread Re: Wielki skok Platformy na kase Polakow sie uda 24.02.10, 08:25
        Z tych wyników co innego wynika, że jednak społeczeństwo u nas nie jest głupie,
        choć ma krótkotrwałą pamięć i jeśli ktoś zapomniał IV RP, na szczęście sam
        Jarosław Kaczyński mu przypomniał swoimi ostatnimi wypowiedziami.
        • bogulo2 Spełniają obietnice? 24.02.10, 08:43
          No ja się pytam gdzie są:
          3x15%
          jednomandatowe okręgi
          • wiseman_said PO = Polaków Otumaniliśmy, tusk=łukaszenko 24.02.10, 10:36
            Populizm tuska niczym leppera, jak tam nowa broń peło pan Roman G.
            Ech, coraz bliżej nam do Białorusi, tam władze mają Polaków gdzieś, w Polsce
            również rząd się nami nie przejmuje?
            A czy aby nie było teraz największego bezrobocia od dawien dawna??
            Dobrze, że tusk chociaż krus zlikwidował.
            Łapówkarze...
            A naród OTUMANIONY, żal...
            • arcyfioletowy Re: PO = Polaków Otumaniliśmy, tusk=łukaszenko 24.02.10, 10:41
              Albo manipulacja i propaganda jest tak skuteczna albo społeczeństwo jest takie
              głupie !!
              • maaac Re: PO = Polaków Otumaniliśmy, tusk=łukaszenko 24.02.10, 11:53
                A trzeci wariant nie przychodzi do głowy? Że to PiS jest takie
                głupie, że PO nic nie musi robić, a im poparcie przyrasta co hasło
                rzucone przez ich konkurentów?
            • materacobywatelski dlaczego komentarze dla niezalogowanych wyłączone? 24.02.10, 10:51
              na pewno społeczność internetowa chciała pogratulować rządzącej ekipie kolejnego sukcesu na jedynie słusznej drodze

              musiałam specjalnie założyć konto, żeby napisać ten list

              niniejszym gratuluję premierowi oraz jego współpracownikom i dziękuję za to, że załatano dziurę w jezdni koło mojego domu

              czuję się teraz prawdziwą europejką

              łubudubu, łubudubu...
              • halinkis Re: dlaczego komentarze dla niezalogowanych wyłąc 24.02.10, 11:32
                a co ma rzd wspolnego z twoimi dziurami ? od czego masz poslow,
                radnych , Zarzad Miasta czy Gminy ? wydaje ci sie ,ze rzad
                jest ,zeby za toba z papierem toaletowym chodzil?
                • siwy19469 Re: dlaczego komentarze dla niezalogowanych wyłąc 24.02.10, 12:31
                  To po co nam taki rząd - całkiem śmiało mógłby to być rząd krzeseł - który służy
                  tylko do dekoracji! Najlepiej mu wychodzą obchody wszelkich uroczystości.
            • a.k.traper Ty jesteś Polak czy Naród otumaniony? 24.02.10, 11:01
              Bo mnie jakos ani PO ani PiS nie otumania, czasem tylko sie posmieję
              z takich postów jak twój. Faktycznie trzeba byc tumanem mając takie
              rozumowanie, chyba że kazali ci na forum wklejac rózne teksty wy,
              bierając losowo, co jeszcze gorzej świadczy o danym osobniku jako
              sprzedajnym.
              Prawdziwym testem będa wybory parlamentarne, skoro ankiety
              sygnalizuja takie poparcie to chyba pewna liczba osób rozumie
              polityke Tuska, czy swoja krytyka sprawisz iż poparcie zmaleje?
              Proponowałbym przedstawić lepsze rozwiązania które chce zastosowac
              partia która popierasz a bądź pewny że Polacy zrozumieja i skieruja
              swe głosy na lepsze rozwiązanie, tylko je pokaż.
            • boolba Re: PO = Polaków Otumaniliśmy, tusk=łukaszenko 24.02.10, 11:51
              wiseman_said napisał:

              > Populizm tuska niczym leppera, jak tam nowa broń peło pan Roman G.
              > Ech, coraz bliżej nam do Białorusi, tam władze mają Polaków gdzieś, w Polsce
              > również rząd się nami nie przejmuje?
              > A czy aby nie było teraz największego bezrobocia od dawien dawna??
              > Dobrze, że tusk chociaż krus zlikwidował.
              > Łapówkarze...
              > A naród OTUMANIONY, żal...

              ODTUMAŃ mnie, wiseman_said, albo niech to Twój prezio zrobi! jesteście żałośni,
              wiecie co, wiecie jak, no to jazda! publikujcie te świetlane idee! niechże Naród
              dowie się, co Go czeka w nowej rzeczywistości, jak rozkwitnie kraj i co dacie
              Narodowi, jak Was wybierze. Tylko pamiętajcie o PRze, bez tego nadal będziecie w
              czarnej d...

              HALO! JEST TU KTO ?!
        • nkab Jedyną obietnicę jaką jest wstanie spełnić PO to 24.02.10, 08:49
          ...wydłurzenie pracy do 67 lat i zrównanie tego wieku
          dla kobiet.

          I co? Myslicie, że POprzemy was? Takiego wała.

          Andrzej.
          • redakotr Re: Jedyną obietnicę jaką jest wstanie spełnić PO 24.02.10, 09:05
            PiS to typowo komunistyczne myślenie. Ma być dobrze tylko dla nas, cała reszta
            się nie liczy
            • mariuszdd Spore parcie jak na obecne warunki gospodarcze 24.02.10, 09:16
              Może Polacy to masochiści ? Albo nie :)
              Bo,po prawdzie ,to poparcie dla P0 może być naprawdę spore.
              Obecnie jest bardzo duży wzrost zatrudnienia w budżetowce,są tam wysokie wypłaty w stosunku do wykonywanej pracy ,pewność zatrudnienia ,to jest naturalny rezerwuar ha ha liberałów.
              • entropia Sondaż zrobiony na grupie 24.02.10, 09:44
                Sondaż zrobiony na reprezentatywnej grupie 100 ludzi, których redaktor za sondaż odpowiedzialny spotkał w autobusie.

                Panie redaktorze, co to za sondaż? Brak informacji o tym na kim i jak był przeprowadzony. Czy jak przepytam te 10 osób u mnie w pokoju w pracy to też będzie "sondaż"?
                • eadingas Re: Sondaż zrobiony na grupie 24.02.10, 12:54
                  entropia napisał:

                  > Sondaż zrobiony na reprezentatywnej grupie 100 ludzi, których
                  redaktor za sonda
                  > ż odpowiedzialny spotkał w autobusie.
                  >
                  > Panie redaktorze, co to za sondaż? Brak informacji o tym na kim i
                  jak był przep
                  > rowadzony. Czy jak przepytam te 10 osób u mnie w pokoju w pracy to
                  też będzie "
                  > sondaż"?

                  "Próba reprezentatywna 1055 osób". Pisać naumiali, czytać nie bardzo?
                  • entropia Re: Sondaż zrobiony na grupie 24.02.10, 21:37
                    Poszukałem w treści artykułu, nie zauważyłem, że ta informacja jest na załączonym obrazku (a ctrl+f nie dziala po obrazkach), moja wina.
      • henryk-sikora Re: Wielki skok Platformy na kase Polakow sie uda 24.02.10, 08:27
        "kibic_rudego" Ty to jesteś matematyk:). Ale poczekaj do wyborów to
        doliczysz się wówczas 18% poparcia dla Twojego psiego PiS-u:).
      • bromoslaw Re: Wielki skok Platformy na kase Polakow sie uda 24.02.10, 09:21
        w Polsce głosuje 40% społeczeństwa to jest jak z wódką 60% sie po prostu nie liczy. Ich wybór:)))
      • norton2005 Orwell się kłania 24.02.10, 09:46
        Tak bezczelne kłamstwo, że rzekomo Platforma spełnia obietnice, to chyba Orwell
        do kwadratu.
    • cymber.gaj Re: Sondaż. Wielki skok Platformy 24.02.10, 07:11
      PiS specjalizuje się w polewaniu gnojówką. Ten fetor odstrasza.
    • sadam2 Sondaż. Wielki skok Platformy 24.02.10, 07:11
      Sadaz Gazety jak zwykle propaganda sukcesu ktorego nie ma- Polacy
      popieraja Platforme bo ta doskonale rzadzi tylko dlaczego jest tak
      zle w Polsce?
      Rzad Tuska to kompletni amatorzy i cwaniacy bez odpowiedzialnosci za
      to co robia i bezkarni .
    • ambl Sondaż. Wielki skok Platformy 24.02.10, 07:11
      Ja,dzięki wprowadzaniu kolejnych restrykcji z tych "pełnych szuflad" czuję się
      POmału jakbym mieszkała w kraju okuPOwanym,a tu proszę 58%.Prawdziwa wirtualna
      Polska
      • gregory433 Re: Sondaż. Wielki skok Platformy 24.02.10, 08:44
        ambl napisała:

        > Ja,dzięki wprowadzaniu kolejnych restrykcji z tych "pełnych szuflad" czuję się
        > POmału jakbym mieszkała w kraju okuPOwanym,a tu proszę 58%.Prawdziwa wirtualna
        > Polska

        Powinnaś się cieszyć że głowy jeszcze nikt ci nie ogolił,hehe.
        Żal mi ciebie człowieczku,musisz mieć straszne życie z powodu że nie możesz myśleć samodzielnie.
        • timiy2 Re: Sondaż. Wielki skok Platformy 24.02.10, 09:20
          gregory433 napisał:

          > Powinnaś się cieszyć że głowy jeszcze nikt ci nie ogolił,hehe.
          > Żal mi ciebie człowieczku,musisz mieć straszne życie z powodu że nie możesz myś
          > leć samodzielnie.

          właśnie duża szkoda że nie potrafisz myśleć samodzielnie i dajesz się wodzić za
          nos, mediom na usługach POparanców, załatwiaczy i kombinatorów... gratuluje
          pomyślunku...
    • wrednyluke Sondaż. Wielki skok Platformy 24.02.10, 07:12
      Pytanie za 100 punktów, jaką partię darzy nieskrywaną sympatią "Gazeta"?
      Fajnie się to przekłada na wyniki sondaży.

    • gamon1 PO powinna mieć już sporo ponad 100%... Dziwne... 24.02.10, 07:17
      a PiS powinno już dawno być na minusie

      :)))


      • shithead Re: PO powinna mieć już sporo ponad 100%... Dziwn 24.02.10, 08:12
        Samoobsikiwanie sie gamonia wlasnym pissem.
        • gamon1 Re: PO powinna mieć już sporo ponad 100%... Dziwn 24.02.10, 09:07
          Twój nick w tłumaczeniu na polski to chyba "głowa w kupie"? :)))






    • samoeltergowicz sami sobie Polacy zasłużyliście na los, 24.02.10, 07:18
      który was czeka. nie da się żyć godnie i dostatnio bez najmniejszej
      próby logicznego myślenia. media piorące wam mózgi nie są waszymi
      przyjaciółmi, toteż powierzanie im najważniejszych decyzji graniczy
      z samounicestwieniem!!!
    • terleo Sondaż. Wielki skok Platformy 24.02.10, 07:33
      Czerwonym spada, Niebieskim rośnie,
      W Kraju się robio coraz radośniej.
      Rdzewieją "w lochu" stare haki,
      A chłopcy ze WSI gotuję
      Pokaz nie bylejaki.
      W ruch pójdą cepy, dyszle, orczyki.
      Sondaże pokażą lepsze wyniki.
      I tak bez końca, i tak bez tchu!
      Aż przyjdzie walec i wszystko wyró....
    • kato28 Co w tym dziwnego? 24.02.10, 07:33
      Kilka razy Kaczyński miał występ przed kamerami, Kempa też zrobiła swoje...
    • jerzy.zywiecki Sondaż. Wielki skok Platformy 24.02.10, 07:37
      Ludziom wszystko można wmówić.
    • wm Platforma spełnia dane swoje obietnice??? 24.02.10, 07:38
      Które?
      • maruda.r Re: Platforma spełnia dane swoje obietnice??? 24.02.10, 08:34
        wm napisał:

        > Które?

        *********************

        Dorzyna watahę PiS.

        • mcgoo Re: Platforma spełnia dane swoje obietnice??? 24.02.10, 10:19
          to bardzo twórcze :) mała wojenka wielkich partii ..
          od miesiecy Pan J.Kaczyński powiedzial - Pan D.Tusk skomentował - Pan
          G.Schetyna zdementował - Pan L.Kaczynski odpowiedział - Pan J.Rolicki
          pochwalil Pana Tuska - Pan P.Semka przyganił Panu Tuskowi

          tu kopniaczek tam wtyczka tu pieniaczek tam piczka
          dosrywania dowalania sondaze gazety wyborczej

          system emerytur lezy odlogiem
          koszty pracy monstrualne

          a PO spełnia obietnice i dorzyna watahe PiS (masz jakieś wizje
          tolkienowskie widzisz jakas armie PiS orków ?)
          • maruda.r Re: Platforma spełnia dane swoje obietnice??? 24.02.10, 11:52
            mcgoo napisał:

            > to bardzo twórcze :) mała wojenka wielkich partii ..
            > od miesiecy Pan J.Kaczyński powiedzial - Pan D.Tusk skomentował - Pan
            > G.Schetyna zdementował - Pan L.Kaczynski odpowiedział - Pan J.Rolicki
            > pochwalil Pana Tuska - Pan P.Semka przyganił Panu Tuskowi
            >
            > tu kopniaczek tam wtyczka tu pieniaczek tam piczka
            > dosrywania dowalania sondaze gazety wyborczej

            *****************************

            www.polityka.pl/_resource/res/path/fd/bb/fdbb815f-b7d2-48c0-8938-6da538e98e3c_665x665
    • kibic_rudego To pewnie dzieki pielegniarkom co chca strajkowac 24.02.10, 07:38

      bo Tusk dotrzymuje obietnic.
      • koko387 Re: To pewnie dzieki pielegniarkom co chca strajk 24.02.10, 08:09
        I nauczycielom, którzy mają wirtualne podwyżki i będą musieć od tego roku pracować dwie godziny za darmo.
        • deep_breath Re: To pewnie dzieki pielegniarkom co chca strajk 24.02.10, 11:11
          No cóż, przypominam sobie strajki pielęgniarek i nauczycieli za
          PISu. Dali się nabrać na słodkie, miłosne słówka premiera.
          Wystarczyło, żeby posłuchali co mówił wtedy PIS, że po prostu nie ma
          z czego, że najpierw musimy umocnić naszą gospodarkę.
          Gdzie jest dzisiaj Pani Kwaśniewska i cała rzesza innych, którzy
          rozdawali kwiaty pielęgniarkom i duchowo je wpierali, to są te same
          kobiety, chodzi o tę samą sprawę. Czyżby Pani Kwaśniewska nie
          utożsamiała się więcej z ich sprawą? Czy taką metamorfoze da się
          zrozumieć? Ciekaw jestem jak się czują dzisiaj stoczniowcy, ilu z
          nich zrobiło kurs strzyżenia psów, jaki oferował rząd w zamian za
          zmianę branży. Przykłądy można mnożyć w nieskończoność.
          Dzisiaj trudno jest cokolwiek zwalić na PIS, a jeżeli ktoś tego
          próbuje to się tylko ośmiesza, gdyż żaden rozsądnie myślący
          człowiek, że PIS nadal pociąga za sznurki, a rząd pada ciągle ofiarą
          ich niecnych machinacji.
    • keram.keram A wystarczyło, że Hetman palnął parę głupot 24.02.10, 07:40
      Hetman kretem PO ?
    • awatar_sm W Kurduplandii Miłości Dyrdymała Wspaniałego 24.02.10, 07:42
      kochajcie się i kopulujcie się i rozmnażajcie się
      i słuchajcie Pali Koty Bełkoty, Julii Durnoty, Mirosława
      Upudrowanego Uczciwego i kurdupli i krasnali i cyganów i żydów
      opluwajcie i cieszcie się i pijcie
    • karol_7 Sondaż. Wielki skok Platformy 24.02.10, 07:43
      już raz tusku wg sondaży miał być preziem, tylko elektorat zmienił zdanie
      i tym razem może być podobnie
      • fresh_active Re: Sondaż. Wielki skok Platformy 24.02.10, 09:02
        Nie zmienił zdania. Tylko w sondażach wstydził się przyznać że głosuje na PIS.
        To typowe dla tej grupy społeczeństwa, że zawsze coś knuje.

    • dreamdre wreszcie będzie wiekszość 24.02.10, 07:44
      bt
    • ilr Sondaż. Wielki skok Platformy 24.02.10, 07:50
      Jest jakiś inny kraj, w którym z uporem maniaka robi się 5 różnych sondaży
      tygodniowo na temat popularności politycznych?
      • kovalskybobi Re: Sondaż. Wielki skok Platformy 24.02.10, 07:57
        najlepsze że tymi sondażami żyją redakcje i partie natomiast ludziom to już
        lata. Wszyscy pamiętają jak UD (UW) nieźle wypadała w sondażach Wyborczej, a
        przepadła i tak na zawsze
    • oservattoreromano ANTY PiS 24.02.10, 07:50
      Macie poparcie bo jesteście ANTY PiS-em i nic więcej sobą nie reprezentujecie
    • aiwaplatz Matrix. Normalny matrix. 24.02.10, 07:50
      Tak ze 110% będzie przed wyborami. Albo i 120.
      • kusiciel_dusz Re: Matrix. Normalny matrix. 24.02.10, 09:50
        zgadzam się w 130% :)
    • bejzboll Sondaż. Wielki skok Platformy 24.02.10, 07:57
      To jaka jest PO i co zrobiła "dobrego" dla kraju jak zwykle u nas okaże się za
      kilka ,kilkanaście lat.....niestety.
    • evident najlepszy premier i partia od 20 lat 24.02.10, 08:04
      i dlatego ma wysokie poparcie
      • major_walenda "Użyteczni idioci" wiecznie żywi. 24.02.10, 08:11
        j.w.
        • pe11 Re: "Użyteczni idioci" wiecznie żywi. 24.02.10, 10:50
          czego jesteś najlepszym przykładem.
      • kusiciel_dusz Re: najlepszy premier i partia od 20 lat 24.02.10, 09:51
        gratuluję dobrego humoru od samego rana :)naprawdę dobry żart :)
    • evident nareszcie bez psl 24.02.10, 08:05
      można będzie zrobić wielkie reformy
      • major_walenda Tow. Lenin juz dawno mówił o "użytecznych idiotach 24.02.10, 08:10
        jw.
        • off-ice Re: Tow. Lenin juz dawno mówił o "użytecznych idi 24.02.10, 10:48
          Aleś ty walenda pusty - jak gwizdek. Czy oprócz "jw" to masz jeszcze
          jakieś argumenty??? Może jakieś liczby, fakty, nazwiska, daty???
          Jakaś analiza porównawcza??? Czy to już przekracza możliwości
          intelektualne pisowskiego elektoratu???
        • iq-ok Widzę majorze żeście pilnie uważali na szkoleniach 24.02.10, 12:19
          z marksizmu i leninizmu. I jeszcze zdobytą wiedzę potraficie
          zgrabnie wykorzystać w walce z wrogiem klasowym.
          Jak przystało na majora LWP.
          Politruk może być z was dumny:).
    • nowak11 Po co wybory? 24.02.10, 08:09
      Szkoda kasy na wybory;skoro przewaga PO jest tak miażdżąca-ustalmy, że 70% w
      Sejmie bierze PO, 10% PSL, 10% SLD i po 5% PiS mniejszość niemiecka.
    • major_walenda Ukochany przywódca - Donald Tusk -120% poparcia 24.02.10, 08:09
      Jak tak dalej pójdzie, to PO będzie mieć wieksze poparcie niż miał Kim Ir Sen
      w Korei.
      :D:D:D:D:D:D:D:D
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka