dogbono166 14.05.10, 16:30 BZDURA. Kazdy kto tu zyje wie ze to bzdura. moze zajmuje im wiecej niz innym ale nie 6 miesiecy, musieliby gadac godzinami. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bleblecz Monotonne muszą być te rozmowy... 14.05.10, 16:38 przecież tam zawsze pada, siąpi albo leje Odpowiedz Link Zgłoś
klimkowski82 chemtrails 14.05.10, 17:03 Oni dobrze wiedzą że ich rząd manipuluje przy pogodzie, już od lat pięćdziesiątych rozpylają różne substancje które powodują zachmurzenie i problemy u ludzi z drogami oddechowymi. Jeszcze trochę a sami to zrozumiecie jak zobaczycie dziwne wzory na niebie. Odpowiedz Link Zgłoś