Dodaj do ulubionych

Wybory 2010. Kaczyński rozpocznie kampanię 22 m...

15.05.10, 23:29
Ech, co to za kandydat, który unika wyborców...
Obserwuj wątek
    • rezydentwolski Wybory 2010. Kaczyński rozpocznie kampanię 22 m... 15.05.10, 23:29
      Adam Bielan naczelny twatter 4erpe.
      • krzych.korab Prezesowi wymienią baterie dopiero 21.05.10 ? 16.05.10, 06:11
        • rozpredatorez Nadciąga polska husaria! Jaro na Prezydenta!!! 16.05.10, 08:09
          www.youtube.com/watch?v=ZUJWkJeB2Sc
          PO już robi w portki :)
          • almagus Re: Nadciąga polska husaria! Jaro na Prezydenta!! 16.05.10, 09:46
            Rwie husaria trumienna, wolska cecha znamienna.

            Ojciec wymierza karę.
            Za serce i niezdarę.
            Aż matka zatrwożona.
            Z Lenina i Napoleona.

            wwiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,7872365,Senyszyn__Kaczynskiemu_teraz_przypisuje_sie_wszelkie.html

            Z na biegunach konikiem.
            Podwórka wojownikiem.
            W nogę słupkiem bramki.
            Trumna zamiast kasztanki.
            Drewniany koń trojański.
            W alabastrze watykański.
            Czarnym wojem Jego Klacz.
            Mieczem żałoba i płacz.
            Wolskie trumny oczywiste.
            Te polskie narowiste.
            Pójdą na ujeżdżenie.
            Lub pójdą w zapomnienie.
            Goni Wolak na trumnie.
            Wzbudza litość w tłumie.
            Drogę mu znaczą znicze.
            Skupia lewice - prawice.
            Co czarne i czerwone.
            Na życie zatracone.
            Krwi i ciała pragnienie.
            Dla życia zagrożenie.
            Ich władza weźmie wszystko.
            Ksiądz, sługa to panisko!

            www.youtube.com/watch?v=pY-rPDwzM9M
            TVPiS dziala!

            www.youtube.com/watch?v=MbvVjRcXiGY
      • krzych.korab Dlaczego skromnie w Warszawie a nie na Wawelu ? 16.05.10, 06:22
    • jkredman nie jesteś jego wyborcą - więc się z Tobą nie 15.05.10, 23:39
      spotyka
    • user_delete Czytać nie umiesz? 15.05.10, 23:44
      Przecież jasno jest napisane, że kampanię wyborczą Kaczyński
      rozpoczyna 22 maja 2010 r. Czy może to, dalszy ciąg szkalowania
      Prezydenta Jarosława Kaczyńskiego?
      • ergo12 Nigdy To To prezydentem nie bedzie!!! 15.05.10, 23:53
        Zeby byla pełna jasnośc!
        • user_delete Re: Nigdy To To prezydentem nie bedzie!!! 15.05.10, 23:57
          ergo12 napisał:

          > Zeby byla pełna jasnośc!

          Nigdy, to może i nie, ale 4 lipca 2010 Prezydent wszystkich Polaków
          Jarosław Kaczyński rozpocznie 5-letnią kadencję. I nie pomoże żadne
          szkalowanie Pana Prezydenta Jarosława Kaczyńskiego.
          • ergo12 user_delete pisia szmato!!! 15.05.10, 23:59
            Nigdy !!!Zapamiętaj sobie brudasie
            • user_delete Bydło na forum polskojęzycznego GWna 16.05.10, 00:02
              pojęczy, pojęczy i czwartego lipca 2010 przestanie kwiczeć, gdy
              Prezydent Jarosław Kaczyński rozpocznie pierwszą , powtarzam
              pierwszą kadencję prezydencką!!!!


              ergo12 napisał:

              > Nigdy !!!Zapamiętaj sobie brudasie
              • ergo12 user_delete wypad pisia szmato 16.05.10, 00:09
                już!
                • user_delete ergo12 - malaeszka 16.05.10, 00:19
                  Jarosław Kaczyński - Prezydent wszystkich Polaków,

                  ergo12 napisał:

                  > już!
                  • koloratura1 Abrakadabra! 16.05.10, 07:55
                    user_delete napisał:

                    > Jarosław Kaczyński - Prezydent wszystkich Polaków,

                    Wklej jeszcze parę razy na tym i w innych wątkach, to może się ziści.
              • jerzy8-net Re: Bydło na forum polskojęzycznego GWna 16.05.10, 00:35
                Masz calkowicie racje, tym bardziej, ze teraz nie masz nic do roboty
                to po elekcji bedziesz mu pomagal np. zakladac kapcie, badz z
                parasolka - ochranial twarz wielebnego , co by przy mlaskaniu nie
                plul na mikrofon.Badz co badz - jaki elektor, taki prezydent.
                • user_delete STOP szkalowaniu Prezydenta Karosława Kaczyńskiego 16.05.10, 00:37
                  • jerzy8-net Re: STOP szkalowaniu Prezydenta Karosława Kaczyńs 16.05.10, 00:45
                    Czyby przybyl nam jeszcze jedem kaczor , KAROSLAW ?
                  • krzych.korab user_delete sam siebie nazywa bydłem,samokrytyka 16.05.10, 06:18
                    tylko dla zakochanych w komunie jest zaletą.
                    • a.k.traper To śiadczy o silnym patrityźmie genetycznym 16.05.10, 09:31
                      nawet bydło jest polskojęzyczne. Swoja droga fajne określenie mające
                      byc pogardliwym a w rezultacie jest debilne i świadczy o nieuctwie
                      używającego go.
              • potanga Re: Bydło na forum polskojęzycznego GWna 16.05.10, 00:45
                Ech, głupi narodzie! Przypomnijcie sobie, że prawie 20 lat temu o
                mały włos nie został prezydentem niejaki Tymiński, człowiek z czarną
                teczką, człowiek znikąd, o niewyjaśnionej reputacji,tak sobie
                przyjechał do Polski i już prawie połowa Polaków widziała w nim męża
                stanu.Więc myślę, że po tym narodzie można się wszystkiego
                spodziewać.Nawet tego,że nagle prezydentura Lecha Kaczyńskiego
                okazała się wspaniałą,jedyną,cudowną prezydenturą a Jaruś będzie ją
                kontynuował,o zgrozo.Tylko proszę o jeden przykład ,w czym ona była
                taka wspaniała?
                • koloratura1 Ostatni akord... 16.05.10, 08:02
                  potanga napisała:

                  > nagle prezydentura Lecha Kaczyńskiego
                  > okazała się wspaniałą,jedyną,cudowną prezydenturą a Jaruś będzie ją
                  > kontynuował,o zgrozo.Tylko proszę o jeden przykład ,w czym ona była
                  > taka wspaniała?

                  Może w swym ostatnim akordzie...

                  W końcu to pierwsza prezydentura na świecie, która się zakończyła z takim hukiem.
              • a.k.traper a jak zacznie kadencję to co się stanie? 16.05.10, 08:54
                będzie kolejnym prezydentem i to wszystko.czy będzie dobrym czy
                kiepskim od niego zalezy a nie od dyskusji na forum GW, jego brat
                był kiepskim prezydentem, leniwym i bez własnego zdania. Jarosław ma
                więcej sił witalnych ale jako prezydent to pomyłka, lepszy byłby
                jako premier a także przywódca partii, podobnie jak Tusk.
                Zastanawiam się także dlaczego sympatycy obu partii tak się
                wzajemnie "kochają", czyżby zwyczajne kibolstwo? Ja znam sie z
                ludźmi z PiS jeszcze z działalności opozycyjnej i zawsze możemy
                porozmawiać mimo iz często sie z nimi nie zgadzam. Żaden z
                dotychczadowych prezydentów nie był moim idolem za wyjątkiem
                L.Wałęsy który był symbolem ale jego start to pomyłka życiowa, nie
                dokończył innego dzieła. Będzie Kaczyński prezydentem?OK, mam
                nadzieje że przemyslał pewne tematy, jeżeli nie zrobi krzywde swojej
                partii, ciąży nad nim fatum.
          • juzefat0491 Re: Nigdy To To prezydentem nie bedzie!!! 16.05.10, 00:09
            A kto go szkaluje? On sam szkalował,podjudzał,napuszczał,szukał
            haków.On będzie prezydentem ze swoimi pachołkami a my , będziemy tam
            gdzie stało ZOMO!!!!
          • jerzy8-net Re: Nigdy To To prezydentem nie bedzie!!! 16.05.10, 00:42
            Jak bedzie mial taki elektorat, np. ciebie - bedzie napewno
            prezydentem. Tylko co na to powiedza sasiedzi ? Jeszcze nie zaczeli
            produkowac podwojnych krzesel ani tez nikt nie pragnie wojny,
            naturalnie po za tatusiem rydzykiem, wielebnym jaroslawem i toba-
            naturalnie.Tak wam dopomoz Bog.
          • cyndyndanda Re: Nigdy To To prezydentem nie bedzie!!! 16.05.10, 07:30
            jestes nie tylko kacza szmata, ale i fantasta
          • a.k.traper Podobno ma kontynuować rozpoczęte dzieło? 16.05.10, 08:34
            Prawdopodobnie Opatrzność tez jeszcze ostatniego słowa nie
            powiedziała a Polskę jak widać ma w szczególnej opiece jako dziecię
            wymagające większej opieki:) Zapamiętaj koscielne powiedzonko-Bóg
            tak chciał, synu!
        • sas101 Re: Nigdy To To prezydentem nie bedzie!!! Bronek?? 16.05.10, 08:44
          Tak źle życzyć Panu Komorowskiemu. Sam Pan Palikot juz go popiera.
          Czekamy na Mira, Rycha i Zbycha.
      • jerzy8-net Re: Czytać nie umiesz? 16.05.10, 00:38
        Przeciez kaczynskiego nie trzeba szkalowac ! On to juz zrobil- sam
        dla siebie.
    • aniuch21 Wybory 2010. Kaczyński rozpocznie kampanię 22 m... 15.05.10, 23:48
      Co za różnica, skoro jego kampania trwa już w najlepsze dzięki naszej cudownej
      i jakże przecież obiektywnej Telewizji Polskiej. Kiedy oglądam "Wiadomości",
      nawet nie wiem czy mam się śmiać, czy płakać. Jedyne co pozostaje, to wierzyć,
      że Polacy nie poddadzą się tej propagandzie i udowodnią, że są inteligentnym
      narodem.
      • alica5 Re: Wybory 2010. Kaczyński rozpocznie kampanię 22 16.05.10, 00:10
        to oglądaj TVN tam sama prawda objawiona o GW-wnie nie wspomnę
        • rb.j Re: Wybory 2010. Kaczyński rozpocznie kampanię 22 16.05.10, 00:20
          Korzystasz z łaskawości GW i ujawniasz swoją prawdę - żal, że jest taka byle jaka :(

          alica5 napisała:

          > to oglądaj TVN tam sama prawda objawiona o GW-wnie nie wspomnę
          • user_delete Zawsze można wprowadzić cenzurę, zbanować 16.05.10, 00:32
            jak się prawda nie podoba...

      • potanga Re: Wybory 2010. Kaczyński rozpocznie kampanię 22 16.05.10, 01:00
        Wszystko o nas można powiedzieć,tylko niestety nie to ,że jesteśmy
        mądrym narodem.Brak nam instynktu samozachowawczego.Cała nasza
        historia otym świadczy.Wojny, zabory,powstania,wojny,komuna-wszystko
        na własną prośbę.Naród wybrany !A jak nasi ojcowie pięknie gineli za
        ojczyznę,jak oni pięknie ginęli,a my jak pięknie po nich płaczemy.A
        może by się tak w końcu przydało pięknie żyć za ojczyznę?I jeszcze
        jedno-nie żyjemy na wyspie bezludnej, mamy sąsiadów, i nie jesteśmy
        pępkiem świata.
      • a.barbarus Re: Wybory 2010. Kaczyński rozpocznie kampanię 22 16.05.10, 07:58
        polskie media podzieliły się na pisowskie i platformerskie. Dobrze
        więc, że jest choć taka, śladowa, różnorodność. O "obiektywnych" (hehe,
        a cóż to dziś znaczy?) już przestałem marzyć.
    • ergo12 zacznie się strasznie!!! 15.05.10, 23:52
      Ten psychopata nie odpuści,nic to że że zginęli Jego najbliżsi,
      jestem ciekaw kto Go podpuszcza,ale domyślam się kto, a są to
      purpuraci którym On jest coś winien, a co ?? To zgadnijcie,
      nawet ,,przedpokój,, u Piłsudskiego kosztuje,to dobrze się nie
      skończy!!
      • user_delete Uwaga. Bydło na forum GWna 15.05.10, 23:59
        kontynuuje szkalowanie Jarosława Kaczyńskiego Prezydenta wszystkich
        Polaków.


        ergo12 napisał:

        > Ten psychopata nie odpuści,nic to że że zginęli Jego najbliżsi,
        > jestem ciekaw kto Go podpuszcza,ale domyślam się kto, a są to
        > purpuraci którym On jest coś winien, a co ?? To zgadnijcie,
        > nawet ,,przedpokój,, u Piłsudskiego kosztuje,to dobrze się nie
        > skończy!!
        • ergo12 user_delete pisia szmato!!! 16.05.10, 00:10
          wypad
          • user_delete ergo12 - malaeszka, kwicz, kwicz 16.05.10, 00:22
            do 4 lipca 2010 jeszcze ci troch zostało !!!!

            Jarosław kaczyński Prezydent wszystkich Polaków !!!!!!!!!

            ergo12 napisał:

            > wypad
            • ergo12 user_delete wypad pisia szmato 16.05.10, 00:32
              Zrozumialeś??
              • user_delete ergo12 - malaeszki 16.05.10, 00:39
                pojęczą, pokwiczą i 4 lipca przestaną.
                Prezydent Jarosław kaczyński - nasz Prezydent
                • zwykly_troll Re: ergo12 - malaeszki 16.05.10, 02:05
                  brawo nasz charyzmatyczny prezydent kaczyński! oto przemówił:

                  www.youtube.com/watch?v=r8Hgw6OMhoc
                  • user_delete Ty zwyczajne bydle jesteś 16.05.10, 10:12
                    a nie zwykły troll
              • koloratura1 Re: user_delete wypad pisia szmato 16.05.10, 08:09
                ergo12 napisał:

                > Zrozumialeś??

                Daj se luz!

                Nie widzisz, że bałwan w kółko zaklina rzeczywistość, w nadziei że zaklęcia odniosą skutek?
        • potanga Re: Uwaga. Bydło na forum GWna 16.05.10, 01:10
          Wszystkich Polaków? To ja chyba Chinka?
          • viking2 Re: Uwaga. Bydło na forum GWna 16.05.10, 05:44
            potanga napisała:

            > Wszystkich Polaków? To ja chyba Chinka?

            To Ty, Potanga? Przy okazji: w czwartek Ming pytal o te trzy wagony ryzu do
            Szanghaju...:)
      • alica5 Re: zacznie się strasznie!!! 16.05.10, 00:17
        odezwał się ten młody wykształcony z dużego miasta - zamilcz chamie
      • greges58 Re: zacznie się strasznie!!! 16.05.10, 00:39
        Dobrze kombinujesz, ale racji nie masz !
        Pokręciłeś.
        Może to Purpurat " coś " jest winien ?
        Miejsce na Wawelu - w zamian za własną teczkę z IPN...

        ;)
        • ergo12 greges58 16.05.10, 00:49
          Podobnie myślę,ten konus ma rzeczywiście pełne dosier na
          purpuratow,poza tym purpuratom chodzi o kasę na centrum myśli JP2!!!
      • cyndyndanda Re: zacznie się strasznie!!! 16.05.10, 08:37
        bez przesady - nekrofil jest pajacem w rekach czarnobrunatnej mafii.
        Chociaz bedzie atak plebanow na pana Marszalka (wiadomo, ze kaczor
        musialby patrzec przez palce na pedofilsko- pedalskie ekscesy
        czarnych), to jednak przecietna, europejska Polska zwyciezy!!! Taki
        dziwisz - skundlil sie, skundli sie jeszcze przed wyborami moc
        herarchow - rozne tam michalczyki, flachy, petze i inna tego typu
        swolocz. Zakladam, ze prawdziwych ksiezy w tym zmijowisku jest 25% -
        reszta to pedaly, pedofile, rydzyki i politykusy. Jak z takimi
        szujami ma dzialac katolicki kosciol?! Majac na dodatek papieza b16
        (ksywa prawie jak dla bombowca)!!!!
        • vi-com Re: zacznie się strasznie!!! 16.05.10, 08:57
          Nic dodać,nic ująć.
        • birkut44 Re: zacznie się strasznie!!! 16.05.10, 09:29
          cyndyndanda napisał:

          > bez przesady - nekrofil jest pajacem w rekach czarnobrunatnej
          mafii.
          > Chociaz bedzie atak plebanow na pana Marszalka (wiadomo, ze kaczor
          > musialby patrzec przez palce na pedofilsko- pedalskie ekscesy
          > czarnych), to jednak przecietna, europejska Polska zwyciezy!!!
          Taki
          > dziwisz - skundlil sie, skundli sie jeszcze przed wyborami moc
          > herarchow - rozne tam michalczyki, flachy, petze i inna tego typu
          > swolocz. Zakladam, ze prawdziwych ksiezy w tym zmijowisku jest
          25% -
          > reszta to pedaly, pedofile, rydzyki i politykusy. Jak z takimi
          > szujami ma dzialac katolicki kosciol?! Majac na dodatek papieza b16
          > (ksywa prawie jak dla bombowca)!!!!

          Tu leży sedno problemów tego kraju. To jest,to nieszczęście narodu!!!
    • kutzowesz [...] 15.05.10, 23:52
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • tetradrachma Kaczyński zostanie prezydentem. Szkoda. 15.05.10, 23:57
      Będzie głownym hamulcowym rozwoju Polski. Jako szef partii opozycyjnej
      wspaniale trzymał rząd na "krótkiej lejcy".
      • pogromca_gamonia Buuhaha, byle-gnojek zapowiada kampanie byle-kogo 15.05.10, 23:59
        czyli pisiaki we wlasnej piaskownicy. Kupa zakompleksionych szczyli...
    • biopsja Będzie KRÓLEM Polski - jak powiedział M. Migalski 16.05.10, 00:07
      Po co ma się spotykać z wyborcami, jesli ma być koronacja - jak uważa
      eurodeputowany Migalski

      Po śmierci Lecha Kaczyńskiego jego brat był nie tylko najlepszym naszym
      kandydatem, ale także kandydatem naturalnym." - napisał Marek Migalski na
      swoim blogu w Onet.pl. "Jeśli w boju ginie król, to kto inny, jeśli nie
      jego brat powinien dalej nieść sztandar?


      Tak, był bój w hucie
      • ergo12 Re: Będzie KRÓLEM Polski - jak powiedział M. Miga 16.05.10, 00:11
        To chyba nie może być prawda!!!
        • user_delete To może być przecież... 16.05.10, 00:14
          GWno prawda. :-), :-) :-), :-) :-), :-) :-), :-) :-), :-)
          Tak mi się zrymowało...



          ergo12 napisał:

          > To chyba nie może być prawda!!!
      • user_delete I będzie niósł ten sztandar 16.05.10, 00:12
        po 4 lipca 2010 r. a Polacy razem z Prezydentem Jarosławem
        Kaczyńskim będą mu pomagali nieść !!!!


        biopsja napisała:

        > Po co ma się spotykać z wyborcami, jesli ma być koronacja - jak
        uważa
        > eurodeputowany Migalski
        >
        > Po śmierci Lecha Kaczyńskiego jego brat był nie tylko najlepszym
        naszym
        > kandydatem, ale także kandydatem naturalnym." - napisał Marek
        Migalski na
        > swoim blogu w Onet.pl. "Jeśli w boju ginie król, to kto inny,
        jeśli nie
        > jego brat powinien dalej nieść sztandar?

        >
        > Tak, był bój w hucie
        • ergo12 user_delete wypad pisia szmato 16.05.10, 00:14
          już!!
          • user_delete ergo12 - malaeszka, coś pod deklem 16.05.10, 00:17
            popsuło się??

            Jarosław Kaczyński - Prezydent wszystkich Polsków !!!!!

            ergo12 napisał:

            > już!!
    • eryk.pl PIS jest w idealnej sytuacji, 16.05.10, 00:20
      nawet jeśli J.Kaczyński nie zostanie prezydentem, to przyszłoroczne wybory mają wygrane jak w banku, Nitras już zapowiada, że pełnia władzy PO nie oznacza spektakularnych reform, po roku bronko-donkowych rządów, Polacy ostatecznie przekonają się, ze król jest nagi i Platforma otrzyma od wyborców widowiskowego kopa
      • eszp Re: PIS jest w idealnej sytuacji, 16.05.10, 00:25
        To pobożne życzenie wyznawców PiS. Ciekawe, jak sobie poradzą z
        polską prezydencją w Unii? Przecież ci populiści nie mają żadnego
        zaplecza intelektualnego oprócz szkółki parafialnej Rydzyka. Nie
        mają polityków, bo ich sami sobie "skasowali". Więc nie mają żadnej
        oferty kadrowej dla Polski. Jeśli (co wątpliwe) wygra Kaczyński -
        PiS się rozleci i tego mu serdecznie prędzej czy później życzę.
        • user_delete Re: PIS jest w idealnej sytuacji, 16.05.10, 00:28
          eszp napisała:

          > To pobożne życzenie wyznawców PiS. Ciekawe, jak sobie poradzą z
          > polską prezydencją w Unii? Przecież ci populiści nie mają żadnego
          > zaplecza intelektualnego oprócz szkółki parafialnej Rydzyka. Nie
          > mają polityków, bo ich sami sobie "skasowali". Więc nie mają
          żadnej
          > oferty kadrowej dla Polski. Jeśli (co wątpliwe) wygra Kaczyński -
          > PiS się rozleci i tego mu serdecznie prędzej czy później życzę.


          No, zawsze mogą poprosić do wspóldziałania zaplecze: Paligłupa z
          wibratorem, specjalistę mędrca od plusów ujemnych...
          Wyjście zawsze się znajdzie. bua ha ha ha
          • manfred211 Re: PIS jest w idealnej sytuacji, 16.05.10, 05:01
            Mają, mają, jak będzie trzeba, to do nich dołączę i pomogę np. w
            Brukseli.
            Mają na pewno lepsze zaplecze niż PO. Sądząc po poziomie bluzgów i
            chamstwa na tym Forum, prezentowanym przez zwolenników PO, to
            zagrożeniem dla Polski jest własnie Komorowski PO a nie PiS i
            Kaczyński.
            Zresztą popatrz, co załatwił i zrobił dla Polski Sikorski (EUgeniusz
            z Oxfordu-Sikorski) - nic!, ani na Wschodzie ani na Zachodzie! Co
            załatwił Donald Wehrmacht-Tusk? - też nic!!!
            • metalin Re: PIS jest w idealnej sytuacji, 16.05.10, 06:44
              A co załatwili kaczory?
            • koloratura1 Jezusmaria!!! 16.05.10, 08:40
              manfred211 napisał:

              > Mają, mają [PiSiaki zaplecze intelektualne], jak będzie trzeba, to do nich dołączę i pomogę np. w
              > Brukseli.

              Manfred211 - Odnowiciel-Zbawiciel! W dodatku - intelektualista!

              Ja bym radziła: na białym koniu - z Brukseli - "rzucić się przez morze".
              Że co, że między nami a Brukselą nie ma morza? Szkoda...
      • koloratura1 Pomarzyć można... 16.05.10, 08:27
        eryk.pl napisał:

        > nawet jeśli J.Kaczyński nie zostanie prezydentem, to przyszłoroczne wybory mają
        > wygrane jak w banku, Nitras już zapowiada, że pełnia władzy PO nie oznacza spe
        > ktakularnych reform, po roku bronko-donkowych rządów, Polacy ostatecznie przeko
        > nają się, ze król jest nagi i Platforma otrzyma od wyborców widowiskowego kopa

        Od marzeń podatków się nie płaci.
        • eryk.pl Re: Pomarzyć można... 16.05.10, 15:29
          koloratura1 napisała:

          > Od marzeń podatków się nie płaci.

          dlatego pielęgnuj swoje ulubione marzenie o zwycięstwie Bronka w pierwszej turze hehehehe
          • koloratura1 Re: Pomarzyć można... 17.05.10, 08:37
            eryk.pl napisał:

            > koloratura1 napisała:
            >
            > > Od marzeń podatków się nie płaci.
            >
            > dlatego pielęgnuj swoje ulubione marzenie o zwycięstwie Bronka w pierwszej
            > turze hehehehe (podkreśl. moje)

            Masz czkawkę? Jakże mi przykro...

            A co do moich marzeń - zawsze je pielęgnuję.
    • jr68 i żałoba i wielka feta w hali ...powodzenia 16.05.10, 00:27
      ja nie potrafię tego pojąć....trzeba mieć nad zwyczaj dualne podejście, a może
      tak radzi PR
      • user_delete na zdrowie... 16.05.10, 00:30
      • potanga Re: i żałoba i wielka feta w hali ...powodzenia 16.05.10, 01:21
        Jaka żałoba? Ciało jego brata jeszcze nie ostygło a on już miał cały
        plan w głowie.Niczym mnie nie zadziwił,chociaż nie-Wawel-na to bym
        nie wpadła.
    • jerzy8-net Wybory 2010. Kaczyński rozpocznie kampanię 22 m... 16.05.10, 00:30
      Moim zdaniem , powinien rozpoczac kampanie w Julinku. Cyrkowcem jest
      tobry a aktorstwo - to zasluga "wplywowych", jak na owe czasy -
      rodzicow.Ale sceneria, lacznie z Wawelem.... niech juz bedzie Plac
      Teatralny.
      • user_delete STOP, szkalowaniu Kaczyńskich 16.05.10, 00:33
        GWniane barachło...
        • ergo12 to psychopata!!!! 16.05.10, 00:37
          Kiedyś zapytano hitlera dlaczego się nie ożenił,a on na to bo moją
          żoną są Niemcy!Pisze to bo niedawno Kaczyński powiedział ze jego
          zoną jest Polska!
          • user_delete J. Kaczyńskiego Prezydenta wszystkich Polaków 16.05.10, 00:41
            nie szkalujemy, ergo12 - malaeszki
        • koloratura1 Re: STOP, szkalowaniu Kaczyńskich 16.05.10, 08:45
          User_delete nie pozwoli, o!
    • kutzowesz [...] 16.05.10, 00:36
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • patthecat Przecież "orzeł" już wylądował... To gdzie on... 16.05.10, 00:59
      ...chce startować? :)
    • niekandydujacy_niepolityk Numer z Palikotem był super... 16.05.10, 01:18
      Jak Bronek wycedził: "Janusz to naprawdę ty????"
      Ten palant nawet grać nie potrafi...
      To było żenujące.
      • yanfhowah Re: Numer z Palikotem był super... 16.05.10, 02:46
        niekandydujacy_niepolityk,,ANI POLITYK ANI NIEKANDYDUJACY TYLKO
        POSPOLITY IDIOTA Z PIS
        • koloratura1 Re: Numer z Palikotem był super... 16.05.10, 08:57
          yanfhowah napisał:

          > niekandydujacy_niepolityk,,ANI POLITYK ANI NIEKANDYDUJACY TYLKO
          > POSPOLITY IDIOTA Z PIS

          Jedno nie wyklucza drugiego.
    • yanfhowah Wybory 2010. Kaczyński rozpocznie kampanię 22 m... 16.05.10, 02:44
      Jarosław Kaczyński ma rozpocząć swoją kampanię 22 maja na Placu
      Teatralnym w
      Warszawie
      I prawidlowo napewno powinien wystapic Pietrzak,w koncu kogo to
      dziwi ze PiS-kabarek wystapi na ,,,,,,PLACU TEATRALNYM,,,,,,;-))
      • kufa-62 Re: Wybory 2010. Kaczyński rozpocznie kampanię 22 16.05.10, 03:09
        Pietrzak.owszem. I Halina Frąckowiak.NIECH ZAŚPIEWA"PAPIEROWY KSIĘŻYC.ALBO COŚ
        PODOBNEGO.
      • koloratura1 Re: Wybory 2010. Kaczyński rozpocznie kampanię 22 16.05.10, 08:59
        yanfhowah napisał:

        > Jarosław Kaczyński ma rozpocząć swoją kampanię 22 maja na Placu
        > Teatralnym w
        Warszawie
        > I prawidlowo napewno powinien wystapic Pietrzak,w koncu kogo to
        > dziwi ze PiS-kabaret wystapi na ,,,,,,PLACU TEATRALNYM,,,,,,;-))

        A gdyby lało, schowają się w środku i wystąpią w teatrze.
    • yanfhowah Re: Bydło na forum GWna szkaluje Kaczyńskich 16.05.10, 03:01
      zobacz co napisales i zastanow sie kto tu jest BYDLO? no chyba ze
      chciales sie tylko przedstawic to ci sie udalo
    • kufa-62 Wybory 2010. kaczyński na placu teatralnym... 16.05.10, 03:01
      PLAC TEATRALNY! NIC.DODAĆ!
    • koham.mihnika.copyright a ZOMO bedzie stac na Senatorskiej? 16.05.10, 03:38

    • manfred211 Powodzenia Jarku!!! 16.05.10, 04:46
      Platforma Opluwatelska już biedna nie może się doczekać tego staru,
      żeby móc Pospolicie Opluwać (PO) konkurenta. Ten nieszczęsny
      Komorowski, Palikot, Tusk, Nowak i inni już nawet starają się
      zgadywać, co powie lub nie powie Pan Kaczyński i Pospolicie
      Opluwają ... samych siebie (aż im ślina kapie po brodzie). Ten
      durmowany Palikot Opluwatelski (PO) nie mogąc się do niczego
      przyczepić, czepia się "łapek chomika". Nic tylko walić w
      ten "świński, penisowaty ryj" Palikota Opluwatelskiego (PO) -
      przepraszam za wyrażenie!!!
      • boryska1 Re: Powodzenia Jarku!!! 16.05.10, 06:17
        manfred211 napisał:

        > Platforma Opluwatelska już biedna nie może się doczekać tego staru,
        > żeby móc Pospolicie Opluwać (PO) konkurenta. Ten nieszczęsny
        > Komorowski, Palikot, Tusk, Nowak i inni już nawet starają się
        > zgadywać, co powie lub nie powie Pan Kaczyński i Pospolicie
        > Opluwają ... samych siebie (aż im ślina kapie po brodzie). Ten

        > TWOJE TO OK!!
    • krzynia.c A może rozpocznie kampanię-po wyborach 16.05.10, 05:07
      niech się nie wysila,przecież fanatycy zagłosują na niego "w ciemno",bo- po
      pierwsze:"nie będziesz miał cudzych wodzów przede Mną"
    • krzych.korab Nikogo z PiS tam nie ma !. 16.05.10, 06:14
    • carlos678 Czy rodzina Kaczyńskich mieszkała w na Szmulkach w 16.05.10, 06:41
      Warszawie. Byli właścicielami Drucianki na ul. Bojańskiej, tak
      twierdził Pan Doktor z Nieporętu, który dzwonił do radia.

      Witamy Prażan , Rano do TOKFM, dzwonił Pan , który znał Ich rodzinę
      sprzed wojny. Dopiero po wojnie przenieśli sie na Żoliborz. Prażanie
      górą.
    • monopol Będzie wielka impreza na otwartej przestrzeni 16.05.10, 07:04
      Przyjdzie 200 tysięcy osób, elektorat Jarosława Kaczyńskiego jest zmobilizowany. W mediach zdarzenie to będzie miało wydźwięk masowego poparcia, podobnie jak wcześniej milion siedemset tysięcy podpisów. PiS-owi trzeba przyznać, ich kampania jest głośna, medialna.

      Ostatecznie Jarosław Kaczyński i tak przegra, ponieważ obraz większego poparcia dla niego niż dla Komorowskiego jest fałszywy. Elektorat PO ma zupełnie inny charakter. To są na ogół ludzie, którzy nie chodzą na manifestacje, unikają wieców, zazwyczaj zajęci są swoją codziennością i nie mają czasu na przedstawienia. Ale na wybory pójdą.
      • koloratura1 Re: Będzie wielka impreza na otwartej przestrzeni 16.05.10, 09:07
        monopol napisał:

        > Przyjdzie 200 tysięcy osób, elektorat Jarosława Kaczyńskiego

        W komplecie.
    • cyndyndanda [...] 16.05.10, 07:27
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka